Autor Wątek: Niespodziewane DT  (Przeczytany 20049 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

silvia

  • Gość
Odp: Niespodziewane DT
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwiec 16, 2011, 14:02:24 »
Mam nadzieje, gdyz taki kretynizm zasluguja na kare. Moze nie czeluscia guantanamo, lecz zwykle wieznienie na rok czy dwa wystarczy ;d

Albin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: Niespodziewane DT
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwiec 16, 2011, 14:12:26 »
Albo dostaną propozycję pracy przy zabezpieczeniach jak większość złapanych hakerów.

Syntion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Syntion
  • Korporacja: PBN
Odp: Niespodziewane DT
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwiec 16, 2011, 14:35:39 »
Jak zadarli z CIA to prędzej poprostu znikną w czelusciach Guantanamo, albo na dnie jakiegoś jeziora. Nie pamiętam juzdokładnie ale gdzieś czytalem że taki numer z automatu gwarantuje miejsce na liście sciganych za terroryzm...

Hej Doom to ty nie wiesz, ze teraz CIA (ponoć) wozi takich "turystów" na "wycieczkę" do Polski? Można by zrobić małe LANParty w porozumieniu ze smutnymi panami i pomóc im powysyłać tych lulsów na null port ;)

A co nam pozostało jak tylko pożartować sobie w ten deseń i czekać.

A tak btw. Wiadomixem jest, że grupa o której mowa nie lubi firmy produkującej PS3. CCP przymierzało się do wydania DUST-a, który w końcu ponoć po dogadaniu sie obu firm ma wyjść tylko na wspomnianego już PeEsa Trzeciego. A polityki konsolowej i calego tego rynku to ja nie kumam. Wiem tylko ze SONY naszym ddosowcom sie kiedys narazilo. Widac przyszla pora na wspolpracownikow soniacza. Kto wie.

Counting the days in the haze around me

Goomich

  • Gość
Odp: Niespodziewane DT
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwiec 16, 2011, 14:40:41 »
Minecraft będzie na Xboksa, więc twoja teoria upada.

Syntion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Syntion
  • Korporacja: PBN
Odp: Niespodziewane DT
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwiec 16, 2011, 14:50:04 »
Minecraft będzie na Xboksa, więc twoja teoria upada.

Ufff, ulżyło mi. :)
Counting the days in the haze around me

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: Niespodziewane DT
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwiec 16, 2011, 16:11:10 »
Minecraft będzie na Xboksa, więc twoja teoria upada.

To nie jest teoria, tak pisali lulzsecki na 4chanie czy innych forach. Chodzi o olewanie graczy i dogadanie się z SONY co do Dusta na PS3.

Szakal

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 763
  • 16 lat z EvE. Kupa czasu ;] Date of Birth 2004
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Szakal
  • Korporacja: Caldari Provisions
Odp: Niespodziewane DT
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwiec 16, 2011, 16:21:05 »
And as always, LulzSec delivers: http://t.co/yQlcu5x 62,000+ emails/passwords just for you. Enjoy

Radze sprawdzić czy was tam nie ma  >:D

Ranshe

  • Gość
Odp: Niespodziewane DT
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwiec 16, 2011, 16:34:02 »
Szakal a co to zanim zacznę ściągać, bo nieopisane?


Szakal

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 763
  • 16 lat z EvE. Kupa czasu ;] Date of Birth 2004
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Szakal
  • Korporacja: Caldari Provisions
Odp: Niespodziewane DT
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwiec 16, 2011, 16:42:21 »
62,000+ emails/passwords just for you. Enjoy .txt

Ranshe

  • Gość
Odp: Niespodziewane DT
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwiec 16, 2011, 16:51:28 »
No kur, aż taki ślepy to nie jestem. Ale z czego te hasła :P

Goomich

  • Gość
Odp: Niespodziewane DT
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwiec 16, 2011, 17:00:48 »
Nawet lulki nie wiedzą.

Jedno z nich:
Cytuj
123456 
:-[

Szakal

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 763
  • 16 lat z EvE. Kupa czasu ;] Date of Birth 2004
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Szakal
  • Korporacja: Caldari Provisions
Odp: Niespodziewane DT
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwiec 16, 2011, 17:58:50 »
Hasełka do rożnych stron wykradzione debilowatym z 4chana ;]

Mesaj

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 30
    • Zobacz profil
  • Korporacja: BSI
Odp: Niespodziewane DT
« Odpowiedź #82 dnia: Czerwiec 16, 2011, 18:00:15 »
Juz itak niema pliku dostepnego. Ale luzik..mnie nie bylo  >:D
EDYTA:
Jesli to bylo prawdziwe.

Szakal

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 763
  • 16 lat z EvE. Kupa czasu ;] Date of Birth 2004
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Szakal
  • Korporacja: Caldari Provisions
Odp: Niespodziewane DT
« Odpowiedź #83 dnia: Czerwiec 16, 2011, 18:11:43 »

HammerSnake

  • Gość
Odp: Niespodziewane DT
« Odpowiedź #84 dnia: Czerwiec 16, 2011, 18:35:06 »
Cytuj
Albo dostaną propozycję pracy przy zabezpieczeniach jak większość złapanych hakerów.
Wydawało mi się, że te czasy już minęły i teraz to się idzie elegancko do kicia. No ale z środowiska nie jestem i opieram swoją wiedzę tylko na prasie.

Szakal

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 763
  • 16 lat z EvE. Kupa czasu ;] Date of Birth 2004
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Szakal
  • Korporacja: Caldari Provisions

Pynio

  • Gość
Odp: Niespodziewane DT
« Odpowiedź #86 dnia: Czerwiec 16, 2011, 20:37:31 »
"
W samych Stanach Zjednoczonych Ameryki, Citigroup ma przeszło 21 milionów klientów i okazało się, że tak wielka korporacja ma system zabezpieczeń, nad którym nic tylko pęknąć ze śmiechu. Hakerzy uzyskali dostęp do danych osobowych, numerów klienckich, numerów kont, adresów e-mail oraz historii transakcji korzystając z... paska adresu przeglądarki internetowej.

Nieznani jeszcze hakerzy zalogowali się na wcześniej stworzone konto obsługujące kartę kredytową i stąd już była prosta droga do innych kont. Wystarczyło w pasku adresu zmienić widoczny numer klienta, aby system dał dostęp do konta innej osoby. Powtarzając ten trik, najpewniej korzystając z prostych skryptów, hakerzy zdobyli dane ponad 360 000 klientów Citigroup.

Posiadacze kont, z których skradziono dane, są informowani o zdarzeniu, a Citigroup rozsyła do nich nowe karty kredytowe z oświadczeniem o tym, że nie będą ponosić odpowiedzialności za nieautoryzowane użytkowanie starych.
"
Za PC LAB....


Ręce opadają. Powinni wykraść wszystkie dane a w tym pierd... Citi group powinny posypać się głowy od zarządu po kasjerkę.... Citi Bank Handlowy? Z jednej strony bić hakera ale z drugiej strony aż ciary przechodzą jeśli czyta się takie newsy...

Kara Mon

  • Gość
Odp: Niespodziewane DT
« Odpowiedź #87 dnia: Czerwiec 16, 2011, 20:49:13 »
Kiedys dawno temu jak jeszcze zyly dinozaury to bylo eleganckie rozgraniczenie hakera od crackera . Dla niewtajemiczonych cracker to taki dres pod blokiem ktory bardzo martwi sie o to czy napotkani ludzie nie maja jakichs problemow  :D .

LUlzsec daleko jeszcze do hakerow.

silvia

  • Gość
Odp: Niespodziewane DT
« Odpowiedź #88 dnia: Czerwiec 16, 2011, 22:11:15 »
Niet.

Haker to osoba, ktora lamie zabezpieczenia w celu nauki, lecz nie powoduje nikomu strat. Nic nie zmienia, itp. - "dobry hacker". Zly hacker to osoba ktora wykrada informacje na temat kart kredytowych itp. I to wlasnie jest cracker.

Haker trzyma sie zasad etyki, gdzie krakerzy interesuja sie tylko i wylacznie lamaniem prawa. Krakerzy najczesciej wykorzystuja programy wykonane przez hakerow bez posiadania wiedzy na temat ich dzialania [nie byli by w stanie napisac ich samemu].

Hacker to batman, a cracker to joker ;]

NeX

  • Gość
Odp: Niespodziewane DT
« Odpowiedź #89 dnia: Czerwiec 16, 2011, 22:21:51 »
  Ja tam daje rękę pod topór za to, że jak żyły dinozaury, to cracking oznaczał łamanie zabezpieczeń oprogramowania komputerowego, a hacking łamanie zabezpieczeń sieci internetowej i do dzisiaj tak zostało  ;)

  Moralność ma tu niewiele do rzeczy, chyba że się wierzy, że crack do gry, lub innego programu to zło, a obrobienie komuś skrzynki pocztowej to dobro. Wtedy crackerzy to ci źli, a gość który walnie Cię na kartę kredytową jest OK  :D

Atak DDoS jako polegający na zbudowaniu sieciowego botnetu i wykorzystaniu go do masowego spamowania zapytań jest zdecydowanie hackingiem pomimo prymitywizmu samej formy ataku. Prymitywizm polega tu jednak jedynie na braku możliwości wykazania się talentem hackerskim i w niczym nie ujmuje skuteczności metody jeśli celem jest wyłączenie serwera.

Moja moralność jest wybiórcza i hackerów wyłączających mi EVE bardzo nie lubię, a takich pracujących w stylu WikiLeaks, to nawet i owszem  8)

Ch... anarchista ze mnie wychodzi  ;D

silvia

  • Gość
Odp: Niespodziewane DT
« Odpowiedź #90 dnia: Czerwiec 16, 2011, 22:28:04 »
* Zamachuje sie toporem

HammerSnake

  • Gość
Odp: Niespodziewane DT
« Odpowiedź #91 dnia: Czerwiec 16, 2011, 23:26:55 »
swoją drogą wam to się musi nudzić, rozbijanie na czynniki pierwsze nerdziuchów bawiących się w zwykły spam, filmiki z youtube, śledzenie jakiś blogów, żeby tam chociaż cycki były... ???


HammerSnake

  • Gość
Odp: Niespodziewane DT
« Odpowiedź #93 dnia: Czerwiec 17, 2011, 00:05:10 »
Cytuj
Tak jak ktoś się wypowiadał na wykopie: "Zbyt dużo argumentów dla jednej ze stron"
To mi przypomina farmazony kibiców w Polsce i ich walkę o stadiony. 8)

Syntion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Syntion
  • Korporacja: PBN
Odp: Niespodziewane DT
« Odpowiedź #94 dnia: Czerwiec 17, 2011, 08:01:27 »
Nie zdziwiłbym się gdyby za tymi atakami stał rząd usa/francji czy tam uk. W USA dyskutują na temat Patriot IP Act.  wszystko zmierza w kierunku cenzury internetu.
(...)
Tak jak ktoś się wypowiadał na wykopie: "Zbyt dużo argumentów dla jednej ze stron"


A za dwadziescia lat dowiemy sie ze to byl jeden z tych "genialnych" projektow tak jak to mialo miejsce w przeszlosci w projektach typu "The Stargate Projec" albo "Acoustic Kitty"?
Byc moze :)
Counting the days in the haze around me