Autor Wątek: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.  (Przeczytany 126330 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

KiFuso

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: KiFuso
  • Korporacja: bez
  • Sojusz: bez
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #105 dnia: Czerwiec 25, 2011, 10:59:56 »
Ja mam wrażenie, że poniektórzy zapomnieli, że CCP to firma jak każda inna i jak każdy inny developer gier szuka kolejnych źródeł gotówki. Każdy mówił, jakie to CCP wspaniałe jest, myśli o graczach, jest innych od 'innych', jest lepsze, jest super develeoperem.. a prawda jest taka, że CCP obrało przyjazną polityke ale taka polityka nie może trwać wiecznie, oni muszą się rozwijać a rozwijać się przez bardziej kasiastych graczy to najlepszy krok dla nas wszystkich. Gracze EVE przez tyle lat byli rozpieszczani, że zapominali o realiach ;]

Azbuga

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 536
  • w poszukiwaniu idealnego statku do solo :)
    • Zobacz profil
    • teaching by touching
  • Imię postaci: Azbuga
  • Korporacja: teaching by touching
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #106 dnia: Czerwiec 25, 2011, 11:26:34 »
skończy się burzą w szklance wody. Biorąc pod uwagę ceny gaci w noble shopie dodatkowy slot na dramiela kosztowałby tyle co wsadzenie mu oficerskiego fitu x2 :) może i ktoś by sobie zrobił bardziej zajebistą raciarkę ale balansu w pvp to raczej nie zmieni...
Some Men Just Want to Watch the World Burn

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #107 dnia: Czerwiec 25, 2011, 11:35:32 »
Ja mam wrażenie, że poniektórzy zapomnieli, że CCP to firma jak każda inna i jak każdy inny developer gier szuka kolejnych źródeł gotówki. Każdy mówił, jakie to CCP wspaniałe jest, myśli o graczach, jest innych od 'innych', jest lepsze, jest super develeoperem.. a prawda jest taka, że CCP obrało przyjazną polityke ale taka polityka nie może trwać wiecznie, oni muszą się rozwijać a rozwijać się przez bardziej kasiastych graczy to najlepszy krok dla nas wszystkich. Gracze EVE przez tyle lat byli rozpieszczani, że zapominali o realiach ;]

CCP chce wyssać kasę z EVE żeby mieć na konsolowego FPSa i World of Darkness. Niech mnie pocałują tam, gdzie słońce nie dochodzi. Mieli najlepsze community spośród wszystkich MMO, a traktują je jak zwykłe bydło pociągowe. Poczytaj sobie opinie pracowników CCP.

http://www.glassdoor.com/Reviews/CCP-Games-Reviews-E159347.htm

FN

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #108 dnia: Czerwiec 25, 2011, 11:41:10 »
a kto na tym zarabia to jest filia ccp czy co
http://iskbank.com/

Goomich

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #109 dnia: Czerwiec 25, 2011, 11:57:42 »
Dzięki FN.

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #110 dnia: Czerwiec 25, 2011, 12:07:17 »
http://iskbank.com/eng/catalog/Jump_Freighters
czemu nomad jest najdroższy :F
pewpew

silvia

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #111 dnia: Czerwiec 25, 2011, 12:46:05 »
Z tego co czytam, to jest tutaj kilku idiotów, którzy nie widza różnicy pomiedY kupowaniem statków za aure a za isk.

Roznica jest taka, iż gdyby sprzedawać np. Machariela na markecie za isk, jak za aure, to albo by się nie sprzedawał z nex'a (za duża cena), lub ccp dało by niższa cenę co popsulo by nieco market i usunelo czastke gameplay'u.

Kolejny myk jest taki, iż aby co kolejek istniało w grze, gracz musi coś zrobić. Teraz już tak nie jest:(

Największy problem jest taki, iż statki z nex'a bedą unikalne, a zeby ktoś chciał wydać na nie $$ to musza być poprostu lepsze. I tym własnie się ludzie martiwa.

qrAq

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #112 dnia: Czerwiec 25, 2011, 12:48:35 »
Nie chcą nas słuchać, to nie. Czułem się znużony eve. Ponad pół roku sciągało mi z karty hajs, a ja prawie nie grałem, to sobie odpuściłem. Aktywowałem ponownie konto m.in. by zobaczyć jakie bajery da incarna. Teraz dostałem jasną informację że mam iść się chędożyć, to jasno zagłosuję portfelem. Na początku lipca konto mi wygasa i wracam najprędzej na gwiazdkę, czy kiedy tam wychodzi kolejny "dodatek". W sumie nie potrzebuję lepszego powodu by odpuścić sobie tą grę na jakiś czas. Miałem naprawdę umiarkowane nadzieje na ten dodatek, a nawet ich nie spełnili.

Ta banda kretynów się cieszy że sprzedali 40 czy 50 monokli. 50000 graczy na serwerze a oni uznają jeden promil za sukces. Spodziewali się dokładnie takiej reakcji graczy i uważają, że mają misję zmieniania świata. Idą drogą Activision i Koticka. Drogą ściągania hajsu za niesamowicie drogie dodatki. Postanowili nawet pójść dalej ściągając 60 dolców za kompletny szajs (kojarzy ktoś oburzeniem ludzi gdy wydali dlc do MW2 z pięcioma mapami za "aż" 15$?). Problem w tym, że Acti posiada Call of Duty - najlepiej sprzedającą się markę w historii gier - a CCP ma niszową grę w internet spaceships (teraz także designer clothes).
Tylko dzięki mnie stracili już trzy konta (kolega miał wrócić ze swoimi dwoma, ale spasował po zobaczeniu "ogromu" incarny). Jestem ciekaw ilu ludzi naprawdę anuluje suby/nie reaktywuje altów/w inny sposób nie da im hajsu.

Ciekawe czasy dla EVE.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #113 dnia: Czerwiec 25, 2011, 13:06:40 »
Ta banda kretynów się cieszy że sprzedali 40 czy 50 monokli. 50000 graczy na serwerze a oni uznają jeden promil za sukces.

This.

A dokładniej rzecz biorąc, nie należy odnosić 52 monokli do 50k graczy tylko 350k kont czy tam 700+k charów (chyba tyle jest... albo było podawane w QEN).

Fake edit: jeden monokl wart jest tyle, co 4 konta przez miesiąc. Nawet jeśli tylko 50 osób skasowało subskrypcję z powodu monokli, to w skali pół roku są już w plecy. A skasowało już znacznie więcej.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

HammerSnake

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #114 dnia: Czerwiec 25, 2011, 13:29:24 »
haha ludzie co wy palicie?

Że niby kto anulował subsa? trial konta lol. Dlaczego całe csm publicznie frapsem nie usunęło charków i nie umieściło na youtube, co?

Skąd informacje, że sprzedali 50 monokli? Sprzedali ich pewnie w setkach.

/idzie po więcej popcornu

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #115 dnia: Czerwiec 25, 2011, 13:31:48 »
52 sztuki - z maila CEO CCP.

Przeczytaj wątek na FHC i zobacz ile osób stwierdziło tam, że kasuje subskrypcję.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

HammerSnake

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #116 dnia: Czerwiec 25, 2011, 13:32:52 »
to niech kasują i spierdalają do wowa.
A wy dlaczego jeszcze nie nakręciliście frapsem jak usuwacie postać ? :P

A ja mogę napisać, że właśnie kupiłem dwa tytany, sowa i rozwaliłem rifterem concord i?

Crux

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #117 dnia: Czerwiec 25, 2011, 13:40:03 »
Bla bla bla
Kończ waść wstydu oszczędź.

Apel o konstruktywne posty, bo coraz gorzej się to czyta :-[

EDIT:
Zgrabny tekst i w miarę rzeczowa dyskusja (jak na razie):
"The attack on the core player base of eve."
http://www.eveonline.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=1537936
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 25, 2011, 13:52:48 wysłana przez Crux »

Pynio

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #118 dnia: Czerwiec 25, 2011, 13:52:17 »
to niech kasują i spierdalają do wowa.
A wy dlaczego jeszcze nie nakręciliście frapsem jak usuwacie postać ? :P

A ja mogę napisać, że właśnie kupiłem dwa tytany, sowa i rozwaliłem rifterem concord i?

Masz filozofie... z pewnością jest więcej bo nie każdy się tam wpisał...

https://spreadsheets.google.com/spreadsheet/pub?hl=en_US&hl=en_US&key=0AtUHbyNk0JSGdHR1TDhrRVhhQTUzLUMyVTNZdjJUaHc&output=html


qrAq

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #119 dnia: Czerwiec 25, 2011, 14:01:38 »
obiektywnie - ta lista to nadal żaden dowód. Dlatego zastanawiam się ile osób naprawdę to zrobi.

Ombey też ma dość
http://failheap-challenge.com/viewtopic.php?f=5&t=2506&p=126282&hilit=Ombey#p126279
Cytuj
I'm done. My annual subscription was due, and for the first time since Feb05 when I started playing, I let it lapse.

I do love Eve, but this is....insane.

EDIT- seeing as someone has linked to this post from EveO, I need to be clearer. I am not ragequitting, I am just lapsing in the hope it'll get better. I am enjoying playing tanks more than Eve, so it's a natural progression. I didn't want a fanfare, nor want this to be used as anything other than it is.

PS. I didn't post anything on Twitter. I don't actually use Twitter and have lost my password for it 

Oxylan

  • Gość

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #121 dnia: Czerwiec 25, 2011, 14:16:10 »
to niech kasują i spierdalają do wowa.
A wy dlaczego jeszcze nie nakręciliście frapsem jak usuwacie postać ? :P

A ja mogę napisać, że właśnie kupiłem dwa tytany, sowa i rozwaliłem rifterem concord i?
[admin]I najpierw zapytam się co TY piłeś, a potem i tak przywalę Ci i jeszcze paru osobom za słownictwo. Ja rozumiem że się "troche" zdenerwowaliście, sam oglednie mówiąc też nie jestem szczęśliwy z tego... czegoś co nazwali dodatkiem, ale słownictwo na poziomie jednak zostawmy co?[/admin]

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Pynio

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #122 dnia: Czerwiec 25, 2011, 14:16:31 »
KuRaKu :)

Dlaczego sądzisz, że nie? Jaki jest problem w kliknięciu "CANCEL" na stronie? Każdy zdaje sobie sprawę (ten nie uzależniony), że można bardzo szybko anulować subskrypcje na czas jaki jest potrzebny by ktoś w CCP zrozumiał, że upadł na głowę mocniej niż reszta i równie szybko do EVE można wrócić - poświęcając na to dosłownie kilka minut. To nie jest rozwód z żoną lub sprzedaż zabytkowego samochodu, którego pewnie już nie odkupisz :)

Jrkan

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jrkan Yarik
  • Sojusz: Amarr Militia
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #123 dnia: Czerwiec 25, 2011, 14:21:50 »
Ja chce więcej przecieków z ccp hq, dawno się tak nie uśmiałem jak przy lekturze maila ichniego ceo. Takiego steku bzdur i oderwania od rzeczywistości już dawno nie czytałem. Niestety poza walorem satyrycznym, potwierdza on tylko, że w ich mniemaniu item shop i takie dodatki jak cq to jest przyszłość eve.
Na razie nie kasuję postaci i nie zawieszam konta, ale poważnie się nad tym zastanawiam. Przyszłość EVE jaką znamy stoi pod poważnym znakiem zapytania, a nowe EVE to nie jest gra w którą chcę grać.

Jeszcze dwa słowa na temat Captain's Quarters. Gdyby nie przyzwoita stacjonarka, to musiał bym grać na starym laptopie i moja kariera w eve skończyła by się za około miesiąc czyli tyle ile jeszcze mam opłacony abonament. Niestety 4-5 klatek/s uniemożliwia normalną grę, a jak wyłączę cq to dostaję klaustrofobiczną tapetę która jest jeszcze gorsza od tych 4-5klatek/s. To jest niestety najgorszy dodatek jaki eve widziała, w wielu przypadkach uniemożliwiający normalną grę, a za co?. Za brzydką małą, ciemną i bezużyteczną celę.

PS. Póki co gram i chcę z powrotem stary hangar i mój ulubiony ship spinning.

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #124 dnia: Czerwiec 25, 2011, 14:24:53 »
Nie wiem gdzie jest "cancel" buttan jak płaciło sie plexami, wiem tyle. 2 tygodnie temu chciałem sobie re-subować 4te konto. Postanowiłem poczekać do incarny. Teraz tamto konto pozostaje martwe, dzisiaj rano skończył się sub na indy alcie, a za 2 tygodnie kończy się sub na mainie i supercapsie. Chcesz, to mogę ci sfrapsować, jak umrą.

Oxylan

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #125 dnia: Czerwiec 25, 2011, 14:38:08 »
Nowy dev blog, zapewne miał rozładować napięcie, sprawił morze łez ;)

http://www.eveonline.com/devblog.asp?a=blog&bid=932

Aeivaa

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #126 dnia: Czerwiec 25, 2011, 14:43:16 »
zachowujecie się jak ci grecy protestujący na ulicach

qrAq

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #127 dnia: Czerwiec 25, 2011, 14:43:58 »
już o nim wiemy (sam wrzucałem)
nie sprawił morza łez. spotęgował tylko shitstorm

Szaraczek

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #128 dnia: Czerwiec 25, 2011, 14:47:55 »
Jak komuś się odechciało grać to chętnie przyjmę postacie ;D

sc0rp

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #129 dnia: Czerwiec 25, 2011, 15:10:43 »
Jak komuś się odechciało grać to chętnie przyjmę postacie ;D
Idz Zebrac pod kosciol.

Jak gram w eve od 4 latek nie widzialem zeby kerbiry, hisec misjoarze, gornic, lowsecowi piraci, sov holderzy, najemnicy ludzie z wormholidzialali wspolnie w jakiejs sprawie to pierwszy raz, to swiadczy o tym ze tym razem ccp napawde zjebalo sprawe.

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #130 dnia: Czerwiec 25, 2011, 15:13:57 »
@up
to może czas na rozmowe o polskim ally, które jeśli byłoby to zjednoczyłoby wszystkich polaków ?
:D w takim ally to te słowa będa normalnością
"(nick) spokojnie, wszystko będziesz miał"
pewpew

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #131 dnia: Czerwiec 25, 2011, 15:14:42 »
Wczoraj w proteście w Amarr brał udział Chribba.

Takie skojarzenie z historii. W latach 60 i 70-tych bogiem amerykańskiej TV był Walter Cronkite. To między innymi on relacjonował lądowania na Księżycu. Gdzieś w 1968 roku pojechał do Wietnamu i zrobił dość ostre reportaże, po których spadło poparcie dla wojny. Prezydent Johnson miał wtedy powiedzieć "If we lost Walter, we might lose whole war".

CCP właśnie straciło Chribbę.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

sc0rp

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #132 dnia: Czerwiec 25, 2011, 16:11:48 »
Wczoraj w proteście w Amarr brał udział Chribba.
Afaik chribba zdementowal to, stwierdzil ze amarr to jego dom, wiec sobie wydokowal pokopac, dostal crasha, relognol, zadockowal i zrobil logoff.

Lt Kagetora

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #133 dnia: Czerwiec 25, 2011, 16:29:58 »

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #134 dnia: Czerwiec 25, 2011, 16:33:14 »
Nie wiem gdzie jest "cancel" buttan jak płaciło sie plexami, wiem tyle. 2 tygodnie temu chciałem sobie re-subować 4te konto. Postanowiłem poczekać do incarny. Teraz tamto konto pozostaje martwe, dzisiaj rano skończył się sub na indy alcie, a za 2 tygodnie kończy się sub na mainie i supercapsie. Chcesz, to mogę ci sfrapsować, jak umrą.
Zbierz cały stuff i kasę, przekaż na Akademię, potem na ekranie wyboru postaci wybierz usunięcie postaci. Wtedy to będzie rozstanie z grą, a tak? Cancel suba to tak naprawdę jego zawieszenie i 90% tych emo co to teraz te suby niby kasują, za 2 czy 3 tygodnie jak drama przyschnie wrócą po cichu reaktywując subskrypcje :P
Faktem jest, że w CCP się zmieniły nieco priorytety, wraz ze zmianą "rządów" z tylnego siedzenia. Wizyta Orbisa w Polsce i poprzedzające ją zwolnienia w dziale PR i kontaktu z community też były tego wynikiem.
Jak już ktoś napisał - dla inwestorów nie jest ważna baza ludzi grających 5 lat, tylko coraz więcej ludzi płacących coraz więcej kasy i najlepiej, jakby eve powieliło finansowy sukces DDO. A że średnia czasu gry jednego gracza tam to niecałe pół roku, to nikogo nie obchodzi, skoro wpływy rosną...
Sporo osób w samym CCP jest temu przeciwnych, sporo odeszło lub odejdzie, jeśli ten kierunek się potwierdzi. Słyszałem też coś o założeniu konkurencyjnego studia i rozpoczęciu prac nad nowym mmo. A co z tego wyjdzie? Myślę, że nie ma co się na razie ciąć i rozdzierać szat. Sporo osób w samym devteamie (ja tym bardziej) jest zaskoczonych tymi ujawnionymi "rewelacjami". I rozgoryczonych, bo decyzje zostały podjęte gdzieś w zaciszu czyjegoś gabinetu...
CCP wypuściło próbny balon, żeby zobaczyć jak gracze zareagują, no i mają. A czy wezmą sobie to do serca? We will see...
Jeśli nie, to trzeba będzie Centralkę przemianować :P
Przedwieczny.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #135 dnia: Czerwiec 25, 2011, 17:15:01 »
Cytuj
Sporo osób w samym devteamie (ja tym bardziej)
Ciekawie sformułowana wypowiedź... to za które zmiany mamy Tobie dziękować?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #136 dnia: Czerwiec 25, 2011, 18:00:01 »
Zbierz cały stuff i kasę, przekaż na Akademię, potem na ekranie wyboru postaci wybierz usunięcie postaci.

Mhm, i zmarnować tysiące godzin poświęconych na tą grę  ::) Cancelowanie suba nie ma być demonstracją "mie się to nigdy nie podobało". Kiedyś mi się podobało, teraz nie. Więc nie będę płacił. Trzebaby być upośledzonym, albo osobą chcącą złamać uzależnienie, żeby anulować postać. Nie jestem ani jednym, ani drugim. Jeśli w CCP będzie jakiś przewrót, albo idioci spadną do wulkanu, chętnie wrócę. Ale nie będę pomagał w hodowaniu raka.

sc0rp

  • Gość
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #137 dnia: Czerwiec 25, 2011, 18:15:35 »
Ciekawe temat. Na eveo nadal rosnie obecnie ma 278 stron, po 30 postow na strone to daje jakies 8300+ postow zobaczymy czy ccp stac na olanie graczy, problem w tym ze to bomba z opoznionym zaplonem moze byc. Czyli ludzie przestaja grac ale posiadaja oszczednosci pozwalajace na utrzymanie kont np. przez poltora roku i graja change skill liczac ze ccp sie opamieta, jak wallety wyschna to zaczna sie powazne quity

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #138 dnia: Czerwiec 25, 2011, 18:24:47 »
Mhm, i zmarnować tysiące godzin poświęconych na tą grę  ::) Cancelowanie suba nie ma być demonstracją "mie się to nigdy nie podobało". Kiedyś mi się podobało, teraz nie. Więc nie będę płacił. Trzebaby być upośledzonym, albo osobą chcącą złamać uzależnienie, żeby anulować postać. Nie jestem ani jednym, ani drugim. Jeśli w CCP będzie jakiś przewrót, albo idioci spadną do wulkanu, chętnie wrócę. Ale nie będę pomagał w hodowaniu raka.
Czyli przeczekujesz a nie protestujesz :P
I całą akcję o kant d... potłuc.
Jeśli miałby to być protest - "twórcy, nie traktujcie nas jak bydła", to nie byłoby mowy o marnowaniu czegokolwiek. A tak, za dwa tygodnie, 90% tych szczekaczy z eveo, tak samo jak Ty, cichcem zrobi resuba i będzie dalej grać, żeby nie "zmarnować tysięcy godzin" :P
A że sezon wakacyjny to standardowo spadek ilości subów, to CCP tego protestu (poza pyskówką na forum, na którą nie zwracają już uwagi) nawet nie zauważy.
Ot i Wasze protesty. :P
GJ i getgoin' :P
A nawiasem mówiąc, Akademia na pewno by nie zmarnowała tego stuffu. Śmiem twierdzić, że wykorzystałaby go lepiej niż sporo z Was. :P
Przedwieczny.

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Do boju Po....gracze EVE online o przyszlosc tej gry.
« Odpowiedź #139 dnia: Czerwiec 25, 2011, 18:31:37 »
Nazywaj to sobie jak chcesz. Fanboya i tak się nie przekona.  ;D