Autor Wątek: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy  (Przeczytany 79336 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Yurioni

  • Gość
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #175 dnia: Lipiec 12, 2011, 13:32:55 »
nie pojawia się w nich słowo ransom.
"BOOOOOOOOOORIIIIIING!!!"(TM)
Nie. Dziekuje ci za zwrocenie mojej uwagi na ten aspekt. Jak juz wczesniej byles sklonny zauwazyc nie grzesze specjalnie inteligencja i cierpie na przez ciebie zdiagnozowana chorobe. 
do uslug, ale milo, ze wreszcie to do ciebie dotarlo, aczkolwiek watpie abys potrafil zrobic z tej wiedzy jakikolwiek uzytek :)

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #176 dnia: Lipiec 12, 2011, 13:33:34 »
My mamy całe mnóstwo fajnych historii, podstawowa różnica polega na tym, że nie pojawia się w nich słowo ransom.
Nie moge odpowiadac za to, co kolega z Veta bedzie opowiadal  >:D . Mysle, ze caly czas chociaz bardzo mi milo z tego powodu wymagacie ode mnie za duzo.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #177 dnia: Lipiec 12, 2011, 13:36:02 »
"BOOOOOOOOOORIIIIIING!!!"(TM)do uslug, ale milo, ze wreszcie to do ciebie dotarlo, aczkolwiek watpie abys potrafil zrobic z tej wiedzy jakikolwiek uzytek :)
Ironia. Przepraszam zapomnialem to zaznaczyc w poprzednim poscie. Niestety zmylila mnie twoja pewnosc co do wlasnego intelektu. Kolejny raz mnie zawiodles :-( . Nie wiem czy po takim czyms moje zaufanie do ciebie powroci. No, ale nadal cie  :-* za wioskowego glupka wiec juz sie nie gniewam.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Yurioni

  • Gość
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #178 dnia: Lipiec 12, 2011, 13:40:35 »
Ironia. Przepraszam zapomnialem to zaznaczyc w poprzednim poscie. Niestety zmylila mnie twoja pewnosc co do wlasnego intelektu. Kolejny raz mnie zawiodles :-( . Nie wiem czy po takim czyms moje zaufanie do ciebie powroci. No, ale nadal cie  :-* za wioskowego glupka wiec juz sie nie gniewam.
widzisz, ciezko sie spodziewac po osobie twojego pokroju czegos z ukrytym podtekstem, wiec prewencyjnie odpowiedzialem rowniez bez podtekstow, jednakze niezaleznie od tego czy twoja ironie zauwazylem czy nie, moja odpowiedz jest tak czy siak aktualna, a to czy jest moja faktyczna opinia czy otwartym polem do nadinterpretacji przez ciebie pozostawiam juz do rozgryzienia tobie :)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #179 dnia: Lipiec 12, 2011, 13:46:27 »
Heh, pewnie Wasze "przekomarzanie się" może być zabawne dla kogoś z zewnątrz - coś na zasadzie oglądania meczu krykieta w TV.

Ale jak się Was zna ingame - nie jako grupę, tylko tak bardziej indywidualnie - to trudno nie docenić kompetencji. Problem w tym, że bardzo często czynnik "emo" bierze w górę. Szkoda. 


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #180 dnia: Lipiec 12, 2011, 13:47:42 »
widzisz, ciezko sie spodziewac po osobie twojego pokroju czegos z ukrytym podtekstem, wiec prewencyjnie odpowiedzialem rowniez bez podtekstow, jednakze niezaleznie od tego czy twoja ironie zauwazylem czy nie, moja odpowiedz jest tak czy siak aktualna, a to czy jest moja faktyczna opinia czy otwartym polem do nadinterpretacji przez ciebie pozostawiam juz do rozgryzienia tobie :)
Tym swoim postem udowoniles, ze jednak dla ciebie posiadam jakis MUZG skoro uciekasz sie do tak machiavellistycznych i podstepnych postow. A takze, ze odbierasz moja osobe jako inteligentna na tyle, zeby stosowac ukryte podstepy. Azaliz, ktora wersja twojego toku myslenia jest prawidlowa ? Poniewaz obydwie nie moga byc jednoznaczne i tak samo wazkie. 
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Yurioni

  • Gość
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #181 dnia: Lipiec 12, 2011, 13:55:25 »
Tym swoim postem udowoniles, ze jednak dla ciebie posiadam jakis MUZG skoro uciekasz sie do tak machiavellistycznych i podstepnych postow. A takze, ze odbierasz moja osobe jako inteligentna na tyle, zeby stosowac ukryte podstepy. Azaliz, ktora wersja twojego toku myslenia jest prawidlowa ? Poniewaz obydwie nie moga byc jednoznaczne i tak samo wazkie.
kombinuj mala, kombinuj :)

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #182 dnia: Lipiec 12, 2011, 13:57:19 »
Heh, pewnie Wasze "przekomarzanie się" może być zabawne dla kogoś z zewnątrz - coś na zasadzie oglądania meczu krykieta w TV.

Ale jak się Was zna ingame - nie jako grupę, tylko tak bardziej indywidualnie - to trudno nie docenić kompetencji. Problem w tym, że bardzo często czynnik "emo" bierze w górę. Szkoda.
Sokole Ty jak inni piloci ex-pbn doskonale wiesz, ze ja jak mantre zawsze powtarzalem, ze zaden ze mnie uber pvper a zwykly wyrobnik. Doskonale tez wiesz, ze lubie sobie trolowac z chlopakami z Bufu i innymi co sie napatocza. Zawsze ze mnie byl forum warrior. Postowaniem kolegi z JN swoich i moich wynikow na battleclinicu wywolala tylko u mnie usmiech. Poniewaz wiekszosc moich walk to byly blob festy, albo niesamowicie poukladane gangi wyczynowcow w stylu PBN z ktorym najczesciej oponenci nie mieli zadnych szans. Nie ukazuja ani troche prawdy jakim graczem w Eve jestem. Prawda jest taka, ze jestem przecietnym graczem. W polskiej spolecznosci nie mamy tez graczy takich jak creamster, dhb wildcat etc etc , ktorzy sa szeroko znani i respektowani w gronie spolecznosci EVE. I chocby sie koledzy z Bufu napinali jak tacy kulturysci na wybiegu to tego nie zmienia. 

PS. Po przeczytaniu uswiadomilem sobie, ze pisze wierutne banialuki. Jest jeden polski pilot, ktory jest znany szerokiemu srodowisku EVE. Dwukrotnie bral udzial w AT i zajmowali chlopaki wysokie miejsca za kazdym razem. To oczywiscie Lovekebab .
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #183 dnia: Lipiec 12, 2011, 13:59:46 »
kombinuj mala, kombinuj :)
No, ale ty juz mi udzieliles odpowiedzi. Wiec nie mam sie czego wiecej doszukiwac bo i nic wiecej w tym nie ma.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Yurioni

  • Gość
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #184 dnia: Lipiec 12, 2011, 14:06:41 »
I chocby sie koledzy z Bufu napinali jak tacy kulturysci na wybiegu to tego nie zmienia.
ale czy ty myslisz, ze taki jest nasz cel? na samym poczatku przydreptaliscie tu z swoim pirackim e-bushido jadac po JN, pomijam fakt, ze za to jak failowal przez caly czas pilot dreda powinien jeszcze w dodatku do dreda i kasy stracic konto. Caly problem polega na tym, ze chcieliscie zrobic rozglos jakie to vudu jest honorowe zajebiste i w ogole, a caly pomysl wypalil wam w twarz, bo z kazdym kolejnym postem i odpowiedziami na nie okazywalo sie, ze tak w zasadzie to nie powinniscie w ogole zabierac glosu obojetnie w jakiej kwestii, bo poza waszymi nieudokumentowanymi ransomami na nubach z low seca, nie jestescie w stanie wniesc nic rzeczowego do dyskusji...

No, ale ty juz mi udzieliles odpowiedzi. Wiec nie mam sie czego wiecej doszukiwac bo i nic wiecej w tym nie ma.
Azaliz, ktora wersja twojego toku myslenia jest prawidlowa ? Poniewaz obydwie nie moga byc jednoznaczne i tak samo wazkie. 
to w koncu jak?

Minna Hinata

  • Gość
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #185 dnia: Lipiec 12, 2011, 14:17:58 »
spoko, ale nie schlebiaj sobie, wszyscy wiedza, ze jestes jak dziecko z downem, trzeba je kochac i pielegnowac, ale nigdy, przenigdy nie nalezy miec nadziei, ze kiedykolwiek zmadrzeje...

/*** Offtop

Post zgłoszony do moderacji z tytułu obrazy ludzi chorych na zespół downa

Dla autora wyjaśnienie:

Osoby z zespołem Downa mają mniejsze zdolności poznawcze niż średnia w populacji zdrowej. Wahają się one od lekkiej do umiarkowanej niepełnosprawności intelektualnej. Zaburzenia rozwojowe manifestują się głównie jako skłonność do zawężonego myślenia lub naiwność. Niewiele osób wykazuje niepełnosprawność intelektualną w stopniu głębokim. Częstość występowania zespołu Downa szacuje się na 1 przypadek na 800–1000 żywych urodzeń.

Offtop ***/

Rozumiem że to flamewar i lubicie się wyzywać od takich i owakich ale widząc takie coś jako osoba dorosła mam wrażenie że dużo się nie różnicie od drugiej strony.

Może zadam pytanie z innej beczki, czy członkowie korporacji BUFU mają prikaz obrażania strony przeciwnej i obrzucania jej przysłowiowym błotem? Czy to tylko niedouczenie co niektórych osób w tej grupie?

Yurioni

  • Gość
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #186 dnia: Lipiec 12, 2011, 14:25:10 »
/*** Offtop

Post zgłoszony do moderacji z tytułu obrazy ludzi chorych na zespół downa

Dla autora wyjaśnienie:

Osoby z zespołem Downa mają mniejsze zdolności poznawcze niż średnia w populacji zdrowej. Wahają się one od lekkiej do umiarkowanej niepełnosprawności intelektualnej. Zaburzenia rozwojowe manifestują się głównie jako skłonność do zawężonego myślenia lub naiwność. Niewiele osób wykazuje niepełnosprawność intelektualną w stopniu głębokim. Częstość występowania zespołu Downa szacuje się na 1 przypadek na 800–1000 żywych urodzeń.

Offtop ***/

Rozumiem że to flamewar i lubicie się wyzywać od takich i owakich ale widząc takie coś jako osoba dorosła mam wrażenie że dużo się nie różnicie od drugiej strony.

Może zadam pytanie z innej beczki, czy członkowie korporacji BUFU mają prikaz obrażania strony przeciwnej i obrzucania jej przysłowiowym błotem? Czy to tylko niedouczenie co niektórych osób w tej grupie?
ale przeciez ten opis doskonale pasuje do postujacych tu ludzi z vudu, wiec nadal uwazam, ze w zaden sposob ich nie obrazilem, a jedynie postawilem trafna diagnoze, wiec o co ci chodzi czlowieku?

stukov

  • Gość
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #187 dnia: Lipiec 12, 2011, 14:26:29 »
/*** Offtop

Post zgłoszony do moderacji z tytułu obrazy ludzi chorych na zespół downa

Dla autora wyjaśnienie:

Osoby z zespołem Downa mają mniejsze zdolności poznawcze niż średnia w populacji zdrowej. Wahają się one od lekkiej do umiarkowanej niepełnosprawności intelektualnej. Zaburzenia rozwojowe manifestują się głównie jako skłonność do zawężonego myślenia lub naiwność. Niewiele osób wykazuje niepełnosprawność intelektualną w stopniu głębokim. Częstość występowania zespołu Downa szacuje się na 1 przypadek na 800–1000 żywych urodzeń.

Offtop ***/

Rozumiem że to flamewar i lubicie się wyzywać od takich i owakich ale widząc takie coś jako osoba dorosła mam wrażenie że dużo się nie różnicie od drugiej strony.

Może zadam pytanie z innej beczki, czy członkowie korporacji BUFU mają prikaz obrażania strony przeciwnej i obrzucania jej przysłowiowym błotem? Czy to tylko niedouczenie co niektórych osób w tej grupie?

masz 25 postów...
Jakim prawem piszesz na flejmie?

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #188 dnia: Lipiec 12, 2011, 14:27:08 »
@Minna - skoro jedni mogą (przewiń kilka stron wstecz) to czemu my mamy nie móc?

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #189 dnia: Lipiec 12, 2011, 14:28:42 »
masz 25 postów...
Jakim prawem piszesz na flejmie?

Bo to centrala tu sa rowni i rowniejsi. Np Colonel moderuje garazownie a ch.. sie zna na fitach.

Minna Hinata

  • Gość
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #190 dnia: Lipiec 12, 2011, 14:31:31 »
W skrócie, zabieram się za poczytanie tych waszych wypocin i zgłaszanie co gorszych postów pod karny język. Statystyki tego dopisze później.

Nadal jednak członkowie BUFU ukrywają odpowiedź na moje pytanie.


@Nitefish - jeśli inni też obrażają w taki sposób, na pewno pójdzie zgłoszenie, o to się nie martw.

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #191 dnia: Lipiec 12, 2011, 14:32:48 »
ale czy ty myslisz, ze taki jest nasz cel? na samym poczatku przydreptaliscie tu z swoim pirackim e-bushido jadac po JN, pomijam fakt, ze za to jak failowal przez caly czas pilot dreda powinien jeszcze w dodatku do dreda i kasy stracic konto. Caly problem polega na tym, ze chcieliscie zrobic rozglos jakie to vudu jest honorowe zajebiste i w ogole, a caly pomysl wypalil wam w twarz, bo z kazdym kolejnym postem i odpowiedziami na nie okazywalo sie, ze tak w zasadzie to nie powinniscie w ogole zabierac glosu obojetnie w jakiej kwestii, bo poza waszymi nieudokumentowanymi ransomami na nubach z low seca, nie jestescie w stanie wniesc nic rzeczowego do dyskusji...
to w koncu jak?

No i jeszcze powinien otrzymac chloste. Czlowieku ty nawet tego gostka nie znasz a juz go zrobiliscie ebay warriorem, zyciowym nieudacznikiem etc etc . Czy ty czytasz co piszesz i chociaz przez milisekunde nachodza cie jakies refleksje na ten temat ? W dodatku w stosunku do voodoo wysuwasz tak samo wysnute z palca opinie. Jezeli voodo jako korp piracki nie mialo prawa zebrac glosu co mysli o postepku JN to ja naprawde nie wiem kto. Jakbys nie wiedzial Col jest jednym z instruktorow w UA i naprawde nie potrzebuje takiego typu rozglosu na Centrali jaki ci sie ubzdural. Koledzy JN z swoim ransomem weszli na jego ogrodek i u nas sprawa byla szeroko komentowana i potepiana na tsie aliansu. Wiec nie dziw sie jak Filip z konopii, ze sprawa jest ta przez nas pietnowana . 

Gdyby tu byla dyskusja na temat sovow, ally itp itp mialbys pelne prawo oponowac, ze bijemy piane dla rozglosu. Nastepna sprawa to wasze tezy, ze wasz playstajl > nasz playstajl . Przy okazji rownoczesnie oskarzajac nas, ze nie potrafimy zrozumiec playastalu innych ludzi. Caly czas piszecie indyki,rifterki noby low secowe sami zyjac w npc space i nie biorac w walce o sova od kilku miesiecy. Gdybym byl zlosliwy to bym wam napisal, ze wracajcie do whorowania misji dla angeli, ale tak naprawde nic mi do tego jak ktos zarabia w tej grze. I przestan innym ludziom mowic co moga robic a czego nie robic bo ostatnio jak sprawdzalem zyjemy w spoleczenstwie, ktore dopuszcza swobode wypowiedzi i opinii. Mozesz sie z tym nie zgadzac, ale g.... ci kto jakie ma zasady i czy moze /nie moze sie wypowiadac czy to w rl czy w grze internetowej o statkach . 
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

stukov

  • Gość
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #192 dnia: Lipiec 12, 2011, 14:33:48 »
W skrócie, zabieram się za poczytanie tych waszych wypocin i zgłaszanie co gorszych postów pod karny język. Statystyki tego dopisze później.

Nadal jednak członkowie BUFU ukrywają odpowiedź na moje pytanie.


@Nitefish - jeśli inni też obrażają w taki sposób, na pewno pójdzie zgłoszenie, o to się nie martw.

eeeeee to jest flejm, rozumiesz definicję??

Yurioni

  • Gość
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #193 dnia: Lipiec 12, 2011, 14:34:05 »
Nadal jednak członkowie BUFU ukrywają odpowiedź na moje pytanie.
nic nie ukrywaja, ale rowniez nie widza powodu, aby sie spowiadac przed jakims anonimowym czlonkiem official forum police...
No i jeszcze powinien otrzymac chloste. Czlowieku ty nawet tego gostka nie znasz a juz go zrobiliscie ebay warriorem, zyciowym nieudacznikiem etc etc . Czy ty czytasz co piszesz i chociaz przez milisekunde nachodza cie jakies refleksje na ten temat ? W dodatku w stosunku do voodoo wysuwasz tak samo wysnute z palca opinie. Jezeli voodo jako korp piracki nie mialo prawa zebrac glosu co mysli o postepku JN to ja naprawde nie wiem kto. Jakbys nie wiedzial Col jest jednym z instruktorow w UA i naprawde nie potrzebuje takiego typu rozglosu na Centrali jaki ci sie ubzdural. Koledzy JN z swoim ransomem weszli na jego ogrodek i u nas sprawa byla szeroko komentowana i potepiana na tsie aliansu. Wiec nie dziw sie jak Filip z konopii, ze sprawa jest ta przez nas pietnowana . 

a kto normalny dal by sie zlapac pojedynczemu hurkowi, i trzymac x czasu w miedzyczasie wylogowywujac i logujac sie spowrotem pare razy, az przyleci reszta osob i zmieni go w metal scrapsy?
I przestan innym ludziom mowic co moga robic a czego nie robic bo ostatnio jak sprawdzalem zyjemy w spoleczenstwie, ktore dopuszcza swobode wypowiedzi i opinii. Mozesz sie z tym nie zgadzac, ale g.... ci kto jakie ma zasady i czy moze /nie moze sie wypowiadac czy to w rl czy w grze internetowej o statkach . 
chcial bym zauwazyc, ze to wy pierwsi przypieprzyliscie sie do "plajstajlu" JN, i zeby byla jasnosc, ja nie mam nic przeciwko swobodzie wypowiedzi, ale dobrze by bylo gdyby osoba wypowiadajaca sie miala choc cien pojecia o tym o czym chce pisac, zeby daleko nie szukac:
Walisz z kolegami do momentu kiedy cel przestanie istniec potem zlootowanie, wklejenie na kb i tyle.
tak to moze wygladac jak w 5 gankujesz indyka na bramie w low, ale to sie nie zdarza raczej zbyt czesto...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 12, 2011, 14:52:54 wysłana przez Yurioni »

stukov

  • Gość
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #194 dnia: Lipiec 12, 2011, 14:35:38 »
@Voodoo - Patrząc na wasz killboard, to z piractwa została wam chyba fajka i rum... sad...

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #195 dnia: Lipiec 12, 2011, 14:38:21 »
@ up
i przeświadczenie, że są zajebiści w pvp i fitowaniu
pewpew

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #196 dnia: Lipiec 12, 2011, 14:42:32 »
@Voodoo - Patrząc na wasz killboard, to z piractwa została wam chyba fajka i rum... sad...
@ up
i przeświadczenie, że są zajebiści w pvp i fitowaniu
Aldaris
Sie pracuje , sie ma :-)
Gaunt
To samo moglbym wysnuc pod adresem Bufu, ale przeciez oboje znamy prawde.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #197 dnia: Lipiec 12, 2011, 14:43:20 »
W polskiej spolecznosci nie mamy tez graczy takich jak creamster, dhb wildcat

PS. Po przeczytaniu uswiadomilem sobie, ze pisze wierutne banialuki. Jest jeden polski pilot, ktory jest znany szerokiemu srodowisku EVE. Dwukrotnie bral udzial w AT i zajmowali chlopaki wysokie miejsca za kazdym razem. To oczywiscie Lovekebab .

Widzisz, akurat zawsze twierdziłem, że AT to żart i żadne PvP, ale trzeba było dopiero ostatniego finału, żeby większa grupa ludzi zaczęła tak myśleć. Więc - z całym szancunkiem dla LoveKebaba, w środku zadniej ciemności mam wyczyny w AT. Zresztą, Razorowi też nieźle szło ostatnio, a tymczasem w prawdziwej Eve wykorzeniano ich z Tenal.

W tym co napisałem chodziło mi raczej o to, że zespół stworzony z całej ekipy wylewającej na siebie pomyje w tym wątku, mógłby być czymś na miarę Genos w Eve. Cartel praktycznie to udowodnił, a to były zaledwie dwie korporacje i kilka miesięcy latania.

Niestety, para idzie w gwizdek i "emo" zawsze bierze górę.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #198 dnia: Lipiec 12, 2011, 14:48:54 »

Niestety, para idzie w gwizdek i "emo" zawsze bierze górę.

Tutaj trzeba dodac ze "emo" bylo czesto tez Twoim udzialem :) eaaaaasyy
Po prostu wszedzie bylo pelno zajebistosci i parcia ;p

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #199 dnia: Lipiec 12, 2011, 14:50:37 »
Widzisz, akurat zawsze twierdziłem, że AT to żart i żadne PvP, ale trzeba było dopiero ostatniego finału, żeby większa grupa ludzi zaczęła tak myśleć. Więc - z całym szancunkiem dla LoveKebaba, w środku zadniej ciemności mam wyczyny w AT. Zresztą, Razorowi też nieźle szło ostatnio, a tymczasem w prawdziwej Eve wykorzeniano ich z Tenal.

W tym co napisałem chodziło mi raczej o to, że zespół stworzony z całej ekipy wylewającej na siebie pomyje w tym wątku, mógłby być czymś na miarę Genos w Eve. Cartel praktycznie to udowodnił, a to były zaledwie dwie korporacje i kilka miesięcy latania.

Niestety, para idzie w gwizdek i "emo" zawsze bierze górę.
Sokole mi chodzilo o rozpoznawalnosc gracza. I jakbys nie umniejszal rangi AT co po ostatnim wydaniu nie jest takie trudne to i tak Lovekebab jest naszym najbardziej znanym i rozpoznawalnym polakiem w EVE. Co animozji do siebie sam doskonale wiesz, ze niektore sprawy ciagna sie latami. Szczerze watpie, zeby powstal Cartel. gdy byliby obecni starzy gracze PBN . Wbrew pozorom ja nie bylem najwiekszym hejterem Bufu, moze ze wzgledu na moje postowanie na Centrali za takiego bylem postrzegany. Bedac tylko miesiac w Bufu tam tez wiekszosc graczy nie darzyla miloscia, wtedy mi nie znany alians c0ven i korp PBN. Ci ludzie mieli historie ciagnace sie tez od lat i lata rywalizacji ze soba.     
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #200 dnia: Lipiec 12, 2011, 14:56:20 »
Tutaj trzeba dodac ze "emo" bylo czesto tez Twoim udzialem :) eaaaaasyy
Po prostu wszedzie bylo pelno zajebistosci i parcia ;p

Moje emo trwało kwadrans i dotyczyło konkretnych faili, ale nigdy nie było personalne - to musisz przyznać.

Co więcej, starałem się różnie inne "emo" gasić - np. Twoje, gdy lecąc w moim gangu postanowiłeś strzelić focha i się wylogować w Commandzie :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #201 dnia: Lipiec 12, 2011, 15:00:36 »
nic nie ukrywaja, ale rowniez nie widza powodu, aby sie spowiadac przed jakims anonimowym czlonkiem official forum police...a kto normalny dal by sie zlapac pojedynczemu hurkowi, i trzymac x czasu w miedzyczasie wylogowywujac i logujac sie spowrotem pare razy, az przyleci reszta osob i zmieni go w metal scrapsy?chcial bym zauwazyc, ze to wy pierwsi przypieprzyliscie sie do "plajstajlu" JN, i zeby byla jasnosc, ja nie mam nic przeciwko swobodzie wypowiedzi, ale dobrze by bylo gdyby osoba wypowiadajaca sie miala choc cien pojecia o tym o czym chce pisac, zeby daleko nie szukac:tak to moze wygladac jak w 5 gankujesz indyka na bramie w low, ale to sie nie zdarza raczej zbyt czesto...
W swoich wczesniejszych postach napisalem dlaczego dowalilem sie do plajstajlu JN i naprawde nie mam ochoty tego znowu przerabiac. Moze ten gostek mial dluzsza przerwe, spanikowal, niedzielny gracz ....skad ja mam to wiedziec, ale wiem ze wysnuwac z palca opinie jest najlatwiej i pozwala to lepiej na siebie patrzec.
Co do twojego spojrzenia na nasze fighty w low sec to tylko poplakac sie. Jak ci napisal Col masz zero pojecia o piractwie w wh i low secu. Ja nie czuje sie na tyle specjalista, zeby ci tlumaczyc niuansy. 
 
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Yurioni

  • Gość
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #202 dnia: Lipiec 12, 2011, 15:04:06 »

Co do twojego spojrzenia na nasze fighty w low sec to tylko poplakac sie. Jak ci napisal Col masz zero pojecia o piractwie w wh i low secu. Ja nie czuje sie na tyle specjalista, zeby ci tlumaczyc niuansy. 
 
aha, ale czujesz sie na silach zeby napisac cos takiego o pvp innym niz piracenie, o ktorym jak sam piszesz, nie wiesz za duzo
Walisz z kolegami do momentu kiedy cel przestanie istniec potem zlootowanie, wklejenie na kb i tyle.
zdecyduj sie w koncu

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #203 dnia: Lipiec 12, 2011, 15:13:57 »
aha, ale czujesz sie na silach zeby napisac cos takiego o pvp innym niz piracenie, o ktorym jak sam piszesz, nie wiesz za duzozdecyduj sie w koncu
No opisalem jeden z miliona typowych roamingow jaki mozna spotkac w tysiacach korporacji . Znaczy blob 10+ pilotow dopada jeden cel, gdzies na gate w 0.0. Nie wiem dlaczego tak bardzo uczepiles sie tego fragmentu . No chyba, ze w bufu kazdy roam to epicka opowiesc sama w sobie. Co do opinii o postepku JN 2 raz zwracam uwage nie chce mi sie ponownie przepisywac tego co pisalem w wczesniejszych postach. Wystarczy, ze ty cofniesz sie w dyskusji o kilka stron i bedziesz w domu. 
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Yurioni

  • Gość
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #204 dnia: Lipiec 12, 2011, 15:20:18 »
No opisalem jeden z miliona typowych roamingow jaki mozna spotkac w tysiacach korporacji . Znaczy blob 10+ pilotow dopada jeden cel, gdzies na gate w 0.0. Nie wiem dlaczego tak bardzo uczepiles sie tego fragmentu . No chyba, ze w bufu kazdy roam to epicka opowiesc sama w sobie. Co do opinii o postepku JN 2 raz zwracam uwage nie chce mi sie ponownie przepisywac tego co pisalem w wczesniejszych postach. Wystarczy, ze ty cofniesz sie w dyskusji o kilka stron i bedziesz w domu.
dokladnie w taki sam sposob moge opisac wasze cale ransomowanie zamiast wklejania na kb, otwierasz convo i podajesz cene, albo typek zaplaci albo nie, jesli nie laduje na kb, proste jak konstrukcja cepa, wiec nie wiem skad ta twoja gloryfikacja piratki. I tak, czesc roamow to dopadniecie pojedynczego losia gdzies tam i zestrzelenie go, ale rownie czesto zdarzaja sie bitki z wyrownanymi, mniejszymi lub wiekszymi silami, gdzie liczy sie cos poza poetyckimi zadaniami o okup... A jak czesto wam sie zdarzaja bitki z wiecej niz jedna bezbronna osoba? Moze kiedys uda wam sie zransomowac gang 20 osob wtedy bedziecie mieli co opoiwadac swoim dziatkom...

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #205 dnia: Lipiec 12, 2011, 15:24:26 »
No opisalem jeden z miliona typowych roamingow jaki mozna spotkac w tysiacach korporacji . Znaczy blob 10+ pilotow dopada jeden cel, gdzies na gate w 0.0.

Zależy gdzie roamujesz Daell. My wybieramy miejsca gdzie granica pomiędzy jednym celem a hostowym gangiem się zaciera bo wszyscy mieszkają koło siebie i jest gęsto, a bywa i bardzo gęsto. O to właśnie chodzi.


sc0rp

  • Gość
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #206 dnia: Lipiec 12, 2011, 15:29:00 »
Koledzy JN z swoim ransomem weszli na jego ogrodek i u nas sprawa byla szeroko komentowana i potepiana na tsie aliansu. Wiec nie dziw sie jak Filip z konopii, ze sprawa jest ta przez nas pietnowana . 
wtf? od kiedy to jest Col'a ogrodek?

W tym co napisałem chodziło mi raczej o to, że zespół stworzony z całej ekipy wylewającej na siebie pomyje w tym wątku, mógłby być czymś na miarę Genos w Eve. Cartel praktycznie to udowodnił, a to były zaledwie dwie korporacje i kilka miesięcy latania.

Niestety, para idzie w gwizdek i "emo" zawsze bierze górę.
Z punktu widzenia obserwatora Cartel pokazal ze mozna zrobic darkside/genosow jak sie ma dobrych pilotow, niestety pokazal rowniez ze ciezko to utrzymac...a szkoda

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #207 dnia: Lipiec 12, 2011, 15:31:18 »
dokladnie w taki sam sposob moge opisac wasze cale ransomowanie zamiast wklejania na kb, otwierasz convo i podajesz cene, albo typek zaplaci albo nie, jesli nie laduje na kb, proste jak konstrukcja cepa, wiec nie wiem skad ta twoja gloryfikacja piratki. I tak, czesc roamow to dopadniecie pojedynczego losia gdzies tam i zestrzelenie go, ale rownie czesto zdarzaja sie bitki z wyrownanymi, mniejszymi lub wiekszymi silami, gdzie liczy sie cos poza poetyckimi zadaniami o okup... A jak czesto wam sie zdarzaja bitki z wiecej niz jedna bezbronna osoba? Moze kiedys uda wam sie zransomowac gang 20 osob wtedy bedziecie mieli co opoiwadac swoim dziatkom...
Placone byly okupy przez cale ally/korporacje. Ale jak mowilem nie do mnie nalezy opowiadanie tych historii. I caly czas ci mowie, ze masz zle wiadomosci o piractwie. My mamy static wyjscia , ktore sie otwieraja w random miejscach. Jedynym statycznym miejscem jest nasz pos w wh. To jak myslisz jak wylatujemy z tego wh to co zastajemy ? Same plusy,zero na localu ?  Zapominasz, ze ja tez latalem w PBN i bitki o jakich mowisz nie sa dla mnie nowoscia. 
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #208 dnia: Lipiec 12, 2011, 15:32:47 »
wtf? od kiedy to jest Col'a ogrodek?
Ramsomowanie dla okupu, piractwo, ceo pirackiego korpa=ogrodek. Za duzy skrot myslowy ?
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Ransom honorować czy nie? Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #209 dnia: Lipiec 12, 2011, 15:37:16 »
Placone byly okupy przez cale ally/korporacje. Ale jak mowilem nie do mnie nalezy opowiadanie tych historii.

Wybacz Deaell ale ransom płacony przez alians korpowi w którym jest nieco ponad 30 osób jest z lekka.... niewiarygodny. Chyba, że było to ally 5 osobowe.