Autor Wątek: PVE lvl1 Punisher fit prośba o pomoc  (Przeczytany 20251 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Newbie

  • Gość
PVE lvl1 Punisher fit prośba o pomoc
« dnia: Lipiec 07, 2011, 12:12:28 »
   Witam wszystkich pilotów.  Mój staż w grze to kilkanaście godzin. Jestem totalnym newbie w Eve. Gram  Amarrem  związku z tym mam pytanie o fit do Punishera na pve  oraz misje lvl 1.
Na sieci znalazłem parę linków dot. tego statku są to:

1. http://eve.battleclinic.com/loadout/20143-PvE-Missioning-Punisher.html
2. http://eve.battleclinic.com/loadout/22777-Punisher-PvE-Traditional.html
3. http://eve.battleclinic.com/loadout/43117-Punisher-PvE-Low-Skill.html
4. http://eve.battleclinic.no-ip.info/loadout/36519-level-1-2-mission-Punisher.html   
   
  Problem w tym, że są to fity sprzed  1-2 lat. Zwracam się prośbą o ocenę tych fitów i ewentualną modyfikację jednego z nich tak aby pasował do robienia misji w chwili obecnej w Eve.


  Pozdrawiam

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: PVE lvl1 Punisher fit prośba o pomoc
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 07, 2011, 12:17:03 »
Podstawowy błąd - szukasz fitów na battlecliniku.

Spróbuj może tego:

[Punisher, New Setup 1]
Adaptive Nano Plating II
Small Armor Repairer II
C4S Coiled Circuit Thermal Radiator
C4S Coiled Circuit Thermal Radiator

Cold-Gas I Arcjet Thrusters
Cap Recharger II

Dual Anode Light Particle Stream I, Multifrequency S
Dual Anode Light Particle Stream I, Multifrequency S
Dual Anode Light Particle Stream I, Multifrequency S
[empty high slot]

Small Capacitor Control Circuit I
Small Capacitor Control Circuit I
Small Capacitor Control Circuit I

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: PVE lvl1 Punisher fit prośba o pomoc
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 07, 2011, 12:21:28 »
Moja rada.
Daruj sobie latanie punkiem wsiądź jak najszybciej w Coercer-a czyli destroyera
na
Hi slot- wstaw możliwie jak najlepszy komplet beamów
med slot - afterburner
low slot - tu już własną pomysłowością się wykaż może być 1 heat sink albo coś do regeneracji capacitora

Rigi to 3 x  Small Capacitor Control Circuit I

Dobierz sobie odpowiednie szkiełka i walcz z przeciwnikiem na około 18 km. Na 18 km nie masz się co obawiać ognia wrogów a sam nadal możesz mocno ich gryźć. Nie zapomnij o ustawieniu sobie orbity na 18000 i statek sam będzie orbitował wokół celu bez problemu a na afterburnerze będziesz mógł się oddalać szybko od wrogów gdy Ci będą do Ciebie podbijać na bliską odległość.

To bardzo wydajny sposób walki pozwalający nawet robić misje lev 2. Najpierw wybijasz wszystko co małe a później podbijasz do krążowników na 500 metrów i walczysz na ciasnej orbicie.

laphiel

  • Gość
Odp: PVE lvl1 Punisher fit prośba o pomoc
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 07, 2011, 12:28:46 »
deska przy slabych skilach na misjach, to samobojstwo. Zbierasz duzo wiecej damage niz na frejce, i tracisz duzo wiecej na wtopie. polataj frejkami , doskiuj skile poboczne z gunnery na IV, doskiluj tanka i nawigacje, i dopiero zmieniaj szipa. fit manda nie jest zly, pamietaj ze jestes szybszy od nopcow, nie wpadaj im w ogien, trzymaj dystans i sie  poduczysz. repki nie uzywaj non stop, to starczy ci spokojnie capa a jak widzisz ze padasz to zwiewaj

Newbie

  • Gość
Odp: PVE lvl1 Punisher fit prośba o pomoc
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 07, 2011, 12:49:23 »
Witam

Dziękuję za szybkie odpowiedzi. Zabieram się analizowania do propozycji udzielonych przez współużytkowników forum.

Pozdrawiam

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: PVE lvl1 Punisher fit prośba o pomoc
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 07, 2011, 13:12:00 »
Da się spokojnie klepać misje takim punisherem jak wkleił Mando, jak nie masz skilli na wersje t2 itemka to wrzucasz możliwie najlepszy t1. Ja z punishera przeskoczyłem na razu na cruza, bo na deskę to strata czasu centralnie.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: PVE lvl1 Punisher fit prośba o pomoc
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 07, 2011, 14:45:55 »
deska przy slabych skilach na misjach, to samobojstwo. Zbierasz duzo wiecej damage niz na frejce, i tracisz duzo wiecej na wtopie. polataj frejkami , doskiuj skile poboczne z gunnery na IV, doskiluj tanka i nawigacje, i dopiero zmieniaj szipa. fit manda nie jest zly, pamietaj ze jestes szybszy od nopcow, nie wpadaj im w ogien, trzymaj dystans i sie  poduczysz. repki nie uzywaj non stop, to starczy ci spokojnie capa a jak widzisz ze padasz to zwiewaj

Wyjaśnijmy sobie coś.
Zaczynając grać w EVE siedziałem prawie 2 miesiące na trialach i wypróbowałem różne warianty gry i akurat gra deską amarską jest daleko łatwiejsza niż jakąkolwiek frytką na niskich lev. Czemu zapytasz? Bo siedzisz poza zasięgiem skutecznego ognia wroga a sam masz nadal dużą siłę. Dla mnie latanie jakąkolwiek fregatą na początku drogi w eve to jest po prostu głupotą (Jedynym wyjątkiem jest caldari kestrel, z którego przesiadamy się od razu do caracal-a, bo o galante nie wspomnie). Bo nie masz odpowiednich skili na capacitor czyli tak na prace działek, afterburnera i reperki do armora. Za to gdy latasz deską i utrzymując dystans do wroga możesz rozwalić wszystko bez problemu.
Do kolegi @laphiel
Najpierw polataj na noob skilach a dopiero się wypowiadaj.

Newbie

  • Gość
Odp: PVE lvl1 Punisher fit prośba o pomoc
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 07, 2011, 15:16:10 »
Witam


Dzięki za podpowiedzi. DZięki Waszym sugestiom złożyłem taki zestaw:

Punisher
powergrid Output 45 MW
CPU Output 115 tf

High Slots
 
Dual Modulated Light Energy Beam I 7 MW, 9 tf - zjadają mniej CPU niż Dual Anode Light Particle Stream I
Dual Modulated Light Energy Beam I 7 MW, 9 tf
Dual Modulated Light Energy Beam I 7 MW, 9 tf
[empty high slot]

Szkła Radio S oraz Multifrequency S

koszt
powergrid Output - 21 MW
CPU Output - 27 tf

Med Slots

Cold-Gas I Arcjet Thrusters 10 MW, 15 tf
Cap Recharger II 1 MW, 15 tf

koszt
powergrid Output - 11 MW
CPU Output - 30 tf

Low Slots

Small Armor Repairer II 6 MW, 6 tf
C4S Coiled Circuit Thermal Radiator 1 MW, 32 tf
Adaptive Nano Plating II 1 MW
[empty low slot]

koszt
powergrid Output - 8 MW
CPU Output - 38 tf

Rigi

Small Capacitor Control Circuit I
Small Capacitor Control Circuit I
Small Capacitor Control Circuit I

koszt łączny
powergrid Output 40/45 MW Punishera
CPU Output 95/115 tf Punishera

Pozostaje mi 5 MW oraz 20 tf wolnego CPU i wolne dwa sloty. Ktoś ma pomysł jak je zapełnić?
...
Na razie polatam sobie fregatą jest bardziej dynamiczna i bardziej mi się podoba. Jeśli jakaś misja będzie szła niczym po grudzie zmienię ją na destroyera.


Pozdrawiam wszystkich

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: PVE lvl1 Punisher fit prośba o pomoc
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 07, 2011, 15:57:45 »
Jak to mówią "Wolnoć Tomku w swoim domku", ale jak wtopisz kilka punków to się sam szybko przekonasz do deski a później zapewne do mallera lub jak będziesz chciał mieć dronki to do arbitratora.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: PVE lvl1 Punisher fit prośba o pomoc
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 07, 2011, 15:58:35 »
Powiem tak zamiast tak liczyć ściągnij sobie to narzędzie, wgraj tam postać i używaj do teoretyzowania.
http://www.eveonline.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=548883 (tylko wiedz że jedną z największych obelg w eve jest "eft warrior" mam nadzieje że nie muszę tłumaczyć  dlaczego)

Liczenie fitów w sposób jaki zrobiłeś nie ma sensu ponieważ jest kilka skili typu "add x% cpu per leve" / "decres x% need cpu per level" oraz niektóre statki też mają tego typu bonusy. Ponadto równania na podstawie których te rzeczy sa liczone są dla mnie zgadką bo raz jest to (((baza + pierwszy level)+drugi level)itd) a czasem jest to poprostu naliczanie do podstawy

w temacie wolnych slotów to do high slota nie za bardzo jest co wlżyć na pve, natomiast na low koniecznie coś do tanka / pradu / broni

BTW reklamował Ci ktoś już Unseen Academy? :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

laphiel

  • Gość
Odp: PVE lvl1 Punisher fit prośba o pomoc
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 07, 2011, 16:01:03 »
latalem frejkami na noob skilach zanim o eve slyszales, dalej latam frejkami bo lubie, a czasem nawet na noob skilach ( na industry alcie). w przypadku noob skili, lepiej latac frejka niz deska.to ze dla ciebie coercerem sie fajnie lata, to dobrze. ale dla total nooba, frejka bedzie bezpieczniejsza  i wygodniejsza od deski, z powodow ktore juz raz wymienilem. Rygi do frejek sa taniutkie co rozwiazuje problemy capa.

 Co do dzialek, to modulated sa lepsiejsze, ale sa stosunkowo drogie


Wolny hislot to takzwany utility slot. broni tam nie wsadzisz, mozesz co najwyrzej salvagera dac

co do ostatniego low to probuj damage control/heatsink/ albo aktywny resist dobierany to rasy NPCow z ktorymi walczysz ( to czym bija najmocniej)

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: PVE lvl1 Punisher fit prośba o pomoc
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 07, 2011, 16:47:16 »
Nie ma znaczenia czas kiedy usiadłeś do gry bo z upływem czasu można wszystko zapomnieć.
Ja Młodemu podałem jedną z dróg (moim skromnym zdaniem najbardziej skuteczną) a czy On z niej skorzysta to już nie moja sprawa.
Wiem za to jedno, że gdy zaczynałem w EVE grać to zaczynał ze mną grać także mój kolega. Ja nadal w desce siedziałem gdy on już w kruzie tylko, że ... ja musiałem niejedną misje skończyć za niego bo po prostu w kruzie nie dawał sobie rady.
A co do dyskusji co lepsze w pve fretka kontra deska.
Fretka jest tania ale aby skutecznie walczyć musi wejść na close
Deska jest droższa ale nie ma problemu z walką na 18 km czyli poza zasięgiem skutecznego ognia.

@laphiel jeśli już doradzasz komuś to daj także innym taką możliwość a nie od razu bojkotujesz bo to złe czy fuuu.
Sam na tym industralnym czy nowym koncie wypróbuj to o czym pisałem i dopiero się wypowiedz bo ja choć z czystym sercem mogę napisać, że latałem na początku fregatami ale po wtopieniu 2 czy 3 i przejściu na deski moje problemy się skończyły (przynajmniej w tamtym okresie rozwoju postaci)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: PVE lvl1 Punisher fit prośba o pomoc
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 07, 2011, 17:02:06 »
Z deską jest tak ze trzeba to lubić.
Sam pamiętam jak kolega zaczynal (jeszcze w czasach gdy na początku wybór rasy itp MIAŁ znaczenie) i na złozonym punim wedle moich rad (skilowanie okolo dnia) młucił aż huczało. Potem doskilował deske wtopil 3 i stwierdził że woli punishera.

Z deską mysle jest ten problem że slabo wyskilowana to koszmar jakiś, a z kolei skilowanie jej pożądnie otwiera drogę tylko do dykt które mają raczej mocno ograniczone zastosowanie dla mlodego chara (koszt ograniczenia w uzyciu z racji terenu, wkurwa kolegów w gangu na złe bańkowanie itp)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: PVE lvl1 Punisher fit prośba o pomoc
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 07, 2011, 17:02:41 »
Żeby rozładować nieco napięcie przyznam się, że zanim dotarłem do UA to latałem na misje l1 executionerem (znacznie gorszy od punishera) z civilian shield boosterem i dawałem radę (wiem, wstyd jak ch...).

Jak się nie robi zbędnych skilli tylko te sensowne dla Twojej rasy, to bardzo szybko przesiądziesz się na cruza i będziesz miał na niego odpowiednie skille mniej więcej wtedy jak będziesz mógł zacząć robić misje l2 (o ile nie będziesz l1 farmił jak dziki).

Z amarskimi cruzami na misję jest tak:
- maler bezpieczniejszy
- omen ciekawszy i ma większy wygar (jak gunnery będziesz miał w miarę ok możesz pokusić się o rozpoczęcie skilowania basic dronek)
- arbitrator wymaga sensownych dronek więc nie jest to zabawka na początek.


NeX

  • Gość
Odp: PVE lvl1 Punisher fit prośba o pomoc
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 07, 2011, 17:26:27 »
  Po kilku godzinach latasz fregatą, bo niczym innym nie potrafisz. Jest fajnie.
Po kilku dniach, tygodniu możesz już mieć podstawowe skile związane z tankiem i bronią, i wtedy postawić sobie destroyera (skillbook jest prezentem na którejś misji Epic Arc, tuż przed zmiana poziomu trudności następnych). Ze skilem na lev 3 destro ma solidny zasięg. Aby świetnie się nim bawić robisz dokładnie tak jak napisał Herezja - zasięg beamów, afterburner, orbita i z przewagi odległości eksterminujesz fregatki npc hurtowo.

NIGDY nie słuchaj rad typu: pomiń to, pomiń tamto, to Ci nie będzie potrzebne... od razu cruzem, battleshipem etc. EVE Online to gra w statki, statki w niej, to twoje zabawki. Jak będziesz pomijał te podstawowe na starcie, to później już nie będzie nadmiaru okazji aby ich użyć. Dlatego lataj Punisherem, Rifterem i się ucz latania frejami skilując przy okazji obok laserów (pulse i beam) broń typu projectile (autocannony i artillery). Za tydzień, czy dwa kup sobie Coercera i Thrashera. Zanim Ci się znudzą będziesz miał nowe skile i nowe zabawki. Podmieniając w Punisherze broń na Matarską będziesz mógł przez chwile sobie powymiatać na enpecach, bez problemów z prądem, którego niedostatek w pierwszych dniach gry doskwiera Amarrom.

Pomijanie całych klas statków w EVE jest takie przyjemne, jak robienie dzieci bez seksu i wychowywania kochającego szkraba; tylko od razu rachunki za studia, lub alimenty :P

  Pamiętaj, że wiele fobii dotyczących nie latania jakimiś typami statków jest związanych z wyborami których dokonali wcześniej gracze. Najwięcej jest starych graczy Caldari, ich destroyer jest najsłabszy, bo nie może używać ulubionej Caldarskiej zabawki na npece jaką są rakiety :P  Dlatego wygłaszają wszem i wobec, że destroyery są do bani, bo oni musieli latać od razu cruzem. EVE się z czasem zmienia, mody przemijają, wymiatacze są nerfione. Nie sugeruj się niczym. Wybieraj to co aktualnie jest Ci potrzebne. Nic nie rób na zapas. Szkoda czasu, bo nie wiesz co będziesz robił za parę miesięcy.

Posłuchaj Dooma i przyjmij zaproszenie do Unseen Academy. Poznasz podstawy gry o wiele łatwiej, a poznani koledzy nie jeden raz Ci się potem przydadzą, gdy będziesz decydował gdzie i co robić w EVE.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: PVE lvl1 Punisher fit prośba o pomoc
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 07, 2011, 18:32:46 »
@Nex, tu nie chodzi o pomijanie ale o bezsens skilowania. Po prostu misje L1 robi się zbyt szybko, żeby marnować czas na deskę jako ship do bicia npc. Zrobiłem sobie deskę i jakoś szału nie było. Przydała się poźniej do salvagowania po misjach.
Na początku zamiast skilować deskę można zrobić kilka innych krótkich skilli które dadzą o więcej niż destroyer.

Crossowanie na początku gry, jak radzisz, jest w ogóle z czapy. Tego się właśnie NIGDY SIĘ NIE ROBI. Dlaczego? Z prostej przyczyny - bo jak Twoi kumple będą latać tłustym cruzem (wyskilowanym) to ty będziesz dalej stał na frytkach lub może deskach. Co z tego, że będą 2 różnych ras.
Amarzy nie mają problemu z prądem jak się sensownie skiluje, jak się na początku robi nie wiadomo po co frytki innych raz i do tego bronie do nich to dupa.

Idąc Twoim tokiem myślenia powinno się wyskilować najpierw wszystkie 4 frytki, potem szybko deski ale to nie problem bo skill jeden, następnie wszystkie 4 cruzy, ... itp. Tylko żeby czegoś nie pominąć przypadkiem.

Tak się składa, że akurat baaardzo długo miałem samych amarrów, dopiero jak śmignałem hace i recony na 5 oraz projectile do medium t2 włącznie to zrobiłem matarskie shipy.

Amarska deska była super do salvagowania po misjach L3/L4.

laphiel

  • Gość
Odp: PVE lvl1 Punisher fit prośba o pomoc
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 07, 2011, 19:40:58 »
hewrezja, ja pisalem tylko ze deska najlepiej latac jak juz dsie ma troche skili. bo deski to fajne shipy ( sam uwielbiam thrashera, nie mowiac juz o dictorkach), ale deski wymagaja skili. Jakbys przeczytal pirerwszy post, to pisalem dosc wyraznie ( chociaz bez plznaczkow, i z literowkami )  zeby latal frejka dopuki nie zrobi podstawowych skili na 4. to jest taki czas ze mozna sie obyc,oswoic z gra, i z takimi skilami deska jest przesiadka na lepszy statek, a nie na niedoskilowana trumne. Moja rada jest jedna, nie wsiadaj w shipa jak nie masz skila na IV.

Dlatego mowie ze dla niego narazie lepszym wyjsciem bedzie puni, niz coercer. A jak sie owoi to bedzie potem deska wyiatac. a potem cruzem. a potem BCkiem. a potem... to juz zalezy:P  ( osobiscie na l4 latam cruzem <_< )

NeX

  • Gość
Odp: PVE lvl1 Punisher fit prośba o pomoc
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 07, 2011, 19:43:54 »
@Nitefish Wszystko OK jeśli mówi się o robieniu długich skili typu cruz na 5, BS na 5, ale small guny i fregaty na lev 3/4, to są popierdóły po kilka godzin i właśnie wtedy jest jedyna okazja dla n00ba aby poznał różne rzeczy. Potem nie będzie już miał ani potrzeby ani okazji.

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: PVE lvl1 Punisher fit prośba o pomoc
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 07, 2011, 20:12:16 »
[mod]
wykryto zejscie z kursu ! trzymajcie sie tematu punisher, albo robimy wycinanke "czy puniszer kładzie deske" albo kosz, kosz
[/mod]
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

Newbie

  • Gość
Odp: PVE lvl1 Punisher fit prośba o pomoc
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 07, 2011, 21:16:30 »
Witam

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi i spostrzeżenia, które zawarliście w tym wątku.
Na chwilę obecną fit mojego shipa wygląda następująco.

http://imageshack.us/f/268/93753705.jpg/

...i na razie z braku laku tzn. kasy musi taki wystarczyć:)

Pozdrawiam wszystkich

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: PVE lvl1 Punisher fit prośba o pomoc
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 07, 2011, 21:29:54 »
Proponuję Ci, żebyś woził różne soczewki na zmianę. Jak coś podleci blisko to siekniesz z pełnej mocy.

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: PVE lvl1 Punisher fit prośba o pomoc
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 07, 2011, 21:52:56 »
Zamien repke na Small 'Accommodation' costam i cap recharger na F-b10 Nominal costam. Niewiele ale kilka sekund capa to da.
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

laphiel

  • Gość
Odp: PVE lvl1 Punisher fit prośba o pomoc
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 07, 2011, 22:46:00 »
T2 caop recharger jest keoszy od f-10

Newbie

  • Gość
Odp: PVE lvl1 Punisher fit prośba o pomoc
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 07, 2011, 23:17:20 »
Witam

 Nitefish - właśnie tak robię, mam komplet soczewek na bliskie (Multifrequency S) i dalekie (Radio S) dystanse.

 Lt Rook - wynik czasu trwania Capacitora poprawił się o 1 sekundę, zawsze to coś :)

 laphiel - faktycznie jeśli chodzi o dane techniczne to Cap Recharger II jest lepszy. Jednak jest o wiele droższy no i na razie nie mam do niego potrzebnych skilli. Na razie więc będzie musiał mi wystarczyć F-b10 zaproponowany przez Lt Rook.

Na koniec taki mały offtop jeśli admin się nie obrazi. Na razie wrażenia z gry są poprostu swietne:)


Pozdrawiam wszystkich

laphiel

  • Gość
Odp: PVE lvl1 Punisher fit prośba o pomoc
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 07, 2011, 23:25:54 »
W ficie co podawales jest cap recharger II <_<

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: PVE lvl1 Punisher fit prośba o pomoc
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 07, 2011, 23:28:55 »
Postaraj się używać szkieł multifrequence i multivave czy jakoś tak.
Multifrequence to maksymalna siła ale kosztem capacitora i musisz iść na tarana w przeciwnika jeśli będziesz używał microwave to będziesz zadawał nie tylko obrażenia em ale i termal a różnica zasięgu będzie niewielka.
Osobiście nadal optuje za tym abyś wypróbował i deskę.
Jak będzie mi dane wejść do gry i podasz mi nick postaci to Ci wyślę troszkę isk i sam popróbujesz co lepsze.

Takie cuś wysmażyłem
http://imageshack.us/photo/my-images/856/fitprzykaldowynacoercer.jpg/

Jak widzisz na 0 skilach będziesz miał większą siłę ognia na o wiele lepszą odległość i nie będziesz się musiał przejmować capacitorem. Orbita na 16 km na standard szkłach to siła ognia 52/176 lub gdy podejdziesz na 7,9 km na  multifrequence szkłach to już 78 / 265.
Byle byś nie nie używał multifrequence i nie będzie problemu bo o ile mnie pamięć nie myli wrogowie zaczynają strzelać tak od około 10 km.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2011, 23:45:26 wysłana przez Herezja »

Newbie

  • Gość
Odp: PVE lvl1 Punisher fit prośba o pomoc
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 08, 2011, 00:36:52 »
Witam


  laphiel rzuć okiem na moją wypowiedź z godz. 21:16:30 znajdującą się nad postem Nitefish. Znajduje się w niej link do Imageshack ze zrzutem mojej konfiguracji przed zmianami zaproponowanymi przez Lt Rook, które już zresztą wprowadziłem.
  Herezja w grze jestem codziennie średnio przez 3-4 godziny. Dzięki linka z stworzoną przez Ciebie konfigiem destroyera. Faktycznie w porównaniu z czym teraz latam ma dużą siłę ognia. Dłużej też bedzie  trzymać Capacitor. Faktem jest też to że zanim będę miał porządne skille pozwalające mi na jako tako przyjemne granie tą jednostką trochę czasu minie. Kasą się nie martwię. Sama przyjdzie z robienia misji, wyciągania złomu z wraków lub też kopania minerałów. Jak uzyskam odpowiednie skille, zarobię gotówkę. Wtedy porównam sposób prowadzenia walki obu rodzajów jednostek.
  Na razie latam tym co mam i jestem z tego zadowolony. Walkę zaczynam na orbicie 20 km.  Dzięki dużej przewadze prędkości mogę w dowolnej chwili oddalić się od przeciwnika np'ca i ponownie zaatakować kiedy chcę tylko chcę. Do tego jestem prawie nieuchwytny dla strzałów przeciwnika. Podsumowując mam duży komfort:)


Pozdrawiam

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: PVE lvl1 Punisher fit prośba o pomoc
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 08, 2011, 00:49:36 »
T2 caop recharger jest keoszy od f-10

wiesz, ja bym go zafitowal tak:
http://imageshack.us/f/585/punisherpunisherelectro.jpg/

tylko co to ma wspolnego z OP ? Niewiele. Moim zdaniem mój fit jest najlepszy i chuj. A czy ma skille czy nie to jebac to. Niech sie "uczy". Right ?
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

laphiel

  • Gość
Odp: PVE lvl1 Punisher fit prośba o pomoc
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 08, 2011, 00:51:33 »
A mi link umknal, patrzalem tylko na ten pierwszy fit. Anyway, zamiast tej nano membranki adaptive, nie wejdzie ci energized (N-type)?

@rook
Witam


Dzięki za podpowiedzi. DZięki Waszym sugestiom złożyłem taki zestaw:

ciach

Med Slots

Cold-Gas I Arcjet Thrusters 10 MW, 15 tf
Cap Recharger II 1 MW, 15 tf

ciach

jak mowie patrzalem na to.

nikt niemowi ze moj fit jest jedyny i zajebisty.

jakbym chcial zajebisty fit to bymlatal cursem na large faction neucie.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: PVE lvl1 Punisher fit prośba o pomoc
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 08, 2011, 01:11:03 »
Witam


  laphiel rzuć okiem na moją wypowiedź z godz. 21:16:30 znajdującą się nad postem Nitefish. Znajduje się w niej link do Imageshack ze zrzutem mojej konfiguracji przed zmianami zaproponowanymi przez Lt Rook, które już zresztą wprowadziłem.
  Herezja w grze jestem codziennie średnio przez 3-4 godziny. Dzięki linka z stworzoną przez Ciebie konfigiem destroyera. Faktycznie w porównaniu z czym teraz latam ma dużą siłę ognia. Dłużej też bedzie  trzymać Capacitor. Faktem jest też to że zanim będę miał porządne skille pozwalające mi na jako tako przyjemne granie tą jednostką trochę czasu minie. Kasą się nie martwię. Sama przyjdzie z robienia misji, wyciągania złomu z wraków lub też kopania minerałów. Jak uzyskam odpowiednie skille, zarobię gotówkę. Wtedy porównam sposób prowadzenia walki obu rodzajów jednostek.
  Na razie latam tym co mam i jestem z tego zadowolony. Walkę zaczynam na orbicie 20 km.  Dzięki dużej przewadze prędkości mogę w dowolnej chwili oddalić się od przeciwnika np'ca i ponownie zaatakować kiedy chcę tylko chcę. Do tego jestem prawie nieuchwytny dla strzałów przeciwnika. Podsumowując mam duży komfort:)


Pozdrawiam

Tym postem zamknę swoją wypowiedz w tym wątku.
Na moje oko wygląda, że nie wybierając niczego w EFT ma się podstawowe skile tzw noob skile i na tym ustawieniu widać, że masz capacitor stabilny więc możesz w sumie stale latać na ab dodatkowo masz tyle dps-u na desce co na punisherze alfy.
Na moje oko masz 5 razy mocniejsze uderzenie latając na stabilnym capie i będąc poza zasięgiem wroga co równa się z tym, że
Nie powinieneś stracić statku,
Nie będziesz musiał podlatywać i odlatywać aby naprawić armor

Co zaowocuje o wiele szybszym wykonywaniem misji, ale rób jak chcesz i ucz się na własnych błędach. Powodzenia życzę i EOT na ten temat.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: PVE lvl1 Punisher fit prośba o pomoc
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 08, 2011, 08:24:41 »
EFT nie ma profilu noob
Ma bazowo no skill i all V, trzeba zrobić zrzut postaci po api żeby mieć przynajmniej teoretycznie faktyczne dane

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: PVE lvl1 Punisher fit prośba o pomoc
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 08, 2011, 10:49:59 »
Doom czyli uważasz, że nasz młodszy Kolega nie będzie mógł używać tego fitu na desce?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: PVE lvl1 Punisher fit prośba o pomoc
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 08, 2011, 11:08:14 »
Niekoniecznie. Mowie tylko że nie zobaczy tego na bank, a nawet jesli fit miesci sie na zero skilu to nie zobaczy jego faktycznych parametrów w oparciu o własne skile. Z tego co pamiętam jest opóźnienie w generowaniu api coś około 3-4 dni dla nowego konta (i nie chce mi sie szukać infa czy musi być opłacone)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

NeX

  • Gość
Odp: PVE lvl1 Punisher fit prośba o pomoc
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 08, 2011, 13:02:37 »
  Można też sobie wygenerować nowy profil np ze skilami lev 2/3 do sprawdzania czy nowa postać da radę szybko użyć jakiegoś fitu. Przydaje się jak trzeba dać komuś wytyczne na jutro :)

PS poza szkiełkami Multi... z T1 warto używać na nowej postaci szkieł Ultraviolet. Mają bardzo dobry układ DPS do zużycia CAPacitora i mogą zastąpić Multi w długim strzelaniu do jakiegoś Dagana jeżeli statek nie ma stable CAP.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2011, 13:10:28 wysłana przez NeX »

laphiel

  • Gość
Odp: PVE lvl1 Punisher fit prośba o pomoc
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 08, 2011, 13:29:27 »
no i ultraviolet ladniej wyglada :P.

A tak na serio, to zapraszamy do unseen, i na kanal centrala-noobs ingame, tam zawsze ktos siedzi i doradzi