Autor Wątek: 0.0 Fix?  (Przeczytany 92874 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 12, 2011, 07:41:01 »
Zabawne jak bardzo ciesza sie ci ktorych ta zmiana bezposrednio nie dotyczy bo nie maja sova i beda tylko konsumentami zmiany kampiacymi banie na bramie laczacej.

[NF] Masa Huku

  • NF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 180
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Masa Huku
  • Korporacja: Native Freshfood
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 12, 2011, 07:50:08 »
oj tam oj tam...w chwili obecnej Jita jest niebezpieczniejsze niż null-sec...więc o czy my mówimy??

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 12, 2011, 08:21:24 »
[ciach]
Nawet ostatnio jak ubiliśmy NC abasia to zrzucili na nas bhaalgorna, 2 lotniska + gang. Było nas raptem 6... co za śmiech. Oczywiście lamusu nikogo nie zabili. Po prostu żal.
Jakby wystawili gang to na pewno byśmy się z nimi próbowali potarmosić.

Mamy takich ziutków niedaleko K3, którzy lubią się bić i nigdy nas nie blobują (i vice versa) za to się reshipują jak coś wdupią. Na dłuższą metę jeśli ponosimy straty to musimy odlecieć ale walki są zawsze super. Mają jaja chłopaki i fajnie się bawią.

Uwielbiam czytać teksty PvPerów - napisze dobrze ale niestety wnioski - tragiczne.
Keriby zwaliły nam na głowę bloba = żal, lamusy
PvPery czerpiące radość z PvP biją się z nami = super

Tylko keriby <> pvp (co innego ich bawi w tej grze) jakoś nadal tego nie potrafisz/chcesz zrozumieć. I tak jak napisał Dark, to co się stało to dla keribów win.

Keriby są złe bo nie są PvPerami, jak można być keribem? itd, etc. :-)

JM

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 12, 2011, 08:42:52 »
I tak jak napisał Dark, to co się stało to dla keribów win.




pewpew

sc0rp

  • Gość
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 12, 2011, 10:26:55 »
Btw Mittani powiedział, że na CSM sprawę CCP postawiło jasno: nerfujemy JB  i zdania nie zmienimy. Cała część 0.0 CSM podniosła płacz, a Mittani postanowił gadać z CCP na zasadzie "ok nerfujecie JB to zrobcie tez cos z NPC 0.0 bo w tej chwili sa nietykalni" - mam nadzieje że CCP cos z tym zrobi bo fakt NPC 0.0 staje sie coraz bardziej atrakcyjne.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 12, 2011, 10:56:52 »
Mittani postanowił gadać z CCP na zasadzie "ok nerfujecie JB to zrobcie tez cos z NPC 0.0 bo w tej chwili sa nietykalni" - mam nadzieje że CCP cos z tym zrobi bo fakt NPC 0.0 staje sie coraz bardziej atrakcyjne.

Bzdura.

Cały koncept NPC 0.0 polega na tym, że nie można przejąć tam sova i każdy może dokować na każdej stacji. Co takiego można zmienić, żeby utrudnić życie mieszkańcom NPC 0.0, a jednocześnie żeby nie wprowadzić tam żadnej mechaniki związanej z sov?

Nie da się być trochę w ciąży - albo mamy sov 0.0, albo npc 0.0.

Jedyne co przychodzi mi na myśl to uzależnienie docking rights od standingów z frakcją władającą danym regionem, tyle że:

1) To broń obosieczna w najlepszym razie - prędzej mieszkaniec Curse będzie miał dobry standing do Angeli niż mieszkańcy okolicznych regionów farmiący anomalki angelowe, czyli atakujący nie mogliby dokować. Z perspektywy Mittaniego to był raczej krok wstecz.

2) Część sovholderów korzysta z możliwości jaką daje posiadanie "kawałeczka NPC 0.0" na swoim terytorium (Delve, Fountain, Pure Blind) - można mieć nietykalną stację do trzymania assetów. Brak standingów do dokowania jest praktycznie nie do odkręcenia - a trzeba trafu, że akurat odpowiednio dla Bloodsów (Delve) i Serpentisów (Fountain) nie ma epic arców i jednocześnie są to częste cele misjonarzy. Powiedzmy, że mało kto ma spieprzony standing do SoE czy Mordusów (PB).

3) Great Wildlands stałoby się jeszcze bardziej bezwartościowe, bo kto w ogóle ma standing do Thukkerów.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

sc0rp

  • Gość
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 12, 2011, 11:11:43 »
Bzdura.
powiedzial mieszkaniec npc 0.0 LOL

nie chodzi o przejecie sova, chodzi oto ze teraz rezydentom w npc 0.0 niemozna absolutnie nic zrobic i to jest nie fair w stosunku do ludzi mieszkajacych w sov 0.0 i nalezy to zmienic, jak? niech sie ccp glowi skoro bija po sov 0.0 to niech zaczna bic i po npc 0.0

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 12, 2011, 11:11:55 »
Btw Mittani powiedział, że na CSM sprawę CCP postawiło jasno: nerfujemy JB  i zdania nie zmienimy. Cała część 0.0 CSM podniosła płacz, a Mittani postanowił gadać z CCP na zasadzie "ok nerfujecie JB to zrobcie tez cos z NPC 0.0 bo w tej chwili sa nietykalni" - mam nadzieje że CCP cos z tym zrobi bo fakt NPC 0.0 staje sie coraz bardziej atrakcyjne.

zapraszam do npc 0.0 w takim razie, najlepiej do venal bo macie blisko, szczegolnie stacja w k3 z kickoutem bedzie dla was bardzo atrakcyjna

problem z npc 0.0 jest taki, ze tam zyja generalnie calkiem niezli pvperzy i ludzie, ktorzy interesuja sie pvp od czasu do czasu nie dadza sobie tam rady... nerf JB tylko eskaluje ta sytuacje - wiecej pvperow w npc 0.0

Btw co chcialbys w NPC 0.0 zmienic/znerfic ?!
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 12, 2011, 11:14:24 »

Jedyne co przychodzi mi na myśl to uzależnienie docking rights od standingów z frakcją władającą danym regionem, tyle że:


To by bylo przegiecie... podpisuje sie pod tym :)

Ciekawe jak ktos mialby zrobic sobie standa do guristasow albo angeli, jesli nie moglby zadokowac w ich stacjach...
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

HammerSnake

  • Gość
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 12, 2011, 11:19:55 »
powiedzial mieszkaniec npc 0.0 LOL

nie chodzi o przejecie sova, chodzi oto ze teraz rezydentom w npc 0.0 niemozna absolutnie nic zrobic i to jest nie fair w stosunku do ludzi mieszkajacych w sov 0.0 i nalezy to zmienic, jak? niech sie ccp glowi skoro bija po sov 0.0 to niech zaczna bic i po npc 0.0
Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o iski. Zazdrosny?  :P
Przecież true 0.0 ma sova , jb, systemy do farmy z localami bez neutów? To nagle to wszystko jest be i ludzie w npc 0.0 mają lepiej?

Goomich

  • Gość
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 12, 2011, 11:21:00 »
Btw co chcialbys w NPC 0.0 zmienic/znerfic ?!

Wszystko. :D

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 12, 2011, 11:21:13 »
Ciekawe jak ktos mialby zrobic sobie standa do guristasow albo angeli, jesli nie moglby zadokowac w ich stacjach...

Powiedzmy, że to byłoby jeszcze do przejścia - Epic Arca zaczynasz od agenta wiszącego w przestrzeni, a skoro potem "automagicznie" robisz od razu dla agenta L3 (mając nawet standa -10.0 do frakcji), to i możliwość dokowania w stacjach tych agentów dałoby się jakoś załatwić ;).

Dark - a co chciałbyś znerfić w NPC 0.0? Przypominam Ci, że:

- wprowadzenie statków frakcyjnych na market okazało się de facto nerfem zarabiania na misjach w NPC 0.0.
- na horyzoncie kolejny nerf misji (wszystkich - to znaczy, że i tych w NPC 0.0) w postaci likwidacji quality oraz działów agentów. Feedback z tych zmian na SiSi nie jest zbyt zachęcający.

Ale nawet gdyby - ja w Venal nie zarabiam w ogóle, co nie przeszkadza mi tam mieszkać. Więc co tu nerfić?


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 12, 2011, 11:24:53 »
Btw co chcialbys w NPC 0.0 zmienic/znerfic ?!

+2 do wapr strength na tym terenie dla wszystkich statków członków alliansów posiadających sova? :P
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 12, 2011, 11:26:37 »
Cytuj
nie chodzi o przejecie sova, chodzi oto ze teraz rezydentom w npc 0.0 niemozna absolutnie nic zrobic i to jest nie fair w stosunku do ludzi mieszkajacych w sov 0.0 i nalezy to zmienic, jak? niech sie ccp glowi skoro bija po sov 0.0 to niech zaczna bic i po npc 0.0
Powiedzialbym że Inity mieszkające na byłym terenie Cartelu. z chęcią podyskutowalyby z tobą o tej tezie :P

Najbardziej w calej sytuacji śmieszy mnie to że stare pryki jak np (nie obrażając) Venzon cieszą sie na info o zmianie null, a gówniarzeria drze ryja że to nerf i się tam teraz żyć nie  da przez to.
Tym bardziej śmieszy ze do tej pory było dokładnie odwrotnie w zakresie opini "fajne / czy was coś pojebało" i że JB to stosunkowo świerzy wynalazek a wcześniej ludzie w null jakoś żyli

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 12, 2011, 11:36:05 »
Wyobrażasz sobie co by było jakby ktoś znerfił internet? Założę się, że 50-latkowie zareagowaliby spokojniej niż gimnazjaliści ;)

Zresztą, ja raczej należę do pokolenia gównażerii Eve, żyłem w sov 0.0 z JB, ale mimo to jestem na TAK.

Teraz całą sztuką projektowania sieci JB będzie robić to tak, by była więcej niż jedna droga przelotu pomiędzy JB. Połączenie w rodzaju A-B, gdzie mamy jeden gate pomiędzy dwoma systemami z JB, które nie łączą się w inny sensowny sposób to proszenie się od permakampę na tym gejcie na miarę HED czy EC.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

sc0rp

  • Gość
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 12, 2011, 11:36:40 »
zapraszam do npc 0.0 w takim razie, najlepiej do venal bo macie blisko, szczegolnie stacja w k3 z kickoutem bedzie dla was bardzo atrakcyjna
nic nie jest wykluczone :] mozliwe ze w jakiejs nieokreslonej przyszlosci wyladuje w npc 0.0 tyle ze niekoniecznie w venal i niekoniecznie pod bandera NC ;)

Cytuj
problem z npc 0.0 jest taki, ze tam zyja generalnie calkiem niezli pvperzy i ludzie, ktorzy interesuja sie pvp od czasu do czasu nie dadza sobie tam rady... nerf JB tylko eskaluje ta sytuacje - wiecej pvperow w npc 0.0
niezli a nawet bardzo dobrzy pvperzy w regionach w okolicy nc to tylko ncDOT/ev0ke, a reszta to albo male siuski z metagamingiem jak PL, albo trzymajacy sie kurczowo spodnicy PL  jak np. not found czy merciless. corpow/ally ktore nie moga zaszkodzic infrastrukturze nie wymieniam, bo wszedzie tacy zyja tyle ze sa nieszkodliwi.

Cytuj
Btw co chcialbys w NPC 0.0 zmienic/znerfic ?!
I wbrew pozorom to jest bardzo madre pytanie i jednoczesnie trudne w odpowiedzi. jedyne co mi do glowy na teraz przychodzi to np. mozliwosc ostrzelania modulow stacji NPC i przez to wylaczenie ich uslug ofc dotyczylo by to tylko npc 0.0 (a nie low sec czy hi sec) bo sov 0.0 dotyczy od zawsze a i to by trzeba bylo zasymulowac aby zobaczyc jakie bedzie mialo konsekwencje.

@HammerSnake sorry nie chce mi sie dyskutowac z kims kto nie gra w eve gadajac o eve bo przypomina to rozmowe ze swinia o niebie.

- wprowadzenie statków frakcyjnych na market okazało się de facto nerfem zarabiania na misjach w NPC 0.0.
a takze nerfem anomalii i plexow w 0.0 - wiesz tam tez wypadaja bpc i to calkiem sporo ;) aczkolwiek mi tam sie ta zmiana podoba.
Cytuj
- na horyzoncie kolejny nerf misji (wszystkich - to znaczy, że i tych w NPC 0.0) w postaci likwidacji quality oraz działów agentów. Feedback z tych zmian na SiSi nie jest zbyt zachęcający.
ojoj straszne ;)
Cytuj
Ale nawet gdyby - ja w Venal nie zarabiam w ogóle, co nie przeszkadza mi tam mieszkać. Więc co tu nerfić?
usunac nietykalnosc ludzi zyjacych w 0.0, jak? nie mam pojecia

@Dux trolujesz z nudow czy taka Twoja natura?

Powiedzialbym że Inity mieszkające na byłym terenie Cartelu. z chęcią podyskutowalyby z tobą o tej tezie :P

Najbardziej w calej sytuacji śmieszy mnie to że stare pryki jak np (nie obrażając) Venzon cieszą sie na info o zmianie null, a gówniarzeria drze ryja że to nerf i się tam teraz żyć nie  da przez to.
Tym bardziej śmieszy ze do tej pory było dokładnie odwrotnie w zakresie opini "fajne / czy was coś pojebało" i że JB to stosunkowo świerzy wynalazek a wcześniej ludzie w null jakoś żyli
ech doom uwielbiam Twoje wypowiedzi, ktore sa czesto tak dalekie od prawdy. Aby kogos wywalic z NPC regionu musisz go kampic 23/7 a zeby kogos wywalic z sov 0.0 lecisz przejmujesz sova i stacje i zapominasz o sprawie widzisz roznice?


Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 12, 2011, 11:37:20 »
Powiedzialbym że Inity mieszkające na byłym terenie Cartelu. z chęcią podyskutowalyby z tobą o tej tezie :P

Najbardziej w calej sytuacji śmieszy mnie to że stare pryki jak np (nie obrażając) Venzon cieszą sie na info o zmianie null, a gówniarzeria drze ryja że to nerf i się tam teraz żyć nie  da przez to.
Tym bardziej śmieszy ze do tej pory było dokładnie odwrotnie w zakresie opini "fajne / czy was coś pojebało" i że JB to stosunkowo świerzy wynalazek a wcześniej ludzie w null jakoś żyli

...pamietam jeszcze, jak (tuz po zalozeniu BUFU) latalismy haulerami z yulai do fountain przez aridie, zeby zatankowac korpowego posa...  to byly miodne czasy :)
bylo tak ciezko i mimo tego, ludzie zyli w true 0.0
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 12, 2011, 11:46:11 »
@Dark, Twój problem polega na tym, że nie wiesz co piszesz albo piszesz specjalnie rzeczy z dupy bo tak lubisz.

niezli a nawet bardzo dobrzy pvperzy w regionach w okolicy nc to tylko ncDOT/ev0ke, a reszta to albo male siuski z metagamingiem jak PL, albo trzymajacy sie kurczowo spodnicy PL  jak np. not found czy merciless. corpow/ally ktore nie moga zaszkodzic infrastrukturze nie wymieniam, bo wszedzie tacy zyja tyle ze sa nieszkodliwi.

Merce to młody alians i są bardzo aktywni. To, że failują to sprawa doświadczenia. Ale z Ciebie lama, ja pikuje. Jak byś nie wiedział, to Merce nie mają + do PL. Nikt z nas nie ma. Dla nas DRF, PL to hosty tak samo jak NC. Rurka zmiękła?

Widać wycofanie się Krutoja znowu zamieniło Cię z owieczki w papierowego tygrysa warczącego zza shielda posa.

ech doom uwielbiam Twoje wypowiedzi, ktore sa czesto tak dalekie od prawdy. Aby kogos wywalic z NPC regionu musisz go kampic 23/7 a zeby kogos wywalic z sov 0.0 lecisz przejmujesz sova i stacje i zapominasz o sprawie widzisz roznice?

Na tym polega NPC region. Aby wywalić kogoś z low to co możesz zrobić? Pokonać go w walce, zanudzić i zakampić na śmierć.

Dokładnie z tego powodu wylecieliśmy z Curse. Inici nie bawili się nigdzie indziej niż na undocku w osłonie sfory lotnisk lub też przy zalogowanych tytkach dających im bonusy. Oni się bali gdziekolwiek lecieć, bo byli przyzwyczajeni do bloobów i nie wiele umieli zdziałać w warunkach dżungli.

Mało tego, dopiero jak ich CEO wrócił z urlopu to wpadli na pomysł, żeby kampić ciągle undock. To świadczy dobitnie o ich inteligencji i ogólnym rozgarnięciu.

Nam undock games nie odpowiadały więc znaleźliśmy sobie nowe miejsce. Stąd pewnie też kiedyś odlecimy choć na razie to sprowadzają się w okolicę posiłki więc jest co robić.

HammerSnake

  • Gość
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 12, 2011, 11:52:03 »


@HammerSnake sorry nie chce mi sie dyskutowac z kims kto nie gra w eve gadajac o eve bo przypomina to rozmowe ze swinia o niebie.


 :'(



sc0rp

  • Gość
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #54 dnia: Maj 12, 2011, 11:56:57 »
Merce to młody alians i są bardzo aktywni. To, że failują to sprawa doświadczenia.
nie nie failuja, a jesli failuja to o tym nie wiem. mozliwe ze to mlody alians, ale z pewnoscia nie brakuje im doswiadczenia przynajmniej czesc z korpow. Przykladem takiego corpa jest MMMS z ktorym malem do czynienia wielokrotnie jak sobie spokojnie zylem w Genesis - to co wyprawiali w tamtejszym low secu to historia mozna powiedziec ze wrecz trzymali tam sova przeganiajac wszystko dookola.
Cytuj
Jak byś nie wiedział, to Merce nie mają + do PL. Nikt z nas nie ma. Dla nas DRF, PL to hosty tak samo jak NC. Rurka zmiękła?
i na potwierdzenie Twoich slow ze merciless nie ma + do PL:  http://eve-kill.net/?a=kill_related&kll_id=9657796
Cytuj
Widać wycofanie się Krutoja znowu zamieniło Cię z owieczki w papierowego tygrysa warczącego zza shielda posa.
mnie? lol nitefish popatrz na swoj kb w maju i na moj - liczby nie klamia. Jak to ktos powiedzial chyba Sokoleoko w eve nie licza sie "zaslugi" liczy sie tu i teraz.

Cytuj
Na tym polega NPC region. Aby wywalić kogoś z low to co możesz zrobić? Pokonać go w walce, zanudzić i zakampić na śmierć.
lol i to jest wlasnie zle bo rezydenci npc regionu maja unfair advantage w porownaniu do ludzi z sov 0.0. Zeby kogos przegonic z sov 0.0 przez 3 rfy kampisz go 23/7, zeby wyrzucic kogos z npc 0.0 musisz go kampic miesiacami. A posiadajac jednoczesnie wlasny sov nie mozesz przeniesc wszystkich sil do npc 0.0 i np. kampic przez miesiac albo kwartal H-PA.
Cytuj
Dokładnie z tego powodu wylecieliśmy z Curse. Inici nie bawili się nigdzie indziej niż na undocku w osłonie sfory lotnisk lub też przy zalogowanych tytkach dających im bonusy. Oni się bali gdziekolwiek lecieć, bo byli przyzwyczajeni do bloobów i nie wiele umieli zdziałać w warunkach dżungli.
inity jak was przegonily nie mialy czego bronic (czyt. nie mieli sova) my mamy i to jest roznica.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #55 dnia: Maj 12, 2011, 12:11:16 »
nie nie failuja, a jesli failuja to o tym nie wiem. mozliwe ze to mlody alians, ale z pewnoscia nie brakuje im doswiadczenia przynajmniej czesc z korpow. Przykladem takiego corpa jest MMMS z ktorym malem do czynienia wielokrotnie jak sobie spokojnie zylem w Genesis - to co wyprawiali w tamtejszym low secu to historia mozna powiedziec ze wrecz trzymali tam sova przeganiajac wszystko dookola.i na potwierdzenie Twoich slow ze merciless nie ma + do PL:  http://eve-kill.net/?a=kill_related&kll_id=9657796mnie?

To była chwilowa akcja, jakby merce miały plusa to tak samo musiało by tego plusa mieć Agony czy BUFU. A nie mamy.

lol nitefish popatrz na swoj kb w maju i na moj - liczby nie klamia.

Czekaj, nie bardzo kumam o co Ci chodzi z tym killboardem. My latamy w małych grupkach lub solo, a i tak wszyscy spieprzają jak mogą. Tyle killsów, co nazbierałem w tym miesiącu gdzie każdą wolną chwilę poświęciłem na latanie to kiedyś mogłem zdobyć podczas jednej bitki z Pink Bunniesami.
Teraz niestety nie jesteśmy w stanie wystawić 4 naszych setupów, których używaliśmy w Curse ze względu na liczby.
Mimo możliwości latania na spędy po 50-400 osób masz i tak mniej killsów ode mnie :P

lol i to jest wlasnie zle bo rezydenci npc regionu maja unfair advantage w porownaniu do ludzi z sov 0.0. Zeby kogos przegonic z sov 0.0 przez 3 rfy kampisz go 23/7, zeby wyrzucic kogos z npc 0.0 musisz go kampic miesiacami. A posiadajac jednoczesnie wlasny sov nie mozesz przeniesc wszystkich sil do npc 0.0 i np. kampic przez miesiac albo kwartal H-PA.inity jak was przegonily nie mialy czego bronic (czyt. nie mieli sova) my mamy i to jest roznica.

No właśnie lol, bo żeby kogoś wywalić z sov 0.0 potrzebujesz armii z superami i zylionem pilotów. Większość z nich to mięso armatnie które się tylko loguje. W NPC 0.0 musisz się wykazać czymś więcej i nie chodzi tu o liczby.

Mogliśmy spokojnie zostać w Curse tylko w innym systemie, ale tam po prostu nic się nie działo już. Cała akcja przeniosła się do Venal i my też.

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #56 dnia: Maj 12, 2011, 12:12:38 »
Merciless nie maja blue do PL
to, ze byli we flocie NC. i strzelali do tych samych hostow co PL nie swiadczy, ze maja blue do PL
wczoraj PL szwedalo sie po konstelacji mercilesow i probowali kogos zabic...
@Dark Flonoe: kolejny raz potwierdzasz, swoj niski poziom wiedzy o eve albo zwyczajnie patrzysz na wszystko ze swojego waskiego punktu widzenia...
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Jonas

  • Gość
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #57 dnia: Maj 12, 2011, 12:33:52 »
Przepraszam, ale to jest chyba wątek do dyskusji o wpływie nerfa JB na grę, a nie miejsce do porównywania swoich epeenów i przerzucanie się killboardem. Gdzie jest moderator, hop hop...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #58 dnia: Maj 12, 2011, 12:36:04 »
Jonas troche wyrozumiałości. Przecież ludzie tu juz cierpią na samą myśl o tym że im stado altów nie starczy do obrony ich cennego dropu z 10/10 i bedą musili znizyć się o proszenie kogoś o pomoc w scoutowaniu drogi :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

sc0rp

  • Gość
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 12, 2011, 12:45:11 »
To była chwilowa akcja, jakby merce miały plusa to tak samo musiało by tego plusa mieć Agony czy BUFU. A nie mamy.
"chwilowa" akcja, szkoda ze wczoraj w H-PA nie bylo "chwilowej" akcji.

Cytuj
Mimo możliwości latania na spędy po 50-400 osób masz i tak mniej killsów ode mnie :P
bo latam od konca kwietnia, daj mi troche czasu ;)
Cytuj
No właśnie lol, bo żeby kogoś wywalić z sov 0.0 potrzebujesz armii z superami i zylionem pilotów.
zeby wyplemic PL z Venal potrzebujesz dokladnie tego samego co pokazala eksterminacja PLowych tech moon jakis miesiac czy dwa temu. A oprocz tego musisz ich kampic miesiacami a nie 3 rfy
Cytuj
W NPC 0.0 musisz się wykazać czymś więcej i nie chodzi tu o liczby.
ta a czym?

Merciless nie maja blue do PL
to, ze byli we flocie NC. i strzelali do tych samych hostow co PL nie swiadczy, ze maja blue do PL
a o czym? zbieg okolicznosci no to wiesz mm nie ma wogole z nikim blue tylko przypadkiem strzelaja do tych samych hostow to samo dotyczy rzr, goonow, testow i pozostalych mieszkancow polnocy.

Cytuj
@Dark Flonoe: kolejny raz potwierdzasz, swoj niski poziom wiedzy o eve albo zwyczajnie patrzysz na wszystko ze swojego waskiego punktu widzenia...
a jakies konkrety?
sov 0.0: aby zalockowac wrogowi assetsy kampisz stacje 23/7 przez 3 RFy i gotowe. mozna je wyciagnac tylko przez wrzucenie alta do sojuszu ktory ma prawo do dokowania
npc 0.0: aby zalockowac wrogowi assetsy kampisz stacje 23/7 do usranej smierci, 1h spokojnego wydoku i przeciwnik przewala assetsy.


Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #60 dnia: Maj 12, 2011, 13:26:04 »
Nie tak dawno ubiliśmy bhaalgorna WN który baicił nas na cyno. Mnie tam nie było ale z tego co słyszałem to capsy wskoczyły ale nie uradziły:
http://kb.bu-fu.org/?a=kill_detail&kll_id=62781

Co do killsów to ogólnie nie mam jakiś ambicji żeby się ścigać (poza jedną rzeczą :P). Lubię latać konkretnymi statkami (a szczególnie 2) i sobie nimi latam. Akurat CTA z Mercami są często w z dupy godzinach stąd mnie tam nie ma, a tam sporo killsów by było dodatkowo.

Byłem dziś u Was nawet :)

Co do plusowania - przecież na więlkie akcje zawsze są plusy tymczasowe. To norma.


Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #61 dnia: Maj 12, 2011, 13:41:14 »
Jonas troche wyrozumiałości. Przecież ludzie tu juz cierpią na samą myśl o tym że im stado altów nie starczy do obrony ich cennego dropu z 10/10 i bedą musili znizyć się o proszenie kogoś o pomoc w scoutowaniu drogi :P

Sorry ale mnie prywatnie to jeb...nie nerfami sov 0.0 pomalu zaczyna denerwowac. Nerf anomalek, nerf eskalacji, nerf jb. Sov 0.0 to coraz bardziej miesce gdzie jest fajnie wpadac upier.. komus raciarke moze pojechac jakis noob spawn ale nie do mieszkania. I to widzac po systemarycznym odplywie pvperow z sov holding sojuszy do mieszkancow npc space.  Chociaz to chyba taktyka ccp nie potrafia sobie poradzic z lagiem to proboja zmniejszyc bloob przez zniechecenie do mieszkania w sov 0.0.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #62 dnia: Maj 12, 2011, 13:53:32 »
I to widzac po systemarycznym odplywie pvperow z sov holding sojuszy do mieszkancow npc space. 

PVPerow nigdy nie bylo w sov 0.0, zawsze siedzieli na pograniczu low i npcnull. Aplikuj do DARKSIDE, podobno sa spowrotem, wrocili z Polnocy
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #63 dnia: Maj 12, 2011, 13:56:23 »
Chociaz to chyba taktyka ccp nie potrafia sobie poradzic z lagiem to proboja zmniejszyc bloob przez zniechecenie do mieszkania w sov 0.0.

Obawiam się, że nie jest to skoordynowane działanie.

Nerf anomalek wynikał z tego, że CCP wreszcie zrozumiało, że jest to drukowanie pieniądza na masową skalę bez nawet cienia ISK-sinku (dla porównania - robienie misji ma w sobie taki element w postaci LP-store'a).

Nerf JB to z kolei ukłon w stronę PvP-erów, którzy słusznie podnieśli płacz, że po nerfie anomalek jeszcze trudniej im złapać cel (bo mniej systemów z Sanctumami = lepszy intel i więcej Sanctumów w jednym systemie - mniejsza szansa na trafienie tego z carrierem).

No, dodatkowo można powiedzieć, że jest to drugie podejście do nerfa JB. Pierwsze było częścią Dominion, gdzie większy koszt utrzymania JB miał spowodować, że będzie ich mniej. Niestety, drukowanie kasy na Sanctumach spowodowało, że alianse było stać na większe koszty, więc JB nie tylko nie ubyło, ale i przybyło. Dziś jednym limitem jest czas - na terenach, które nie zmieniają właściciela przez kilka tygodni można JB sadzić jak marchewkę.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #64 dnia: Maj 12, 2011, 14:03:57 »
a o czym? zbieg okolicznosci no to wiesz mm nie ma wogole z nikim blue tylko przypadkiem strzelaja do tych samych hostow to samo dotyczy rzr, goonow, testow i pozostalych mieszkancow polnocy.
jest roznica bo MM nie leci roaming gangiem do RZR czy TNT godzine po wspolnym opie , zeby ich mordowac... temp blue to co innego niz "strzelamy tylko do czerwonych na overview"
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #65 dnia: Maj 12, 2011, 14:09:17 »
Sov 0.0. ma się dobrze. To, że są regiony gdzie ludzie dają sobie zabijać raciarki zamiast wystawić głupi gang becków i odpędzić agresora (lub mieć gf) to inna bajka.
Dobrym przykładem są niemcy na północy od Venal. Są tak ***** ostrożni, że złapanie tam kogoś graniczy z cudem. To tacy perfekcyjni farmerzy, zero zabawy z nimi ale też nie wdupiają raciarek na potęgę.

[admin]Knebelka waść dawno nie dostałeś?
Doom[/admin]
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2011, 14:12:18 wysłana przez Doom »

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #66 dnia: Maj 12, 2011, 14:10:43 »
jest roznica bo MM nie leci roaming gangiem do RZR czy TNT godzine po wspolnym opie , zeby ich mordowac... temp blue to co innego niz "strzelamy tylko do czerwonych na overview"


Overveiw Settings
From: Cold Vendetta
Sent: 2011.05.06 18:06
To: Northern Coalition.,

So during the last couple of ops i have seen some problems with blue on blue and people generally km whoring on everything that moves..

First Point:
As of last night all NC alliances that we know of were set blue this is to help with ops and lag...

This was done for one reason and one reason only:
- Titan Bridge Bugs we cannot stop these from happening as they happen all the time and they are a known bug that no one cares to fix...

First question that is asked is how does that help with ops...
The answer is:
Solution to this bug is as follows when we are burning to a fight you open up overveiw settings and do as follows.
- Filters tab.
- States sub tab.
- Untick Excelland standing, good standing and no standings.

Remember only do this when we are going into a big fight or we are going to bridge on hostiles it takes 10s to do and can save you a massive headache of trying to sort through the list.

Second Point:
Second point is about your Columms on the overveiw this is very important
The standard ones you should have in a fleet fight is as follows.
Icon
Distance
Name
Type
ALLIANCE
Velocity

Alot of people forget to have alliance columm so it creates alot of problems with friendlies shooting blues if you are going to wildly shoot stuff on the overveiw make sure you have this columm on your overveiw.

Please sort this before the next op tonight at 20:15.

Sort/Cold
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #67 dnia: Maj 12, 2011, 14:12:14 »
Sorry ale mnie prywatnie to jeb...nie nerfami sov 0.0 pomalu zaczyna denerwowac. Nerf anomalek, nerf eskalacji, nerf jb. Sov 0.0 to coraz bardziej miesce gdzie jest fajnie wpadac upier.. komus raciarke moze pojechac jakis noob spawn ale nie do mieszkania. I to widzac po systemarycznym odplywie pvperow z sov holding sojuszy do mieszkancow npc space.  Chociaz to chyba taktyka ccp nie potrafia sobie poradzic z lagiem to proboja zmniejszyc bloob przez zniechecenie do mieszkania w sov 0.0.

zawsze bedzie kolejka chetnych, na miejsce sfrustrowanych holdersow true 0.0... placz placzem, ale true 0.0 bedzie zawsze zamieszkale obficie
juz widze jak sojusze, ktore trzymaja highendy oddaja true 0.0 space - npc space nie da rady wykarmic tylu ludzi ilu jest potrzebnych do kontrolowania highendow przez sojusz
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #68 dnia: Maj 12, 2011, 14:14:37 »
npc space nie da rady wykarmic tylu ludzi ilu jest potrzebnych do kontrolowania highendow przez sojusz

Tyle, że są całe regiony sov 0.0, o których możesz napisać to samo - Providence, żeby daleko nie szukać.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: 0.0 Fix?
« Odpowiedź #69 dnia: Maj 12, 2011, 14:17:24 »
Tyle, że są całe regiony sov 0.0, o których możesz napisać to samo - Providence, żeby daleko nie szukać.

bezwartosciowe regiony true 0.0 mozna policzyc na palcach jednej reki, to margines
znaczna wiekszosc true 0.0 space nadaje sie przynajmniej do wynajmowania
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^