Autor Wątek: [PVP] Loki  (Przeczytany 10485 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Shadow84

  • Gość
[PVP] Loki
« dnia: Kwiecień 17, 2011, 18:49:50 »
Witam!
Pozwoliłem sobie zamieścić 2 nowe fity na lokiego oba to amror tanki, oba sa na naszym forum w zakladce "fity statków" na stronie głownej.
Zapraszam do ocen, tych surowych jak i tych pozytywnych, chciałbym poznać Waszą opinię zanim coś takiego złożę, chciałbym też, abyście pisali prawdę i potraktowali to poważnie 1 szy fit to "loki max dps", drugi nazywa się "Loki 2"

Z góry dzięki i pozdrawiam

P.S
możecioe też pisać opinie tutaj, za wszystkie odpowiedzi będę wdzięczny
« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2011, 14:30:15 wysłana przez Colonel »

Kara Mon

  • Gość
Odp: Loki PVP 2 WERSJE
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 17, 2011, 22:27:00 »
To startujemy.

To jest solo czy do gangu ? Jak duzy ten gang? 5 osob ? 50 ?

Zdajesz sobie ze loki ma tragiczne agility , a armorowy to lata jak eternit z dachu ?

Blob i tak cie polknie, poza tym drobnym faktem po dosc dlugim lataniu lokim doszedlem do wniosku ze nadaje sie tylko jako bardzo ciezki armorowy rapier, insta-lock gate camper do mielenia fregat z artek i prawie znosnie radzi sobie jako 0.0 ratter hunter. Wszelkie inne wersje bojowe sa po prostu duzo drozszymi wariacjami vagasa/sleipnira/hurka.

Osobiscie jesli juz bym cos z tego robil to wstawilbym intercalated nanofibers zamiast chasis optimization , 9.2 sekundy alignu vs 6.2 i 1300 vs 1000 speeda , ale to tylko moje prywatne preferencje.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2011, 22:34:16 wysłana przez Kara Mon »

Shadow84

  • Gość
Odp: Loki PVP 2 WERSJE
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 18, 2011, 01:15:22 »
Niewiem moze zaproponuj cos powiedzmy do 10 osobowego gangu i solo dla porownania, moj loki na armorze sklada sie w niecale 8 s


HammerSnake

  • Gość
Odp: Loki PVP 2 WERSJE
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 19, 2011, 16:56:12 »
8 sekund to chyba z jakimś drutem.

Co prawda z lataniem armorowym mam małe doświadczenia gdyż  odrzuciłem płytki wraz z rozstaniem się z rupturem na rzecz nano i dla mnie przykładowo statek ,który ma align gorszy od 4.1 jest statkiem wolnym. Wyjątek robiłem dla hurka ,którym wykręcałem w 4.6 sekundy. Tym nie mniej trzy grosze chciałbym wtrącić.

Generalnie powiem tak : Twój loki dps sam kadłub to 410 baniek , rigi jakie dałeś to kolejne 200  + punkt pewnie koło 90 baniek czyli razem pewnie koło 720m.
Pozwoliłem sobie wrzucić twój fit do eft.

http://img687.imageshack.us/i/lokiarmor.jpg/
predkość z odpalonym mwd 1516.
align 9 sekund.

Teraz weźmy takiego na szybko skleconego hurka na armorze wydatek rzędu 60m za całość.

http://img571.imageshack.us/i/hurricanehurekarmorowy.jpg/
prędkość z odpalonym mwd 1025.
align 10 sekund.

Moim zdaniem ten twój obecny dpsowy fit to zwyczajna strata kasy .Niby te 500m/s szybszy ,ale to zwyczajnie możesz palić na moment dobicia do ofiary mwd na hurku i też ci wyjdzie te 1500.
Może da się jakoś fajnie złożyć lokiego na armorze . Nie wiem .Ja ci fitu nie będę wymyślać ,ale jedno wiem na pewno spoglądając na ten twój :" Nie tędy droga ". Szczerze mówiąc nigdy nie spotkałem lokiego na armorze w formie dpsu przynajmniej w low secu (pomijając misjonarzy) z małym jednym wyjątkiem ,a był to gang rook and kings składający się z 50 t3 na armorze + logistyki.

Co do solo + armor to znam takiego jednego freelancera ,który posuwa regularnie po low secu stabberem fleet isuee i czerpie z tego masę funu.

http://img16.imageshack.us/i/stabberfleetissuearmor.jpg/

Tyle.