Autor Wątek: [PVP] Armageddon  (Przeczytany 9367 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zgudi

  • Gość
[PVP] Armageddon
« dnia: Kwiecień 28, 2011, 16:35:18 »
Ponieważ mam w garażu 2 sztuki i kisną straszliwie (jeden miał być do pve, ale się nie nadał, drugi do inkursji), zapytam się o jakiś fit do kilku, kilkunastoosobowego gangu bsów, bcków i hacy.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [PVP] Armageddon
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 28, 2011, 16:42:24 »
http://shocky.com.pl/KB/?a=kill_detail&kll_id=238
Latam na mniej wiecej takim setupie, czasem jak mam pod ręką adaptive membranka jest c-type, czasem za neuta jest reperka, zalezy od sytuacji, acha szkiełka navy oczywiscie + scorche (nie wiem czemu ich tam wtedy nie maiłem :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Goomich

  • Gość
Odp: [PVP] Armageddon
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 28, 2011, 16:53:24 »
http://shocky.com.pl/KB/?a=kill_detail&kll_id=238

Losekowy paskud. :P

Zgudi jest w 0.0 teraz, więc lepiej coś takiego.
http://eve-kill.net/?a=kill_detail&kll_id=5818632

Latam na mniej wiecej takim setupie, czasem jak mam pod ręką adaptive membranka jest c-type, czasem za neuta jest reperka, zalezy od sytuacji, acha szkiełka navy oczywiscie + scorche (nie wiem czemu ich tam wtedy nie maiłem :P

Ale majłeś conflagi, a jak wiadomo Confl >>>>>>>>>>>> Scorche w EFT. :D

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [PVP] Armageddon
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 28, 2011, 16:58:31 »
Leciałem rozbic kampe klejacą się do gate (w miedzyczasie dołączyło do nich trzech kolegów) walka zapowiadała sie na taką na noże dlatego w lufy wsadziłem conflagi z pełną świadomością kar (tyle że nie sprawdziłem cargo :P )

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Zgudi

  • Gość
Odp: [PVP] Armageddon
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 29, 2011, 10:37:47 »
Niestety, działa t2 i scorche są jeszcze poza moim zasięgiem, Musze zadowolić się t1 i navy kryształami

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [PVP] Armageddon
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 29, 2011, 10:45:21 »
Na t1 działach
a) wzrosnie Ci zanczaco koszt statku (meta 4 mega pulse troche kosztują)
b) powalczysz tylko na krótkim dystansie tak do 20km powysej straty dps zrobia z Ciebie niegroźny obiekt prób strzeleckich

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [PVP] Armageddon
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 29, 2011, 11:01:54 »
Niestety, działa t2 i scorche są jeszcze poza moim zasięgiem, Musze zadowolić się t1 i navy kryształami

Lasery i autocannony T1 nie mają sensu  właśnie ze względu na brak możliwości używania LR T2 ammo. Nie możesz sfitować takiego uzbrojenia T2? To nie latasz takim shipem na PvP.

Od biedy może hybrydy T1 "ujdą", artyleria też - jeśli chodzi o alfę, a nie snajpienie (które stało się cokolwiek passe w ciągu ostatniego roku).

Launchery T1 dają radę bez żadnego problemu. Zadajesz może trochę mniejszy dmg, ale na nawet lepszy zasięg (frakcyjne missile lecą dalej niż T2), mają mniejszą sygnaturę (penalty do Fury).


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...