Informacje > Ogłoszenia

Wizyta CCP w Polsce (17.04.2011) Warszawa

<< < (68/69) > >>

sc0rp:

--- Cytat: SokoleOko w Kwiecień 26, 2011, 13:47:50 ---No właśnie. Jak następnym razem dopadną Cię AB-bombery, które ze sleeperów się śmieją, to zmienisz zdanie :)

--- Koniec cytatu ---
Jakbys nie zauwazyl mieszkamy przez sciane ;) i tam sleepersy nie lataja, a bombery coz moze i mnie dopadna kiedys poki co maja zeza ;)

Dux:

--- Cytat: Dark Flonoe w Kwiecień 23, 2011, 21:15:13 ---Afaik sleepersi co 30sec swichuja cele, wystarczy posiadac raciarki na tyle twarde aby przetrwac 30s a pozniej npce ci sprzatna agresorow - rzeczywiscie straszny risk. Swoja opinie opieram o przygode w c3 na dwa drejki i vagas ktory probowal nas spalic.

--- Koniec cytatu ---

Miałes niezłe szczęście spotykając "solomysliwego" w WH wożącego się vagasem. Ale nie licz, że tak bedzie zawsze :P

Tomash Kovahlsky:
Widze, ze sie offtop zrobil niezly - to sie odezwe (w koncu) w temacie....


--- Cytat: SokoleOko w Kwiecień 18, 2011, 11:39:23 ---Dobrze, że byłem samochodem i nie piłem :)

--- Koniec cytatu ---
Ja tez na poczatkowej czesci bylem zmotoryzowany, ale po "szybkiej" akcji odstawienia samochodu koledzy pomogli mi blyskawicznie nadrobic straty "procentowe" :D


--- Cytat: Dante w Kwiecień 18, 2011, 11:54:03 ---...
Szakunec dla Tomka Kowalskiego, ale burdel i dziwki to już by był overkill, nie w niedzielę...
Oby więcej takich imprez!

--- Koniec cytatu ---
... wtedy to juz nie byla niedziela ;)



--- Cytat: Dagund w Kwiecień 18, 2011, 12:01:49 ---a tak się podpinając pod temat to skoro jest nas sporo z Wawki to można by organizować jakieś zorganizowane wypady na piwko

--- Koniec cytatu ---
ja bardzo chetnie  8)


--- Cytat: Gregorius w Kwiecień 18, 2011, 18:28:12 ---Zagrajmy w grę!

Zara dam ponumerowane i każdy zgłosi swój numerek ;))
--- Koniec cytatu ---
30 - Tomash Kovahlsky



--- Cytat: solo w Kwiecień 19, 2011, 16:21:12 ---to jest poprostu boskie  :D
http://i3.photobucket.com/albums/y57/Giftzwerg/EVE%20CCP%20Orbit%20Meeting/IMG_8257.jpg

graty dla tego kto je cykną

--- Koniec cytatu ---
ech - no to juz bylo na zakonczeniu posiedzenia w Browarmii, to juz mialem niezle w czubie... a nie byl to jeszcze koniec calego wypadu... nie pamietam jak dotarlem do domu... wiem, ze spod Zakasek jechalem z kims taksowka w kierunku domu, ale wysiadlem po drodze i jeszcze do jakiejs knajpy na kolejny browar wszedlem... (tu brak zapisu) ...a pozniej to juz bylem w domu i byla 8-ma rano :P czyli czas zbierac sie do roboty :o


W kazdym razie - dzieki wszystkim za milo spedzony czas (przynajmniej ten ktory pamietam) i licze, ze powtorka nastapi wkrotce! :D

Bladowicz:
Taksa sie zabrales ze mna i Dante'm. Mowiles ze chcesz jeszcze knajpe kumpla odwiedzic, wiec pewnie tam wpadles.

Tomash Kovahlsky:

--- Cytat: Bladowicz w Kwiecień 27, 2011, 23:40:41 ---Taksa sie zabrales ze mna i Dante'm. Mowiles ze chcesz jeszcze knajpe kumpla odwiedzic, wiec pewnie tam wpadles.

--- Koniec cytatu ---

No w sumie to by tlumaczylo, czemu dopiero rano znalazlem sie w domu :P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej