Autor Wątek: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]  (Przeczytany 47289 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #105 dnia: Maj 31, 2011, 10:17:44 »
Ten poradnik nie uwzględnia jednej sytuacji - co zrobić, gdy bot zamiast na SS, warpuje na posa.

Porównajmy to do zachowania kół łowieckich, które zimą dokarmiają biedne sarenki, żeby wiosną...



zawsze mozna być złośliwym i zabianować posa z kazdej strony :P i przyleciec bomberami

Goomich

  • Gość
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #106 dnia: Maj 31, 2011, 11:15:23 »
Porównajmy to do zachowania kół łowieckich, które zimą dokarmiają biedne sarenki, żeby wiosną...



Czym on ją dokarmił? Ołowiem?

Yurioni

  • Gość
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #107 dnia: Maj 31, 2011, 12:45:36 »
mhm to ja musze wygrzebać ten poradnik łapania botów bo przyznam sie kusi mnie okazja spodowania bota o nicku yurioni a to bardzo szczwany bot ma AI 2.0 trolla i API do spamowanie forum :P
gl&hf :D

1. "pr0 pvperzy" twierdza ze nie trawia kerbirow i eliminuja ich jak tylko moga (przynajmniej wedlug postow na forach)
2. "pr0 pvperzy" pomagaja DRF zaorac NC
3. Po zaoraniu calego NC, DRF bedzie sie ciagnol od Fountain przez Venal po Detroid - i bedzie to jeden wielki NAP land
4. Rentierzy to wedlug "pr0 pvpers" najnizszy status "spoleczny" w eve
5. Im wiekszy jest NAP land tym rentierom jest bardziej na reke

Wniosek: "pr0 pvperzy" mimo, ze uwazaja sie za "sól" eve tak naprawde lataja na CTA strzelajac do posow, ihubow, stacji etc. tylko po to aby rentierom zylo sie lepiej.

pograzasz sie, napland boli pvperow tylko w wypadku gdy sa jego czescia....

sc0rp

  • Gość
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #108 dnia: Maj 31, 2011, 12:51:26 »
pograzasz sie, napland boli pvperow

obecni "pr0 pvperzy" tj. PL+pets/Raiden sa czescia DRF (reszty nie licze bo i tak nie maja znaczenia zadnego) wiec sa jego czescia.

Cytuj
tylko w wypadku gdy sa jego czescia....
boty bola bez wzgledu na to czy masz ich na blue czy nie.

Yurioni

  • Gość
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #109 dnia: Maj 31, 2011, 12:52:34 »
obecni "pr0 pvperzy" tj. PL+pets/Raiden sa czescia DRF (reszty nie licze bo i tak nie maja znaczenia zadnego) wiec sa jego czescia.
pewnie dopoki im sie nie znudzi, albo beda mieli do czego strzelac...

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #110 dnia: Maj 31, 2011, 12:52:57 »
@Dark - albo mi się wydaje albo ty nie kumasz znaczenia słowa "pet"

sc0rp

  • Gość
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #111 dnia: Maj 31, 2011, 12:56:28 »
@Dark - albo mi się wydaje albo ty nie kumasz znaczenia słowa "pet"
Polataj z/przeciw PL to zmienisz zdanie odnosnie tego czy kumam czy nie kumam znaczenia slowa "pet". wszystkie te aliansiki latajace z PL robia za ich giermkow. Szkoda mi tylko ncDOT/Ev0ke aczkolwiek podczas ostatniej bitki pokazali ze duch walki i jaja nie zostaly im uciete. :]

pewnie dopoki im sie nie znudzi, albo beda mieli do czego strzelac...
I do czego beda strzelac do botow? Masz watpliwosci wsiadz w bombera i polec na tereny dronkowa ;)

Yurioni

  • Gość
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #112 dnia: Maj 31, 2011, 13:03:19 »
I do czego beda strzelac do botow? Masz watpliwosci wsiadz w bombera i polec na tereny dronkowa ;)
wiem, ze moze masz troche oderwana od rzeczywistosci percepcje tego jak dziala ta gra, ale postaram ci sie to wytlumaczyc, jesli juz zakladasz, ze beda strzelali po wszystkim do DRF to uwazasz, beda latali gangami po 5 osob na skirmishe? otoz nie, jesli zaczna rozpieprzac sova w dronkowie to ruskie przyleca i to nie botami... ofc to tylko dywagacje, ale stwierdzenie, ze po iwin in eve przez drf zostanie strzelanie tylko do botow jest conajmniej dziwne...

sc0rp

  • Gość
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #113 dnia: Maj 31, 2011, 13:06:43 »
jesli zaczna rozpieprzac sova w dronkowie to ruskie przyleca i to nie botami...
Ta przyleca blobem sc/tytkow i nakryja czapka

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #114 dnia: Maj 31, 2011, 13:13:24 »
Tu Dark ma trochę racji - faktycznie - albo boty, albo hotdrop SC bez żadnego supportu.

No, ale jak DRF przejmie cześć rentierów po dawnym NC, to nadal będzie co roamować, hyhy.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Yurioni

  • Gość
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #115 dnia: Maj 31, 2011, 13:16:59 »
Tu Dark ma trochę racji - faktycznie - albo boty, albo hotdrop SC bez żadnego supportu.

No, ale jak DRF przejmie cześć rentierów po dawnym NC, to nadal będzie co roamować, hyhy.
dokladanie, ale pomysl, ze mozna bedzie po nerfie jb bawic sie z flotami dolotowymi ect, rfowac posa i czekac az cos przyleci, nie mowie ze bedzie rozowo, ale jak ktos sie bedzie chcial bawic w pvp to nie widze powodu dla ktorego mialo by to byc niemozliwe...

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #116 dnia: Maj 31, 2011, 14:18:56 »
Czy możesz mi powiedzieć co dokładnie jest dla Ciebie ewidentne?

Bo ja co drugie CTA spędzam na strzelaniu w POS-y kopiące moony.

Dowiedz sie mniej wiecej przynajmniej jak wyglada aktualna dyplomacja DRF to bedziesz wiedzial. 

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #117 dnia: Maj 31, 2011, 15:13:30 »
Zgaduję - próba przejęcia rentierów?


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #118 dnia: Maj 31, 2011, 18:16:09 »
jakieś zaklady, ktory czlonek NC pierwszy zacznie rencic space od NCDOT?  ;D
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Sheratos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sheratos
  • Korporacja: BUFU
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #119 dnia: Maj 31, 2011, 18:26:10 »
Wstrzymalbym sie do jutro bo a zawsze CCP moze zrobic psikusa i serwer dzisiaj nie wstanie i nici z zniszczenia CSAA :D

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #120 dnia: Maj 31, 2011, 19:07:59 »
Wstrzymalbym sie do jutro bo a zawsze CCP moze zrobic psikusa i serwer dzisiaj nie wstanie i nici z zniszczenia CSAA :D

obie floty juz sa pewnie wylogowane na pierwszym posie z CSAA :D
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Syntion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Syntion
  • Korporacja: PBN
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #121 dnia: Czerwiec 01, 2011, 07:51:56 »
A wracajac do tematu botow.
Stanelo w koncu na tym, ze nalezy pozabijac wszystkie boty DRFowi bo oni robia to na skale przemyslowa a tych wszystkich automatow latajacych na poludniu nie ruszacie bo albo to altorobociki jakiegos kolegi z ally lub korpa i/lub robi to na pewno na wlasne potrzeby oczywiscie nie nalezy dodatkowo wymagac od sojuszy zeby nie bocily bo przeciez te sojusze trzymaja sovy, daja jesc ludziom i ciezko charuja na to zeby miec teren. Mowa oczywiscie o tych dobrych i jedynie slusznych sojuszach a nie jakichs tam przemyslowych DRFach.
No ale zawsze na koncu mozna wszystko zalatwic  tym ze "nawet jesli ktos tam sobie altem z mojego ally boci jako rentier w innym sojuszu to:"  "JA NIE BOCE". Wowczas mozna uznac sie za rozgrzeszonego :)

pysznie :)
Counting the days in the haze around me

sc0rp

  • Gość
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #122 dnia: Czerwiec 01, 2011, 08:57:40 »
W twoim przypadku stanelo na tym ze ktos z coven cie kiedys skrzywdzil i teraz wylewasz swoje frustracje

magni

  • Gość
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #123 dnia: Czerwiec 01, 2011, 10:29:54 »
Syntion, widac ze masz jakas traume... Smook wjechal ci carrierem w zadek czy jak? :)

Daniarel

  • Gość
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #124 dnia: Czerwiec 01, 2011, 10:36:40 »
Chyba nie lubi po prostu hipokryzji :)

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #125 dnia: Czerwiec 01, 2011, 13:20:08 »
A wracajac do tematu botow.
Stanelo w koncu na tym, ze nalezy pozabijac wszystkie boty DRFowi bo oni robia to na skale przemyslowa a tych wszystkich automatow latajacych na poludniu nie ruszacie bo albo to altorobociki jakiegos kolegi z ally lub korpa i/lub robi to na pewno na wlasne potrzeby oczywiscie nie nalezy dodatkowo wymagac od sojuszy zeby nie bocily bo przeciez te sojusze trzymaja sovy, daja jesc ludziom i ciezko charuja na to zeby miec teren. Mowa oczywiscie o tych dobrych i jedynie slusznych sojuszach a nie jakichs tam przemyslowych DRFach.
No ale zawsze na koncu mozna wszystko zalatwic  tym ze "nawet jesli ktos tam sobie altem z mojego ally boci jako rentier w innym sojuszu to:"  "JA NIE BOCE". Wowczas mozna uznac sie za rozgrzeszonego :)

pysznie :)

Syntek, wlasciwie w kazdym ze zdan popelniles blad logiczny, albo przeinaczyles moje slowa. Oczywiscie moglbym ci to wytlumaczyc jeszcze raz, tylko ze widze dwie mozliwosci: albo naprawde mnie nie zrozumiales, i w takim wypadku dlasza dyskusja nie ma sensu, bo skoro do tej pory nie jarzysz, to raczej juz nie zrozumiesz. Albo po prostu trollujesz, i chcesz sobie swoim zwyczajem pobzdurzyc na centrali, i wtedy rowniez dalsza rozmowa z Toba nie ma sensu, bo uprawiasz sofizm. W obu wypadkach nie pozostaje nic innego, tylko porzucic dyskusje na serio i robic sobie z ciebie jaja  ;D
gl&hf
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Syntion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Syntion
  • Korporacja: PBN
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #126 dnia: Czerwiec 01, 2011, 13:44:53 »
Syntek, wlasciwie w kazdym ze zdan popelniles blad logiczny, albo przeinaczyles moje slowa. Oczywiscie moglbym ci to ... (i dalej jakies tam miauczenie)

Kiciek, nie przeinaczylem zadnych twoich slow bo do zadnych twoich slow sie nie odnioslem w swojej wypowiedzi.

W aktywnym polowaniu na boty nie chodzi o zastąpienie CCP, tylko to kopnięcie w jaja DRF, które na botach stoi. Ważne żeby zabolało.

Co nie zmienia faktu, że C0ven ciągnie kasę z botów, gdyż około 60% naszych rentierów to bociany. Większość z nich jednakże nie jest głupia i nie farmi na botach 23/7 tylko tyle, żeby nikt nie mógł łatwo im udowodnić bocenia przez za długie granie.
Bocenie, makrowanie i automatyka jest TYLKO i wyłącznie efektem złego designu PvE.

Niezla hipokryzja, a wyobraz sobie Xeo ze nie wynajmiesz systemu botom tylko graczom. Co wtedy?
Aaa no wiem co - nie dostaniesz tyle brudnej kasy co od kuzyna.
Mieczyk jest tutaj obosieczny i tez od Twojej decyzji zalezy przyzwolenie na swoim terenie lub jego brak, prawda?
Jak mialbym do czegos taki stan porownac to po prostu: paserstwo.

Konkluzja tego 378468237467843627846328473648 wątku o botach jest taka: WSZYSCY BOCĄ, nie tylko DRF.

W C0ven jako ally samemu w sobie botów nie ma - a jeśli są to wywalamy prędzej czy później poza alians. Nie rozumiem pretensji ludzi, którzy by chcieli, żebyśmy byli cool, pokazywali co umiemy w sovwar i walkach flot, roamów, jednocześnie skazując nas na żmudne sprawdzanie, czy czasem alt Józka z I-DEI, który jest gdzieś w ROL.C - nie boci. Mam wyjebane na taki case, byle nie byłby w C0ven i tyle.Szkoda czasu.
(...) nie jesteśmy winni tego, jaka ta gra jest, przyjęliśmy rozwiązanie najuczciwsze z realnych do wykonania. Narzekania ze strony PBN, który farmi misje uważam za niepoważne. Zajmijcie se sova i wtedy pogadamy jacy to jesteście fajni, bo nie bocicie i bronicie terenu.
PS2
Nie bocę.

Zgodze sie natomiast z tym co napisal Xeowar tutaj :
Cytuj
Bocenie, makrowanie i automatyka jest TYLKO i wyłącznie efektem złego designu PvE.

Jednak w aspekcie uzywania badz nie uzywania botow pozwole sobie miec inne zdanie od autora.
Dla mnie tlumaczenie sie z uzywania botow w ten sposob to jak usprawiedliwianie zlodzieja ze ukradl bo byl glodny.
Counting the days in the haze around me

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #127 dnia: Czerwiec 01, 2011, 13:48:49 »

nalezy pozabijac wszystkie boty DRFowi bo oni robia to na skale przemyslowa


No ale zawsze na koncu mozna wszystko zalatwic  tym ze "nawet jesli ktos tam sobie altem z mojego ally boci jako rentier w innym sojuszu to:"  "JA NIE BOCE". Wowczas mozna uznac sie za rozgrzeszonego :)

pysznie :)

Wydaje mi sie, ze caly watek sie zaczal od mojego stwierdzenia, ze DRF traktuje EVE jak prace, bo boci przemyslowo i sprzedaje iski. Wydaje mi sie tez, ze to ja sie przyznalem, ze NIE BOCE.

Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Syntion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Syntion
  • Korporacja: PBN
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #128 dnia: Czerwiec 01, 2011, 13:55:23 »
Wydaje mi sie, ze caly watek sie zaczal od mojego stwierdzenia, ze DRF traktuje EVE jak prace, bo boci przemyslowo i sprzedaje iski. Wydaje mi sie tez, ze to ja sie przyznalem, ze NIE BOCE.

I wydaje ci sie ze wszyscy patrza tylko na twoje posty i odpowiadaja tylko na nie? Oj kocie kocie :) <troll>pojdzmy dalej ... forum centrali powstalo po to zebys mogl na nas zsylac swoje boskie mysli.</troll> ;)

A tak powaznie: to akurat faktycznie nie czytalem nawet twoich postow za bardzo w tym watku - moze dlatego ze wiedzialem czego moge sie spodziewac w twoich wypowiedziach i znam juz twoje zdanie na tematy botow, c0venu, dramy itp.
Counting the days in the haze around me

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #129 dnia: Czerwiec 01, 2011, 14:01:55 »
A tak powaznie: to akurat faktycznie nie czytalem nawet twoich postow za bardzo

To wiele tlumaczy  ;D
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Syntion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Syntion
  • Korporacja: PBN
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #130 dnia: Czerwiec 01, 2011, 14:08:19 »
To wiele tlumaczy  ;D


Ponoc w standardzie HTML 6.0 maja dodac tag <troll></troll> wtedy odczytywanie intencji centralowiczow na forum powinno stac sie o wiele prostsze :)
Counting the days in the haze around me

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #131 dnia: Czerwiec 01, 2011, 14:45:42 »
a tak nawiązując do wcześniejszej wypowiedzi nie uważacie, że kampienie botów żeby upadło ich imperium jest troche nudne :D
w końcu roamy po kerbirów na sanctumach mogą sie znudzić po 3 dniach. Kampienie botów wymaga o wiele więcej roboty, więc dupconk chyba :s
pewpew

Orli1983

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 114
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: What ever
  • Korporacja: Lords of Sandbox
  • Sojusz: rane
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #132 dnia: Czerwiec 01, 2011, 15:05:21 »
hmmm pomylilem watki :P

observer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 115
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kesmond
  • Korporacja: Shocky Industries
  • Sojusz: A4
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #133 dnia: Czerwiec 01, 2011, 17:04:15 »
Kilkanaście postów temu... 
Cytat: Rabbitofdoom
Jesli blizzard robil by supercapsy to do zbudowania takiego potrzebny bylby data core wypadajacy np. tylko z ekspedycji z 10/10.
Coś takiego właściwie już jest, tyle że w małej skali i dotyczy tylko jednego sc http://wiki.eveonline.com/en/wiki/Revenant. Ciekawe jak wyglądało by teraz EVE, gdyby od początku wszystkie sc i tytany musiały  być produkowane z bpc możliwych do zdobycia jedynie w grupowych misjach? Wystarczyło by teraz rozszerzyć incursje na inne nacje i dać możliwość ich robienia jedynie w 0.0 za dobrą kasę (sansha by została jak jest), do tego zlikwidować bounty z pirackich shipów (ale poprawić loot). Dało by to kasę ludziom zamiast botom, upierdzieliło masową produkcję sc i tytanów, spowodowało straszliwy emo-rage i kilka samobójstw w zarządach największych aliance-ów. To też jest ciekawostka w EVE, jeśli przychodzi do walki pvp, to wszyscy zwarci i gotowi, jest FC, jest flota, a jak przychodzi pokerbirzyć, to wszyscy rozlatują się po sanctumach, byle dalej od innych.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #134 dnia: Czerwiec 01, 2011, 18:15:43 »
do tego zlikwidować bounty z pirackich shipów (ale poprawić loot).

lol, no to wtedy zwykli gracze mieli by prze... Jak chciałbym coś zarobić to musiałbym zwozić loot do hiseca, sprzedawać, a potem dopiero gotówa. Bot zbierał by grzecznie loot i salvage do puszki na deep ss, potem hurtowa zwódka do empire i góra kasy.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #135 dnia: Czerwiec 01, 2011, 18:58:37 »
I wydaje ci sie ze wszyscy patrza tylko na twoje posty i odpowiadaja tylko na nie? Oj kocie kocie :) <troll>pojdzmy dalej ... forum centrali powstalo po to zebys mogl na nas zsylac swoje boskie mysli.</troll> ;)

A tak powaznie: to akurat faktycznie nie czytalem nawet twoich postow za bardzo w tym watku - moze dlatego ze wiedzialem czego moge sie spodziewac w twoich wypowiedziach i znam juz twoje zdanie na tematy botow, c0venu, dramy itp.



Ponoc w standardzie HTML 6.0 maja dodac tag <troll></troll> wtedy odczytywanie intencji centralowiczow na forum powinno stac sie o wiele prostsze :)

Doceniam Twoje wysilki, ale przyznasz chyba, ze ustosunkowanie sie do czyichs argumentow tylko po to, zeby potem zatykac uszy i robic "tralalala, wcale cie nie slucham, nie rozmawiam z toba" jest troche dziecinnym zachowaniem, nawet jak na poczatkujacego trolla centralowego  ;)
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Syntion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Syntion
  • Korporacja: PBN
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #136 dnia: Czerwiec 01, 2011, 20:14:17 »

Doceniam Twoje wysilki, ale przyznasz chyba, ze ustosunkowanie sie do czyichs argumentow tylko po to, zeby potem zatykac uszy i robic "tralalala, wcale cie nie slucham, nie rozmawiam z toba" jest troche dziecinnym zachowaniem, nawet jak na poczatkujacego trolla centralowego  ;)


To o html 6.0 z tagiem <troll> bylo przytykiem ogolnie do dyskusji prowadzonych na forach ... ale niewazne.
Counting the days in the haze around me

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #137 dnia: Czerwiec 02, 2011, 07:50:59 »
ej, nie bedzie html6.. Po piątce html ma sie zamienic w "rolling standard" bez numerków wersji (pewnie dlatego, że zanim pojawiłaby się 6, byłby już chrome 134)

ch4os

  • Gość
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #138 dnia: Lipiec 15, 2011, 19:14:01 »
Temat się urwał w dziwnym momencie, ale w ostatnim CSM Minutes (18 strona, 4 akapit) wypłynęła ciekawa sprawa.... uwaga... werble - "PLEX for Snitches", czyli jak mam rozumieć CCP już płaci/będzie płaciło PLEX'ami za raportowanie boterow. Metagaming w eve wejdzie na nowy poziom?:p Idea jest hmm... dość kontrowersyjna. W ogóle spotkał ktoś się już z tą formą dofinansowania przez CCP? Może mamy jakaś wtyczkę w ukryciu (która już ukrywać się nie chce/nie musi), albo innego świadka koronnego który rzuci trochę na to odrobinę światła.