Eve Online > Market

Okladka do wersji CD

(1/4) > >>

Blaster:
Moze nie jest to najszczesliwszy dzial na zamieszczenie takiego postu ale nie mialem pojecia gdzie to wkleic  :?

No wiec ... czy móglby mi ktos podeslac na maila skan okladki (w przyzwoitej jakosci) do pudelkowej (CD) wersji EVE ?
Bardzo mi na tym zalezy bo chcialbym zeby moja ulubiona gierka ladnie prezentowala sie na pólce z innymi tytulami  :D
Mysle ze teraz skoro mozna bez problemu sciagnac pelna wersje z netu nie bedzie to wielkim przestepstwem  :roll:

Mój mail: blasterx@op.pl

Z góry dzieki  :D

drno:
fetyszysta  :)

unique|tom:
prosz? bardzo, wersja jeszcze z ?u.s.a 8) .


plik .jpg [850KB]



Nie wiem czy widzia?e? ale w EVEshopie pojawi?a si? niema?a gratka dla EVE maniaków: naj?wie?szy zestaw EVE:EXODUS na CD za jedyne 10$ (to s? jedynie koszta przesy?ki, przy aktualnym kursie Euro to jedynie 30PLN. Wi?cej szczegó?ów tutaj.
W kwestii problemów z checkoutem z powodu zbyt niiskiej kwoty zamówienia wi?cej szczegó?ów tutaj.

Blaster:

--- Cytat: "unique|tom" ---

W kwestii problemów z checkoutem z powodu zbyt niiskiej kwoty zamówienia wi?cej szczegó?ów tutaj.
--- Koniec cytatu ---


Widze ze chciales zamówic sobie taki zestawik  :D
Jak jeszcze tego nie zrobiles to daj znac - móglbym sie przylaczyc do przesylki (tzn Ty zamawiasz a ja wplacam Ci wczesniej kaske na konto)  :roll:

Dzieki za okladke  :D

unique|tom:
No chcia?em zamówi?, bo jestem fetyszyst? :shock:
Tak Namaxa - nie wstydz? sie do tego przyzna?. 8)
Co do wspólnego zamawiania to jak dla mnie nie ma problemu. Daj zna? to si? dogadamy co i jak.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej