Autor Wątek: Incarna, patchnoty.  (Przeczytany 85026 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #105 dnia: Czerwiec 22, 2011, 14:34:00 »
Ponawiam pytanie bo zginelo w gaszczu pytan/porad typu EVE helpdesk :)
Do niedawna Incarna miała być wstepem do tego i w każdym kolejnym pachu miały być dodawane kolejne elementy do finalnego produktu po x pachach. Po tym jak to wyszło im wczoraj to obawiam się ze to bedzie xx pachy i chyba nie chcę wiedzieć co w ramach tego elementu dodadza w kolejnym pachu

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Pabllo

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 122
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pabllo
  • Korporacja: Black Souls Industries
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #106 dnia: Czerwiec 22, 2011, 14:34:27 »
Ja nie wiem co wy tak marudzicie... super dodatek, teraz człowiek przynajmniej posiedzi na kanapie i popatrzy w zajebiaszczy telebim, a nie obraca statkiem :P

qrAq

  • Gość
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #107 dnia: Czerwiec 22, 2011, 14:39:39 »
nie zasługuje na własną nazwe ten dodatek. Dodali kajute i parę głupot, to wszystko. Normalni wypas. Contentu na dosłownie 5 minut

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #108 dnia: Czerwiec 22, 2011, 14:47:12 »
Ja nie wiem co wy tak marudzicie... super dodatek, teraz człowiek przynajmniej posiedzi na kanapie i popatrzy w zajebiaszczy telebim, a nie obraca statkiem :P


jak nie masz nic innego oprocz siedzenia do roboty to jest fajny :D
dla nas, ludzi czynu ten dodatek jest niczym powalającym na kolana  >:D
pewpew

Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #109 dnia: Czerwiec 22, 2011, 14:55:26 »
ten post na eveo idealnie podsumowuje moje wrazenia
<cytat>
Dobrze ten cytowany koleś gada, quafe mu!

Obszedłem kwaterę, spodobało mi się że jest quafe na półce, ale 4-5 fpsa już się nie podobało. Więc efekt taki że wyłączyłem kwaterę i stacja po paczu zamiast lepiej, to wygląda gorzej. Brawo...
Inny minus - większy nawet - wolniej się teraz statki zmienia, nie działa przeciąganie z listy shipów na hangar. A że plusów nie widzę...
No i gdzieś czytałem, że miały być akwaria z rybkami i hologram striptizerki - a jakoś nie ma. :(

HammerSnake

  • Gość
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #110 dnia: Czerwiec 22, 2011, 14:59:13 »
Cytuj
No i gdzieś czytałem, że miały być akwaria z rybkami i hologram striptizerki - a jakoś nie ma. :(
nie bój nie bój z następnym patchem za 2 plexy sobie kupisz  :P

Goomich

  • Gość
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #111 dnia: Czerwiec 22, 2011, 15:01:52 »
Ja nie wiem co wy tak marudzicie... super dodatek, teraz człowiek przynajmniej posiedzi na kanapie i popatrzy w zajebiaszczy telebim, a nie obraca statkiem :P

http://www.eveonline.com/devblog.asp?a=blog&bid=891 :D

No i gdzieś czytałem, że miały być akwaria z rybkami i hologram striptizerki - a jakoś nie ma. :(

Na VGHD za 80 dolków możesz mieć 80 striptizerek, a nie głupiego monokla. ;)

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #112 dnia: Czerwiec 22, 2011, 15:02:11 »
Dobrze ten cytowany koleś gada, quafe mu!

Obszedłem kwaterę, spodobało mi się że jest quafe na półce, ale 4-5 fpsa już się nie podobało. Więc efekt taki że wyłączyłem kwaterę i stacja po paczu zamiast lepiej, to wygląda gorzej. Brawo...
Inny minus - większy nawet - wolniej się teraz statki zmienia, nie działa przeciąganie z listy shipów na hangar. A że plusów nie widzę...
No i gdzieś czytałem, że miały być akwaria z rybkami i hologram striptizerki - a jakoś nie ma. :(

Bo to third party app, 99,99 USD  ;) (rybki and woda not included)

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #113 dnia: Czerwiec 22, 2011, 15:21:26 »
Jestem capsuleerem, dumnym i bogatym amarianinem, i musze sie krecic po jakiejs matarskiej kawalerce. żal jak chuj.
Najlepszy post we wszystkich topikach dotyczących Incarny :D

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #114 dnia: Czerwiec 22, 2011, 15:24:09 »
U mnie kabina działa dobrze, tylko moja blada twarz w cieniu zrobiła się czarna jak smoła, zmieniłem ustawienia (te 2 nowe dodane opcje graficzne) cienie na disabled i ta ostatnia na medium i wygląda normalnie. Ponadto po włączeniu kreatora z poziomu kajuty i grzebaniu w tym pojawiają się artefakty. Mam wrażenie, że ta kajuta jakoś ciasna jest jak cela więzienna. Przepraszam. Nie obrażajmy więźniów, oni mają więcej miejsca.


Cytuj
Nawet nie wiedziałem, że taka opcja była :P
Nawet nie wiedziałem że można było przeciągnąć myszką statek, ale teraz mi to już nie jest potrzebne :P

Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #115 dnia: Czerwiec 22, 2011, 15:30:07 »
Jestem capsuleerem, dumnym i bogatym amarianinem, i musze sie krecic po jakiejs matarskiej kawalerce. żal jak chuj.

bo tylko ta na szybko dało się z taśmy klejącej i kilku zbędnych dupereli sklecić :) Wniosek: CCP devowie i cała reszta co psuje tą grę sa Matarami, bo cała Eve jest jak matarski statek, połatana że aż żal, zeby tylko była tak szybka jak te statki to by już było coś
Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #116 dnia: Czerwiec 22, 2011, 15:35:30 »
Zresztą ta kanciapa to taki maleńki dodatek jak pestka w wisience na metrowym torcie. W innych grach chodzi się po setkach wielkich/różnorodnych lokacji i nie zajmują one wielu gigabajtów.

Cytuj
Obszedłem kwaterę, spodobało mi się że jest quafe na półce, ale 4-5 fpsa już się nie podobało.
kup za mniej niż 200zł Gef gt240 i śmiga na full detalach przy dużej rozdzielce. Ja tylko doradzam :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 22, 2011, 15:54:34 wysłana przez Zgudi »

Kara Mon

  • Gość
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #117 dnia: Czerwiec 22, 2011, 16:15:03 »
Tak popatrzylem popatrzylem i po wyczyszczeniu cache i wylaczeniu cieni to tylko tyle mi przychodzi do glowy http://www.youtube.com/watch?v=ZyhrYis509A

shadd

  • Gość
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #118 dnia: Czerwiec 22, 2011, 16:32:48 »
Ten "dodatek" to jakiś żart. Nie da się o nim nic dobrego powiedzieć, bez wątpienia największa kaszana odkąd gram czyli od 2007 r.
Zalet brak.
Pobawiłem się 5 minut tym CQ i wyłączyłem.
Wady.
Zamiast normalnego wnętrza stacji jakiś nędzny screen  :o , nawet nie pokazuje aktywnego shipa.
Znaczący wzrost obciążenia kompa mimo wyłączenia CQ, bez zaoferowania niczego w zamian.
W sumie cały ten dodatek jest tylko po to aby wprowadzić vanity store, ale nawet tego nie potrafili zrobić dobrze. Absurdalnie mały wybór i równie absurdalne ceny.
Gdyby jeszcze były bezpośrednio za kasę to bym miał to gdzieś ale niestety sposób jaki rozwiązali płatność ma wpływ na ceny plexów a to już mnie interesuje.
Generalnie bida z nędzą i tyle, nie wiem czy w ccp się zmieniła ekipa ale nie sprawia to dobrego wrażenia na przyszłość.

Kara Mon

  • Gość
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #119 dnia: Czerwiec 22, 2011, 16:37:17 »
Fakt spadek wydajnosci u mnie dramatyczny, ze 150 fps na strasznie zagraconym posie bez robienia czegokolwiek do 60 fps  >:D , czy ja mam kupic drugi komputer ? Pewnie €€P niedlugo wprowadzi za Aurum patche poprawiajace wydajnosc klienta  ;D

shadd

  • Gość
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #120 dnia: Czerwiec 22, 2011, 16:48:14 »
Przy jednym kliencie to mi nie robi różnicy ale przy 4 to już różnica jest, do tego gdyby chociaż po wyłączeniu CQ był normalny hangar  >:(. Dlaczego przy wyłączeniu CQ gra nadal nie uruchamia się bez SM 3.0?  Też mnie to zdenerwowało bo w pracy albo u dziewczyny już nie odpalę chociażby żeby sprawdzić ordery, czy posy.

sc0rp

  • Gość
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #121 dnia: Czerwiec 22, 2011, 16:52:07 »
Ech no i teraz zmienic skilla bede musial sobie mordke wymodelowac sic! no coz bedzie trzeba poswiecic te kilka h zeby lala byla cukierkowa

darklorn

  • Gość
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #122 dnia: Czerwiec 22, 2011, 17:10:21 »
Jeszcze nie oglądałem tego co zrobili :) Ale już po gorzkich żalach ach strach patchować do końca tygodnia przynajmniej. Jakoś do wolnego działania się przyzwyczaiłem. No niby moja karta obsługuje shadery do 4.0 :) Czyli zgodnie z polityka CCP do następnego patcha będzie jeszcze działać, poźniej nie wiadomo ;).
Natomiast cieżko sie wymienia karty graficzne w laptoku, przypuszczam że będzie wiele takich osób które już odczuły mega pain in ass.
Zobacze poźniej i ciekwe czy też dołączę do gorzkich żali ;)

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #123 dnia: Czerwiec 22, 2011, 17:27:07 »
  Jedno, czego CCP dokonało, to zmniejszenie obciążenia serwera. Kiedyś mogłem sobie zminimalizować 4 klienty i grać w WoT jak nic się nie działo, teraz muszę wyłączyć program. Kudos.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #124 dnia: Czerwiec 22, 2011, 17:28:05 »
Ech no i teraz zmienic skilla bede musial sobie mordke wymodelowac sic! no coz bedzie trzeba poswiecic te kilka h zeby lala byla cukierkowa

Co byś nie zrobił to w widoku stacji i tak będzie kupa. CCP chyba nie ujęło żadnych zmian twarzy, które były robione w 2 etapie tworzenia postaci, a dodatkowo oświetlenie w stacji jest żenujące.

Ja po przemaszerowaniu 3 razy w tą i z powrotem wyłączyłem stację w cholerę.

Poza tym gra na razie działa ok.

[CBIRR] Soobocz

  • CBIRR
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 224
  • i to wsio :)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Soobocz
  • Korporacja: Charming But Irrational
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #125 dnia: Czerwiec 22, 2011, 17:29:27 »
A u Was też jest tak ciemno w tej cholernej kajucie? Może jakiś włącznik światła  jest  ;D
Charming But Irrational

Crux

  • Gość
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #126 dnia: Czerwiec 22, 2011, 17:32:14 »
A u Was też jest tak ciemno w tej cholernej kajucie? Może jakiś włącznik światła  jest  ;D
Niedługo pewnie będzie... za aurum :P

[CBIRR] Soobocz

  • CBIRR
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 224
  • i to wsio :)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Soobocz
  • Korporacja: Charming But Irrational
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #127 dnia: Czerwiec 22, 2011, 17:35:39 »
Niedługo pewnie będzie... za aurum :P

Czyli też jest tak ciemno czy nie? :)
Charming But Irrational

Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #128 dnia: Czerwiec 22, 2011, 17:38:51 »
http://www.eveonline.com/devblog.asp?a=blog&bid=891 :D

Na VGHD za 80 dolków możesz mieć 80 striptizerek, a nie głupiego monokla. ;)
Nie zrozumieliśmy się: ja akwarium chcę! ;)

A u Was też jest tak ciemno w tej cholernej kajucie? Może jakiś włącznik światła  jest  ;D
U minimatarów?! :P

Natomiast cieżko sie wymienia karty graficzne w laptoku, przypuszczam że będzie wiele takich osób które już odczuły mega pain in ass.
A no - boil... narazie EVE działa, ale pytanie z "jak?" zmienia siępowoli w "do kiedy?" :/

Crux

  • Gość
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #129 dnia: Czerwiec 22, 2011, 17:41:32 »
Czyli też jest tak ciemno czy nie? :)
U mnie jest i z tego co się orientuję to u każdego jest złe oświetlenie.

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #130 dnia: Czerwiec 22, 2011, 17:42:31 »
Cytuj
http://www.xtranormal.com/watch/12238558/a-fictionalized-account-of-the-events-that-led-to-june-21st


Oglądałem chyba dłużej, niż bawiłem się CQ. Rozbawiłem się też bardziej  :D

Goomich

  • Gość
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #131 dnia: Czerwiec 22, 2011, 18:01:31 »
U mnie jest i z tego co się orientuję to u każdego jest złe oświetlenie.

Bedę jechał do tesco, kupić komuś żarówki?

Starakopara

  • Gość
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #132 dnia: Czerwiec 22, 2011, 18:49:06 »
hmmmm. jeśli na ten badziew CCP poświęciło czas i pieniądze to chętnie zbiorę podpisy pod zbiorowym pozwem....
to jakiś k%^$$@a żart? niech mi ktoś łopatologicznie wytłumaczy po co ten cały syf?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #133 dnia: Czerwiec 22, 2011, 18:58:46 »
Cytuj
niech mi ktoś łopatologicznie wytłumaczy po co ten cały syf?
Jeśli się tego dowiesz to pewnie przy okazji odkryjesz tez najstarsze tajemnice wszechświata

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Starakopara

  • Gość
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #134 dnia: Czerwiec 22, 2011, 19:02:47 »
Jeśli się tego dowiesz to pewnie przy okazji odkryjesz tez najstarsze tajemnice wszechświata


OMFG!!  mam pod nosem nobla  :P

FULL agro

  • Gość
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #135 dnia: Czerwiec 22, 2011, 19:08:03 »
hmmmm. jeśli na ten badziew CCP poświęciło czas i pieniądze to chętnie zbiorę podpisy pod zbiorowym pozwem....
to jakiś k%^$$@a żart? niech mi ktoś łopatologicznie wytłumaczy po co ten cały syf?


w dobie grafiki 6D i simsow CCP zdajac sobie sprawe ze nie przyciagnie nowych graczy (kasy) na male stateczki i mase opcji stworzylo engine ktorym moze sie pochwalic. jesli ktos dostanie nowe trailery w lape skusi sie wybecalowac przynajmniej na miesiac.  a potem " o te nowe simsy w kosmosie sa jednak troche za trudne" kupie se ps3 i pogram w DUSTa

Incarna nie jest dla starych graczy.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #136 dnia: Czerwiec 22, 2011, 19:09:31 »
lepsze oswietlenie w bazie kosztuje 1000 aurum
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Starakopara

  • Gość
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #137 dnia: Czerwiec 22, 2011, 19:10:00 »

w dobie grafiki 6D i simsow CCP zdajac sobie sprawe ze nie przyciagnie nowych graczy (kasy) na male stateczki i mase opcji stworzylo engine ktorym moze sie pochwalic. jesli ktos dostanie nowe trailery w lape skusi sie wybecalowac przynajmniej na miesiac.  a potem " o te nowe simsy w kosmosie sa jednak troche za trudne" kupie se ps3 i pogram w DUSTa

Incarna nie jest dla starych graczy.

to tak samo,  jak z Orange przy przedłużaniu umowy....., mają Cię w dupie bo nowy klient jest głupszy i jest skłonny zapłacić więcej niż dana usługa jest warta...

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #138 dnia: Czerwiec 22, 2011, 19:23:54 »
Godziny szczytu, 43000 ludzi na serwerze. Cosik mało, er?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Incarna, patchnoty.
« Odpowiedź #139 dnia: Czerwiec 22, 2011, 19:26:53 »
Odpadli ci ze słabymi kompami, oraz część altów gdy całą moc kompa okupuje main i może jeszcze jeden alt

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.