Śmietnisko > Flamewar

Assetsy Darka i BUFU (Odp: [Polityka] Północny wschód czyli

(1/12) > >>

Kombat:

--- Cytat: Trefnis w Czerwiec 01, 2011, 10:18:11 ---dark sory ale wlasnie z powodu takich memberow jak ty jest fail,
nie chodzi mi o to ze sie nie stawiasz na cta bo piszesz ze sie stawiasz,

ale po tym jak placzesz ze jest zle i bedzie tylko gorzej, a jak faktycznie jest fail
to mowisz "biore moje zabawki i ide do domu".

imo nie rozni sie to co teraz gadasz od twojego "jak nie sprowadza mi draka z fitem 1 jb ode mnie to nie lece"

--- Koniec cytatu ---
QFT
Kerbirland pada a jego czołowy przedstawiciel Dark Flonoe psioczy na swoją koalicje która do tej pory zapewniała mu sanctumy :D . Pure win.

Yurioni:
ej jak oni mieli wygrac skoro duza czesc membersow (w tym dark) od paru miechow ma wywiezione assety? oni z gory zalozyli, ze przegraja, potem potrzebowali tylko czasu zeby to urzeczywistnic...

Yurioni:
uderz w stol a nozyce sie odezwa, jak bys chcial walczyc i byl pewien, ze twoi alliance mates maja takie samo podejscie to nawet do glowy by ci nie przyszlo wywozenie "dobr" gdziekolwiek... wy jak Polska reprezentacja w pilce, juz w szatni byliscie przegrani...

Kombat:

--- Cytat: Dark Flonoe w Czerwiec 01, 2011, 11:17:37 ---Wez sie ode mnie odpier... nie zycze sobie wycieczek osobistych bo w dupie byles gowno widziales.

--- Koniec cytatu ---

sc0rp:
@Yurioni i Kombat
A moze wy opowiecie kiedy i jak wywoziliscie swoje assetsy jak i wasi corp mates rok temu? I jaki byl efekt bo ja pamietam trzy historie dwoch ktorzy wywiezli jak sie tylko wojna zaczela i trzeciego ktory wywozil w trakcie wojny i zostal puffniety.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej