Forum Gry > World of Tanks

Wargaming vs CCP, czyli comunity vs devsi

(1/5) > >>

laphiel:
dzisiaj w WoT community odnioslo wielkie zwciestwo, cytujac z devbloga

Having taken into consideration active community feedback WOT development team brought the old crew voices from English language pack back. The majority of players to have taken part in the poll expressed their strong preferring the old crew voices to the ones added in 6.5 update. Having carefully studied all relevant information WOT team are taking into account every piece of advice with a view to improve further voice over packages available.

krotko mowiac mozna miec stare glosy bez podmieniania plikow ^^

HammerSnake:
Swoją drogą ponoć polacy cheatowali w eleminacjach do turnieju w wot, że niby rundach przez sieć łapali same idealne strzały, a w finale w Moskwie kija pokazali i nagle tak im idealne strzały przestały wchodzić - mieli podmienione teksturki z kółeczkami gdzie celować, a w Moskwie już nie było takiej możliwości.

Polak potrafi. Byle dojść do celu. 8)

Ptysiu:

--- Cytat: laphiel w Lipiec 07, 2011, 13:53:37 ---dzisiaj w WoT community odnioslo wielkie zwciestwo, cytujac z devbloga

Having taken into consideration active community feedback WOT development team brought the old crew voices from English language pack back. The majority of players to have taken part in the poll expressed their strong preferring the old crew voices to the ones added in 6.5 update. Having carefully studied all relevant information WOT team are taking into account every piece of advice with a view to improve further voice over packages available.

krotko mowiac mozna miec stare glosy bez podmieniania plikow ^^

--- Koniec cytatu ---

WG o7

Doom:
Hammer poczytaj oficjalne forum zanim zanczniesz pierdolic bez sensu. To co napisaleś teraz jest na poziomie 'i tak nie chcielismy tego regionu"

HammerSnake:
ale po co tak agresywnie. Ja wiem, że znowu nas atakują no ale bez przesady.

Sam w tanki nie gram, a usłyszałem to dzisiaj od znajomego Węgra, który w to napierdala aż miło. Czyli generalnie coś jest na rzeczy, skoro mówisz, że mam gdzieś zaglądać i czytać.

Sorry ale nie zamierzam. Może jeszcze powinienem przeprowadzić ekskluzywny wywiad, z każdym turniejowym playerem?   ::)
Ponoć ta firma od wot to przyznała. Zgaduje, że druga wersja brzmi "to nie prawda". PL mówi to samo hehe.


Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej