Autor Wątek: Combat Drugs  (Przeczytany 2098 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Combat Drugs
« dnia: Kwiecień 27, 2011, 17:23:53 »
Czy ktoś obeznzny z mechaniką dzialania, stosowania a w szczególności nie łapania side efektów combat dragow mógłby to tu przedstawić?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

HammerSnake

  • Gość
Odp: Combat Drugs
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 27, 2011, 17:51:22 »
Cóż ja robiłem tak. Wchodził wkurzający side effect ,wskakiwałem w inny statek i następnie jak najszybciej wsiadałem z powrotem w docelowy i znowu łykałem. No a w czasie walki jak łykasz to nic nie poradzisz co tym ci się kulnie, bo to rzut kostką jest robiony dla każdego side effectu.

Tak to wiadomo masz jeszcze tą książeczkę na zmniejszenie szansy side effect, kiedyś chodziła po 300+ baniek.
No a zastosowanie ja łykałem nałogowo trackingowe,na capa,improved na sygnatury jak kombinowałem z fitami bardzo mi się podobały.

W modzie i mass handlu są natomiast  te na boost shielda i armora do aktywnego tanku. Caladari pewnie jeszcze łykają sobie crashe z 3 slota.
Problem jest natomiast z dostępnością  prócz tych na boost (przynajmniej był parę miesięcy temu nie wiem jak teraz ). Ja tam zwoziłem wszystkie matsy korpowemu dilerowi i mi robił po 30-50 sztuk. Na wieczór to min 5-6 sztuk trzeba liczyć.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Combat Drugs
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 27, 2011, 17:57:37 »
Fajnie, ale w wojej odpowiedzi nie widcze nic czego bym nie wiedział.
Wiem co robią dragi, wiem że są stopniowane pod wzgledem siły i efektu ubocznego, wiem ze sa rózne efekty uboczne. Ale:
- łykam drag i jest losowanie - bonus / side i zależnosci co padnie to mam bonus bez niechcianych dodatków albo bad tripa?
- łykam drag i wypadło że ma byc bad trip - mam szansę oberwać tylko jeden wylosowany czy dla kazdego jest test i w skrajnym wypadku dostane komplet?
- no dobra cos nowego w Twojej wypowiedzi - drag dziala tylko na statek w ktorym łyknąłem go? Z Twojej wypowiedzi wynika że tak co oznacza że najlepiej łyknąć draga w hangarze jak wejdzie bad trip to przesiąść sie w kolejny taki sam statek i znowu spróbować z kolejnym dragiem?
- ile dragów można łyknąć na raz i jak to sie ma do szansy na wystapienie efektów nie pożądanych?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

HammerSnake

  • Gość
Odp: Combat Drugs
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 27, 2011, 18:05:09 »
Cytuj
- łykam drag i jest losowanie - bonus / side i zależnosci co padnie to mam bonus bez niechcianych dodatków albo bad tripa?
Dokładnie tak.

Cytuj
- łykam drag i wypadło że ma byc bad trip - mam szansę oberwać tylko jeden wylosowany czy dla kazdego jest test i w skrajnym wypadku dostane komplet?
Kulanie kostką idzie dla każdego side effectu. Przynajmniej tak mi kiedyś powiedziano. Triple z doświadczenia mogę powiedzieć, że zdarza się wyjątkowo rzadko.

Cytuj
- no dobra cos nowego w Twojej wypowiedzi - drag dziala tylko na statek w ktorym łyknąłem go? Z Twojej wypowiedzi wynika że tak co oznacza że najlepiej łyknąć draga w hangarze jak wejdzie bad trip to przesiąść sie w kolejny taki sam statek i znowu spróbować z kolejnym dragiem?
Ja zawsze wsiadałem w jakiś inny i wracałem do docelowego. Jak byłem w trasie to wskakiwałem w jakiegoś szutla czy frytę, która byłą pod ręką. Po przesiadce znikają wszelkie efekty i timer czasowy, który pojawia się w atrybutach - możesz znowu łyknąć tabsa.

Cytuj
- ile dragów można łyknąć na raz i jak to sie ma do szansy na wystąpienie efektów nie pożądanych?
Odpowiedz jest prosta. Na raz możesz łyknąć tyle ile jest slotów na dragi czyli trzy (wydaje mi się, że dla każdego kula osobno i niezależnie od innych, ale nigdy szczerze mówiąc nad tym się nie , ale zapala mi się lampka, że coś tam było o koktajlach w literaturze, ale wydawało mi się że to po prostu ktoś ułożył jakieś paczki na 3 sloty), a jeżeli chodzi o kontynuowanie dawania sobie w żyłę danego dnia to nie ma żadnej różnicy czy jesteś po 3 czy 10 tabletkach kostka kula zawsze tak samo. Przynajmniej ja różnicy nie odczułem.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 27, 2011, 18:17:52 wysłana przez HammerSnake »

Kara Mon

  • Gość
Odp: Combat Drugs
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 27, 2011, 18:21:16 »
Dragow na raz mozesz lyknac tyle ile masz slotow (tak jak imple dragi maja przypisany jeden z 3 slotow) , problem zasadniczy jest takiz e ccp w swoim geniuszu wszystkim przydatnym do czegokolwiek dragom przypisalo slot numer 1 , na 2 jest drop (+tracking ujdzie w tloku) sayer(optimal) i frentix(fallof) , na 3 tylko crash (explosion radius).

Slot 3 tylko dla rakietowcow przydatny, slot 2 dla dzialonowych a na 1 jest cala reszta  >:(