Informacje > Ogłoszenia

Majowy Konkurs Centralowy

(1/9) > >>

Doom:
Witamy w kolejnym centralowym konkursie.
Konkurs jest otwarty dla osób posiadających konto na Centrali założone przed dniem 01.05.2011 oraz aktywne konto w Eve.
Z udziału w konkursie jako zawodnicy wyłączeni są Administratorzy, oraz członkowie Taemu Technicznego Centrali.

Zasady konkursu:
Konkurs startuje: Właśnie teraz
Konkurs kończy się: 08.05.2011
Wyniki konkursu: do dwóch dni po jego zakończeniu.

Uczestnicy konkursu zapisują się na mailing listę "Konkurs Centrala" *. Na mailing liście, w losowych odstepach czasu, pojawi się 5 prostych pytań. Po pojawieniu się pytania odpowiedzi na nie należy wysłać mailem in game do chara o imieniu Sara Szacilowska.
Uczestnicy konkursu biorą w nim udział tylko jedną postacią.
Uczestnicy konkursu w odpowiedzi na pierwsze pytanie konkursowe dodaja swój login konta na centrali. (WAŻNE - ma być login nie nazwa wyświetlana użytkownika)
Osoba nadsyłająca odpowiedź jako pierwsza otrzyma 5 punktów, osoba druga 3, osoba trzecia 1 punkt.
Osoba która zbierze najwiecej punktów wygrywa.
W przypadku wyniku ex aequo - nastąpi dogrywka, na zasadach przedstawionych po zakończeniu tej części konkursu.

*na mailing liste zapisać się można w następujący sposób:
okno maili in game -> przycisk add mailing list, a nastepnie wpisujemy nazwę listy i klikamy Join.


==edit==
Nagrodę stanowi jeden prepaid 60 dni ufundowany przez stronę klucze.inexus.pl

HammerSnake:
Co jest do wygrania?  :P

ch4os:

--- Kod: ---"Can't find the specified mailing list."
--- Koniec kodu ---

ekhm...

No juz działa;)

Doom:
Nagrodą jeśli sie nie mylę jest GTC sponsorowany przez http://inexus.pl/ - po szczegóły do Hastry proszę.
Ja tylko ułożyłem proste pytania :P

Pynio:
naleŻy zamiast nalerzy.... błagam poprawcie to, bo mi oczy wykole....

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej