Autor Wątek: [PVE] COERCER  (Przeczytany 12270 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dagorian

  • Gość
[PVE] COERCER
« dnia: Maj 17, 2011, 16:20:50 »
Czy mógłbym prosić o aktualny fit dla tego Amarskiego niszczyciela  ukierunkowane pod misje 1 oraz 2 poziomu , włączając w to dodatkowy fit pod zniszczenie krążowników  ( podobno da się to robić na dystansie 500m a jeśli da to ktoś mógłby mi opisać co potrzebuje ) oraz  przydatne skile do efektywnego używania tego statku. Z góry dziękuje .

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: [PVE] COERCER
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 17, 2011, 17:31:41 »
na misję lvl1 prosze bardzo coercer


Capacitor Power Relay I
Damage Control I
Small Inefficient Armor Repair Unit
'Skadi' Coolant System I

Cap Recharger II

Dual Light Beam Laser I
Dual Light Beam Laser I
Dual Light Beam Laser I
Dual Light Beam Laser I
Dual Light Beam Laser I
Dual Light Beam Laser I
Dual Light Beam Laser I
Dual Light Beam Laser I

Empty
Empty
Empty

a jeśli mówimy o niszczeniu innych krążowników mówimy o pvp ? :P
pewpew

Dagorian

  • Gość
Odp: [PVE] COERCER
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 17, 2011, 18:25:28 »
Nie o pvp ale o pve , zacialem sie na takiej misji w epic arc gdzie mam cos takiego ubic.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [PVE] COERCER
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 17, 2011, 18:35:35 »
Dagan :P na noobkowych skilach nawet cruzerem ciezko ubić. Najłatwiej go zrobic zbierając na lokalu jednego dwóch, w takiej sytuacji jak ty i za obietnice pomocy im z ich daganem poprosic o pomoc ze swoim. Dziad ma poprostu za  duży tank jak na poczatkujacego gracza

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Dagorian

  • Gość
Odp: [PVE] COERCER
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 17, 2011, 18:38:55 »
Podchodziłem do niego wiele razy i zawsze jest  tak sam:
-zbijam mu łatwo tarcze
-a on zaczyna mnie czymś wysysając ? i bardzo spada mi cap (momentalnie) <- co to jest za broń?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [PVE] COERCER
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 17, 2011, 18:41:31 »
neutralizer lub vampir - jedno kazuje cap, drugie kradnie. Efekt graficzny ten sam a w przypadku npc ograniczenia vampirów na graczy nie maja wpływu, więc ciężko stwierdzic. Tak jak pisałem kupą mości Panie

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Dagorian

  • Gość
Odp: [PVE] COERCER
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 17, 2011, 19:56:49 »
A jednak chciałbym sam obić to bydle. Dzisiaj doskiluje Mallera,  już czeka w hangarze , a jak wyposażyć  ten okręt aby dać rade zdjąć tego pirata?

NeX

  • Gość
Odp: [PVE] COERCER
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 17, 2011, 19:59:57 »
Coercer, to zły wybór na "Dagana" przy braku doświadczenia z grą. Destroyer mocno zbiera DPS i bez skili ma problem z wytankowaniem wystarczająco długo (inna sprawa, że jak ktoś wie jak się z nim obyć, to sobie da radę).

Dwa sposoby na 14 dniowym koncie, to:

1.) Matarska fregata Rifter, lub Amarrski Punisher na Autocannonach, orbita na minimum <500-1500, rozstrzelać i zebrać loot.
2.) Dowolny cruz. Jeśli spadnie, to tylko przez głupotę, jeśli nie zestrzeli Dagana, to sprawdź dwa razy, czy masz amunicję, czy to amunicja na pewno do Twojej broni i czy ty cholera masz w ogóle jakąś broń :P

Asag

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 210
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wprodukcji
  • Korporacja: WhoKnows
  • Sojusz: JeszczeNieMam
Odp: [PVE] COERCER
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 17, 2011, 20:31:55 »
Mi Dagana udało się ubić solo dopiero Arbitratorem i to dopiero za trzecim podejściem. Nie jestem pewien ale on ma chyba resy na EM i ja chyba coś z amunicją i rakietami kombinowałem (bo używałem artylerii). Destroyerem na niego przy niskich skillach nie polecam. Masz w ogóle na tyle capa żeby tyle laserów udźwignąć? Mi zawsze go brakowało dlatego odpuściłem Coercera.

observer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 115
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kesmond
  • Korporacja: Shocky Industries
  • Sojusz: A4
Odp: [PVE] COERCER
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 20, 2011, 16:49:43 »
Jak zaczynałem grać też pytałem o Coercera, najczęściej w odpowiedzi słyszałem że nadaje się tylko do zbierania wraków. Jak podpowiadali, tak zrobiłem:

[Coercer, zlomiarka]
Expanded Cargohold I
Expanded Cargohold I
Expanded Cargohold I
Expanded Cargohold I

Y-S8 Hydrocarbon I Afterburners

Salvager I
Salvager I
Small Tractor Beam I
Small Tractor Beam I
Small Tractor Beam I
Small Tractor Beam I
[empty high slot]
[empty high slot]

[empty rig slot]
[empty rig slot]
[empty rig slot]

Zwrócił się bardzo szybko i jeszcze zarobił bez problemu 35kk na Noctisa. Od misji l2 warto latać po to co zostaje z krzyżyków, a Coercer dzięki pojemności ładowni idealnie się do tego nadaje. Do strzelania kup lepiej jakiegoś cruza.

Asag

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 210
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wprodukcji
  • Korporacja: WhoKnows
  • Sojusz: JeszczeNieMam
Odp: [PVE] COERCER
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 21, 2011, 11:40:39 »
Mam właściwie identyczny z tym że 3 salvagery  ;D

Ale pojemność słabawa trzeba na noctisa się przesiąść.

GyrosHunter

  • Gość
Odp: [PVE] COERCER
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 20, 2011, 15:30:05 »
Ja powiem tak.
Latam Coercerem i oprócz kilku działek, mam Salvagera I. Raz Coercera straciłem, ale potem zbieranie złomu po ratach zwróciło mi go po dwóch godzinach na misjach lvl 1, nie mówiąc o tym, że miałem platynowe.
Ale moje pytanko do fitów. W drugim poście kolega proponuje 8x Dual Light Beam Laser. Ja mam na pokładzie Medium Beam Laser I i patrzę teraz na ich współczynniki i zastanawiam się. Który jest lepszy? Medium ma większy zasięg, większy dmg modifier. Czy jest w czymś gorszy, a nie potrafię tego dostrzec (poza tym, że zabiera dwa razy więcej energii)?
Tak, jestem noobem na trialu.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [PVE] COERCER
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 20, 2011, 15:38:26 »
Gorszy jest właśnie w tym że na słabych skilach ciężko zafitować pełen rack 8 dział, a generalnie znacznie efektywniej lata sie na zunifikowanym uzbrojeniu, ponadto cap stabel do utrzymania jest też trudniejszy na początku

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

GyrosHunter

  • Gość
Odp: [PVE] COERCER
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 20, 2011, 15:56:36 »
cap stabel
Nie wiem, co to stabel. Chyba że miało być stable, to wtedy też nie wiem :/.

A co do działek, to pomijając ten pobór energii, chciałem po prostu zapytać, które lepsze, nie kumam wciąż, które parametry są najważniejsze, by ocenić jakość działek.

observer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 115
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kesmond
  • Korporacja: Shocky Industries
  • Sojusz: A4
Odp: [PVE] COERCER
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 20, 2011, 16:30:32 »
Cap stable oznacza, że możesz powłanczać wszystko co tylko się da, a i tak prądu Ci nie braknie. Łatwo to sprawdzić, bo w oknienku fitowania, masz z prawej u góry stan capacitora, pomarańczowe kropki i zielony napis stable oznacza ze masz prądu w nadmiarze, czerwone cyfry to minuty lub sekundy oznaczające jak długo wyczerpie się capacitor z pełnego do 0 po włączeniu wszystkiego. Jak będziesz sprawdzał swój fit, nie zapomnij zamontować szkiełek do laserów, szkła laserów mają to do siebie, że różnią się zasięgiem, zadawanym dmg i poborem prądu. Najmocniejsze szkła, to duży pobór prądu i mały zasięg, najsłabsze - duży zasięg i mały pobór prądu.
Najlepsze są te działka, których da się najwięcej upchnąć, przy najmocniejszych beam zwykle brakuje power grida, a komplet słabszych zwykle ma troche większy dps, niż te mocne bez 1 szt. Odpal EFT, zaimportuj postać i kombinuj co się zmieści. Tak ogólnie dla Amarra best of the best są pulsy t2 ze szkiełkami scorch.