Śmietnisko > Flamewar

Flame o czymś tam, na pewno o czymś ważnym (było: Odp: [Polityka] Północny wschód)

<< < (12/12)

Soulscream:
Proste, moja pierwsza lektura po dolaczeniu do SA.

Chupacabra:

--- Cytat: Pol Kent w Kwiecień 10, 2011, 08:18:06 ---....c0ven to nie Częstochowa, a i czasy trochę inne mamy jeśli nie zauważyłeś. Żebyś się  nie posrał jak zobaczysz ilu polaków palcem w nosie by nie ruszyło zamiast rzucać wszystko i lecieć gdzieś tak bronić mitycznego c0venu.
Inna sprawa że gooni nie przylecą tak samo jak i c0ven nie poleci wyrzucić goonów z ich regionu  ;D ;D :P

--- Koniec cytatu ---

Spokojnie Kent my bronimy się sami, w razie czego wiemy na kim możemy polegać.

Wszystkie wrogie obozy zamiast mielić jęzorem po próżnicy może by ruszyły dupska i przyleciały, do nas na zadupie, bo już nikt dawno nie próbował nas rozerwać :)

a swoją drogą chyba wyślę alta na północ, niech się trochę nauczy światowej kultury i niech nabędzie szlifów w wojaczce, jak tak czytam Was na forum, to nie mogę wyjść z podziwu, u Was to muszą być sami wielcy wojownicy. Gdzie się zgłosić, kto tam u Was najlepszy? .....i czy dostanę bociana za free???

Nitefish:
Szkoda Twojego czasu Chupa, za zachod od Venal wszyscy sie chowaja, dzis nawet goonsy z 4 krotna przewaga nie raczyly sie ruszyc. O TNT nawet nie wspomne.
Mam nadzieje ze ta ziemia zostanie spalona i wyrosnie na niej cos ciekawszego.

Goomich:
Zobaczymy w czwartek.

Yurioni:

--- Cytat: Soulscream w Kwiecień 12, 2011, 22:08:25 ---Polecam



--- Koniec cytatu ---
tobie nie pomogla jak widac, wiec raczej kiepska reklama...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej