Informacje > Ogłoszenia

Czerwcowy konkurs centralowy

(1/4) > >>

Hastrabull:
Witajcie moi mili.

Jak wiecie, nadal trwa majowy konkurs centralowy, ale juz teraz w tzw. miedzy czasie informuję was o kolejnym konkursie. Wszystko to dlatego, ze wymagać on będzie od was czasu i zaangażowania a co najgorsze kreatywności :)

Jak wiecie, na portalu jest coś takiego, co się nazywa FAQ. Ten dział jest niestety praktycznie pusty. I tutaj właśnie możecie się wykazać a zarazem zarobić... jednego prepaida 60 dniowego o wartości 99zł (prepaid funduje nam portal klucze.inexus.pl).

Zasada konkursu jest jedna i bardzo prosta. Osoba, która na dzień 30 czerwca 2011r. będzie miała największą liczbę zaakceptowanych wpisów w FAQ, otrzyma od nas Prepaida. Konkurs startuje teraz!

Jak dodać wpis?
1. Należy po zalogowaniu się wejść na stronę: http://www.eve-centrala.com.pl/index.php?module=dodajFaq
2. Wybrać kategorię do której chce się przypisać wpis
3. Wpisać pytanie i odpowiedź na nie.
4. Zapisać wpis.
5. Czekać aż Administrator zaakceptuje wpis.

Ostatnia akceptacja wpisów odbędzie się 30 czerwca 2011r. o godzinie 23:59. Potem policzymy wpisy i zwycięzca otrzyma prepaida. Proste jak budowa cepa :)

Pamiętajcie jednak, że akceptacja nie jest formalizmem. Administrator czyta wpisy i akceptuje tylko te które się nadają (sa wartościowe merytorycznie) i nie dublują z już istniejącymi.

Tak więc podsumowując zapraszam do zabawy i życzę kreatywności, pomysłowości oraz na koniec po prostu powodzenia :)

Hastrabull:
A żeby was zmotywować, dorobiłem stronkę "konkurs" dostępną na portalu, gdzie pokazanych jest 10 najaktywniejszych użytkowników :)

Hastrabull:
Co tak słabo? Nikt nie chce prepaida?

Doom:
Pewnie czekają aż Tas potwierdzi otrzymanie nagrody z majowego konkursu ;D

Goomich:
No, ja ciągle nie dostałem. ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej