Śmietnisko > Flamewar

Zabezpieczenie się przed suicide gankami

(1/2) > >>

Zgudi:
Mam taki problem, parę dni temu złożyłem sobie Zaczarowany Ogórek dokładnie wg propozycji Nitefischa i dzisiaj zostałem zgankowany w Taru. Był to wardeck. Jednak nie był to żaden alias ani korp mieszający w 0.0 tylko mały gang polujący na raciarki w hi, który najwyraźniej wypowiedział wojnę już wcześniej po to żeby mnie zgankować. Zawsze dla bezpieczeństwa sprawdzam, z kim mamy wojnę bo mnie przestrzegano przed lataniem po hi w czasie wojny, lecz przeważnie ta wojna była tylko z kilkoma małymi, pojedynczymi korporacjami, zwykle kilku/kilkunastoosobowymi, więc uznałem że są niegroźne. Jednak zaczaili się na mój ogórek i zarządzali ransomu 400mill i dali niecałą minutę, a ja odpowiedziałem: "wyp....".

Wydaje mi się, ze tylko alt w korpie npc był by bezpieczniejszy, bo wojna jest cały czas (non stop), z jakimiś różnymi korporacjami, czasami nawet kilkuosobowymi. Jedna się kończy inne "ustawowo wchodzą w życie".

SokoleOko:

--- Cytat: Zgudi w Maj 30, 2011, 23:07:59 ---przeważnie ta wojna była tylko z kilkoma małymi, pojedynczymi korporacjami, zwykle kilku/kilkunastoosobowymi, więc uznałem że są niegroźne.

--- Koniec cytatu ---


GlassCutter:
Ja tam, na miejsu twojego CEO, powiedziałbym: "zapraszam do 0.0".

SokoleOko:

--- Cytat: GlassCutter w Maj 30, 2011, 23:45:20 ---Ja tam, na miejscu twojego CEO, powiedziałbym: "wypier...."

--- Koniec cytatu ---

FYP - jak powinien postąpić każdy CEO szanującej się korporacji.

http://eve.battleclinic.com/killboard/killmail.php?id=13423773


--- Cytuj ---2011.05.30 16:14:00

Victim: Zgudi
Corp: Bear's World
Alliance: SpaceMonkey's Alliance
Faction: Unknown
Destroyed: Apocalypse Navy Issue
System: Azhgabid
Security: 0.8
Damage Taken: 45287

Involved parties:

Name: Lady Fuyya (laid the final blow)
Security: -0.4
Corp: The Priesthood
Alliance: The 0rphanage
--- Koniec cytatu ---

http://www.eve-kill.net/?a=top20

Prawa górna tabelka -> 15. miejsce.

"Niegroźna wojenka", lmao

Siri Irme:
To jak, suicide czy wardeck? ;) No i w czym masz problem? Chcesz umieścić alta w korpie npc, żeby bezpiecznie robić misje, ale się wahasz?

No i gang a pojedynczy Hyperion to jednak różnica.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej