Autor Wątek: Ongaku  (Przeczytany 12437 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ongaku

  • Gość
Odp: Ongaku
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 02, 2011, 18:17:44 »
to nie jest bzdura...

no widzisz kazdym small i med shipem tylko - nie mowie ze to zle ale np. carrier w WH sie przydaje....

zreszta skile do latania to nie wszystko jak sam zreszta wiesz

robilsmy porownania z postaciami 2-3 letnimi a 8 letnia - bez szans .....
kwestia jest tylko sprofilowania postaci i umiejetnosci pilota - jesli obywdaj umieja walczyc = i maja te same statki - nie ma co porownywac

pozdro







Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Ongaku
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 02, 2011, 18:51:33 »
robilsmy porownania z postaciami 2-3 letnimi a 8 letnia - bez szans .....
kwestia jest tylko sprofilowania postaci i umiejetnosci pilota - jesli obywdaj umieja walczyc = i maja te same statki - nie ma co porownywac


Jesli maja te same skile (a przy small i medium shipach jest to jak najbardziej możliwe) obie postacie maja identyczne szanse, a wynik walki uzależniony jest juz tylko od umiejętnosci pilota (ew. jeszcze lagów u jednego :P )
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Ongaku
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 02, 2011, 19:16:02 »
to nie jest bzdura...

Jest skończona liczba skilli - nie jest tak, że stary gracz "oddala się" od młodszego, właśnie młodszy może go szybko dogonić.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Ongaku
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 02, 2011, 19:41:42 »
Dokładnie, poza tym część skillsów nie będzie widoczna w walce, za to umiejętność owszem. Innymi słowy char ma tu niewiele do rzeczy, po prostu pozwala latać większą liczbą shipów.

Posprawdzaj sobie fity w eft a zobaczysz, że maksowanie części skilli jest psu na budę.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Ongaku
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 02, 2011, 20:57:00 »
Lepiej jak ten pan z 2003 z all5 itp nie wie jak uzyć sprzętu którym wydokował to dostanie wpieprz od noob w rigfterze który dla odmiany zdążył poznać swoją maszynę na wylot tracąc 99 jej poprzedników :P ; zresztą żeby daleko nie szukać, niedawno w akademi mielismy małą grupkę socjopatów dowodzoną przez Sakula. Takiej krwiożerczej bandy to ja nie widziałem od czasów jak Nite opuścił akademię. Chłopaki na tyle skutecznie rozrabiali że są teraz w voodoo mimo noob skili

Cytuj
Najlepszą
To w takim razie ostatni wardec SHCK miał od jakiegos wybrakowanego modelu pvpera, strasznie płakał na lokalu jak czekając pod stacja na nasze maćki i hulki zobaczyl dropiacą warp grupe rr bsów. Jedyne co można powiedzieć że mu sie udało to zakampienie nas, tyle że to on był w środku a my na zewnątrz przez wiekszość czasu

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Ongaku
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 02, 2011, 21:20:53 »
gdzie ja tam krwiożerczy byłem, na rakiety wtedy bebe mówiłem... chociaż zapas arbitratorów do dziś mam w Danyana :D

Ongaku

  • Gość
Odp: Ongaku
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 02, 2011, 23:23:02 »
identyczne skile - ?
have a look http://eveboard.com/pilot/Horb

pzdro

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Ongaku
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 02, 2011, 23:30:10 »
No właśnie wydaje Ci się, że będziesz bogiem bo kupiłeś skoksaną postać. Nic bardziej mylnego. Stąd poradziłem Ci, żebyś sprawdził sobie część fitów w eft to zobaczysz ile dps daje Ci np specka ma small działkach na frytce.
Chyba starasz się porównać postacie przy jakiejś wyimaginowanej walce, gdzie przeciwnicy mają dokładnie takie same fity i taki sam pomysł na potyczkę. To się praktycznie nigdy nie zdarza.

Ongaku

  • Gość
Odp: Ongaku
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 02, 2011, 23:33:45 »
nie wydaje mi sie ze bede bogiem ....
po prosty szybko sie ucze nia latac - to nie az takie trudne
a skille pomagaja - gdy sie juz umie latac :)
nie chodzi o szpan - chce byc skuteczny to wsztystko
a pojedynki fregat - no coz .... fajne sa
ja jednak zawsze latam we flocie z supportami etc

lkasprzak

  • Gość
Odp: Ongaku
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 02, 2011, 23:42:55 »
z natury nie jestem cierpliwy i takze chcialbym juz latac czyms zwinniejszym, mocniejszym, mogacym ugryzc, a nie freja ktora musze wybierac dokladnie cele - najlepiej pojedyncze i z reguly moje solo roamy koncza sie niczym lub wtopa bo czasami atakuje cele, ktorych nie powinienem - 2 dramiele w pare dni, wczoraj trzeci w malej bitwie :)

jednak wiem, ze za rok lub dwa bede czul satysfakcje ze przetrwalem ten trudny okres :)

Ongaku

  • Gość
Odp: Ongaku
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 03, 2011, 00:05:54 »
mam 33 lata - rok czy 2 to dla mnie bardzo dlugo  - dzieci rosna etc :)
jak mowilem profiuluje 3 chary od 0 - tez mam z tego fun
dzis mam czas na granie jak bedzie pozniej = zycie pokaze :P