Informacje > Ogłoszenia

Wizyta CCP w Polsce (17.04.2011) Warszawa

(1/69) > >>

Gregorius:

POWIĘKSZ
Jesteśmy po pierwszym polskim mini fan feście zorganizowanym wspólnymi siłami z CCP. Zapraszam do przejrzenia poniższym linków recenzujących pokrótce co się działo :)

1. Opis 1
2. Opis 2
3. Zdjęcia z imprezy 1
4. Zdjęcia z imprezy 2

Wkrótce powtórka mam nadzieję :)

pozdrawiam i dziękuję wszystkich przybyłych. Reszta... No cóż, żałować, że się nie było i szykować na następny raz :)

Kombat:
najs

Gregorius:
Plakacior trochę rozjechał główną.. można to jakoś przeskalować, czy mam dosłać grafikę ze zmienionym rozmiarem ?

HammerSnake:
no no , to będzie chyba pierwszy jakiś duży zlot polaków grających w eve.


--- Cytuj ---Celem wizyty jest zapoznanie się z Polskim community, naszymi potrzebami, poglądami i tym, co chcieli byśmy widzieć, lub czego nie widzieć w EVE.
--- Koniec cytatu ---

-No to ja bym chciał kopie rosyjskiego gma ,ale do spraw polskich tak samo "bezstronniczego". Czyli polski support.
-polski klient?
-polska wódka - item w grze.
-jakieś regularne co 3 miesiące eventy dla nas z nagrodami in game ?


No i  koniec pomysłów . Bo chyba trochę z celem mija się na takim spotkaniu poruszaniu kwestii ogólnych eve . Lepiej się skupić chyba na relacjach ccp-polacy ,aby żyło się ciekawiej i lepiej.



--- Cytuj ---community managerem odpowiedzialnym za Polskę
--- Koniec cytatu ---
No dobra ...kto jeszcze jest w szoku ? :D Chociaż w zasadzie koleś może mieć w opisie stołku Poland,Czech Republic...   ;)
Chociaż bardziej  zaskoczyła mnie ich inicjatywa.

Kara Mon:
A ja sie nie dziwie ze sie nasyzm krajem interesuja, tylko Amerykanskie firmy nas olewaja zapominajac ze jednak polacy w wiekszosci gier multiplayer na PC stawnowia calkiem liczne community , a do tego podobnie jak ruscy zbijamy sie w wieksze gromadki przez co latwo nas zauwazyc posrod szarej masy innych  :P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej