Autor Wątek: Czarny ekran ?  (Przeczytany 2935 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Arteusz

  • Gość
Czarny ekran ?
« dnia: Czerwiec 18, 2011, 12:04:18 »
Zacząłem grać w Eve wczoraj, jak każdy inny gracz utworzyłem postać i rozpocząłem samouczek. Gra działała płynnie, wszystko było idealne. Zero jakichkolwiek błędów, crashów etc. Jednakże wszystko się zmieniło kiedy zapragnąłem udać się na stacje. Po zadockowaniu do stacji włączył się loading screen, lecz po załadowaniu paska do końca nic się nie działo. Mogę widzieć jeżeli przyjdzie jakiś mail, lecz paska bocznego nie widzę, mogę oprócz tego używać jedynego działającego przycisku - ESC. Oprócz tego nic nie działa.
Wiecie może w czym leży problem ? Mam kartę graficzną  ATI RADEON HD 3850 i Core 2 Duo Quad 2,4 GHZ.

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Czarny ekran ?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 18, 2011, 12:14:48 »
reinstalowaleś grę ? sterowniki karty graficznej ?
pewpew

Kara Mon

  • Gość
Odp: Czarny ekran ?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 18, 2011, 12:21:37 »
Sprobuj starszych/nowszych sterownikow graficznych. Seria 3xxx niektorych producentow potrafila sie czasem dziwnie zachowywac z pewnymi wersjami sterownikow. Jesli producentem grafiki jest Asus to bankowo wina sterownikow.


Arteusz

  • Gość
Odp: Czarny ekran ?
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 18, 2011, 12:28:18 »
Zaraz spróbuje reinstalnąć grę, co do sterowników - spróbuje zaktualizować, może to coś da. Lecz nie słyszałem, by instalaxja straszych sterowników pomagała : o

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Czarny ekran ?
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 18, 2011, 13:03:18 »
Zawsze po aktualizacji sterów Eve mi szaleje - mam błędy graficzne, gra mi się zamyka. Po pierwszym patchu Eve - przechodzi.

Tyle, że to Nvidia.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

HammerSnake

  • Gość
Odp: Czarny ekran ?
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 18, 2011, 15:57:38 »
Zawsze po aktualizacji sterów Eve mi szaleje - mam błędy graficzne, gra mi się zamyka. Po pierwszym patchu Eve - przechodzi.

Tyle, że to Nvidia.
+1.

Jedyna gra w której się dzieje coś takiego lol. Jak chce pograć w jakąś nowszą grę, to instaluje stery, a jak potem chce włączyć eve muszę włączyć przywracanie sterów sprzed 3-4 lat.