Eve Online > Incursions

Incursion 1.4

<< < (4/13) > >>

sc0rp:
20th tier i Pith c-type nothing special.

A teraz mniej fajnie wczoraj zauwazylem kilka irytujacych bugow:
1. flota ~120 osob warpnelismy na gate i ok. 3/4 osobom crashnela eve w tym samym momencie - WTF?!
2. stalismy przytuleni do bramy przez okolo 20min, poszedl rozkaz przeskoku, klikam jump i dostaje komunikat ze musze byc w zasiegu 2500m od bramy. Sadzac ze przez nude/przysypianie/etc odlecialem od bramy approchuje i patrze na odleglosc a tam 35m (slownie metrow) a komunikat nie chce sie zmienic. pomogl dopiero rewarp ktory mogl sie skonczyc wtopa shipa - WTF?!
3. Niektore zastrontowane posy z jakis powodow sie nie RFuja
4. Bedac w bance posa nadal z nieznanego powodu mozna zostac ostrzelanym*
5. Po wyjsciu posa z RF nie mozna naprawiac*

* - nie wiem czy dotyczy to wszystkich posow ale naszego jednego z pewnoscia - poszly petycje a ccp jak zwykle nabralo wody w usta

SokoleOko:
Wbrew zapewnieniom, po - brzydkie słowo - "re-customizacji" postaci i przejściu do robienia nowego zdjęcia, char nie trzyma wszystkich parametrów jakie były ustawione wcześniej. Jest postawa i "grymas", ale kadr nie jest ustawiony.

mpp:
ciekawe ile ludzi z "byłego" null seca przeniesie sie do hi lub milicji :D

ale obstawiam, ze teraz jak true sec po pewnym czasie da ludziom się we znaki
to będa miodne nakurwianki w npc spacach

czy ja mam tylko takie wrażenie czy ta gra schodzi na psy coraz szybciej
jak to zauważył kumpel z pracy ale masz za to fajne tatuaże do swojej postaci be happy!!

* mpp inwestuje w nowego lśniącego hulka

Ptysiu:

--- Cytat: Dark Flonoe w Kwiecień 07, 2011, 10:21:39 ---20th tier i Pith c-type nothing special.

A teraz mniej fajnie wczoraj zauwazylem kilka irytujacych bugow:
1. flota ~120 osob warpnelismy na gate i ok. 3/4 osobom crashnela eve w tym samym momencie - WTF?!
2. stalismy przytuleni do bramy przez okolo 20min, poszedl rozkaz przeskoku, klikam jump i dostaje komunikat ze musze byc w zasiegu 2500m od bramy. Sadzac ze przez nude/przysypianie/etc odlecialem od bramy approchuje i patrze na odleglosc a tam 35m (slownie metrow) a komunikat nie chce sie zmienic. pomogl dopiero rewarp ktory mogl sie skonczyc wtopa shipa - WTF?!
3. Niektore zastrontowane posy z jakis powodow sie nie RFuja
4. Bedac w bance posa nadal z nieznanego powodu mozna zostac ostrzelanym*
5. Po wyjsciu posa z RF nie mozna naprawiac*

* - nie wiem czy dotyczy to wszystkich posow ale naszego jednego z pewnoscia - poszly petycje a ccp jak zwykle nabralo wody w usta

--- Koniec cytatu ---

Słowo klucz do większości powyższych brzmi - "Desynchronizacja". Widać znowu udało im się spaprać to co naprawili ładnych parę lat temu. Witaj roku 2008.

Jonas:
Kiedy wy się nauczycie, że przez pierwszy tydzień po patchu nigdzie się nie lata, a już na pewno nie flotą, tylko siedzi i kręci shipem, czekając na patch do patcha patchujący patcha do patcha.  ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej