Autor Wątek: Minmatar - Sebiestor ----- Industry, mining & pvp, parę pytań  (Przeczytany 3058 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

LopezDaVinci

  • Gość
Minmatar - Sebiestor ----- Industry, mining & pvp, parę pytań
« dnia: Sierpień 28, 2011, 00:14:46 »
Elo :)

Pograłem parę dni na trialu i tera zamierzam nowe konto stworzyć ( o zapa poprosiłem w odpowiednim temacie :) ). Dla uprzedzenie pytania odpowiem od razu :) Dlaczego nowe konto? Trail zbliża się do końca, a mnie na PLEXA nie stać, bo jakoś ISK'ów nie mogłem uzbierać przez brak czasu na grę, więc tylko jakoś z podstawami się zaznajamiałem i tera na poważnie zamierzam grać już na nowym koncie :D

Zamierzam grać:
Rasa: Minmatar - Sebiestor
Profesja: Primo Produkcja + Mining na potrzebne surowce oraz w późniejszym czasie pvp ( powiedzmy za 2-5 miesięcy ;) )

1.Jak polecacie rozłożyć staty, czy jak to tam było :P (chodzi o int, memory itp.) oraz jakie skille się przydadzą, jakie kupować na początek 21-dniowego traila oraz te co przydadzą się później?

2. Jakie korporacje polecacie na początek - choć i może jakieś w których można by się zadomowić już na stałe :) (najlepiej z większą ilością ludzi z PL :P -  angielski znam w miarę, ale nie perfekt, więc póki jeszcze w świecie EVE świeżak jestem wolę po polsku gadać ;) )

3. gdzie i jak można blueprinty kopiować - raczej rzecz ważna dla Industry :)

4. Jest jakaś możliwość przetransferowania przedmiotów z mojego starego triala na nowe konto które zamierzam stworzyć?

EDIT:
5. Jak się klona postaci robi, jakieś restrykcje itp. chodzi o podstawy, coś tam wyczytałem, ale jak, gdzie i dlaczego to nie wiem? proszę o info :D Co jeżeli się klona nie miało, a ktoś zabij chara, czy klon ma te same skille i implanty itp.

Goomich

  • Gość
Odp: Minmatar - Sebiestor ----- Industry, mining & pvp, parę pytań
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 28, 2011, 00:41:28 »
Zamierzam grać:
Rasa: Minmatar - Sebiestor
Profesja: Primo Produkcja + Mining na potrzebne surowce oraz w późniejszym czasie pvp ( powiedzmy za 2-5 miesięcy ;) )

Nie rób tego. Jak chcesz iść w PVP, to weź się za misje, przynajmniej skille ci się pokryją.

1.Jak polecacie rozłożyć staty, czy jak to tam było :P (chodzi o int, memory itp.) oraz jakie skille się przydadzą, jakie kupować na początek 21-dniowego traila oraz te co przydadzą się później?

Jeśli pójdziesz w kopanie, to zostaw tak jak jest. Jeśli w misje, wrzuć mniej więcej po równo w int i perc.

2. Jakie korporacje polecacie na początek - choć i może jakieś w których można by się zadomowić już na stałe :) (najlepiej z większą ilością ludzi z PL :P -  angielski znam w miarę, ale nie perfekt, więc póki jeszcze w świecie EVE świeżak jestem wolę po polsku gadać ;) )

Na początek unseen academy, później popatrz sobie w dziale rekrutacyjnym.

3. gdzie i jak można blueprinty kopiować - raczej rzecz ważna dla Industry :)

Oryginały od enpeców, ewentualnie przerobione na kontraktach. Kopie tylko na kontraktach.

4. Jest jakaś możliwość przetransferowania przedmiotów z mojego starego triala na nowe konto które zamierzam stworzyć?

Zostawiasz rzeczy w puszce na jakiejś planecie i przylatujesz nową postacią.

EDIT:
5. Jak się klona postaci robi, jakieś restrykcje itp. chodzi o podstawy, coś tam wyczytałem, ale jak, gdzie i dlaczego to nie wiem? proszę o info :D Co jeżeli się klona nie miało, a ktoś zabij chara, czy klon ma te same skille i implanty itp.

Jak nie masz dobrego klona i zginiesz, to tracisz trochę skillpointów, coś w rodzaju 5% z różnicy między tym co miałeś, a tym co ubezpiecza klon.
Implanty zawsze tracisz.

LopezDaVinci

  • Gość
Odp: Minmatar - Sebiestor ----- Industry, mining & pvp, parę pytań
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 28, 2011, 01:14:31 »
Nie rób tego. Jak chcesz iść w PVP, to weź się za misje, przynajmniej skille ci się pokryją.

Jeśli pójdziesz w kopanie, to zostaw tak jak jest. Jeśli w misje, wrzuć mniej więcej po równo w int i perc.

hmm. ok mój błąd pokopało mi się pisząc industry chodził mi o Manufacturing/Production (ma być główną formą zarabiania), mining dla zdobywania surowców do produkcji (czy może lepiej je kupywać?), a pvp żeby się nie nudziło i czasem powalczyć (nie muszę być w tym mistrzem, ale od czasu do czasu z chęcią bym dołączył do jakiś potyczek), lecz nacisk głównie na produkcję przedmiotów

Oryginały od enpeców, ewentualnie przerobione na kontraktach. Kopie tylko na kontraktach.
oryginały biorę od npców? tak?a reszta o co kaman? trochę nie kumam. chodziło mi jak je zrobić, gdzie. tak jak przy tworzeniu prawy na blueprint->manufacturing->wybieramy wolne miejsce itd. ale jak kopiować, tak samo, tylko że prawym i copy i niezależnie w jakiej stacji? bo ostatnio na jak dostałem od npc blueprint i próbowałem go tak skopiować wyskoczył jakiś komunikat i nie da rady był, nie pamiętam co ale nie moglem, wiec się pytam jak ;)

EDIT: może jeszcze jedno pytanko odnośnie oryginalnych blueprint. można je jakoś samemu wytworzyć, czy tylko dostać/kupić

Jak nie masz dobrego klona i zginiesz, to tracisz trochę skillpointów, coś w rodzaju 5% z różnicy między tym co miałeś, a tym co ubezpiecza klon.
Implanty zawsze tracisz.

a jeszcze jak i gdzie klona zrobić?


i oczywiście dzięki za odpowiedzi :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2011, 01:32:35 wysłana przez LopezDaVinci »

Azbuga

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 536
  • w poszukiwaniu idealnego statku do solo :)
    • Zobacz profil
    • teaching by touching
  • Imię postaci: Azbuga
  • Korporacja: teaching by touching
Odp: Minmatar - Sebiestor ----- Industry, mining & pvp, parę pytań
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 28, 2011, 09:36:44 »
na produkcji zaczniesz zarabiać rozsadne pieniądze za jakies pół roku - licz sie z tym
Some Men Just Want to Watch the World Burn

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Minmatar - Sebiestor ----- Industry, mining & pvp, parę pytań
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 28, 2011, 10:52:17 »
na produkcji zaczniesz zarabiać rozsadne pieniądze za jakies pół roku - licz sie z tym

Jeśli w ogóle.

A w ogóle... idź do Unseen Academy.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

sc0rp

  • Gość
Odp: Minmatar - Sebiestor ----- Industry, mining & pvp, parę pytań
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 29, 2011, 00:34:54 »
Jeśli w ogóle.



na produkcji mozna zarobic, ale trzeba na to wielu kont i sporo iskow no chyba ze mowimy o drobnych to tez sie da tyle ze wiecej sie zarobi latajac po paskach w hi secu

Azbuga

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 536
  • w poszukiwaniu idealnego statku do solo :)
    • Zobacz profil
    • teaching by touching
  • Imię postaci: Azbuga
  • Korporacja: teaching by touching
Odp: Minmatar - Sebiestor ----- Industry, mining & pvp, parę pytań
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 29, 2011, 11:59:04 »
w ogóle jako matar spróbuj dołączyć do matarskiej milicji - masz tam polski korp - mothra. jak ich skłonisz żeby ci pomogli na plexa zarobisz w 1 wieczór
Some Men Just Want to Watch the World Burn