Śmietnisko > Flamewar

Odp: 0.0 Fix?

(1/4) > >>

Yurioni:

--- Cytat: Ranshe w Maj 13, 2011, 00:31:25 ---Ja widzę taką oczywistość, tylko zwyczajnie w nią nie wierzę. Według mnie takie skirmish-pvp zabije jakieś alty i nielicznych nieuważnych kolesi. To żaden boost, bo reakcja na taką kampę będzie taka jak teraz na wrogi gang - albo wszyscy zadokują i będą mieli to w dupie, albo bloob. ;)

--- Koniec cytatu ---
czy dla ciebie kampa to skirmish? albo jedyne pvp jakie znasz? czy masz tak zryty baniak od stania na bramie, ze nie potrafisz sie juz od niej odkleic o ile ktos cie stamtad nie przegoni?

Ranshe:

--- Cytat: Yurioni w Maj 13, 2011, 09:47:23 ---czy dla ciebie kampa to skirmish albo jedyne pvp jakie znasz, czy masz tak zryty baniak od stania na bramie, ze nie potrafisz sie juz od niej odkleic o ile ktos cie stamtad nie przegoni?

--- Koniec cytatu ---

Ehhh... To teraz ja pomarudzę.

Kiedyś to Eve było lepsze, bo BUFU miało porządnych trolli, a teraz tylko taki jakiś słabiak bzdury gada.

Yurioni:

--- Cytat: Ranshe w Maj 13, 2011, 10:00:11 ---Ehhh... To teraz ja pomarudzę.

Kiedyś to Eve było lepsze, bo BUFU miało porządnych trolli, a teraz tylko taki jakiś słabiak bzdury gada.

--- Koniec cytatu ---
masz racje, staralem sie znizyc do twojego poziomu zebys zrozumial o czym do ciebie pisze, ale widze, ze jest poprostu niemozliwe przetlumaczenie ci czegokolwiek,  twoj maly mozdzek nie jest w stanie przyswoic juz wiecej informacji...

ps
naprawde rozbrajajacy jestes
Imię postaci:
    Ranshe
Korporacja:
    Juicy Nightmare
Sojusz:
    c0ven

Data rejestracji:
    Czerwiec 08, 2010, 21:35:54

a o trollach w bufu to ty wiesz tyle co o skirmish pvp...

Ranshe:
Ale fajnie, mam swój temat we flamewarze :D

I prywatnego trolla, którego jeszcze trochę podpuścić i zaraz się znowu zapluje jak wczoraj i zacznie literówki robić. :)

mpp:

--- Cytat: Ranshe w Maj 13, 2011, 10:13:23 ---Ale fajnie, mam swój temat we flamewarze :D

I prywatnego trolla, którego jeszcze trochę podpuścić i zaraz się znowu zapluje jak wczoraj i zacznie literówki robić. :)

--- Koniec cytatu ---

ja bym się zaczął bać ten trol zna młaj taj a w dodatku uwielbia ginąć w cyklonie pod stacją jak na intelu krzyczą, że stacja zabańkowana :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej