Autor Wątek: Command ships  (Przeczytany 8699 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Command ships
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 28, 2011, 15:21:19 »
To juz nie dziala teraz neuty pompujace cel dostaja agro ;)

BTW. Jak to jest. Czy taki "zaczerwieniony" neut, gdy zostanie zagrowany nie powoduje przypadkiem, że ów co go zagrował dostaje z kolei agro do całego korpa/ally neuta? Bo jeśli tak to można zorganizować jeszcze paskudniejszą niespodziankę :P
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Goomich

  • Gość
Odp: Command ships
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 28, 2011, 15:30:51 »
(niby kazdy moze ale z drugiej strony glupio skilowac antenki kiedy dziala sa t1 ;) )

Sup dawg?   8)


Yurioni

  • Gość
Odp: Command ships
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 28, 2011, 15:31:50 »
Sup?


command ship boty nie pwoinny sie liczyc :P

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Command ships
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 28, 2011, 15:34:10 »
BTW. Jak to jest. Czy taki "zaczerwieniony" neut, gdy zostanie zagrowany nie powoduje przypadkiem, że ów co go zagrował dostaje z kolei agro do całego korpa/ally neuta? Bo jeśli tak to można zorganizować jeszcze paskudniejszą niespodziankę :P
Bazując na tej sytuacji: http://shocky.com.pl/KB/?a=kill_related&kll_id=241 (egzekucja kill righta)
Wygląda to tak ze jak sie neut włacza pompując  to sie robi czerwony tylko dla osób które mogą strzelać w cel pierwotny. Tutaj wygladało to tak ze po wtopie abadona wiedzac że mam już blisko kolegów spadłem na tamtych w armagedonie, dołączył od nas megas z rr i dostał agro, później nadleciały pozostałe dwa nasze bs i dostały agro z dron (wszystko z tego megas ktorego utlukliśmy w końcu), w momencie w którym chłopaki od nas dostawali agro na tego megasa reszta jego kumpli również zmieniała im status na overviu. Natomiast dlatego że ja dowodząc gangiem zakazałem puszczenia dron i swobodnego agrowania, w momencie jak konczyl sie megas u nas mogli lać wszyscy, u tamtych tylko megas (a na jego struktorze rownież tempest na ktorego przenisłem tacle), reszta zwiała jak do nich dotarło jak chcemy to rozegrać

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Goomich

  • Gość
Odp: Command ships
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 28, 2011, 15:35:45 »
command ship boty nie pwoinny sie liczyc :P

To T3 bot. :) Loigistyk na 4 zrobi się dopiero pojutrze. :P

Zgudi

  • Gość
Odp: Command ships
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 28, 2011, 16:11:16 »
To już nie wiem czym latać żeby koledzy z floty mówili "ohhhh Zgudi jaki ty zajebisty jesteś" :D :P  >:D

Yurioni

  • Gość
Odp: Command ships
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 28, 2011, 16:28:18 »
To już nie wiem czym latać żeby koledzy z floty mówili "ohhhh Zgudi jaki ty zajebisty jesteś" :D :P  >:D
ibisem?!

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Command ships
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 28, 2011, 16:38:18 »
Logistykiem, a latać umiejętnie

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ranshe

  • Gość
Odp: Command ships
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 28, 2011, 16:57:55 »
Czymkolwiek, byle z sensem?

No chyba że chcesz zaszpanować przed kolegami kasą, to bhal. Koniecznie z full frakcyjnym fitem, żeby na czyimś kb ładnie wyglądał. ;)

Edit: tylko napisz wtedy gdzie nim będziesz latał  >:D

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Command ships
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 28, 2011, 17:03:11 »
Logistykiem
Logistyk często potrzebuje pary by podziałać na gridzie choć chwilę, a znając SMA (chyba że coś się zmieniło, w co szczerze wątpię) takiej sytuacji nie uświadczysz :) Zastanów się czy harbinger nie będzie odpowiedni do tych flot skladanych z randomowych statków
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Command ships
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 28, 2011, 17:16:54 »
Wśród zalet scimitara bardzo wysoko własnie stoi to że nie potrzeebuje pary zeby dzialać (inna rzecz że jak nie ma kolegi to dużo sam nie zdziała bo ma za mało mocy)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Goomich

  • Gość
Odp: Command ships
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 28, 2011, 18:26:29 »
Wśród zalet scimitara bardzo wysoko własnie stoi to że nie potrzeebuje pary zeby dzialać

Jak zostanie primary, to nie podziała.

Draggston

  • Gość
Odp: Command ships
« Odpowiedź #47 dnia: Kwiecień 29, 2011, 00:41:22 »
To już nie wiem czym latać żeby koledzy z floty mówili "ohhhh Zgudi jaki ty zajebisty jesteś" :D :P  >:D

Jak to czym? Odpowiedź jest prosta -> Agila...