Autor Wątek: Trening na sisi  (Przeczytany 8282 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zgudi

  • Gość
Trening na sisi
« dnia: Maj 28, 2011, 17:48:32 »
Żeby nie wtapiać bezsensownie statków chciałbym powalczyć na sisi. Zrobiłem wszystko i działa jak należy.

Teraz mam tylko pytanie o zasady na tym serwerze. Załadował mi się tu stan gry z tanqality z przed miesiąca łącznie ze skillami, statkami i kasą.

Czy robiąc cokolwiek na tym serwerze nie wpłynę na to co się dzieje na tranqality???

Skąd wziąć tu gotówkę na składanie i testowanie własnych statków i tp?

Zalogowałem się i nikogo nie ma, może paru ludzi siedzi gdzieś na odległym końcu galaktyki.

Ranshe

  • Gość
Odp: Trening na sisi
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 28, 2011, 17:51:24 »
Mirror postaci jest jaki jest. Wpływu na tq nie ma żadnego.

Statki i moduły itp masz wszystkie na każdej praktycznie stacji po 100 isk sztuka, jak ci brakuje isków to kupujesz bsa t1, ubezpieczasz, wydokowujesz i selfdestruct :)

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Trening na sisi
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 28, 2011, 17:53:02 »
nie wplynie na tq.

Gotowki nie potrzebujesz, bo wszystko kosztuje 1 isk.

Wklejaj wszystkie fity, ktore testujesz, chetnie poogladamy
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Zgudi

  • Gość
Odp: Trening na sisi
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 28, 2011, 17:56:35 »
teraz tylko potrzebuję kompanów do prania się.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Trening na sisi
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 28, 2011, 18:29:27 »
Trening na SiSi jest kompletnie pozbawiony sensu.

- nie masz faction ammo
- nie masz faction modułów
- masz skille sprzed x dni = bardzo ogranicza to młodego chara
- sama walka w tym jednym systemie jest nieporównywalna z tym, co dzieje się na TQ

Szkoda czasu... nigdy nawet na SiSi nie wydokowałem i popatrz, jakoś mi to poziomu grania nie obniża.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

observer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 115
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kesmond
  • Korporacja: Shocky Industries
  • Sojusz: A4
Odp: Trening na sisi
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 28, 2011, 19:44:16 »
- lp store chyba działa normalnie
- młody char i tak nie wkłada faction modułów w statek do odstrzału
- brak skili czasem może przeszkodzić
- to nie walka, to darmowy trening.
Nawet jeśli nie ma się z kim strzelać, można przetestować xxx fitów do raciarek, np. w celu sprawdzenia czy taki nightmare na ficie t2 wogóle zechce latać.

Jeszcze pytanko, ktoś wie dlaczego nie można kupić za 100 isk wszystkich frakcyjnych shipów?  np z pirackich cruzów jest ashimu, phantasm i cynabal, a brak gili i vigilanta, z bs-ami jest duzo gorzej, bo brakuje wszystkich navy, a z pirackich jest tylko nightmare i machariel.

sc0rp

  • Gość
Odp: Trening na sisi
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 28, 2011, 20:03:17 »
 Nic tak nie uczy jak prawdziwa wtopa szczegolnie taka ktora boli (czy przez iski czy przez sciagniecie nowej zabawki z jita) jedyny wyjatek to trening do turniejow - gdzie sie cwiczy taktyke/setupy etc. Pvp nikt sie tak nie nauczy - brakuje emocji tzw. elementu trzesacych sie rak jak przeciwnik wlasnie cie mieli bo to wlasnie wtedy trzeba umiec trafna decyzje czy sie ewakuowac jesli tak to jak a jesli nie to jak przetrwac do przybycia posilkow. A to imo najczesciej decyduje o wtopie wlasnej lub przeciwnika. Imo testowanie i walczenie na sisi jest jak sex z redtube, niby mozna jednak to nie jest to samo co z kobieta/mezczyzna (zaleznie od plci/preferencji).

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Trening na sisi
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 28, 2011, 20:45:56 »
Imo testowanie i walczenie na sisi jest jak sex z redtube, niby mozna jednak to nie jest to samo co z kobieta/mezczyzna (zaleznie od plci/preferencji).

Zapomniałeś o zwierzętach futerkowych, ale poza tym 100% racji :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Ranshe

  • Gość
Odp: Trening na sisi
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 28, 2011, 21:38:56 »
Jeszcze pytanko, ktoś wie dlaczego nie można kupić za 100 isk wszystkich frakcyjnych shipów?  np z pirackich cruzów jest ashimu, phantasm i cynabal, a brak gili i vigilanta, z bs-ami jest duzo gorzej, bo brakuje wszystkich navy, a z pirackich jest tylko nightmare i machariel.

Jak się ccp kliknie przy stawianiu mirrora, takie są.

sc0rp

  • Gość
Odp: Trening na sisi
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 28, 2011, 22:58:39 »
Zapomniałeś o zwierzętach futerkowych, ale poza tym 100% racji :)
lol no co kto tam lubi

observer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 115
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kesmond
  • Korporacja: Shocky Industries
  • Sojusz: A4
Odp: Trening na sisi
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 29, 2011, 08:48:47 »
Cytuj
Nic tak nie uczy jak prawdziwa wtopa szczegolnie taka ktora boli
Boląca wtopa uczy raczej szybszego kerbirzenia, lub organizacji transportu, sporo zwykłych wtop uczy pvp, bo trudno o trafne decyzje jak się lata na pvp od święta albo wcale.
Na sisi nie ma się z kim prać i jedyna frajda tam, to możliwość polatania najdroższymi statkami i potestowania ich, a jego największa zaleta jak dla mnie, to możliwość weryfikacji tego, co się w EFT wyprodukowało przynajmniej jeśli chodzi o pve.
Co do pvp to już pisałem - to nie walka, to darmowy trening.  Tylko byś Zgudi musiał chyba namówić kolegów z corpa na wspólne manewry, bo jednak każdy woli prawdziwy sex, od red tuba :P

HammerSnake

  • Gość
Odp: Trening na sisi
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 29, 2011, 09:55:27 »
Sisi to taki battleground rodem z wowa czy innych mmo.
Są ludzie, którzy tylko tam naparzają i można się tam świetnie bawić. Jak dla mnie jest to fajne miejsce, żeby przetestować fity z jakimiś setem implantów przed zakupem.

Generalnie zaloguj się, polataj i sam oceń.

Cytuj
Zalogowałem się i nikogo nie ma, może paru ludzi siedzi gdzieś na odległym końcu galaktyki.
Wszyscy siedzą w systemie 6-CZ49. Musisz się tam kopsnąć z buta albo za pomocą kanału moveme, gdzie prosisz o przeniesienie i czekasz 10-20min+.

Na sisi  zdejmowanie jajek grozi chyba banem. Także podróżować się da bez problemu.
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2011, 10:03:19 wysłana przez HammerSnake »

Ranshe

  • Gość
Odp: Trening na sisi
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 29, 2011, 11:11:19 »
Podobno się pozmieniały zasady i już nie grozi, takie czytałem ostatnio jęki gdzieś.

Szakal

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 763
  • 16 lat z EvE. Kupa czasu ;] Date of Birth 2004
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Szakal
  • Korporacja: Caldari Provisions
Odp: Trening na sisi
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 29, 2011, 11:32:10 »

Wszyscy siedzą w systemie 6-CZ49.

a nie czasem w FD ?

HammerSnake

  • Gość
Odp: Trening na sisi
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 29, 2011, 12:46:58 »
Sugerowałem się tym:

http://www.eveonline.com/devblog.asp?a=blog&bid=858

Cytuj
One of the first and most important changes is that we will be relocating the main combat testing system out of FD-MLJ. The new location will most likely be 6-CZ49, as the station there has cloning and repair facilities; it is 2 jumps from Empire space and has a large number of moons.

Kiedyś sam latałem po fd, ale jak jest teraz w praktyce to nie wiem. :P

Cytuj
Podding is no longer disallowed, so keep your clone up to date. Keep in mind that repeated and intentional podding without consent still falls under interfering with testing, so you can still be banned if you abuse this.
Czyli jednak jaja można już zdjemować- bezsensu.

To jak, nadal lata się po FD?

Ranshe

  • Gość
Odp: Trening na sisi
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 29, 2011, 13:45:19 »
Z sensem o tyle, że było naprawdę trudno znaleźć cokolwiek na forum w tamtym dziale, bo pierwsze 5 stron to zawsze były jęki "a ten to mnie spodował, a od tamtego dostałem w swoim caracalu DDka na pysk, BAN HIM".


Draggston

  • Gość
Odp: Trening na sisi
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 01, 2011, 18:03:53 »
Trening na SiSi jest kompletnie pozbawiony sensu.

- nie masz faction ammo
- nie masz faction modułów
- masz skille sprzed x dni = bardzo ogranicza to młodego chara
- sama walka w tym jednym systemie jest nieporównywalna z tym, co dzieje się na TQ

Szkoda czasu... nigdy nawet na SiSi nie wydokowałem i popatrz, jakoś mi to poziomu grania nie obniża.

Sokole nie zgadzam się z Tobą.

Świerzak na sisi może wiele sie nauczyć moim zdaniem, choćby tak podstawowych rzeczy jak kotrolowanie odległości, predkości, kontrolowanie capa podczas walki. Można liznąć temat bez rozwalania 10 czy 20 rifterow na TQ które tylko zasmiecają nasz killboard. (Tak btw to gdzie pandemiki ćwiczą? Na sisi z tego co mi wiadomo.) To tak jak w życiu realnym poligon dla żołnierzy. Ja rozumiem że mogłeś sie urodzić z talentem, wsiadłeś w pvp szipa, poleciałeś zabijać i od poczatku Ci sie udawało. Ale nie każdy ma taką smykałke. Co do faction ammo i modułów to wszystko da się tam załatwić, trzeba tylko popytac tu i uwdzie. Mirror był wczoraj, z wczorajszymi danymi oraz z wczorajszym stanem itemów/szipów/kontraktów. W 6-CZ raczej dalej dostępne są napewno cynabal i dramiel bo te szipy na markecie kupowałem przed wczorajszym mirrorem. Co do innych faction szipów nie wiem, ale będe dziś w 6-CZ więc sprawdze.

Zgudi - jak Cie nie trawie, tak życze Ci miłej zabawy/nauki na sisi... i btw gratuluje wdupienia apoca navy...

EDIT:
system do walki to 6-CZ49
ceny wszystkiego na markecie to 100isk za szt (nawet ammo small i medium LOL)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Trening na sisi
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 01, 2011, 18:11:01 »
Cytuj
Świerzak na sisi może wiele sie nauczyć moim zdaniem, choćby tak podstawowych rzeczy jak kotrolowanie odległości, predkości, kontrolowanie capa podczas walki. Można liznąć temat bez rozwalania 10 czy 20 rifterow na TQ które tylko zasmiecają nasz killboard. (Tak btw to gdzie pandemiki ćwiczą? Na sisi z tego co mi wiadomo.) To tak jak w życiu realnym poligon dla żołnierzy. Ja rozumiem że mogłeś sie urodzić z talentem, wsiadłeś w pvp szipa, poleciałeś zabijać i od poczatku Ci sie udawało. Ale nie każdy ma taką smykałke.
Mozna tez dołaczyc do Unseen Academy i nauczyć się tego w 20-60 minut jako jednego z elementów szkolenia podstawowego na sprzęcie refundowanym w razie konieczności przez UA, a następnie rozwinąć podczas jednego z dwóch dedykowanych szkoleń pvp pod okiem specjalistów

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

HammerSnake

  • Gość
Odp: Trening na sisi
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 01, 2011, 18:21:39 »
Zgudi dostał bana dopóki nie zapisze się do unseen?
Co tak długo ? :P

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Trening na sisi
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 01, 2011, 18:30:07 »
Zgudi bana nie dostał, albo sam skasował, albo ktoś mu w tym "pomógł", a nie tęsknię za nim tak bardzo żeby sprawdzać w logach co zaszło.

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Draggston

  • Gość
Odp: Trening na sisi
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 01, 2011, 19:09:44 »
Doom ja nie podważam sensu istnienia i działalności Unseen, ale są rzeczy ktorych w unseen nie przetestujesz. Ja wiem że te dwa słowa są już do znudzenia powtarzane - dramiel, cynabal - tego w unseen nie przetestujesz walcząc przeciwko komuś kto faktycznie chce Cie zabić i zrobi to, a nie wspomne o refundacji tych szipów.  Inną ciekawą rzeczą jest to że za udział w mass testach jako nagrode dostaje się sp na sisi, ostatnio dali 2mln sp, więc można sobie przetestować szipa zanim sie zacznie go skillować na tq.
Mam wrażenie że wręcz odradzacie z Sokołem korzystanie z sisi  ??? Moim zdaniem zaszkodzić nikomu nie zaszkodzi, a moze tylko pomuc mniej lub bardziej.

EDIT:
Czyżby Zgudi sie obraził na cały świat a w szczególności na centrale?  :'(

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Trening na sisi
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 01, 2011, 19:23:22 »
Cytuj
tego w unseen nie przetestujesz walcząc przeciwko komuś kto faktycznie chce Cie zabić i zrobi to,
Zapytaj kadetów UA jak wygląda szkolenie pvp z  Savagem, szkolenie z wormholów, albo dlaczego nie należy wkur**** Gosi na szkoleniach ;D ;D ;D

Cytuj
Mam wrażenie że wręcz odradzacie z Sokołem korzystanie z sisi
Jak najbardziej. To jest poligon do sprawdzania przez CCP ich dodatków, nie do bezbolesnych treningów. To co tam jest i czym latasz czesto nie odpowiada tak samo wygladajacym i nazwanym przedmiotom i statkom na TQ, tam na legalu można bic sie tylko w bardzo ograniczonej przestrzni, więc nie pozmnasz niebezpieczeństw innych niż starcie z innym przeciwnikiem, a na które normalnie wdupisz kolejne 20-30 rifterów. I jeden z najważniejszych powodów, jak dostajesz coś za darmo to tego nie szanujesz, co innego wtopić statek za darmo co innego stracić taki na który zapracowaleś. I tak wiem, jak ktos wtopi taki statek to stchurzy następnym razem, ale szczerze mówiąc ktoś kto unika walki ze wzgledu na koszt statku, bo a nóż przeciwnik jakimś cudem go pokona, robi coś źle zwłaszcza jeśli mówi o sobie jednocześnie pvper

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

sc0rp

  • Gość
Odp: Trening na sisi
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 01, 2011, 19:32:54 »
@Doom daj spokoj, skoro chce niech sie bawi na sisi, przeciez sa ludzie co sie bawia na redtube - wiecej tolerancji.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Trening na sisi
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 01, 2011, 20:11:13 »
Czyżby Zgudi sie obraził na cały świat a w szczególności na centrale?  :'(

FUCK YESSS, OP SUCCESS..

ekhm... przepraszam, wyrwało mi się tak niechcący. Oczywiście to strata dla całego community :D


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: Trening na sisi
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 01, 2011, 21:23:19 »
[gmod] Bez przesady prosze. To nie watek o Zgudim, a o treningach na sisi, rajt? [/gmod]

Draggston

  • Gość
Odp: Trening na sisi
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 02, 2011, 02:31:04 »
I jeden z najważniejszych powodów, jak dostajesz coś za darmo to tego nie szanujesz, co innego wtopić statek za darmo co innego stracić taki na który zapracowaleś.

To zalezy z jakim kto podejsciem tam idzie, jak idzie sie porozwalac po prsotu to jest tak jak mówisz. A jak ktos tam idzie i dla niego osobistym suckesem jest nie dać sie zabić a zabic jak najwięcej, tak po prostu max performance, to chyba już co innego?

sc0rp

  • Gość
Odp: Trening na sisi
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 02, 2011, 09:08:22 »
Draggston eve to ma do siebie ze kazdy bawi sie tak jak chce. Nie mniej jednak nie szukaj poparcia swoich dzialan u osob ktore uwazaja to za pomysl z konca plecow. Ludzie podali ci argumenty a ty swoje. Wiesz to tak jakbys probowal przekonac kogos ze redtube > kobieta/mezczyzna bo redtube nie trzeba postawic drinka.

Draggston

  • Gość
Odp: Trening na sisi
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 02, 2011, 13:10:20 »
Draggston eve to ma do siebie ze kazdy bawi sie tak jak chce. Nie mniej jednak nie szukaj poparcia swoich dzialan u osob ktore uwazaja to za pomysl z konca plecow. Ludzie podali ci argumenty a ty swoje. Wiesz to tak jakbys probowal przekonac kogos ze redtube > kobieta/mezczyzna bo redtube nie trzeba postawic drinka.

No jesli uważają to za pomysł z konca pleców to cóż... moge tylko napisać że szanuje ich zdanie.

Ja dalej swoje? Rozumiem że powinienem zmienic tok rozumowania i zacząć tak mysleć jak moi rozmowcy? O przepraszam, szanujcie moje zdanie jako i ja szanuje wasze. I nie staram sie komuś czegoś wbic do głowy na siłe i zmienic jego sposób rozumowania. Przedstawiam tylko moje podjescie do sisi i zabawy tam. A porównanie do redtube chyba nie jest w tym przypadku zbyt trafne...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Trening na sisi
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 02, 2011, 13:23:57 »
Cytuj
Rozumiem że powinienem zmienic tok rozumowania i zacząć tak mysleć jak moi rozmowcy?
Wystarczyłoby dogadać się z UA (na priv mogę Ci dac namiary chara na ktory najczęściej się CEO UA loguje w celu przyjmowania łapówek, lub podobne chary dyrektorów rekrutacyjnych :P ) i odbyć u nich szkolenia. Miałbyś wtedy pełen obraz sytuacji, podczas gdy w tej chwili ja, Sokół i reszta krytyków pomysłu zna sprwę z obu stron, podczas gdy Ty masz raczej monotematyczny pogląd ;)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

sc0rp

  • Gość
Odp: Trening na sisi
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 02, 2011, 13:30:13 »
Przedstawiam tylko moje podjescie do sisi i zabawy tam. A porównanie do redtube chyba nie jest w tym przypadku zbyt trafne...

Porownanie imo jest bardzo trafne (jak po treningu na sis ktos zalockuje twojego shipa na TQ to zrozumiesz ;) ). Spokojnie tak jak zaczolem swojego posta - sprawia Ci to fun -> good for you eve to gra a gry maja za zadanie sprawiac fun. Starsi piloci poprostu tylko chcieli, abys uniknol straty czasu. Wolisz po swojemu - have fun dla mnie eot.

R@F

  • Gość
Odp: Trening na sisi
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 03, 2011, 15:08:38 »
Czy jeśli na tq mam niewykorzystane sp to na sisi też będe miał?? Co ile się resetuje stan na sisi (robiony jest mirror z tq??) Czy na sisi można normalnie coś wyskilować w celu sprawdzenia czy jest sens wogóle to skilować, skiluje się może coś szybciej, zwiększona jest ilość remapów?? Czy jest tam też podział na security (high, low, 0.0)??

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Trening na sisi
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 03, 2011, 15:35:14 »
Czy jeśli na tq mam niewykorzystane sp to na sisi też będe miał??

Jeśli w momencie robienia mirrora będziesz miał "wolne punkty", to tak.

Co ile się resetuje stan na sisi (robiony jest mirror z tq??)

Jak się CCP zachce albo wrzucają nowy build.

Czy na sisi można normalnie coś wyskilować w celu sprawdzenia czy jest sens wogóle to skilować

Możesz ustawić sobie kolejkę skillowania, ale - patrz punkt wyżej - wtedy wszystko szlag trafi.

, skiluje się może coś szybciej, zwiększona jest ilość remapów??

Nie i nie. Jedyną różnicą jest możliwość zarobienia jakiś tam SP za udział w mass testach. Ale to chyba nie jest zbytnio sformalizowane (ile za co).


Czy jest tam też podział na security (high, low, 0.0)??

Wszystko wygląda jak na TQ, z wyjątkiem posów (żebyś nie mógł na SiSi "scoutować" tego co jest na TQ).

EDIT: PvP jest tylko w jednym systemie, w pozostałych musisz przeciwnika poprosić o zgodę.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Trening na sisi
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 03, 2011, 15:37:05 »
"Reset" na sisi z tego co zauważyłem regularny nie jest. Robiony jest raczej przy większych updatach. Dostajesz wtedy swojego ludzika w stanie, w jakim się znajdował na TQ w danym dniu - czyli z taką samą ilością SP, z takimi samymi skilami i w tym samym miejscu. Nie ma bonusów do skilowania - skiluje się tak samo jak na TQ i w takim samym czasie. Wyjątkiem są te, które są dawane jako nagroda za udział w mass testach. I z czasów jak ja pamiętam, a było to już całkiem dawno temu (bo w okresie jesień/zima 2009) - tuż przed Dominion chyba - wszyscy mogli zagrać ze skilami all lev. 5 i z furą siana (a przynajmniej jakoś tak, bo ja dopiero zaczynałem grać i niewiele kojarzyłem jeszcze).
Jest identyczny podział na high/low/null, przy czym poza jednym systemem (może podczas mass testów kilkoma), gdzie wszyscy ze wszystkimi się piorą - góra kilkadziesiąt osób w kilku miejscach w systemie (wcześniej tym systemem był FD, teraz nie pamiętam, ale podany jest wyżej), to nic się nie dzieje. Tylko od czasu do czasu jakaś zabłąkana dusza przeleci :)
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P