Autor Wątek: Inwazja na -A- rozpoczeta?  (Przeczytany 131543 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

akira akawa

  • Gość
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #315 dnia: Sierpień 16, 2011, 14:58:37 »
erm... nie to żebym się chciał przyczepić ale biorą pod uwagę Wasze dokonania na polu pvp polewka z AAA brzmi nieco dziwnie.

QFT
I zalecam c0venowcom trochę więcej pokory, my teraz nie mamy nawet przyzwoitego flotowego (podkreślam flotowego nie roamowego) FC....


 edit :
nie no 1 go mamy - zapomniałem o hamerykańcu :P

silvia

  • Gość
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #316 dnia: Sierpień 16, 2011, 15:01:37 »
jakby co, to makalu jest kompletnym noobem. ex paxton, ex libertas fidelitas i w triple-gay jest mniej niz rok.

slaby przywodca, slaby alians.

Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #317 dnia: Sierpień 16, 2011, 16:00:50 »
erm... nie to żebym się chciał przyczepić ale biorą pod uwagę Wasze dokonania na polu pvp polewka z AAA brzmi nieco dziwnie.

Nite na polewkę z Nas trzeba jeszcze poczekać :) Jeszcze nie dolecieli :) .....Potem sam się będę śmiał, ale może zanim dolecą, to skończą się te przeklęte wakacje. No kurde mi np nie chce się nic....:(
Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #318 dnia: Sierpień 16, 2011, 16:04:48 »
Ciesz się wakacjami zamiast grać w statki :P.

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #319 dnia: Sierpień 16, 2011, 18:04:56 »
Znaczy się po wojnie, teraz piloci AAA zajęci są wyprowadzką. :)

"DD/Bloob między oczy i Dasvidania?"..... no tylko że DRF to potrafi :) a jak na razie z tego co widać AAA ma tylko ambicje i jak zwykle silne jest tylko w słowach i na forach. Ja na waszym miejscu, bym tych mostów przed sobą nie palił, sami sobie tego HED nie odbijecie, bo na razie najlepiej to Wam wychodzi przegrywanie, już drugi raz z resztą. A AAA bez HED, długo nie będzi egzystowało, w przeciwieństwie do HED, ono sobie bez Was doskonale radzi.

Tak dla przypomnienia http://eve-kill.net/?a=top20
Wyglada na to ze jak na silnych tylko w slowach radzimy sobie calkiem niezle.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #320 dnia: Sierpień 16, 2011, 18:15:06 »
QFT
I zalecam c0venowcom trochę więcej pokory, my teraz nie mamy nawet przyzwoitego flotowego (podkreślam flotowego nie roamowego) FC....


 edit :
nie no 1 go mamy - zapomniałem o hamerykańcu :P

no wlasnie, zeby troszke zmienic temat... Az sie dziwie, ze sie jeszcze nikt nie zaczal wyrzywac slownie na fakcie, ze jednym z glownych flotowych FC w c0venie, i przy okazji CEO najwiekszego korpa zostal Jankes  :D Panowie, cos cienko, jednak spodziewalem sie po was wiecej na tym forum,  to juz dawno powinno zostac wyciagniete na wierzch i obsmiane.

Podpowiem kilka trolli na poczatek:

1. No tak, sa za glupi zeby sie sami rzadzic.
2. Tylko dlatego z nimi wytrzymuje, ze nie mowi po polsku 8)
3. Czy mozemy jeszcze ciagle mowic o Jedynym Wszechpolskim C0venie, czy tez jest to juz sojusz miedzynarodowy (czyli skundlony)?

... zapraszam do dyskusji  ;)
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #321 dnia: Sierpień 16, 2011, 18:21:44 »
[admin]Wy zdaje sie mylicie wątek dyskusyjny z tym flejmowym, we flame czytam normalne posty, tutaj flejm, ktos może poczuć mój oddech za plecami jak sie nie przestanie mylić[/admin]

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #322 dnia: Sierpień 16, 2011, 18:24:31 »

1. No tak, sa za glupi zeby sie sami rzadzic.
2. Tylko dlatego z nimi wytrzymuje, ze nie mowi po polsku 8)
3. Czy mozemy jeszcze ciagle mowic o Jedynym Wszechpolskim C0venie, czy tez jest to juz sojusz miedzynarodowy (czyli skundlony)?

... zapraszam do dyskusji  ;)
Sprzedawczyki na smyczy podłego imperialisty!!
(ale Wam dokopałem, nie?  ;D )
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #323 dnia: Sierpień 16, 2011, 18:24:38 »
Wy zdaje sie mylicie wątek dyskusyjny z tym flejmowym, we flame czytam normalne posty, tutaj flejm, ktos może poczuć mój oddech za plecami jak sie nie przestanie mylić

No też zauważyłem :)

PS

Żeby się trzymać tematu: tak, inwazja na -A- trwa od dawna (DRF od frontu, C0ven od tyłu z nożem w plecy)

 ;)
Cała prawda o moim graniu...


VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #324 dnia: Sierpień 16, 2011, 18:28:32 »
No też zauważyłem :)

PS

Żeby się trzymać tematu: tak, inwazja na -A- trwa od dawna (DRF od frontu, C0ven od tyłu z nożem w plecy)

 ;)
Mam wrażenie że skrót DRF zdeka zmutował... DRF całe życie to legion i shadow of death i Solary, przez krótki czas RA bo siedział w Dronkowie za pozwoleniem Papcia UAxDeatha. AAA najeżdża NC., Raiden, WN i masa innych na doczepkę... gdzie tu DRF?
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #325 dnia: Sierpień 16, 2011, 19:47:41 »
Mam wrażenie że skrót DRF zdeka zmutował... DRF całe życie to legion i shadow of death i Solary, przez krótki czas RA bo siedział w Dronkowie za pozwoleniem Papcia UAxDeatha. AAA najeżdża NC., Raiden, WN i masa innych na doczepkę... gdzie tu DRF?

Supery RA i Legionu gęsto orały HED. A solary praktycznie nie istnieją (nie żeby kiedyś robiły coś wartego uwagi) bo wyglądają na tle reszty jak MH na tle reszty starego NC.

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #326 dnia: Sierpień 16, 2011, 19:55:50 »
Master (MACTEP) ma ksenofobiczne podejście do świata nie od dzisiaj. Angażuje swój allians tylko w sprawy które bezpośrednio go dotyczą, lub gdy zostanie zmuszony przez UAxDeatha.
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #327 dnia: Sierpień 16, 2011, 19:56:20 »
Mam wrażenie że skrót DRF zdeka zmutował... DRF całe życie to legion i shadow of death i Solary, przez krótki czas RA bo siedział w Dronkowie za pozwoleniem Papcia UAxDeatha. AAA najeżdża NC., Raiden, WN i masa innych na doczepkę... gdzie tu DRF?
W kramie z supercapsami sprzedawanymi wyzej wymienionym po okazyjnych cenach? :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #328 dnia: Sierpień 16, 2011, 20:13:25 »
Ano DRF bardzo sprawnie zbudowal sobie przybudowke ktora robi za meatshield i jeszcze merda ogonkiem skaczac w maszynke do miesa.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #329 dnia: Sierpień 16, 2011, 20:18:33 »
W kramie z supercapsami sprzedawanymi wyzej wymienionym po okazyjnych cenach? :P
Ha.. i wydało się :-P Papcio UAxDeath napuszcza swoich "poddanych" na przeróżne alianse, sprzedając na prawo i lewo supery, iski wymienia na real kasę ( w jego przypadku dolary bo siedzi w Stanach)...a ja się zawsze zastanawiałem jaki on tam interes kręci  :P
Ale fajna teoria spiskowa mi wyjszła  ;D
Swoją drogą, ciekawe kiedy napuści WN i mp. Raidenów na siebie, w końcu interes musi się kręcić  :D
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #330 dnia: Sierpień 16, 2011, 20:54:41 »
Raczej napusci ich na goonow albo bedzie probowal namowic ich zeby stali na strazy polodnia przed wszystkim co bedzie wypelzac ze stain zeby ich podgryzac w catch.

akira akawa

  • Gość
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #331 dnia: Sierpień 16, 2011, 21:24:15 »
Ha.. i wydało się :-P Papcio UAxDeath napuszcza swoich "poddanych" na przeróżne alianse, sprzedając na prawo i lewo supery, iski wymienia na real kasę ( w jego przypadku dolary bo siedzi w Stanach)...a ja się zawsze zastanawiałem jaki on tam interes kręci  :P


http://www.youtube.com/watch?v=0o8XMlL8rqY

sc0rp

  • Gość
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #332 dnia: Sierpień 17, 2011, 09:48:05 »
Raczej napusci ich na goonow albo bedzie probowal namowic ich zeby stali na strazy polodnia przed wszystkim co bedzie wypelzac ze stain zeby ich podgryzac w catch.

Na goonow to juz probowal i skonczylo sie na


az do catch.


VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #333 dnia: Sierpień 17, 2011, 11:58:45 »
Gdyby Papcio chciał na prawdę pobic goonów to by to zrobił, ale obaj CEO żyją na stopie koleżeńskiej od bardzo dawna i mają jakieś wspólne inetersy. Swego czasu byli nawet splusowani ze sobą. reset poszedł dopiero jak prawdziwy Gonnswarm się rozleciał, z tym że ani jedna ani druga strona nie podejmowała prawdziwych akcji zbrojnych przeciwko drugim.
Prawda jest taka że gooni nie są w stanie przeciwstawić połowy sił jakie DRF mógłby na nich rzucić.
A DRF i -A- nie lubią sie od bardzo bardzo dawna, nie pamiętam dokłądnie historii, więc mogę coś wykoślawić, ale bodajże stareńkie RA się rozpadło na 3 frakcje - AAA, RA, XIX w bardzo burzliwej atmosferze. No i poszło na noże między dzisiejszymi RA, XIX i -A-
Jeśłi ktoś zna dokłądnie tę historię to prosze mnie poprawić  :)
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #334 dnia: Sierpień 17, 2011, 12:05:23 »
Gdyby Papcio chciał na prawdę pobic goonów to by to zrobił, ale obaj CEO żyją na stopie koleżeńskiej od bardzo dawna i mają jakieś wspólne inetersy. Swego czasu byli nawet splusowani ze sobą. reset poszedł dopiero jak prawdziwy Gonnswarm się rozleciał, z tym że ani jedna ani druga strona nie podejmowała prawdziwych akcji zbrojnych przeciwko drugim.
Prawda jest taka że gooni nie są w stanie przeciwstawić połowy sił jakie DRF mógłby na nich rzucić.
A DRF i -A- nie lubią sie od bardzo bardzo dawna, nie pamiętam dokłądnie historii, więc mogę coś wykoślawić, ale bodajże stareńkie RA się rozpadło na 3 frakcje - AAA, RA, XIX w bardzo burzliwej atmosferze. No i poszło na noże między dzisiejszymi RA, XIX i -A-
Jeśłi ktoś zna dokłądnie tę historię to prosze mnie poprawić  :)

Reset nie polecial ze wzgledu ze cos sie rozpadalo. Rest polecial dlatego, ze zyjemy od siebie 100 jumpow i plus nie jest potrzebny. Miedzy pilotami i tak jest cicha umowa i do siebie nikt nie strzela. To wciaz zyjace elementy starego RSF.

sc0rp

  • Gość
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #335 dnia: Sierpień 17, 2011, 12:26:32 »
Gdyby Papcio chciał na prawdę pobic goonów to by to zrobił, ale obaj CEO żyją na stopie koleżeńskiej od bardzo dawna i mają jakieś wspólne inetersy.
A to tez prawda, to jednak pokazuje ile znaczy "elytepvp coalition" bez wsparcia jednego sojuszu z dronkowa a dokladniej 2 ludzi: uaxxdeath i krutoja. Jak juz wielokrotnie pisalem legion to mozg drf i tych wszystkch na doczepke bez niego sa jak dzieci we mgle. I to pomimo blobu sc/tytkow ktorym dysponuje "elytepvp coalition" woleli wyleciec do catch niz kontynuuowac ofensywe. Goony nie obronily sie dzieki "firepower" tylko dzieki swoim FC i dedykacji zwyklych gruntow. Na przykladzie CBC gdzie zwykle ludzi na flotach mozna policzyc na palcach jednej reki tak podczas obrony VFK bylo iirc ponad 20 osob co stanowilo 90% ludzi online (pozostale 10 to byly alty ludzi we flocie) wiecej ludzi stawilo sie tylko na jedynym CTA ogloszonym przez nasz corp. Wtedy nasz sojusz (TNT) gdzie zwykle wystawial kilkunastoosobowe floty podczas obrony VFK wystawil ponad 80 ludzi - w szczycie mielismy 3 pelne floty subcapsli + 4rta niepelna + 5ta capsli.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 17, 2011, 12:34:27 wysłana przez Dark Flonoe »

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #336 dnia: Sierpień 17, 2011, 12:29:28 »
A to tez prawda, to jednak pokazuje ile znaczy elyte-pvp coalition bez wsparcia jednego sojuszu z dronkowa a dokladniej 2 ludzi: uaxxdeath i krutoja. Jak juz wielokrotnie pisalem legion to mozg drf i tych wszystkch na doczepke bez niego sa jak dzieci we mgle.
A tu nie zaprzeczę.
Ciekawe czy choć część pilotów WN, NC, Raiden i spółki zdaje sobie sprawę z tego że są manipulowani  :P
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

sc0rp

  • Gość
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #337 dnia: Sierpień 17, 2011, 12:37:08 »
A tu nie zaprzeczę.
Ciekawe czy choć część pilotów WN, NC, Raiden i spółki zdaje sobie sprawę z tego że są manipulowani  :P

heh no ncdot to z ciekawego przeciwnika na ktorego zawsze mozna bylo liczyc (do spolki z ev0ke) ze beda gfy stal sie "chlopcem na posylki" - coz tech zaslepia oczy. Aczkolwiek z drugiej strony ciezko im sie dziwic jak co tydzien czy tam co dwa rozdaja po 2 sc miedzy korpy to ciezko sie temu oprzec :) Reszty niepomne bo samodzielnie to moga conajwyzej rzucic flote superow na roamujacy gang ;)

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #338 dnia: Sierpień 17, 2011, 13:33:16 »
...Reszty niepomne bo samodzielnie to moga conajwyzej rzucic flote superow na roamujacy gang ;)

Mogą i rzucają. Te pany tacklują tytkami na gejtach tak im się w dupach poprzewracało :P

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #339 dnia: Sierpień 17, 2011, 19:00:22 »
Nite to moze byc taki labedzi spiew. Sytuacja jest na dobra sprawe identyczna jak przed poprzednim "nerfem" supercapsow. Jedna grupa jest w stanie zgromadzic ich dosc w jednym miejscu zeby inne najbardziej popularne klasy statkow przestaly spleniac swoja role.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #340 dnia: Sierpień 17, 2011, 19:49:54 »
Jedno jest pewne - coś z tym ścierwem trzeba zrobić.

StellarSheep

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GwiezdnaOfca
  • Korporacja: SzacherMacher!
  • Sojusz: CzeszeBerete!
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #341 dnia: Sierpień 17, 2011, 21:49:13 »
Jak sie to scierwo skonczy bylo wiadomo od poczatku ... Pamietam jak CCP myslalo, ze BS`y beda czyms "rzadkim" w grze ...
Zreszta co ja bede mowic o tym jaka ta gre jest :P Trzeba byc slepym zeby tego nie widziec i tego jak CCP jedzie ludzi w pupala.




WANT PIE NOW!!!!!

garnoo

  • Leń Patentowany
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Garnoo
  • Korporacja: Eternity INC.
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #342 dnia: Sierpień 17, 2011, 22:48:27 »
Cytuj
Aczkolwiek z drugiej strony ciezko im sie dziwic jak co tydzien czy tam co dwa rozdaja po 2 sc miedzy korpy to ciezko sie temu oprzec
takie rzeczy to w nc.? kurcze - ide do nich  ;D

Sokole nadal w nc.... (nie wiem ile kropek powinienem dac...)

PS. musze cos napisac nt. sytuacji w aaa (zeby nie bylo ze post nic nie wnosi i troluje)... aaa ucieklo do stain; wybor stacji dosc uposledzony (i to nie tylko moja opinia), ale szefostwo oczywiscie wie lepiej; kolejne systemy wzbogacaja sie o sbu; entuzjazm poszedl w las... reszty mozna sie domyslic  :-\
"Głupi jak komentarz na Centrali" - stara indiańska obelga

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #343 dnia: Sierpień 17, 2011, 23:09:32 »
[admin]Owiec a z Twoimi danymi personalnymi co się stało?[/admin]

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #344 dnia: Sierpień 17, 2011, 23:42:09 »
Sokole nadal w nc.... (nie wiem ile kropek powinienem dac...)

Do niedzieli - bo taki jest układ z leadershipem, ale i tak nie latam.

Dark, jpkm, jak się czyta te Twoje fanfaronady to ktoś jeszcze może pomyśleć, że jakiś poważny PvPer z Ciebie i reprezentant poważnego corpa/aliansu. A Ty wciąż w bandzie kerbirów, w peciarskim aliansie. Ech, pokaż na co Cię stać, a potem dopiero wypinaj klatę.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #345 dnia: Sierpień 17, 2011, 23:53:24 »
Dark, jpkm, jak się czyta te Twoje fanfaronady to ktoś jeszcze może pomyśleć, że jakiś poważny PvPer z Ciebie i reprezentant poważnego corpa/aliansu. A Ty wciąż w bandzie kerbirów, w peciarskim aliansie. Ech, pokaż na co Cię stać, a potem dopiero wypinaj klatę.

Robi co chce, gowno wiesz co robi i jak robi.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #346 dnia: Sierpień 18, 2011, 00:38:56 »
Robi co chce, gowno wiesz co robi i jak robi.

Powiedział ten co nawet nie gra, ale śmieci w wątku.

Akurat doskonale wiem co Dark robi, wiec możesz już wracać do WoW, bo Ci jakiś smok ucieknie.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Alrekus

  • Gość
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #347 dnia: Sierpień 18, 2011, 00:48:34 »

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #348 dnia: Sierpień 18, 2011, 03:16:23 »
Powiedział ten co nawet nie gra, ale śmieci w wątku.

Akurat doskonale wiem co Dark robi, wiec możesz już wracać do WoW, bo Ci jakiś smok ucieknie.

Oh nie jaki burn, smok, elyte pvp z eve zadna roznica. Tak samo zdycha, moze i wiesz co robi ale Tobie nie pasuje to, ze robi to na co ma ochote.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Inwazja na -A- rozpoczeta?
« Odpowiedź #349 dnia: Sierpień 18, 2011, 08:04:29 »
[admin]Soulsream Flame jest parę pieter niżej i z tego co pamiętam miałeś tam dostęp. [/admin]

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.