Autor Wątek: Wizyta CCP w Polsce (17.04.2011) Warszawa  (Przeczytany 120403 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

KusKus

  • Gość
Odp: Wizyta CCP w Polsce (17.04.2011) Warszawa
« Odpowiedź #175 dnia: Kwiecień 17, 2011, 23:57:03 »
aśnaebaem

Gregorius

  • Gość
Odp: Wizyta CCP w Polsce (17.04.2011) Warszawa
« Odpowiedź #176 dnia: Kwiecień 18, 2011, 00:08:27 »
Nie przesadzaj kusy ^_^.

Ja chciałbym wszystkim podziękować za tak liczne przybycie.
Nawet nie wiecie jak się cieszę, że za tymi troll-face'ami na centrali kryją się fantastyczni ludzie w RL.
Naprawdę bardzo miło było mi was poznać, pogadać popić, pojajkować ^_^. Szkoda, że z CCP nie było dobrego dropu, ale nie można mieć wszystkiego.
I tak nieźle, morze piwa za frajer :P Niech żałują ci, którzy nie poszli później do browarmi. Choć ściek w kuflach, to zakąski pierwsza klasa.
Respekt dla Tomasza Kowalskiego ^_^.

No i teraz wiadomo, że ani bufu, ani nawet pbn to trolle tylko ingame i na centrali :P Swoje chopy.
Aaaa i widok Mando... omfg.. człowieku, odłóź te odżywki :P To źle ci robi.

Dzięki za fantastyczny wieczór. Trzeba to powtórzyć !!!!

[misiek mode on] (przez pierwszy tydzień, później wracamy do trollowania :P)


PS. A i sorki za małą ilość pistacji. Next time będzie cały wagon ^_^


Editka 2: omf, aleś mi fotę sieknął w kiepskim momencie Hastra ^^. Dzięki za dokumentację!!!
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 18, 2011, 00:17:56 wysłana przez Gregorius »

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Wizyta CCP w Polsce (17.04.2011) Warszawa
« Odpowiedź #177 dnia: Kwiecień 18, 2011, 00:58:11 »
Właśnie dojechałem do domu i niestety jestem juz trzeźwy.

Zlot jaki wyszedł z tego spotkania był fajny, miny obsługi paradoksu jak ich poinformowaliśmy na wejściu ilu ma nas być jeszcze fajniejsze, a niezmienna reakcja ludzi którym sie przedstawiałem / mnie przedstawiano jeszcze przez dłuzszy czas powinna mi poprawiac humor >:D (papug żadną chemia sie nie po prawialem, ja juz tak mam po prostu :P ) Wyłamał sie tylko Heretyka ale witajac sie zemna miał ze soba 4 siepaczy obstawy to bezpiecznie się pewnie czół ;D

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Zgred

  • Gość
Odp: Wizyta CCP w Polsce (17.04.2011) Warszawa
« Odpowiedź #178 dnia: Kwiecień 18, 2011, 01:50:35 »
Szkoda ze nie bylem.
Zdjęcia fajne. Koleś chyba ukradł dziadkowi pamiątkę wojenna :)
Teraz dobrze byłoby się dowiedzieć o czym tam Panowie gadaliście?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Wizyta CCP w Polsce (17.04.2011) Warszawa
« Odpowiedź #179 dnia: Kwiecień 18, 2011, 01:59:30 »
Xeowar podsumowal rozmowy czesci oficjalnej. kto jeszcze o czym gadal z Orbisem prywatnie to musi sie chwalić sam

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Wizyta CCP w Polsce (17.04.2011) Warszawa
« Odpowiedź #180 dnia: Kwiecień 18, 2011, 02:33:29 »
Chyba czas prace zmienic  ;D
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

Bladowicz

  • Gość
Odp: Wizyta CCP w Polsce (17.04.2011) Warszawa
« Odpowiedź #181 dnia: Kwiecień 18, 2011, 02:39:36 »
Cos z Mando jednak jest. Mam 186 wzrostu a jak sobie robilem zdjecia z bylymi instruktorami UA, to chlopak mnie wzial pod pache.... WTF!!! Poczulem sie jak swieze mieso w wieziennym bloku. No a tak jak juz przeszlo to okazalo sie ze straszny Mando z UA to bardzo mily, ciagle smiejacy sie czlowiek. Pozdrawiam serdecznie. Milo bylo poznac.

Podobnie cala kadre UA.

Dowiedzialem sie ze Papug to moj sasiad. Podobnie jeszcze kilka osob. Nie jest to moze Deshroom o ktorym sie dowiedzialem ze mieszka doslownie blok obok (1 minuta drogi od drzwi mieszkania do drzwi mieszkania) ale jednak. Fajnie wiedziec. W ramach odzywania sie zapraszam wszystkich z okolic Ursynowa, a w sumie i dalej do Klubu Lokatora w bloku Alternatywy 4.

Chlopaki tutaj pisza jak bylo, a tak na serio, to sie wyrwali wczesnie. Do jakiejsc pierwszej zostalo szesc osob, wiec piec z nich pozdrawiam serdecznie i dziekuje za spotkanie, a szostej ide zrobic herbate.

P.s.
Ja piernicze. Align na piekna kobiete w 0.65s mimo ze poczatkowo byl do niej blokiem. XD
P.s.2
Czekam na zdjecia z koncowki. :) Oczywiscie podpisane kto jest kto. Jak nie bedziesz pewien, moge pomoc identyfikowac.
P.s.3
Ja tam nie bede nikogo palcami wytykac, ale czesc BUFU to sie ciagle wczesnie zmywa, chyba nas nie lubi. A jednak taka to sie nawet nie raczyla pozegnac. Ale coz.... takie zycie :)



Przybyl tutaj by zabic Sare Connor i wpieprzac pistacje. Sara Connor okazala sie postacia fikcyjna....


« Ostatnia zmiana: Kwiecień 18, 2011, 02:45:38 wysłana przez Bladowicz »

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Odp: Wizyta CCP w Polsce (17.04.2011) Warszawa
« Odpowiedź #182 dnia: Kwiecień 18, 2011, 06:16:13 »
1) jest rano
2) mam kaca
3) nie pamietam powrotu do domu

roam successful hahahahaha :D

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Odp: Wizyta CCP w Polsce (17.04.2011) Warszawa
« Odpowiedź #183 dnia: Kwiecień 18, 2011, 06:48:20 »
Właśnie dojechałem do domu i niestety jestem juz trzeźwy.

Zlot jaki wyszedł z tego spotkania był fajny, miny obsługi paradoksu jak ich poinformowaliśmy na wejściu ilu ma nas być jeszcze fajniejsze, a niezmienna reakcja ludzi którym sie przedstawiałem / mnie przedstawiano jeszcze przez dłuzszy czas powinna mi poprawiac humor >:D (papug żadną chemia sie nie po prawialem, ja juz tak mam po prostu :P ) Wyłamał sie tylko Heretyka ale witajac sie zemna miał ze soba 4 siepaczy obstawy to bezpiecznie się pewnie czół ;D

nic dziwnego, ze cie nie klepło

aby położyć 150 kg terminatora to trzeba z beczke spirytusu :D

janek666

  • Gość
Odp: Wizyta CCP w Polsce (17.04.2011) Warszawa
« Odpowiedź #184 dnia: Kwiecień 18, 2011, 07:05:10 »
Było zajebiście, ja czuje pewien niedosyt i czekam na następny zlot :) Z ciekawych rzeczy, CCP powiedział, że Polaków jest koło 4000 tys. a ruskich 30000 tys. a rozpracowywanie RMT przypomina mu walkę z kartelem narkotykowym :)

Rashla

  • Gość
Odp: Wizyta CCP w Polsce (17.04.2011) Warszawa
« Odpowiedź #185 dnia: Kwiecień 18, 2011, 07:26:17 »
tak wiem...pożegnałam się z częścią;P po prostu było was tyle że nieogarnęłam *kaja się* pozatym byłam już lekko wstawiona więc nie chodzi że kogoś nie lubię czy coś w ten deseń o.
Chciałam serdecznie podziękować za miły wieczór i zabawę^^ Za cudowny identyfikator od Egnosa;* (tak wiem 6 zl nie ogarnelam:D spoko przy najblizszej okazjii:D) Za przemiłą rozmowę przy skrzynkach z butelkami po piwie na zewnątrzxD Nie pamiętam z kim ale chyba z UAxD Ogólnie posiedziałabym dłużej gdyby nie fakt że dzisiaj idę z rana do roboty i muszę jako tako wyglądać etc. Pan z CCP był bardzo fajny i typowo nerdowsko słodki:D Buziaksy^^

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: Wizyta CCP w Polsce (17.04.2011) Warszawa
« Odpowiedź #186 dnia: Kwiecień 18, 2011, 08:37:12 »
Czyli tak w skrócie, CCP wysłało byle kogo, bo nikt wolny nie był, przyjechał sprzedawca (widocznie sprzątaczki były akurat zajęte). Z tego co wiem oficjalności i konkretów nie było. A Polish community uradowane i przekupione kilkoma browarami nagle zaczęło je kochać. Tanio się sprzedaliście chłopaki, teraz jeszcze robicie z tego niezły fun na forum "bo CCP postawiło browara". A ja myślałem, że pojechaliście rozmawiać o przyszłości gry.

Nie wiem dlaczego, ale to spotkanie bardzo mi przypomina politykę PO lol xD

Azbuga

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 536
  • w poszukiwaniu idealnego statku do solo :)
    • Zobacz profil
    • teaching by touching
  • Imię postaci: Azbuga
  • Korporacja: teaching by touching
Odp: Wizyta CCP w Polsce (17.04.2011) Warszawa
« Odpowiedź #187 dnia: Kwiecień 18, 2011, 08:45:29 »
raczej każdy kto chciał porozmawiać miał okazję... spotkanie nie tyle dotyczyło przyszłości gry ale pomocy jaką może dostać polskie comunity, co chyba jest w porządku? a że była przy tym dość fajna impreza to źle? zawsze się trafi jakaś wesz która będzie się czepiać mimo że sama się nie pojawiła żeby porozmawiać o "przyszłości gry"...
Some Men Just Want to Watch the World Burn

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Wizyta CCP w Polsce (17.04.2011) Warszawa
« Odpowiedź #188 dnia: Kwiecień 18, 2011, 09:00:20 »
Widget, my do pojowania się Orbisa nie wiedzieliśmy po co on tu przyjeżdża tak naprawdę. Wszystkie założenia właśnie typu jaki podałeś że pojechaliśmy rozmawiać o przyszłości gry itp to były nasze domniemania i tyle. A cieszymy sie z tego że koleś był trigerem do tego żeby zrobić mały zlot zrobiony w rekordowo krótkim czasie (mini imprezki centralowiczów typu peintbal w wawie czy browad w 3city to miesiąc zgadywania sie na forum a frekwencja duzo nizsza), a jako bonus postawił dużo browara 200 na rozruch i potem jeszcze zwiększyli limit, wiec mimo tego że wiele osób szybko musiało sie ewakuować bo transport do domu, bo praca dziś itp to spotkanie z moejej perspektywy bylo bardzo udane, tym bardziej że i tak nikt tak naprawdę nie oczekiwal cudów po tym spotkaniu.
W zwiazku z tym Twoje pisanie odbieram jako przejaw zazdrości z tego że nie udało Ci sie pojawić ;D

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Casa Rankor

  • Gość
Odp: Wizyta CCP w Polsce (17.04.2011) Warszawa
« Odpowiedź #189 dnia: Kwiecień 18, 2011, 09:01:33 »
Bylo niezle, ja tam przyszedlem zobaczyc nasze comunity i bylo spoko. CCP to tylko dobra wymowka zeby sie spotkac.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Wizyta CCP w Polsce (17.04.2011) Warszawa
« Odpowiedź #190 dnia: Kwiecień 18, 2011, 09:02:39 »
W zwiazku z tym Twoje piskanie odbieram jako przejaw zazdrości z tego że nie udało Ci sie pojawić ;D

FIXED
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

HammerSnake

  • Gość
Odp: Wizyta CCP w Polsce (17.04.2011) Warszawa
« Odpowiedź #191 dnia: Kwiecień 18, 2011, 09:04:01 »
Na moje mogą wysłać sprzątaczkę , byle wcześniej ściemnili że będzie ktoś "ktoś ważny" , było wyprzedzenie żeby się zwaliło więcej ludzi i darmowe piwa.  :P  .

Nawiasem mówiąc wydaje mi się ,że wyszedł z tego wszystkiego Pierwszy zlot eve-centrala ,który odniósł frekwencyjny sukces.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Wizyta CCP w Polsce (17.04.2011) Warszawa
« Odpowiedź #192 dnia: Kwiecień 18, 2011, 09:06:52 »
Czyli tak w skrócie, CCP wysłało byle kogo, bo nikt wolny nie był, przyjechał sprzedawca (widocznie sprzątaczki były akurat zajęte). Z tego co wiem oficjalności i konkretów nie było. A Polish community uradowane i przekupione kilkoma browarami nagle zaczęło je kochać. Tanio się sprzedaliście chłopaki, teraz jeszcze robicie z tego niezły fun na forum "bo CCP postawiło browara". A ja myślałem, że pojechaliście rozmawiać o przyszłości gry.

Raczej spotkanie "z CCP" było fajnym pretekstem do spotkania się community, na skalę, której nie pamiętam jak gram 2,5 roku - było coś takiego wcześniej? Czy tylko sekciarskie zloty korporacji/aliansów?

Więc ogólnie jednak powyżej oczekiwań... trzeba byłoby naiwnym, żeby sądzić, że spotkania w Paradoxie przebiło Fanfest pod kątem merytorycznym. Zastanawiam się czy nasz ISD nie nakręcił trochę z funkcją gościa, po to żeby nabić frekwencję.

Mina faceta z CCP po "lekcji latania" na trawniku pod knajpą - bezcenna :)

I komu wiszę kasę za identyfikator? Mogę się odwdzięczyć ingame jak coś.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: Wizyta CCP w Polsce (17.04.2011) Warszawa
« Odpowiedź #193 dnia: Kwiecień 18, 2011, 09:13:40 »
Czyli tak w skrócie, CCP wysłało byle kogo, bo nikt wolny nie był, przyjechał sprzedawca (widocznie sprzątaczki były akurat zajęte). Z tego co wiem oficjalności i konkretów nie było. A Polish community uradowane i przekupione kilkoma browarami nagle zaczęło je kochać. Tanio się sprzedaliście chłopaki, teraz jeszcze robicie z tego niezły fun na forum "bo CCP postawiło browara". A ja myślałem, że pojechaliście rozmawiać o przyszłości gry.

Nie wiem dlaczego, ale to spotkanie bardzo mi przypomina politykę PO lol xD

Cytat: inni
rabble rabble rabble

http://z0r.de/1600


A tak na serio - idąc na to spotkanie ani przez chwilę nie byłem nastawiony na to, że coś będziemy zmieniać w grze.

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: Wizyta CCP w Polsce (17.04.2011) Warszawa
« Odpowiedź #194 dnia: Kwiecień 18, 2011, 09:22:07 »
raczej każdy kto chciał porozmawiać miał okazję... spotkanie nie tyle dotyczyło przyszłości gry ale pomocy jaką może dostać polskie comunity, co chyba jest w porządku?

Ciężko to było wywnioskować z mejla, który do mnie dotarł. Skoro mieli się najpierw spotkać admini, CEO itd. i do tego to było tajne. Zrozumiałem, że CCP przyjechało nas posłuchać, co mamy do powiedzenia. Wychodzi na to, że jednak przyjechali robić marketing, bo jak nazwać ofertę rozdawania "goodie bagów" w konkursach?

"Spotkania nie mają natury marketingowej, to nic na kształt mini-fanfestu, akcji promocyjnej, etc. CCP Games chce poznać naszą bazę graczy, ich możliwości i ograniczenia, rynek. Nie będzie więc darmowego piwa ;)"

a że była przy tym dość fajna impreza to źle?

A nie można było tego zrobić normalnie bez udziału CCP? Nie można, bo społeczność okupuje banda troli, która zepsułaby taką inicjatywę. Ja rozumiem, że jesteście pod wrażeniem. Każda integracja społeczności internetowej daje dużą frajdę, wiem bo byłem na kilku i 2 organizowałem sam.

zawsze się trafi jakaś wesz która będzie się czepiać mimo że sama się nie pojawiła żeby porozmawiać o "przyszłości gry"...

Nie przyjechałem bo wiedziałem że tak się to skończy :P. Polaczki dały się omamić 3 piwami za kilkanaście złotych :P. Wystarczy, że pograją miesiąc dłużej a interes się zwróci, a pograją, bo przecież CCP postawiło bronka xD.

Stary, schowaj ironię do kieszeni i przemyśl na spokojnie to co piszę i próbuję Ci przekazać. To jest firma nastawiona na zysk, która ma dział marketingu, dział sprzedaży, która robić coś co zamienia się na profit. A Ty próbujesz do tego dopisać ideologię i poklepujesz ludzi którzy ją dopisują bo podniecają się tym, że dostali 3 browary za 20 zł gratis.

Sorry, tak to wygląda czytając ten wątek lol :D

Widget, my do pojowania się Orbisa nie wiedzieliśmy po co on tu przyjeżdża tak naprawdę. Wszystkie założenia właśnie typu jaki podałeś że pojechaliśmy rozmawiać o przyszłości gry itp to były nasze domniemania i tyle. A cieszymy sie z tego że koleś był trigerem do tego żeby zrobić mały zlot zrobiony w rekordowo krótkim czasie

Fakt, był nawet wish list itd. Ale mejla, którego dostałem...no sugerował co innego i tu się zgadzam, że to my sobie dopisaliśmy teorię. Miałem być na części zamkniętej, ale zrezygnowałem z wyjazdu.

W zwiazku z tym Twoje pisanie odbieram jako przejaw zazdrości z tego że nie udało Ci sie pojawić ;D

Oj stary, lepiej żebyś nie wiedział co powiedziałem czemu nie chcę jechać xD

A tak na serio - idąc na to spotkanie ani przez chwilę nie byłem nastawiony na to, że coś będziemy zmieniać w grze.

To dziwne, jak by do mnie przyjechał prezydent to myślałbym, że raczej nie będziemy rozmawiać o pogodzie, wypijemy po 3 darmowe browary i będę zadowolony z jego kadencji :)

Casa Rankor

  • Gość
Odp: Wizyta CCP w Polsce (17.04.2011) Warszawa
« Odpowiedź #195 dnia: Kwiecień 18, 2011, 09:26:00 »
Ja mam nadzieje ze ty nie grasz w EVE bo jezeli tak to jestes niezly hipokryta. Spadaj na drzewo :)

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: Wizyta CCP w Polsce (17.04.2011) Warszawa
« Odpowiedź #196 dnia: Kwiecień 18, 2011, 09:28:50 »
Ja mam nadzieje ze ty nie grasz w EVE bo jezeli tak to jestes niezly hipokryta. Spadaj na drzewo :)

Nie gram, na urlopie jestem xD

Nowe zajęcie mam, jestem pierścienicą: http://www.youtube.com/watch?v=StxS51cR1Yk xD

littleozzik

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
    • Blackwater Company
  • Korporacja: Retired
Odp: Wizyta CCP w Polsce (17.04.2011) Warszawa
« Odpowiedź #197 dnia: Kwiecień 18, 2011, 09:31:03 »
LOL, najpierw latacie frachtem pełnym wódy i tancerek a potem się dziwicie że gość przyjeżdża i pierwsze co robi to stawia browary... Po prostu chciał nawiązać kontakt z tubylcami :P

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Wizyta CCP w Polsce (17.04.2011) Warszawa
« Odpowiedź #198 dnia: Kwiecień 18, 2011, 09:33:07 »
No cóż widget. Nieobecni głosu nie mają.

Nie było cię na miejscu, nie wiesz o czym rozmawialiśmy, co ustalaliśmy ale krytykujesz, bo przeczytałeś kilka zdań na forum. To chyba coś nie tak, nie uważasz?

Co więcej jakaś żółć cię zalewa bez powodu. Wiesz jak ja to widzę? Żałujesz, że nie mogłeś być, może zazdrościsz fajnego eventu więc sam przed sobą musisz się usprawiedliwić, zapewnić się, że dobrze zrobiłeś nie jadąc więc pomniejszasz tą imprezę w swoich oczach. Ale to wystawia cię jedynie na śmieszność :)
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: Wizyta CCP w Polsce (17.04.2011) Warszawa
« Odpowiedź #199 dnia: Kwiecień 18, 2011, 09:37:46 »
Nie było cię na miejscu, nie wiesz o czym rozmawialiśmy, co ustalaliśmy ale krytykujesz, bo przeczytałeś kilka zdań na forum. To chyba coś nie tak, nie uważasz?

Nie opieram swojej opinii tylko na tym co przeczytałem na forum :).

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Wizyta CCP w Polsce (17.04.2011) Warszawa
« Odpowiedź #200 dnia: Kwiecień 18, 2011, 09:39:13 »
Ciężko to było wywnioskować z mejla, który do mnie dotarł. Skoro mieli się najpierw spotkać admini, CEO itd. i do tego to było tajne.
Czyli sam wiesz dlaczego tutaj jest mało "konkretów".
Piwa nie piłem (zmotoryzowany), to co chciałem się dowiedziałem. Oczekiwania miałem inne, ale i tak spotkanie uważam za udane. Swój cel osiągnąłem - "wyślij mi maila ze swoim pomysłem, bo wart zanotowania" to zdanie bardzo często padało z ust Nicola i nie mam tylko siebie na myśli.
Jeśli Ty z góry zakładasz, że nie ma sensu, to po co wciąż interesujesz się EVE ? Dla trollowania ?

Nie opieram swojej opinii tylko na tym co przeczytałem na forum :).
Oczywiście masz zapewne jakiś tajny raport od szpiona, którym ze zrozumiałych powodów nie możesz się podzielić  :P
Wystaw sobie cenzurkę i zastanów się po co to robisz ?
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Wizyta CCP w Polsce (17.04.2011) Warszawa
« Odpowiedź #201 dnia: Kwiecień 18, 2011, 09:42:51 »
Za tych "polaczków" to mam ochotę Cię zbanować, bo "polaczkowość", w Twoim rozumieniu, to wychodzi z Twoich słów tylko i wyłącznie. Ja jestem spokojny człowiek, ale głupota i hipokryzja naprawdę mnie wkurza, więc czuj się ostrzeżony.

To, że Orbis jest człowiekiem z marketingu wiadomo od dobrych 2 czy 3 lat, czyli od czasu, kiedy utrzymuje kontakt z nami.
Jak gdzieś pisałem (tu, czy na mail-grupie) przed spotkaniem - nie nastawiajmy się na to, że dzięki Orbisowi wprowadzone zostaną jakieś zmiany w grze. Po pierwsze i najważniejsze, głównie dlatego, że mimo naszej narodowej megalomanii, Polacy stanowią może 1-2% grających. I skoro jedyną rzeczą którą przepchnęli np. Rosjanie (dobre 10% subskrypcji) jest lokalizacja klienta, to naprawdę czego się spodziewałeś po tym spotkaniu? Że pojawi się kilku devsów i pod dyktando marginalnej ilości graczy będzie zmiany w grze wprowadzać? JPKM.
Tak jak wcześniej pisałem, od sugerowania CCP zmian wymyślonych przez graczy jest CSM, a nie ludzie od marketingu czy kontaktu ze społecznością. Marketingowo zaś ugraliśmy całkiem sporo, szczególnie przy pośpiechu, w jakim to wszystko było organizowane.
A lista propozycji zmian mechanicznych (ustalana tu, czy na mail-liście) i tak trafi tam gdzie ma trafić, choć nieco innymi kanałami :)

Wszystkim zaś, którzy pojawili się - serdecznie dziękuję za pokazanie jak zgrana i prężna jest polska społeczność. I po rozmowach m.in. z Nikolą, wierzę, że jeśli będziemy dalej wykazywać się takim zgraniem i determinacją, ale zapomnimy o podejściu "płacę to wymagam" i będziemy działać trochę subtelniej, to uda nam się osiągnąć o wiele więcej niż to wynika ze statystyk ilościowych polskich graczy.

Cholernie żałuję, że sam się nie mogłem pokazać, niestety siła wyższa, następnym razem, żeby się waliło i paliło - będę :)
Przedwieczny.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Wizyta CCP w Polsce (17.04.2011) Warszawa
« Odpowiedź #202 dnia: Kwiecień 18, 2011, 09:43:26 »
Zgodzę się z przedmówcami, spotkanie przy piwku to spotkanie przy piwku a nie miejsce na rewolucje  :P
Tym razem poleciałeś po bandzie Wiget  ;)

Azbuga

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 536
  • w poszukiwaniu idealnego statku do solo :)
    • Zobacz profil
    • teaching by touching
  • Imię postaci: Azbuga
  • Korporacja: teaching by touching
Odp: Wizyta CCP w Polsce (17.04.2011) Warszawa
« Odpowiedź #203 dnia: Kwiecień 18, 2011, 09:43:56 »
i trochę nie rozumiem o co chodzi z tym omamianiem, czy sprzedawaniem się... no nie ogarniam o co ci chodzi... zdaję sobie sprawe ze eve jest produktem i ma na siebie zarabiac i chwala ccp za to - niech sobie kupia pół islandii bo mnie ich zabawka cieszy i jak najbardziej warta jest tego żeby za nią płacić. jak się znudzi albo przestanie podobać to pozostaje przestać sie nią bawić.

gdyby firma produkująca bo ja wiem... rakiety tenisowe postanowiła postawić użytkownikom piwo a oni zamiast powiedzić "dzięki - fajnie sie bylo spotkać" zaczeli sie czepiać że zamiast tego woleli by żeby porozmawiali z nimi o przyszłości firmy było by to głupie co?
Some Men Just Want to Watch the World Burn

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: Wizyta CCP w Polsce (17.04.2011) Warszawa
« Odpowiedź #204 dnia: Kwiecień 18, 2011, 09:46:28 »
Wystaw sobie cenzurkę i zastanów się po co to robisz ?

Spoko, każdy ma swój mózg i oceni to sobie jak chce, po prostu nie lubię zbytecznego brandzlowania się nad czymś. A co do samego zlotu, to nie umniejszam że było fajnie po względem poznania ludzi z Centrali.

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: Wizyta CCP w Polsce (17.04.2011) Warszawa
« Odpowiedź #205 dnia: Kwiecień 18, 2011, 10:05:50 »
Spoko, każdy ma swój mózg i oceni to sobie jak chce, po prostu nie lubię zbytecznego brandzlowania się nad czymś. A co do samego zlotu, to nie umniejszam że było fajnie po względem poznania ludzi z Centrali.
Widget, sęk w tym, że nikt się nie brandzluje nad merytoryczną stroną spotkania. Wszyscy piszą, że fajnie było napić się browara i tyle. Naprawdę, nie mogę się oprzeć wrażeniu, że wszystkie Twoje wypowiedzi tutaj to zwykłe trollowanie.

sc0rp

  • Gość
Odp: Wizyta CCP w Polsce (17.04.2011) Warszawa
« Odpowiedź #206 dnia: Kwiecień 18, 2011, 10:09:44 »
@Widget ty lepiej napisz jakis artykul o eve to ci lepiej wychodzi niz trolowanie.

Jest jakas fota grupowa? Jak tak to ktos kto tam najmniej pil moze podpisze nickami osoby bo tak to sie jakos anonimowo oglada.

PS Ja niestety nie moglem byc i tak zazdroszcze tym co byli :P bo zlot zawsze sa fajne szczegolnie jak ten "wielki spocony murzyn" okazuje sie nerdem, albo na odwrot - bo przy pierwszym spotkaniu kazdy kogos sobie jakos wyobraza i czasami jest zonk ;)

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: Wizyta CCP w Polsce (17.04.2011) Warszawa
« Odpowiedź #207 dnia: Kwiecień 18, 2011, 10:18:51 »
Widget, sęk w tym, że nikt się nie brandzluje nad merytoryczną stroną spotkania. Wszyscy piszą, że fajnie było napić się browara i tyle. Naprawdę, nie mogę się oprzeć wrażeniu, że wszystkie Twoje wypowiedzi tutaj to zwykłe trollowanie.

No może faktycznie jestem przewrażliwiony. Po prostu mam wrażenie, że CCP miało przyjechać po coś więcej, tak wywnioskowałem z mejla który do mnie dotarł, a skończyło się tylko na piciu browara :D.

A teraz troll #2, jak długo Polish community będzie się kochać, i kiedy będzie nowy fight na Centrali? :D

@Dark Flonoe: Problem jest natury takiej, że zacząłem grać w WoTa i mnie trochę wciągnęło. Dlatego przegapiłem temat fanfestu, a poza nim to nie ma za dużej ilości tematów o której można pisać. A z polityką jestem na bakier bo mnie nie interesuje ostatnio.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Wizyta CCP w Polsce (17.04.2011) Warszawa
« Odpowiedź #208 dnia: Kwiecień 18, 2011, 10:21:13 »
Cytuj
PS Ja niestety nie moglem byc i tak zazdroszcze tym co byli  bo zlot zawsze sa fajne szczegolnie jak ten "wielki spocony murzyn" okazuje sie nerdem, albo na odwrot - bo przy pierwszym spotkaniu kazdy kogos sobie jakos wyobraza i czasami jest zonk
I dlatego naprawde chcialbym zobaczyć spotkanie Sokolego Oka i Mony :D


Foty grupowe były, jak sie pojawi myślę ze wspólnymi siłami poidentyfikujemy ludzi, ale musimy poczekać aż Syntion i przedstawiciel CVA wrzucą swoje foty na forum

[admin]Widget - jako admin odbieram Ci prawo dalszego wypowiadania się w temacie pozlotowych relacji w duchu jakim robiłeś to do tej pory, reszta ma nieodpowiadać na to co juz zostało napisane.[/admin]

Mój rozejm z centralowiczami jak widzę właśnie się skończył...

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: Wizyta CCP w Polsce (17.04.2011) Warszawa
« Odpowiedź #209 dnia: Kwiecień 18, 2011, 10:23:44 »
@Widget ty lepiej napisz jakis artykul o eve to ci lepiej wychodzi niz trolowanie.

Jest jakas fota grupowa? Jak tak to ktos kto tam najmniej pil moze podpisze nickami osoby bo tak to sie jakos anonimowo oglada.

PS Ja niestety nie moglem byc i tak zazdroszcze tym co byli :P bo zlot zawsze sa fajne szczegolnie jak ten "wielki spocony murzyn" okazuje sie nerdem, albo na odwrot - bo przy pierwszym spotkaniu kazdy kogos sobie jakos wyobraza i czasami jest zonk ;)
chciałem podpisać zdjęcia Hastry w komentarzach, ale niestety nie mogłem się zarejestrować na jego blogu (albo jestem upośledzony i nie potrafię)