Autor Wątek: [BA-AR]BALTIC AREA/[X.I.X]-dyskusja  (Przeczytany 27614 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

DjCiNo

  • Gość
[BA-AR]BALTIC AREA/[X.I.X]-dyskusja
« dnia: Marzec 21, 2011, 15:19:01 »
Nowy świeży korp w Legion of xXDEATHXx !

Zainteresowanych zapraszam do dyskusji...udziele wszelkich informacji !

Frankie

  • Gość
Odp: [BA-AR]BALTIC AREA/[X.I.X]-dyskusja
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 23, 2011, 03:20:39 »
Wasz topic rekrutacyjny nie jest zbyt wylewny  :P Biorąc pod uwagę ilość członków to warto by było przytoczyć jakieś wasze plany. Dlaczego jesteście w legionie ( niezłe układy 8)) itp. Alliance ciekawy, ale bez podstawowych informacji o was i tym co planujecie ciężko o rekrutację.

DjCiNo

  • Gość
Odp: [BA-AR]BALTIC AREA/[X.I.X]-dyskusja
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 25, 2011, 19:20:37 »
Wasz topic rekrutacyjny nie jest zbyt wylewny  :P Biorąc pod uwagę ilość członków to warto by było przytoczyć jakieś wasze plany. Dlaczego jesteście w legionie ( niezłe układy 8)) itp. Alliance ciekawy, ale bez podstawowych informacji o was i tym co planujecie ciężko o rekrutację.

A co ja mam duzo wylewac,kazdy chyba wie jesli chodzi o LEGION,ilosc czlonkow jest narazie jaka jest bo korp ma zaledwie 1,5 tygodnia mam nadzieje ze sie to zmieni...na dniach dwoch kumpli juz przychodzi takze malymi krokami...co do planów?Alliance bardzo duzo inwestuje w swoich graczy takze plan jest taki zeby zaczac wszystko od nowa od posow po jakies produkcje no i oczywiscie PVP na poziomie...co do pytania dlaczego jestesmy w legionie to dlatego iz bylem juz tam 1,5 roku i nie bylo problemu z powrotem biorac pod uwage ze ma sie chody :P zaden alliance nie inwestowal w rozwoj korpa tak jak ten bynajmniej w moim zywocie eve dlatego bede zawsze stal murem za nimi !

MrMaaX

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MrMaaX
  • Korporacja: Mind Games.
  • Sojusz: Suddenly Spaceships.
Odp: [BA-AR]BALTIC AREA/[X.I.X]-dyskusja
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 25, 2011, 19:43:54 »
Na flotach alljansowych FC mówi po rusku czy po angielsku?

DjCiNo

  • Gość
Odp: [BA-AR]BALTIC AREA/[X.I.X]-dyskusja
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 25, 2011, 19:53:41 »
przewaznie po rosyjsku ale 1,5 roku bytu w tym ally nauczylem sie wszystkiego co jest potrzebne do zrozumienia...pertraktacje mnie nie interesuja wazne ze rozumiem podstawowe komendy i to w zupelnosci wystarcza...bardzo duzo korpowiczow za starych czasow tez sie tego nauczylo i nie trzeba bylo tlumacza,lecz jak sa jakies watpliwosci mozna zawsze sie spytac.Tragedii nie ma zreszta duzo komend jest bardzo podobnych do polskiego jezyka :),bardzo duzo osob umie angielski takze niema problemu z komunikacja a nawet jest jeden kolo ktory zna polski prawie perfekt :)

Chcialbym jeszcze dodac ze komunikacja jest na najwyzszym poziomie jesli chodzi o wylot do hi sec itd...4 JB i jest sie w low secu the forge od ktorego jest zaledwie 15 j od jita !
« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2011, 20:00:03 wysłana przez DjCiNo »

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [BA-AR]BALTIC AREA/[X.I.X]-dyskusja
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 25, 2011, 22:48:21 »
Cytuj
A co ja mam duzo wylewac,kazdy chyba wie jesli chodzi o LEGION
Dział ten odwiedzają również młodzi gracze, którzy niekoniecznie wiedzą coś więcej o legionie poza tym że to "ruskie", a czasem i to niekoniecznie, a do nich również kierujecie ofertę

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [BA-AR]BALTIC AREA/[X.I.X]-dyskusja
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 26, 2011, 09:44:33 »
Jak ktoś jeszcze się nie zorientował, to wygląda to na nową inkarnację Polish Cavalry (PLCA).


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: [BA-AR]BALTIC AREA/[X.I.X]-dyskusja
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 26, 2011, 11:16:16 »
Jak ktoś jeszcze się nie zorientował, to wygląda to na nową inkarnację Polish Cavalry (PLCA).
Tylko dlatego że polska korporacja w Legionie ?  ;)
Obawiam się że jesteś w wielkim błędzie  ;)
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Frankie

  • Gość
Odp: [BA-AR]BALTIC AREA/[X.I.X]-dyskusja
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 26, 2011, 15:36:49 »
A co ja mam duzo wylewac,kazdy chyba wie jesli chodzi o LEGION,ilosc czlonkow jest narazie jaka jest bo korp ma zaledwie 1,5 tygodnia mam nadzieje ze sie to zmieni...na dniach dwoch kumpli juz przychodzi takze malymi krokami...co do planów?Alliance bardzo duzo inwestuje w swoich graczy takze plan jest taki zeby zaczac wszystko od nowa od posow po jakies produkcje no i oczywiscie PVP na poziomie...co do pytania dlaczego jestesmy w legionie to dlatego iz bylem juz tam 1,5 roku i nie bylo problemu z powrotem biorac pod uwage ze ma sie chody :P zaden alliance nie inwestowal w rozwoj korpa tak jak ten bynajmniej w moim zywocie eve dlatego bede zawsze stal murem za nimi !
Co oznacza ze alliance bardzo dużo inwestuje w swoich graczy? Mógłbyś rozwinąć ten temat. Drugie moje pytanie to PVP - o jakiej skali pvp mówimy bo ostatnio legion to w wiekszości mega lag bloby vs. NC czy coś mniejszego też się zdarza. Jak z CTA itp.

DjCiNo

  • Gość
Odp: [BA-AR]BALTIC AREA/[X.I.X]-dyskusja
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 26, 2011, 15:40:08 »
Jak ktoś jeszcze się nie zorientował, to wygląda to na nową inkarnację Polish Cavalry (PLCA).

Jestes w błędzie chłopie ! wg Ciebie kazdy polski korp w Legionie bedzie Ci przypominac PLCA ? gdzie tu masz ludzi z PLCA procz mnie ? to ze reszta wybrała milicje ( buehehe ) a co niektorzy ( CARTEL-szacun) to ich sprawa ale nie mieszaj tutaj nic z PLCA!

DjCiNo

  • Gość
Odp: [BA-AR]BALTIC AREA/[X.I.X]-dyskusja
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 26, 2011, 15:43:31 »
Co oznacza ze alliance bardzo dużo inwestuje w swoich graczy? Mógłbyś rozwinąć ten temat. Drugie moje pytanie to PVP - o jakiej skali pvp mówimy bo ostatnio legion to w wiekszości mega lag bloby vs. NC czy coś mniejszego też się zdarza. Jak z CTA itp.

A jestes zainteresowany ? jesli tak to przyjdz i sam zobacz ! jesli jestes mega pvprowiec,którym ja nie jestem to w takim razie gangi sa co chwila...a raczej nie ma dnia zeby nie bylo ! i bloby i zwykle jak kto woli

sc0rp

  • Gość
Odp: [BA-AR]BALTIC AREA/[X.I.X]-dyskusja
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 27, 2011, 03:05:08 »
Co oznacza ze alliance bardzo dużo inwestuje w swoich graczy?
Skoro cino milczy na ten temat to ja napisze co spotkalem w legionie czego nie spotkalem i nie slyszalem u innych ally:
- najlepsi pvperzy dostaja od ally plexy
- jak sie jest aktywnym dostaje sie moony
- ally pozycza starszym czlonkom sc/tytki ktore mozna pozniej po preferencyjnych cenach wykupic
- jest pelen reimbusment shipow (nie wiem czy dotyczy t3 i marudow) ale z pewnoscia wszystkiego mniejszego

Info moze byc czesciowo lub calkowicie outdated bo beda ze dwa lata jak nie latam w dronkowie

Minusy zauwazylem trzy:
- trzeba sie ogarnac na poczatku przynajmniej do czasu zrozumienia komend
- racenie, plexienie ssie w porownaniu do regionow angelsow a tym bardziej guristasow
- jesli komus zalezy na ss to ma powazny problem bo nie ma gdzie go odrobic

Frankie

  • Gość
Odp: [BA-AR]BALTIC AREA/[X.I.X]-dyskusja
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 27, 2011, 03:14:18 »
Skoro cino milczy na ten temat to ja napisze co spotkalem w legionie czego nie spotkalem i nie slyszalem u innych ally:
- najlepsi pvperzy dostaja od ally plexy
- jak sie jest aktywnym dostaje sie moony
- ally pozycza starszym czlonkom sc/tytki ktore mozna pozniej po preferencyjnych cenach wykupic
- jest pelen reimbusment shipow (nie wiem czy dotyczy t3 i marudow) ale z pewnoscia wszystkiego mniejszego

Info moze byc czesciowo lub calkowicie outdated bo beda ze dwa lata jak nie latam w dronkowie

Minusy zauwazylem trzy:
- trzeba sie ogarnac na poczatku przynajmniej do czasu zrozumienia komend
- racenie, plexienie ssie w porownaniu do regionow angelsow a tym bardziej guristasow
- jesli komus zalezy na ss to ma powazny problem bo nie ma gdzie go odrobic
A ciemne strony? Nic nie jest na świecie za darmo no chyba, że dronkowo jest, aż tak bogate. No i jeszcze jedno pytanie, gdzie ten nowy corp zamierza urzędować (region/konstelacja)?

sc0rp

  • Gość
Odp: [BA-AR]BALTIC AREA/[X.I.X]-dyskusja
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 27, 2011, 06:01:11 »
Ciemne strony jakie zauwazylem to ci napisalem

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [BA-AR]BALTIC AREA/[X.I.X]-dyskusja
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 27, 2011, 11:07:19 »
Skoro cino milczy na ten temat to ja napisze co spotkalem w legionie czego nie spotkalem i nie slyszalem u innych ally:
- najlepsi pvperzy dostaja od ally plexy - wiekszosc korpow w c0ven ma taki program, dodatkowo alians daje okazyjnie rozne granty, ostatnio dostalismy od AAA w ramach przyjazni 3 machariele i 10 tengu, i czesc tych statkow trafila do najlepszych pvperow
- jak sie jest aktywnym dostaje sie moony - jakie?
- ally pozycza starszym czlonkom sc/tytki ktore mozna pozniej po preferencyjnych cenach wykupic - w c0ven bpc na Nyksa korp dostaje za darmo, jezeli ma minsy zeby go sobie zbudowac, a polowa tytanow jest aliansowa, wiec wszystkie korpy maja do nich dostep - to chyba to samo
- jest pelen reimbusment shipow (nie wiem czy dotyczy t3 i marudow) ale z pewnoscia wszystkiego mniejszego - u nas jest aliansowy reimbursment dykt i logistykow, a carriery i dready sa aliansowe i wydawane sa pilotom przed akcja, do tego dochodzi szeroki wachlarz korpowych reimbursow, darmowe statki dla fc, dla najaktywniejszych, darmowe sfitowane cepy dla najmlodszych itd.

Zauwaz, ze nie mamy Technet moonow jak na polnocy, ani alloyowego eldorado z minsami, a nie ma duzych roznic.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Minna Hinata

  • Gość
Odp: [BA-AR]BALTIC AREA/[X.I.X]-dyskusja
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 27, 2011, 13:27:28 »
- ally pozycza starszym czlonkom sc/tytki ktore mozna pozniej po preferencyjnych cenach wykupic - w c0ven bpc na Nyksa korp dostaje za darmo, jezeli ma minsy zeby go sobie zbudowac, a polowa tytanow jest aliansowa, wiec wszystkie korpy maja do nich dostep - to chyba to samo

Mylisz pojecia Panie. Wy musicie sobie zbudowac zeby miec, w Legionie lecisz na posa, wsiadasz, fitujesz i masz. To duza roznica. Podobnie z tytanami. Jestes zaufany, masz odpowiednie skile, lecisz na posa, wsiadasz, fitujesz, masz. Pozniej jak sie podoba to odkupujesz. Nie myl ally tytanow do ktorych dostep maja dyrektorzy odpowiednich korporacji do mozliwosci posiadania wlasnego prywatnego tytana juz zbudowanego z mozliwoscia pozniejszego odkupienia go.

- jest pelen reimbusment shipow (nie wiem czy dotyczy t3 i marudow) ale z pewnoscia wszystkiego mniejszego - u nas jest aliansowy reimbursment dykt i logistykow, a carriery i dready sa aliansowe i wydawane sa pilotom przed akcja, do tego dochodzi szeroki wachlarz korpowych reimbursow, darmowe statki dla fc, dla najaktywniejszych, darmowe sfitowane cepy dla najmlodszych itd.

C0ven:
- dykty
- logi
- carriery i dredy aliansowe (wydawane przed akcja dodam)
- darmowe statki dla fc - wymien moze jakiej klasy bo FC =/= FC, jedni lataja cepami, drodzy commandami, jeszcze inni tech 3

Legion:
- Pelny (czyli 100% ceny jita) reimb shipow tech 1 i tech 2 (chyba z wylaczeniem maruderow i black opsow) straconych w "nie-glupi" sposob czyli w trakcie ally cta / roama z ally
- Pelny (czyli 100% ceny jita) reimb capitali i supercapitali straconych w trakcie akcji (z tego co slyszalem jak jest ubezpieczony dred i masz ladne kill ration podczas solo gank napadow, jest mozliwosc reimb na zasadzie doplacenia do pelnego ubezpieczenia ale moge sie mylic).

Zauwaz, ze nie mamy Technet moonow jak na polnocy, ani alloyowego eldorado z minsami, a nie ma duzych roznic.

Powyzej wymienione ale Legion przewaza nad C0venem pod wzgledem dbania o korporacje i membersow. Co do podarunku od AAA nie mam zdania, dziwne to to...
« Ostatnia zmiana: Marzec 28, 2011, 12:38:32 wysłana przez Doom »

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [BA-AR]BALTIC AREA/[X.I.X]-dyskusja
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 27, 2011, 13:44:41 »
Nie twierdze, ze c0ven ma lepszy reimburs program niz Legion, ale jest zblizony, po prostu wiecej zalatwiamy wewnatrz korpow a mniej aliansowo. Rezultat jest ten sam, wszyscy maja czym latac i nikt sie nie boi wtopy. Zreszta ciezko porownywac te alianse, zwlaszcza na poziomie supercapitalowym Legion ma znacznie lepsze warunki, mimo to jak widac nie jest tak, ze inne alianse zostaja jakos szczegolnie w tyle, nawet na biednym oszolomiastym  Poludniu.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [BA-AR]BALTIC AREA/[X.I.X]-dyskusja
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 27, 2011, 14:42:08 »
@Minna Hinata - reimbursy i takie tam są ok ale do pewnej granicy. Jak ktoś jest pipa to do końca życia będzie wyciągał łapki po coś darmowego zamiast samemu na to zapracować. Nauka płynie także stąd, że możesz coś stracić inaczej lepiej pograć na sisi gdzie wszystko jest praktycznie darmowe, czyż nie?

BTW - co to znaczy, że imię w profilu masz "nie do publicznej informacji", jesteś jakimś trollem, szpionem, ...? Kultura wymaga, aby się przedstawić.

@DjCiNo - chciałbym Cię zapytać gdzie roamujecie jeśli to nie tajemnica.

Goomich

  • Gość
Odp: [BA-AR]BALTIC AREA/[X.I.X]-dyskusja
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 27, 2011, 15:37:44 »
[mod]Masz rację Nite, regulamin KSODa wymaga podania tych danych w profilu i zgody zarządu na postowanie jeśli jest się korpie NPC.[/mod]

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: [BA-AR]BALTIC AREA/[X.I.X]-dyskusja
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 28, 2011, 13:32:04 »
Byłem w Legionie i mogę potwierdzić słowa Cina, reimbursement był tam pełny dla wszystkich statków T2/BS+fity, straconych na roamach prowadzonych przez wyznaczonych FC i na CTA, oczywiście nie wdupionych w kretyński sposób :D
Kalkulacja była tak zgrabna że gracz nawet ubezpieczając BSa nic na tym nie tracił ani nie zyskiwał.
Dodatkowo kto miał skille, weryfikowane przez szefów, dostawał Dreda/Lotnisko z kompletem fitu/drutów/boosterów. I to nie było na zasadzie rozdawania przed CTA z dyrektorskiego, tylko na wieczyste użytkowanie.
Odnoście SC to trzeba by innych pytać, mi nie było dane doczekać operacyjnego Nyxa tam ;)

IMO bardzo zdrowe i mądre podejście które skutkowało wysoką partycypacją graczy w XIX i odczuciem bycia potrzebnym sojuszowi jako JA - człowiek, a nie moje statki i iski.
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [BA-AR]BALTIC AREA/[X.I.X]-dyskusja
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 28, 2011, 15:03:51 »
[admin]Ja wiem że moje wyobrażenie o dyskusji ontopic w porównaniu z wiekszością jest strasznie faszystowskie i nietolerancyjne, ale może tak od czasu do czasu jednak rozważcie alternatywę w postaci przycisku "zgłoś moderatorowi" zamiast samemu bawić się w moderatora? (Jeśli chcecie moderować CV do Xarta albo Hastry)[/admin]

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

DjCiNo

  • Gość
Odp: [BA-AR]BALTIC AREA/[X.I.X]-dyskusja
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 29, 2011, 08:15:28 »
O JEZUŚ co tu sie wyrabia jak mnie nie ma :) zaledwie pare dni w robocie a tu spora lektura mnie spotkala...Co do reimba to jak koledzy wyzej wymienili to swieta racja a w szczegolnosci w wypowiedzi Lt...otoz pytanka jakie zdazylem zapamietac to gdzie urzedujemy tak?glowna siedziba jest w Perrigen Falls..ale obok rowniez sa regiony XIX jak Malpais,The Kalevalla Expanse,Etherium Reach...równiez sporo systemow w Great Widlands czy Scalading Pass i tutaj sie nie zgodze z kolega gdzies tam wyzej (Dark Flonoe) ktory napisal ze racenie ssie w porownaniu do angels czy guristas dla mnie to jest bull shit bo polaczenie do innychn regionow jest na wyciagniecie reki i smialo mozna sobie pare bezpiecznych skokow wykonac do venal czy angelsow takze no comment...ale co tu do racenia to wiadomo w wolnym czasie gdzie jest go pol na pol gdzie naprzeciw drugiej polowie wychodzi CTA i nie ma zmiłuj to chyba jasne...Tylko jedno mi sie tutaj nie podoba ze jest tu dyskusja o BA-AR a tu koledzy mi reklamuja c0ven do tego chyba jest inny temat no chyba ze to jest legalne wlazic z buciorami !

Oraz do Nitefish...gdzie roamujemy? tu pozostawie wypowiedz bez dalszego komentarza...

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [BA-AR]BALTIC AREA/[X.I.X]-dyskusja
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 29, 2011, 10:15:30 »
@DjCiNo - to było jak najbardziej serio pytanie ponieważ nieco latałem po okolicy od Curse na północ i były pustki. Patrząc na mapkę jedynym i najbliższym miejscem nie zrzeszonym w + jest okolica Geminate, gdzie teraz trwa wojna.
Napisałeś, że roamujecie codziennie i chciałem się dowiedzieć gdzie jest taka piękna kraina  na małe wypady. To wszystko.

sc0rp

  • Gość
Odp: [BA-AR]BALTIC AREA/[X.I.X]-dyskusja
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 29, 2011, 11:11:19 »
@DjCiNo jak bylismy razem w PLCA to legion ograniczal sie do dronkowa, angele mial Atlas a Venal bylo kampione przez RZR, dlatego dopisalem ze info ktore posiadam jest sprzed 2 lat i  moze byc czesciowo lub calkowicie outdated - takze to nie bullshit tylko sie zdezaktualizowalo :) No to co "warpajem", "poszli, poszli, poszli" i fly safe fajnie ze znow mamy Polakow w legionie :D

Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
Odp: [BA-AR]BALTIC AREA/[X.I.X]-dyskusja
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 29, 2011, 11:42:29 »

- darmowe statki dla fc - wymien moze jakiej klasy bo FC =/= FC, jedni lataja cepami, drodzy commandami, jeszcze inni tech 3


Ci "FC" u Was to latają w cepach po to żeby szybciej zwiać z pola walki?..... u nas w cepach to scauci latają :)
Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: [BA-AR]BALTIC AREA/[X.I.X]-dyskusja
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 29, 2011, 13:49:23 »
Ci "FC" u Was to latają w cepach po to żeby szybciej zwiać z pola walki?..... u nas w cepach to scauci latają :)
kolejny marny troll...
Wielu FC lata cloakerami, i nie po to żeby zwiać z pola walki, tylko po to żeby nie zaliczyć primary i zostawić flotę bez dobrego dowództwa. Tak, zaraz odpiszesz że w dobrej flocie pownien być wyznaczony zastępca bla bla bla... tylko przegrać walke można nawet przez kilkunastosekundowe zamieszanie spowodowaniem przejmowania onego.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [BA-AR]BALTIC AREA/[X.I.X]-dyskusja
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 29, 2011, 21:24:00 »
Dokładnie tak, FC  musi przeżyć a stercząc w cloaku jest safe i tylko wydaje rozkazy. U nas też się cepików z cloakiem używa.

DjCiNo

  • Gość
Odp: [BA-AR]BALTIC AREA/[X.I.X]-dyskusja
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 30, 2011, 12:56:42 »
Nite sa pustki i jest spokoj bo jest wymiecione :) i to jest to o czym pisalem ze w wiekszosci regionow jest spokoj ducha...a wracajac do poprzedniego to naprawde nie moge Ci dokonczyc... :P mam nadzieje ze rozumiesz :) jak narazie korp stoi w miejscu z ludzmi :( mam nadzieje ze sie to zmieni... cheers

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Odp: [BA-AR]BALTIC AREA/[X.I.X]-dyskusja
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 30, 2011, 13:09:04 »
Nite sa pustki i jest spokoj bo jest wymiecione :) i to jest to o czym pisalem ze w wiekszosci regionow jest spokoj ducha...a wracajac do poprzedniego to naprawde nie moge Ci dokonczyc... :P mam nadzieje ze rozumiesz :) jak narazie korp stoi w miejscu z ludzmi :( mam nadzieje ze sie to zmieni... cheers

a tak z ciekawosci czemu nie c0ven ?

* mpp jest zdania, ze polactwo powinno sie trzymać razem, inaczej do niczego nie dojdziemy

Mona X

  • Gość
PRZENIESIONY: Flame: Odp: [BA-AR]BALTIC AREA/[X.I.X]-dyskusja
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 30, 2011, 13:29:03 »

DjCiNo

  • Gość
Odp: [BA-AR]BALTIC AREA/[X.I.X]-dyskusja
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 30, 2011, 22:41:05 »
Czemu nie c0ven?...prosto i zwiezle no bo nie ! latalem z nimi 2 lata nie mowie ze zle wspominam tamte czasy wrecz przeciwnie...ale poprostu nie chce byc w c0ven i tyle...zżylem sie z XIX i dlatego jestem tam...przydaloby sie dlatego wiecej Polakow  w BAAR i mam nadzieje ze sie to uda a jak nie to zostaje tam z bratem w 2 osobowym korpie nie wywala mnie za to przeciez :)

Frankie

  • Gość
Odp: [BA-AR]BALTIC AREA/[X.I.X]-dyskusja
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 31, 2011, 03:10:46 »
Czemu nie c0ven?...prosto i zwiezle no bo nie ! latalem z nimi 2 lata nie mowie ze zle wspominam tamte czasy wrecz przeciwnie...ale poprostu nie chce byc w c0ven i tyle...zżylem sie z XIX i dlatego jestem tam...przydaloby sie dlatego wiecej Polakow  w BAAR i mam nadzieje ze sie to uda a jak nie to zostaje tam z bratem w 2 osobowym korpie nie wywala mnie za to przeciez :)
Legion nie wywali 2 osobowego corpa? Nie było jakiegoś warunku, że dają wam czas na rozbudowę corpa, a jak się nie uda to się rozstajecie? Bo trochę to dziwne, żeby jeden z najsilniejszych ally trzymał 4 osobowy corp u siebie niebędący holderem alliancu. No i oczywiście życzę powodzenia w rekrutacji bo to fajna idea stworzyć grupę Polaków w świecie dronek i to w tak dobrym alliansie.

DjCiNo

  • Gość
Odp: [BA-AR]BALTIC AREA/[X.I.X]-dyskusja
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 31, 2011, 11:17:05 »
Jak to sie mowi...zeby nie zachwalac...."sie gra sie ma" :) Papcio i reszta brygady mnie kochaja :P hehehe apropo ludzi wczoraj zjawilo sie dwóch czyli pomalu ktos moze zacznie dochodzic...mam kontakt z jakas grupka ktora jest zainteresowana dronkowem ale oni bardziej cos chyba w produkcje chca isc to napewno do shadow i rent the system...no i jakis dwoch typkow jeszcze...malymi krokami byc moze efektywnie...wczoraj przerabialem temat z ceo ally i pytal sie dlatego polacy niechca dochodzic czyzby nie lubieli poteżnych bujek ?? :) takze nie wiem co mam mowic ...

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [BA-AR]BALTIC AREA/[X.I.X]-dyskusja
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 31, 2011, 11:20:35 »
ytal sie dlatego polacy niechca dochodzic czyzby nie lubieli poteżnych bujek ?? :) takze nie wiem co mam mowic ...

Pomogę Ci:

- "nie lubim ruskich (pierogów)"
- nie lubimy "bocianów"
- nie lubimy RMT
- więcej zna angielski niż rosyjski
- http://www.evenews24.com/2011/03/30/csm6-delegate-accused-of-offering-real-money-bribes-for-sov-drop/


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

DjCiNo

  • Gość
Odp: [BA-AR]BALTIC AREA/[X.I.X]-dyskusja
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 31, 2011, 11:54:44 »
zawyło rasizmem !