Autor Wątek: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy  (Przeczytany 77965 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Yurioni

  • Gość
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #210 dnia: Lipiec 12, 2011, 15:39:14 »
To jak myslisz jak wylatujemy z tego wh to co zastajemy ? Same plusy,zero na localu ?  Zapominasz, ze ja tez latalem w PBN i bitki o jakich mowisz nie sa dla mnie nowoscia.
http://vu-du.org.pl/kb/?a=home&m=07&y=2011&view=kills
no nie wiem co wy tam zastajecie, ale bitkami to bym tego nie nazwal...

magni

  • Gość
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #211 dnia: Lipiec 12, 2011, 15:43:12 »
Wybacz Deaell ale ransom płacony przez alians korpowi w którym jest nieco ponad 30 osób jest z lekka.... niewiarygodny. Chyba, że było to ally 5 osobowe.

no to malo wiesz... wjezdzasz kerbirskiemu ally do kurwidolka i kampisz cloakerami cala dobe, w koncu pekna i zaplaca zebys sie wyniosl i nie przeszkadzal orac anomalek

do takich akcji nie trzeba miec nawet 30 osob, kilka wystarczy

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #212 dnia: Lipiec 12, 2011, 15:48:47 »
Wybacz Deaell ale ransom płacony przez alians korpowi w którym jest nieco ponad 30 osób jest z lekka.... niewiarygodny. Chyba, że było to ally 5 osobowe.
No i widzisz zaciekawilo cie to. Poza tym masz zle info o naszej liczbie.

http://vu-du.org.pl/kb/?a=home&m=07&y=2011&view=kills
no nie wiem co wy tam zastajecie, ale bitkami to bym tego nie nazwal...
No widzisz, ale kb nie jest takim super narzedziem zwlaszcza dla piratow. Zwlaszcza jak nikt nie ginie. No bo jak wrzucic na kb gostka, ktory zaplacil i zostal puszczony. Albo, ze ceo korpa zaplacil okup za swojego pilota, zebysmy go nie ubili. Ty tu nic nie widzisz a ja widze walke z milicja matarska i potyczke na gate z jakims korpem pirackim. Wtope mojej vagi na gangu w Syndicate. Czego nie widzisz to w ostatnich dniach zaplaty ransoma przez korpa za uwolnienie jego pilota, darmowej orki, wizyty na kopaniu korpowym w wh x 2  etc etc etc . Generalnie nie widzisz tez 2 naszego kb, ktory nalezy do korporacji Polish Mercenaries .
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Yurioni

  • Gość
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #213 dnia: Lipiec 12, 2011, 15:56:04 »
No widzisz, ale kb nie jest takim super narzedziem zwlaszcza dla piratow. Zwlaszcza jak nikt nie ginie. No bo jak wrzucic na kb gostka, ktory zaplacil i zostal puszczony. Albo, ze ceo korpa zaplacil okup za swojego pilota, zebysmy go nie ubili. Ty tu nic nie widzisz a ja widze walke z milicja matarska i potyczke na gate z jakims korpem pirackim. Wtope mojej vagi na gangu w Syndicate. Czego nie widzisz to w ostatnich dniach zaplaty ransoma przez korpa za uwolnienie jego pilota, darmowej orki, wizyty na kopaniu korpowym w wh x 2  etc etc etc . Generalnie nie widzisz tez 2 naszego kb, ktory nalezy do korporacji Polish Mercenaries .
nadal potwierdzasz fakt, ze nie robicie w zasadzie nic poza smutnym gankowaniem/ransomowaniem przypadkowych losi, gdzie te bitki ktore nie sa ci obce?
http://mmalyska.rootnode.net/eve/kbt/?a=home&m=07&y=2011&view=kills ten kb?
taka sama bieda jak na waszym natywnym kb...

anyway u nas na kb tez nie zobaczysz shipow ktore albo selfdestructnely albo pilot wyskoczyl z szipa przez co stalismy sie bogatsi o np tengu... ale poza tym JEST cos jeszcze, a nie tylko smutne riftery i haulery...

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #214 dnia: Lipiec 12, 2011, 15:58:41 »
No opisalem jeden z miliona typowych roamingow jaki mozna spotkac w tysiacach korporacji . Znaczy blob 10+ pilotow dopada jeden cel, gdzies na gate w 0.0. Nie wiem dlaczego tak bardzo uczepiles sie tego fragmentu . No chyba, ze w bufu kazdy roam to epicka opowiesc sama w sobie. Co do opinii o postepku JN 2 raz zwracam uwage nie chce mi sie ponownie przepisywac tego co pisalem w wczesniejszych postach. Wystarczy, ze ty cofniesz sie w dyskusji o kilka stron i bedziesz w domu.

zrozum wreszcie kurzy móżdżku, ze nie jesteśmy piratami i całą piracką doktrynę mamy głęboko miedzy pośladkami
dla nas zadawanie jak największego zła nie ważne gdzie czy to będzie null czy low jest primary i na prawde nie ma to znaczenia
czy to jest noob czy gracz z 2004-6 roku fakt revelka topiła sie zaskakujaco szybko nikt nie klikał jego bio przed zabiciem i nie sprawdzał metryki
to samo zrobilibyśmy z starszym pilotem jedyne czym by sie to różniło to to, ze trzeba by wiecej nakładu i statków aby przebić tank oskillowanej sfitowanej revelki

tyle odemnie

flejm do dupy dla tego trolluje nie piszac nic sensownego ale kwa sie nie da bo jak czyta sie twoje wypociny to zal poślady sciska a stolec woła
"na potęge posępnego czerechu!"

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #215 dnia: Lipiec 12, 2011, 16:09:39 »
nadal potwierdzasz fakt, ze nie robicie w zasadzie nic poza smutnym gankowaniem/ransomowaniem przypadkowych losi, gdzie te bitki ktore nie sa ci obce?
http://mmalyska.rootnode.net/eve/kbt/?a=home&m=07&y=2011&view=kills ten kb?
taka sama bieda jak na waszym natywnym kb...

Mamy inny playstajl i nie dokladnie rozumiem jakiego typu walki od nas oczekujesz? Takiego jak mialem w PBN to jest iles drake, tengu/command na linkach + dwa logistyki lub wiecej +lapcze+ew  i mlocilismy jakies przypadkowe moski co robily nam noob spawn bo na anomalce kogos tam trzymalismy ? To jest niby twoj wyznacznik bycia pro? F1-F3 i ewentualnie brodcast do logiego o shield. Zlituj sie stary i przestan opowiadac banialuki jakie to niby epickie walki macie. 
Co wedlug ciebie mamy robic ? Zdobywac sova w 0.0? Rzucac sie na kilka tysieczne ally ? Ja nic ci nie musze udowadniac bo i po co. Jezeli chce mi sie logowac do gry i cos robic to jest wszystko w porzadku. Jezeli tobie sie chce logowac do gry i robic to co robisz tez si. Cala ta jednak dyskusja zaczela sie od dresiarskiego zachowania JN przy zabiciu dreda. To nie ja zaczalem przeksztalcac ja w dyskusje moj plajstyle>wasz playstayle.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #216 dnia: Lipiec 12, 2011, 16:12:01 »
<facepalm>

swoją droga połowa v o o d o o to też dresiarze, przeciez maja kilku ex pbn'ów co przeciez gankowali w 20 drejków przypadkowych łosi na anomalkach ^^

stary śmierć przez tabu tabu !

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #217 dnia: Lipiec 12, 2011, 16:16:37 »
zrozum wreszcie kurzy móżdżku, ze nie jesteśmy piratami i całą piracką doktrynę mamy głęboko miedzy pośladkami
dla nas zadawanie jak największego zła nie ważne gdzie czy to będzie null czy low jest primary i na prawde nie ma to znaczenia
czy to jest noob czy gracz z 2004-6 roku fakt revelka topiła sie zaskakujaco szybko nikt nie klikał jego bio przed zabiciem i nie sprawdzał metryki
to samo zrobilibyśmy z starszym pilotem jedyne czym by sie to różniło to to, ze trzeba by wiecej nakładu i statków aby przebić tank oskillowanej sfitowanej revelki

tyle odemnie

flejm do dupy dla tego trolluje nie piszac nic sensownego ale kwa sie nie da bo jak czyta sie twoje wypociny to zal poślady sciska a stolec woła
"na potęge posępnego czerechu!"
Jestes dresiarzem. Swoim postowaniem tylko jeszcze bardziej upewniasz ludzi w tej opinii. Gdy ludzie zaczeli krzywo patrzec na wasz kill to zaczales wymachiwac szabelka, piszac inwektywy w stosunku do innych ludzi. Twoje tlumaczenia sa z konca plecow. Bo nie chodzi o to, ze ubiliscie rewelke jak doskonale sobie zdajesz sprawe. Tylko o to, ze najpierw wzieliscie od gostka iski za nie zrobienie tego.  Dlatego ten kill wzbudzil we mnie i w innych niesmak bo jeszcze przyszliscie sie nim tutaj chwalic jakby bylo czym. Ten twoj post gdybym go zglosil zapewnil by ci 2 tygodnie odpoczynku od centrali. No, ale jak juz pisalem wczesniej. Ja nie jestem tak malostkowy jak poniektorzy z Bufu, ktorzy niby sa tak bardzo chill na temat gry w internet spaceship. 
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #218 dnia: Lipiec 12, 2011, 16:17:29 »
No i widzisz zaciekawilo cie to. Poza tym masz zle info o naszej liczbie.

Wiem ilu was jest, przecież na kb macie staty wszystkich korpów. Chociaż chyba tylko 2 w ogóle coś działają w sensie killboardowym.

Kill revelki już przerabialiśmy - oni nie są piratami i nie mają w tej materii żadnych zasad. Rzekłbym nawet, że ich jedyną zasadą jest spowodowanie możliwie największej szkody przeciwnikowi co też się stało. Więc po co się przywalać bez sensu?

Za to ten koleś być może do końca życia zapamięta, żeby pustą revelką nie stać jak łoś na słońcu w lowsecu bo ktoś może go bardzo brzydko potraktować.
O ile się nie mylę to nigdzie się nim nie chwalili, jedynie śmiali się z kolesia, który latał pustym dredem po systemie w low.

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #219 dnia: Lipiec 12, 2011, 16:19:56 »
Jestes dresiarzem. Swoim postowaniem tylko jeszcze bardziej upewniasz ludzi w tej opinii. Gdy ludzie zaczeli krzywo patrzec na wasz kill to zaczales wymachiwac szabelka, piszac inwektywy w stosunku do innych ludzi. Twoje tlumaczenia sa z konca plecow. Bo nie chodzi o to, ze ubiliscie rewelke jak doskonale sobie zdajesz sprawe. Tylko o to, ze najpierw wzieliscie od gostka iski za nie zrobienie tego.  Dlatego ten kill wzbudzil we mnie i w innych niesmak bo jeszcze przyszliscie sie nim tutaj chwalic jakby bylo czym. Ten twoj post gdybym go zglosil zapewnil by ci 2 tygodnie odpoczynku od centrali. No, ale jak juz pisalem wczesniej. Ja nie jestem tak malostkowy jak poniektorzy z Bufu, ktorzy niby sa tak bardzo chill na temat gry w internet spaceship.

brak mi rąk na facepalmy :D , nikt a tym bardziej ja nie chwalił się tu tym killem jedynie jakiś laps zrobił z tego flame w dodatku z posa ally jak i z poza korpa

a tak btw i tak ten pseudodresiarski kill revelki jest lepszy niż wasze riftery (przynajmniej lootu wiecej)

PS2: po raz n-ty "małe cherlawe pieski ujadają najgłośniej"

PS3: chyba w ciebie koledzy w podstawówce rzucali ogryzkami.... ogarnij się

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #220 dnia: Lipiec 12, 2011, 16:22:55 »
brak mi rąk na facepalmy :D , nikt a tym bardziej ja nie chwalił się tu tym killem jedynie jakiś laps zrobił z tego flame w dodatku z posa ally jak i z poza korpa

a tak btw i tak ten pseudodresiarski kill revelki jest lepszy niż wasze riftery (przynajmniej lootu wiecej)
Uzyj nog.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Yurioni

  • Gość
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #221 dnia: Lipiec 12, 2011, 16:24:12 »
Mamy inny playstajl i nie dokladnie rozumiem jakiego typu walki od nas oczekujesz? Takiego jak mialem w PBN to jest iles drake, tengu/command na linkach + dwa logistyki lub wiecej +lapcze+ew  i mlocilismy jakies przypadkowe moski co robily nam noob spawn bo na anomalce kogos tam trzymalismy ? To jest niby twoj wyznacznik bycia pro? F1-F3 i ewentualnie brodcast do logiego o shield. Zlituj sie stary i przestan opowiadac banialuki jakie to niby epickie walki macie. 
Co wedlug ciebie mamy robic ? Zdobywac sova w 0.0? Rzucac sie na kilka tysieczne ally ? Ja nic ci nie musze udowadniac bo i po co. Jezeli chce mi sie logowac do gry i cos robic to jest wszystko w porzadku. Jezeli tobie sie chce logowac do gry i robic to co robisz tez si. Cala ta jednak dyskusja zaczela sie od dresiarskiego zachowania JN przy zabiciu dreda. To nie ja zaczalem przeksztalcac ja w dyskusje moj plajstyle>wasz playstayle.
misiu widze, ze juz totalnie sie oderwales od rzeczywistosci, ostatnie pare postow jest odpowiedzia na to
To jak myslisz jak wylatujemy z tego wh to co zastajemy ? Same plusy,zero na localu ?  Zapominasz, ze ja tez latalem w PBN i bitki o jakich mowisz nie sa dla mnie nowoscia.
Walisz z kolegami do momentu kiedy cel przestanie istniec potem zlootowanie, wklejenie na kb i tyle.
mianowicie chodzi o to, ze caly czas twierdzisz, iz gowno wiem o piratce, w miedzyczasie wypowiadajac sie na tematy o ktorych masz faktycznie gowniane pojecie, co juz ci udowodnilem, i tyle. I faktycznie moze malo wiem o piraceniu, ale zlapanie i zransomowanie kogos nie daje ci prawa do pisanie, jako by "normalne" pvp bylo czyms gorszym albo jak mozna sie domyslec z kontekstu latwiejszym, a koniec koncow jesli ransomujecie taki sam shit jak zabijacie to ja juz przepraaszam i sie wiecej nie odzywam. Z kolei, nie wiem jakie sa niuanse ktorych nie pojmuje w piraceniu? delikatne przekazy podprogowe zmuszajace ofiare do wplacenia wyzszego ransomu niz powinen? Tajemne zaklecia negocjacyjne? Coz jest takiego w tym piraceniu czego zwykly zjadacz chleba mogl by nie wiedziec? plz oswiec mnie

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #222 dnia: Lipiec 12, 2011, 16:24:36 »
Wiem ilu was jest, przecież na kb macie staty wszystkich korpów. Chociaż chyba tylko 2 w ogóle coś działają w sensie killboardowym.

Kill revelki już przerabialiśmy - oni nie są piratami i nie mają w tej materii żadnych zasad. Rzekłbym nawet, że ich jedyną zasadą jest spowodowanie możliwie największej szkody przeciwnikowi co też się stało. Więc po co się przywalać bez sensu?

Za to ten koleś być może do końca życia zapamięta, żeby pustą revelką nie stać jak łoś na słońcu w lowsecu bo ktoś może go bardzo brzydko potraktować.
O ile się nie mylę to nigdzie się nim nie chwalili, jedynie śmiali się z kolesia, który latał pustym dredem po systemie w low.
Dla zasady skur..... , zeby pietnowac takie postepowanie.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #223 dnia: Lipiec 12, 2011, 16:25:45 »
misiu widze, ze juz totalnie sie oderwales od rzeczywistosci, ostatnie pare postow jest odpowiedzia na tomianowicie chodzi o to, ze caly czas twierdzisz, iz gowno wiem o piratce, w miedzyczasie wypowiadajac sie na tematy o ktorych masz faktycznie gowniane pojecie, co juz ci udowodnilem, i tyle. I faktycznie moze malo wiem o piraceniu, ale zlapanie i zransomowanie kogos nie daje ci prawa do pisanie, jako by "normalne" pvp bylo czyms gorszym albo jak mozna sie domyslec z kontekstu latwiejszym, a koniec koncow jesli ransomujecie taki sam shit jak zabijacie to ja juz przepraaszam i sie wiecej nie odzywam. Z kolei, nie wiem jakie sa niuanse ktorych nie pojmuje w piraceniu? delikatne przekazy podprogowe zmuszajace ofiare do wplacenia wyzszego ransomu niz powinen? Tajemne zaklecia negocjacyjne? Coz jest takiego w tym piraceniu czego zwykly zjadacz chleba mogl by nie wiedziec? plz oswiec mnie
Nie chcialo mi sie czytac tego belkotu. Napisz poprawnie, albo sie nie odzywaj.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

sc0rp

  • Gość
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #224 dnia: Lipiec 12, 2011, 16:27:26 »
Ramsomowanie dla okupu, piractwo, ceo pirackiego korpa=ogrodek. Za duzy skrot myslowy ?
zdecydowanie bo "jego ogrodek" sugeruje ze jako jedyny ma prawo okreslac zasady ransomowania i ich respektowania - a tak nie jest.

Yurioni

  • Gość
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #225 dnia: Lipiec 12, 2011, 16:28:17 »
Nie chcialo mi sie czytac tego belkotu. Napisz poprawnie, albo sie nie odzywaj.
przyznaj sie po prostu, ze albo nie umiesz czytac zlozonych zdan w jezyku polskim, albo ze brak ci argumentow....

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #226 dnia: Lipiec 12, 2011, 16:30:38 »
przyznaj sie po prostu, ze albo nie umiesz czytac zlozonych zdan w jezyku polskim, albo ze brak ci argumentow....
Nie no serio. Nie chcialo mi sie czytac tej sciany belkotu i pseudo z dupy przemyslen i to w dodatku jakbym jasnie panowi z Bufu winnym byl jakies wyjasnienia. Kim ty jestes i za kogo sie niby uwazasz?
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #227 dnia: Lipiec 12, 2011, 16:37:09 »
Jestes dresiarzem. Swoim postowaniem tylko jeszcze bardziej upewniasz ludzi w tej opinii. Gdy ludzie zaczeli krzywo patrzec na wasz kill to zaczales wymachiwac szabelka, piszac inwektywy w stosunku do innych ludzi. Twoje tlumaczenia sa z konca plecow. Bo nie chodzi o to, ze ubiliscie rewelke jak doskonale sobie zdajesz sprawe. Tylko o to, ze najpierw wzieliscie od gostka iski za nie zrobienie tego.  Dlatego ten kill wzbudzil we mnie i w innych niesmak bo jeszcze przyszliscie sie nim tutaj chwalic jakby bylo czym. Ten twoj post gdybym go zglosil zapewnil by ci 2 tygodnie odpoczynku od centrali. No, ale jak juz pisalem wczesniej. Ja nie jestem tak malostkowy jak poniektorzy z Bufu, ktorzy niby sa tak bardzo chill na temat gry w internet spaceship.

proszę cie zasłaniasz się swoim ceo (bodajze) który jest tu adminem czy moderatorem nie wiem i śmiesz mnie wyzywać od dresów robiąc dokładnie to samo co dresy jak są zagrożone :) weź ochłoń

ban na forum które czasami czytam przy kawie dłubiąc w serwerowni... dzizas

doom jak to czytasz zgłaszam się na 2tyg do karnego jeżyka jako pokutę za jakąś revelke w low :D

bo widze bez tego Deaell nie zaśnie dziś



Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #228 dnia: Lipiec 12, 2011, 16:43:51 »
proszę cie zasłaniasz się swoim ceo (bodajze) który jest tu adminem czy moderatorem nie wiem i śmiesz mnie wyzywać od dresów robiąc dokładnie to samo co dresy jak są zagrożone :) weź ochłoń

ban na forum które czasami czytam przy kawie dłubiąc w serwerowni... dzizas

doom jak to czytasz zgłaszam się na 2tyg do karnego jeżyka jako pokutę za jakąś revelke w low :D

bo widze bez tego Deaell nie zaśnie dziś
1/10 . Caly czas ci powtarzam, ze nie chodzi o kill revelki tylko wasz sposob pobrania okupu od jego pilota. Chociazbys swoj tekst powtarzal jak mantre to juz nie ma nazistowskich Niemiec i propaganda Gebelsa nie jest juz tak skuteczna jak kiedys. Nie rob z ludzi debili mkay ?
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #229 dnia: Lipiec 12, 2011, 16:46:52 »
@Deaell - ale to wasze zasady mówią o tym, że po ransomie należy wypuścić ofiarę, ich nie. To tylko gra :)

stukov

  • Gość
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #230 dnia: Lipiec 12, 2011, 16:48:08 »
no no widze, że rozmawiamy  z pro graczem, DJ'em EvE, który zaskakuje nie tylko na forach ale także mixami w fitach statków w stylu VooDoo... Drone Link Augumentor na Vagasie... Chyba za dużo VooDoo ziół spaliłeś chłopie... :D

Yurioni

  • Gość
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #231 dnia: Lipiec 12, 2011, 16:49:55 »
Nie no serio. Nie chcialo mi sie czytac tej sciany belkotu i pseudo z dupy przemyslen i to w dodatku jakbym jasnie panowi z Bufu winnym byl jakies wyjasnienia. Kim ty jestes i za kogo sie niby uwazasz?
krotko rzecz ujmujac, nie masz zadnych argumentow, wiec wszystko co napisze jest belkotem, brawo, gratuluje umiejetnosci dyskusji. A kim ty jestes zeby sie przypierzac do tego jak, co i w jakis sposob ktos zabije? Podsumowujac twoje wypowiedzi tutaj mozna stwierdzic niemalze jednoznacznie, ze jestes smutnym czlowieczkiem bez wyobrazni podskakujacego w rytm muzki, poki jeszcze moze probowac rozmawiac do momentu w ktorym trzeba przytoczyc jakis argument, albo nie daj boze z jakims polemizowac...
a teraz spakuj sie i wyjdz, bo juz chyba bardziej pograzyc sie nie mozesz :/
http://www.youtube.com/watch?v=rY0WxgSXdEE

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #232 dnia: Lipiec 12, 2011, 17:06:15 »
mam taki mały prezencik dla wszystkich zainteresowanych i wielbicieli forumowych :D wiedzący o co kaman


sc0rp

  • Gość
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #233 dnia: Lipiec 12, 2011, 17:11:06 »
Dajcie uz sobie na dzis spokoj, jest po 17stej jutro tez jest nudny dzien w pracy

Egnos

  • Emerytowany Pirat
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 322
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Egnostos
  • Korporacja: Association of Veldspar Mining Enthusiasts
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #234 dnia: Lipiec 12, 2011, 17:32:14 »
doom jak to czytasz zgłaszam się na 2tyg do karnego jeżyka jako pokutę za jakąś revelke w low :D

+1

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #235 dnia: Lipiec 12, 2011, 17:37:13 »
krotko rzecz ujmujac, nie masz zadnych argumentow, wiec wszystko co napisze jest belkotem, brawo, gratuluje umiejetnosci dyskusji. A kim ty jestes zeby sie przypierzac do tego jak, co i w jakis sposob ktos zabije? Podsumowujac twoje wypowiedzi tutaj mozna stwierdzic niemalze jednoznacznie, ze jestes smutnym czlowieczkiem bez wyobrazni podskakujacego w rytm muzki, poki jeszcze moze probowac rozmawiac do momentu w ktorym trzeba przytoczyc jakis argument, albo nie daj boze z jakims polemizowac...
a teraz spakuj sie i wyjdz, bo juz chyba bardziej pograzyc sie nie mozesz :/
http://www.youtube.com/watch?v=rY0WxgSXdEE
Nie po prostu skonczylem pracowac, wlasnie zjadlem obiadek w domu i mam ciekawsze rzeczy do robienia niz tlumaczyc jak krowie na rowie po raz enty. Dla waszej informacji to jest topik o killu JN, a nie voodoo. Ja wiem, ze bardzo sie staracie zmienic temat i musicie miec ostatni glos w dyskusji. No, ale temat wyczerpal sie kilka stron temu. Reszta to zabijanie nudy w robocie z mojej strony. Co do wklejania linkow z yt to przewaznie ich nie odpalam wiec oszczedz sobie zachodu.

PS. A teraz Col ich mozesz szystkich pobanowac Muhahahaha (Deael sie smieje podkrecajac wasa). Niektorzy tu niezle z garnkami maja  ::) .     
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #236 dnia: Lipiec 12, 2011, 17:46:09 »
PS. A teraz Col ich mozesz szystkich pobanowac Muhahahaha (Deael sie smieje podkrecajac wasa). Niektorzy tu niezle z garnkami maja  ::) .   


są plecy w virtualu :>?
pewpew

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #237 dnia: Lipiec 12, 2011, 19:43:34 »
muahaha ha ha ha

Podrapaliscie nas po lewym pośladzie...  ;D
umujcie ząbki i teraz przez kolejne 10 stron podrapcie po prawym,
dopiero potem was podsumuje...a moze poprostu podziekuje i powiem ze nie mam wiecej pytan...

do dziela cipeczki  :-*

====edit
do kb korpa mozna dojsc grzebiac w info korpa drogie matołki
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #238 dnia: Lipiec 12, 2011, 19:56:40 »
No właśnie, byłem ciekaw gdzie jest ten upgrade z ransomami. Już myślałem, że wywaliliście.

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #239 dnia: Lipiec 12, 2011, 20:29:29 »

są plecy w virtualu :>?
No nie zalapales bo to kolega z JN zaczal tekstem, ze Col ma tu moderatora i chroni moje plecy. Co jak juz kilka stron wczesniej wyjasnil moderator Doom, ze na tym dziale Col ma takie same prawa jak kazdy inny. Dlatego tez postanowilem sie ponabijac z was . Kumasz czy brailem ci napisac ?
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #240 dnia: Lipiec 12, 2011, 20:51:48 »
No nie zalapales bo to kolega z JN zaczal tekstem, ze Col ma tu moderatora i chroni moje plecy. Co jak juz kilka stron wczesniej wyjasnil moderator Doom, ze na tym dziale Col ma takie same prawa jak kazdy inny. Dlatego tez postanowilem sie ponabijac z was . Kumasz czy brailem ci napisac ?

pismem klinowym

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #241 dnia: Lipiec 12, 2011, 20:52:14 »
No nie zalapales bo to kolega z JN zaczal tekstem, ze Col ma tu moderatora i chroni moje plecy. Co jak juz kilka stron wczesniej wyjasnil moderator Doom, ze na tym dziale Col ma takie same prawa jak kazdy inny. Dlatego tez postanowilem sie ponabijac z was . Kumasz czy brailem ci napisac ?

ee juz po 19, po bajce i poszli spac..
swoja droga to straszne ilu rodzicow w polsce nie stac na to aby ich pociechy spedzaly wakacje gdzies nad morzem  :(
siedza potem cale dnie na forum swojej gierki i jebia dyrdymaly az do dobranocki :D
to jeszcze dobrze ze to zero zero jest, to sobie chociaz na TC i drejka do pvp zarobia te biedne dzieci
bo jakby nie bylo to emo, mamy tabletki na sraczke i samobojstwo gotowe :D
Deaell, nie szturchaj juz...niech posmierdza jeszcze, lubie czytac jakie to z nas "niedojdy"  >:D
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

stukov

  • Gość
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #242 dnia: Lipiec 12, 2011, 21:27:57 »
ee juz po 19, po bajce i poszli spac..
swoja droga to straszne ilu rodzicow w polsce nie stac na to aby ich pociechy spedzaly wakacje gdzies nad morzem  :(
siedza potem cale dnie na forum swojej gierki i jebia dyrdymaly az do dobranocki :D
to jeszcze dobrze ze to zero zero jest, to sobie chociaz na TC i drejka do pvp zarobia te biedne dzieci
bo jakby nie bylo to emo, mamy tabletki na sraczke i samobojstwo gotowe :D
Deaell, nie szturchaj juz...niech posmierdza jeszcze, lubie czytac jakie to z nas "niedojdy"  >:D

nie martw się colonel, dla biednych jest jeszcze opcja wyjazdu z Caritasem więc nie bój nic, załapiesz się na jakieś wakacje z poznańskimi słowikami  :-*

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #243 dnia: Lipiec 12, 2011, 22:38:21 »
[admin] Topic przejrzany. Kilka osób za chwilę dostanie punkty karne, a cirka połowa postujacych tu w ostatnich 24h godzinach jak jeszcze raz bryknie przed szereg to straci możliwość pisania we flamewar przez miesiąc.
W temacie tego że jaśnie Pan z bufu czy JC był urazony o to ze ktoś śmie mieć mniej postów i pisać w FW, piszę to tylko dlatego żeby byla jasność: jeśli ktoś pisze tu z mniejszą ilością postów na liczniku niż być powinno to jest albo kimś z administracji forum (wliczając globalnych modertorów), albo MIAŁ wymaganą liczbę postów w momencie skladania podania. Skrypt forum w kilku miejscach zachowuje się dziwnie i czasem modyfikuje licznik postów w oparciu o przeniesienie postów w dział gdzie jest on wyłączony a czasem nie. Ewentualnie posty te zostały usunięte definitywnie. Macie w swoich szeregach aż za dużo osób ktore myślały że jak uczyłem ich w UA to i po znajomości dam dostęp do FW, podobnie kilka osób z mojego korpa / ally też się spażyło.
Że administracja jest stronnicza? Byłbym stronniczy gdybym z racji dajmy na to mojej niechęci do Bufu sypal punktami karnymi w każdego jej membera który mnie zdrazni. Tak powiedzmy 5 karniaków dzienie za kazdym razem jak zobaczę post któregoś z was. Pasi? [/admin]
« Ostatnia zmiana: Lipiec 12, 2011, 23:15:03 wysłana przez Doom »

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #244 dnia: Lipiec 12, 2011, 23:51:19 »
Skąd ta niechęć Mando, no powiedz...