Autor Wątek: Milicyjne shipy do pvp i pve  (Przeczytany 10485 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

observer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 115
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kesmond
  • Korporacja: Shocky Industries
  • Sojusz: A4
Odp: Milicyjne shipy do pvp i pve
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 30, 2011, 23:47:38 »
Nie spodziewałem się, że statki gallente będą do tego takie dobre, aktualnie lvl1 robie kestrelem i jest nawet łatwiej niż łatwo, byle utrzymywać przynajmniej te 15km dystansu (zasięg mam około 27km), za to jak się zagapię robi się bardzo gorąco bo nie założyłem nic co by chroniło przed EM dmg, latam tylko na small shield booster II.
Na ishkur używałeś dron czy raili do zniszczenia głównego celu?

Kara Mon

  • Gość
Odp: Milicyjne shipy do pvp i pve
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 31, 2011, 06:19:49 »
Taranisa wspomnialem bo taranis dawal rade ale w zasadzie kazdy inny bojowy cep sie nada. Ishkurem podstawa to byly drony + raile i amunicja spike. Daleka orbita pozwalala tankowac nawet l4 a dronki wspierane przez raile gdy amarzy nie uzywali tracking disruptorow spokojnie dawaly rade.

observer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 115
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kesmond
  • Korporacja: Shocky Industries
  • Sojusz: A4
Odp: Milicyjne shipy do pvp i pve
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 31, 2011, 20:08:07 »
Cytuj
a dronki wspierane przez raile gdy amarzy nie uzywali tracking disruptorow spokojnie dawaly rade.
Fajne to musiały być czasy, teraz na wejściu mam na sobie 2 tracking disruptory, dla tego nadal myślę nad jakimś mocniejszym "rakietowcem" ale chyba zakupie jakiegoś małego gallenciaka do porównania.

Kara Mon

  • Gość
Odp: Milicyjne shipy do pvp i pve
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 31, 2011, 20:54:32 »
Fakt moze znowu cos zmodyfikowali w misjach i zrobili "po staremu". W pierwszej wersji kazdy rat losowo rzucal TD , jak bylo ich ze 20 to przewaznie 2-3 ciagle uzywaly TD. Pozniej po jakims patchu CCP "poprawilo" sytuacje i przez okolo minute wszystkie raty prawie na raz uzywaly TD potem okolo minute przestawaly uzywac.


Druga sprawa ze raile byly tylko drobnym dodatkiem do dronek ktore zalatwialy wiekszosc l3 , no i tracking small raili nie jest jeszcze taki tragiczny, cos tam trafia od czasu do czasu.