Śmietnisko > Flamewar

Flame o czymś tam, na pewno o czymś ważnym (było: Odp: [Polityka] Północny wschód)

<< < (2/12) > >>

Platfusek:

--- Cytat: SokoleOko w Kwiecień 09, 2011, 13:21:55 ---A co Ty masz do powiedzenia? Kim Ty w ogóle jesteś i co w tej grze osiągnąłeś

--- Koniec cytatu ---

To samo pytanie można tobie zadać. Siedzisz w jakimś no name aliansie xyz który z tego co słyszałem został znowu wyrzucony z npc regionu (jedno wielkie lol) i przeniósł się do innego npc, bo na własnego sova jesteście zbyt słabi. A twoja i twoich kolegów aktywność na tym forum ogranicza się do rozkręcania flejmów i trolowania ile wlezie. Tacy ludzie jak ty albo ja są nikim i nie maja wpływu na politykę, ja jednak zdaje sobie z tego sprawę, a ty synu powinieneś sobie to napisać na czole i przestać robić śmietnik z tego forum.

Totalizator:

--- Cytat: SokoleOko w Kwiecień 09, 2011, 13:21:55 ---A co Ty masz do powiedzenia? Kim Ty w ogóle jesteś i co w tej grze osiągnąłeś, żeby zabierać głos na temat uznanych polskich korporacji czy c0venu?

Wpisałeś sobie nick postaci z dupy i trollujesz na forum jakby to był jakiś onet.pl

--- Koniec cytatu ---

podoba mi sie rozdział pomiędzy "uznanymi polskimi korporacjami" a "c0venem", tak nawiasem mówiąc jedyna szeroko znana nie c0venowa korporacja to bufu i to w charakterze dowcipu coś jak Atlas

SokoleOko:

--- Cytat: Platfusek w Kwiecień 09, 2011, 13:40:17 ---Tacy ludzie jak ty albo ja są nikim i nie maja wpływu na politykę, ja jednak zdaje sobie z tego sprawę, a ty synu powinieneś sobie to napisać na czole i przestać robić śmietnik z tego forum.

--- Koniec cytatu ---

Po pierwsze, gramatyka. Poznaj ją.

Po drugiej - owszem, nie mam wpływu na politykę i jak najbardziej dobrze mi z faktem, że w sposób nieskrępowany polityką mogę burzyć czyjeś zamki z pasku.

Po trzecie - ja nie mam problemów z pisaniem na forum z otwartą przyłbicą, a nie jako jakiś alt czy inne HGW. Jak dorośniesz do tego poziomu, to pogadamy, na razie - GTFO.

Nitefish:

--- Cytat: Bruce Ironstaunch w Kwiecień 09, 2011, 16:06:14 ---podoba mi sie rozdział pomiędzy "uznanymi polskimi korporacjami" a "c0venem", tak nawiasem mówiąc jedyna szeroko znana nie c0venowa korporacja to bufu i to w charakterze dowcipu coś jak Atlas

--- Koniec cytatu ---

Wiesz, patrząc po wieku twojej postaci to Bufu prężnie działało kiedy ty na riftera mówiłeś bubu. Ciągnąc to dalej:

http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Bruce+Ironstaunch
http://killboard.goonfleet.com/player/Bruce%20Ironstaunch

widać, że twoje osiągnięcia są byt żałosne, żebyś w ogóle mógł komentować w taki sposób C0ven czy BUFU.

Totalizator:
Nie jestem zawodowym pvperem? Goonfleet ma bodaj negatywne k/d ratio a trzymamy najlepszy region w całej grze... ZNOWU w czasie gdy c0ven kisi sie na swoim zadupiu a bufu robi za czwartą wodę po kisielu PL.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej