Forum Gry > World of Tanks

Wargaming vs CCP, czyli comunity vs devsi

<< < (3/5) > >>

HammerSnake:
a tobie co?

Jakby ktoś z ccp powiedział publicznie, że jakiś polski korp cheatował w at i bym o tym usłyszał, to też bym o tym napisał. Ty ofc byś zaraz napisał jak tak można o polakach pisać?

Wynik jest dla mnie obojętny, zwyczajnie cały e-sport mam na końcu pleców i o tych wszystkich zawodowcach i profesjonalistach mam swoje zdanie.
Gdyby nie ten cheaterski wątek to bym nawet nie wiedział, że te całe czołgi są e-sportowe, a cheater polak czy rusek to wciąż cheater.

Informacje miałem od znajomego i myślałem, że błysnę newsem, a to czego ty się w tym wszystkim doszukujesz to już twój prywatny problem.

Kira Korpii:
Twierdzi ze nie gra, ze slyszy od znajomych i biegnie sie pochwalic "newsem" 2tygodniowym z ludzmi ktorzy graja codziennie. W dodatku jak gluchy telefon 5 razy przekrecone.. skoncz bo sie blaznisz :)

Ptysiu:

--- Cytat: Kira Korpii w Lipiec 08, 2011, 14:29:59 ---Twierdzi ze nie gra, ze slyszy od znajomych i biegnie sie pochwalic "newsem" 2tygodniowym z ludzmi ktorzy graja codziennie. W dodatku jak gluchy telefon 5 razy przekrecone.. skoncz bo sie blaznisz :)

--- Koniec cytatu ---

This...

HammerSnake:
Już dawno skończyłem. Mogło ci to umknąć, bo ofc musisz się na mnie dowartościować.

Gainax:
najciekawsze jest to że nie każdy celuje dokładnie tam gdzie pokazuje skin z punktami.... ja gdy zamontowałem sobie dla testy te skiny po kilku grach okazało się że strzelam całkiem w inne punkty i rozwalam coś czego nie powinienem rozwalać zmyłka? kij wie....

co do turnieju....... to nawet dziś można by taki sam zorganizować byle w ciszy i normalnymi nazwami, niech sobie zaaplikują obrazki gdzie trafiać i zobaczymy czy rozwalą nas szybciej lub czy w ogóle ;]

a temat stary w linkach wyżej podane chyba wszystko, i zamknijcie go bo się tylko kłócić będziecie ;] tak czy siak Polacy są najlepsi i tyle ;]

dodam tylko:
że sprawa z "HammerSnake" to nie jego wina, właściwie największy ból tkwi w tym że ludzi usłyszą coś takiego i rozpowiadają dalej a my się będziemy tylko bronić.... i jeszcze kto wie czy to nam uwierzą......

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej