Autor Wątek: Skille ?  (Przeczytany 2127 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Arteusz

  • Gość
Skille ?
« dnia: Czerwiec 19, 2011, 11:06:56 »
Chciałem zawrzeć ten temat w TNQ lecz nie mogę zamieszczać tam tematów. Otóż zacząłem grę wczoraj w zasadzie, rozwinąłem większość skilli na 3 poziom. Postanowiłem w pewnym momencie powiększyć swoją listę skilli o np. Electronic Warfare. Znalazłem ów skill w Markecie, kupiłem i... nie mam go. Ani nie mogę go ćwiczyć, ani znaleźć w Cargo ani w itemach w bazie. Chciałbym również by ktoś, łopatologicznie, wytłumaczył mi cały system skilli, jak się je pozyskuje i czym są skill points, których mam w liczbie 94 tysięcy....
Ps. Użyłem wyszukiwarki lecz nie znalazłem tego co potrzebowałem. : /

Asag

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 210
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wprodukcji
  • Korporacja: WhoKnows
  • Sojusz: JeszczeNieMam
Odp: Skille ?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 19, 2011, 11:17:13 »
Jak coś kupujesz na markecie to musisz zwrócić uwagę na lokalizację danego przedmiotu (masz tam rubryki z nazwą stacji i ilością jumpów do niej). Po zakupie dany przedmiot pojawia ci się w itemach w stacji na której został wystawiony.

Jak chcesz sprawdzić gdzie znajduje się kupiony przez ciebie skill to po prostu kliknij w Assets po lewej stronie.

Skille kupuje się na markecie. Parę dostaje się robiąc tutorial. Szybkość trenowania skilla (sp/h) zależy od atrybutów postaci (takich jak willpower, perception, memory itp). W opisie skilla masz info o Primary I secondary  (im wyższe te współczynniki tym szybciej dany skill się wytrenuje). Na początku jednak nie zawracaj sobie tym głowy bo i tak będziesz trenował różne rzeczy które mają na primary/secondary różne atrybuty. Potem jak już zorientujesz się co będziesz chciał robić/skillować możesz podnieść atrybuty czy to za pomocą revampa czy też stosując implanty.

Arteusz

  • Gość
Odp: Skille ?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 19, 2011, 11:23:11 »
Pomogłeś mi bardzo : )
A czy mógłbyś powiedzieć mi jeszcze, czym są ów punkty, liczone w tysiącach ?

observer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 115
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kesmond
  • Korporacja: Shocky Industries
  • Sojusz: A4
Odp: Skille ?
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 19, 2011, 11:34:06 »
Taki odpowiednik punktów doświadczenia, których w EVE nie ma, nie dostaje się ich za klepanie potworków, ale za naukę. Szybko te tysiące zamienią się w miliony.