Autor Wątek: [CHIME] Unseen Chimera - dyskusja  (Przeczytany 4559 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

m3ro

  • Gość
[CHIME] Unseen Chimera - dyskusja
« dnia: Kwiecień 21, 2011, 16:18:21 »
Dyskusja (łac. discussio - roztrząsanie) - jeden ze sposobów wymiany poglądów (poparty argumentami) praktykowany przez dwoje lub więcej osób zainteresowanych danym tematem lub zjawiskiem. Przeprowadzana zwykle w formie ustnej, ale nie tylko (np. dyskusje w formie pisemnej prowadzone są na internetowych forach dyskusyjnych). W wyniku dyskusji dochodzi zwykle do ścierania się różnych poglądów, czasami wypracowywania kompromisów i określania wspólnych stanowisk.

Trollowanie (trolling) – antyspołeczne zachowanie charakterystyczne dla forów dyskusyjnych i innych miejsc w Internecie, w których prowadzi się dyskusje.
Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych.

Gregorius

  • Gość
Odp: [CHIME] Unseen Chimera - dyskusja
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 21, 2011, 16:22:47 »
A mnie nadal nie podoba się to, że zmieniliście tak misternie zmontowane serducho w logo ;((

Cytuj
Ten 'zagubiony' rok jednak nie jest az tak bardzo wazny

Wstyd trochę nie znać historii swojego corpa :P :P :P  >:D

Czy to już się kwalifikuje na trolla ? :>

magni

  • Gość
Odp: [CHIME] Unseen Chimera - dyskusja
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 21, 2011, 16:37:20 »
hehe Greg, dokladnie :)
Greg i ja bylismy ceo chimery przez ten "zaginiony" rok :)
pozniej w korpie zostal wlasciwie tylko zlloty i zbudowal go od nowa (jako jedyny ze skladu nie chcial isc do 0.0)
ciesze sie ze chimera zyje i kopie dupska nadal, tak trzymac  :)

m3ro

  • Gość
Odp: [CHIME] Unseen Chimera - dyskusja
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 21, 2011, 16:42:43 »
Masakra papug, wlasnie zastanawiam sie czy wszystko u mnie ok z czytaniem ze zrorumieniem czy mi logika siada. Napisalem przeciez:

Poniewaz sam dolaczylem do Chime prawie rok pozniej, historia z pierwszego roku istnienia nie jest mi dokladnie znana (przejscia czlonkow Unseen Phonix i czesci starej Chimery do GBT).


Co do trolingu:
Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia. Wiec zadaj sobie pytanie czy chcesz mnie osmieszyc/obrazic i to bedzie odpowiedz rowniez na twoja watpliwosc.

Chetnie poznal bym szczegoly owego roku, wiec moze podzielisz sie z nami swoja wiedza.

Serdecznie pozdrawiam  8)

Gregorius

  • Gość
Odp: [CHIME] Unseen Chimera - dyskusja
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 21, 2011, 22:10:43 »
Poczekam, aż będzie wolno bumpić ;)

Ale w planach są wardeci, zbieranie na sierociniec sanshy oraz Transworld Consortium i pamiętna akcja z rzekomym "wynajęciem nas" -  priceless ^_^.

Pozdrówki dla starej i nowej chimery !
Tau IX pewnie jest dumny ^_^

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: [CHIME] Unseen Chimera - dyskusja
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 22, 2011, 09:24:15 »
Trollowanie (trolling) – antyspołeczne zachowanie charakterystyczne dla forów dyskusyjnych i innych miejsc w Internecie, w których prowadzi się dyskusje.
Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych.
Masz na myśli coś w stylu jak poniżej ???
Dla wszystkich nierozumiejących to trudne wyrażenie (zabiegi erystyczne):
Cytat: Wikipedia
Erystyka – sztuka doprowadzania sporów do korzystnego rozwiązania bez względu na prawdę materialną. Słowo pochodzi z klasycznego języka greckiego – eristikós czyli kłótliwy, od éris oznaczający kłótnię, spór, walkę oraz imię bogini niezgody, córki Nocy, towarzyszki Aresa na polu bitwy, będącej uosobieniem waśni, niezgody i kłótni.
Jeśli tak, to nie zostawiasz zbyt wiele miejsca na dyskusję, ta jest bowiem jedynie możliwa gdy dyskusja jest prowadzona przez strony zażarcie broniące swoich stanowisk.  :p W przeciwnym razie zamienia się w kółko wzajemnej adoracji. Ufff... kolejne trudne słowo, ale jakże trafne w czasie poświęconym na jakże potrzebne nam zamyślenie nad życiem w Wielkim Tygodniu.  ;) 8)
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [CHIME] Unseen Chimera - dyskusja
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 22, 2011, 09:27:38 »
Ale w planach są wardeci, zbieranie na sierociniec sanshy oraz Transworld Consortium i pamiętna akcja z rzekomym "wynajęciem nas" -  priceless ^_^.

Eee.... znaczy wracasz do Chimerki?


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

m3ro

  • Gość
Odp: [CHIME] Unseen Chimera - dyskusja
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 22, 2011, 12:03:18 »
Masz na myśli coś w stylu jak poniżej ???
Dla wszystkich nierozumiejących to trudne wyrażenie (zabiegi erystyczne):Jeśli tak, to nie zostawiasz zbyt wiele miejsca na dyskusję, ta jest bowiem jedynie możliwa gdy dyskusja jest prowadzona przez strony zażarcie broniące swoich stanowisk.  :p W przeciwnym razie zamienia się w kółko wzajemnej adoracji. Ufff... kolejne trudne słowo, ale jakże trafne w czasie poświęconym na jakże potrzebne nam zamyślenie nad życiem w Wielkim Tygodniu.  ;) 8)

Watek na dyskusje jest wymagany przez regulamin centrali. Wolelibysmy jednak, by on nie istnial. Dlaczego? Potencjalni chimerycy moga zadawac pytania in-game lub na forum. Natomiast opinie szanowanych centralowiczow nie sa dla nas az tak wazne. Zdaje sobie sprawe, iz w Eve wszelkie fora odgrywaja olbrzymia role, jednak wolimy z pewnych powodow sie na nich nie udzielac za bardzo. Mam nadzieje, iz nie jest to zadnym problemem.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [CHIME] Unseen Chimera - dyskusja
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 22, 2011, 12:49:39 »
Z punktu widzenia administracji jest dla was zdecydowanie korzystniejsze jesli trole bedą was napastować w innym topicku niz ten z uber fajnym postem rekrutacyjnym 8)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: [CHIME] Unseen Chimera - dyskusja
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 22, 2011, 13:01:56 »
Natomiast opinie szanowanych centralowiczow nie sa dla nas az tak wazne.
Znaczy się twierdzisz, że masz centralowiczów tam gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę ?  ;) :P
Czy tylko "szanowanych centralowiczów" tam masz ?
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

SnowMiracle

  • Naczelny Zrzęda
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SnowMiracle
  • Korporacja: Unseen Chimera
  • Sojusz: Exiled Ones
Odp: [CHIME] Unseen Chimera - dyskusja
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 22, 2011, 13:06:05 »
Z punktu widzenia administracji jest dla was zdecydowanie korzystniejsze jesli trole bedą was napastować w innym topicku niz ten z uber fajnym postem rekrutacyjnym 8)

Bywały lepsze. :)

P.S.
Przykład trola
Cytat: Waxis
Jeśli chodzi o dłógość posta to  pewnie że dało się dłóżej.

"Niepuszczone bąki unoszą się do głowy, stąd biorą się posrane pomysły"

SnowMiracle

Gregorius

  • Gość
Odp: [CHIME] Unseen Chimera - dyskusja
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 22, 2011, 16:48:09 »
Eee.... znaczy wracasz do Chimerki?

Historia zaginionego roku będzie zawierać...
;]

Chimera od tego czasu poszła swoją drogą. Ja tylko się cieszę, że nadal funkcjonuje, bo jakby nie było - to tam powstała "papuga" :D

YaAaR.is

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: YaAaR
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: C0ven
Odp: [CHIME] Unseen Chimera - dyskusja
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 25, 2011, 02:55:31 »
A ja tylko dodam http://youtu.be/v61sBTr7P-w i QVQ gdzie jesteś?