Autor Wątek: O fejsbooku  (Przeczytany 13341 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
O fejsbooku
« dnia: Marzec 15, 2011, 13:22:46 »
Cytuj
Jeśli ktokolwiek ma konto na Facebooku i Lubi "EVE ONLINE" (co chyba każdy ma takowe),
Załozymy się?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: O fejsbooku
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 15, 2011, 13:27:11 »
Doom, wielki antyfan facebooka :)

Muszę się kiedyś wywiedzieć od Ciebie i postarać zrozumieć, czemuż ty tak nie lubisz tego facebooka :)
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: O fejsbooku
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 15, 2011, 13:27:54 »
Jeśli jednak trafiła się osoba, która nie ma konta w powyższej stronie

Ja nie mam. W pewnym sensie uswiadomiles mi, ze to mnie stawia troche jakby poza marginesem nowoczesnego spoleczenstwa medialnego.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: O fejsbooku
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 15, 2011, 13:30:09 »
Doom, chciałbym, ale:
1. Nie mam klienta i nie będę miał bo używam Linuxa (a na Wine nie działa Jukebox, a to dla mnie ważny komponent)
2. Ja tylko postawiłem założenie czy "ktokolwiek ma konto na Facebooku i Lubi "EVE ONLINE" (co chyba każdy ma takowe), choć widać, że mam do czynienia z wrogiem Facebooka"
3. To już jest Offtopic.


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: O fejsbooku
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 15, 2011, 13:32:19 »
Ja nie mam. W pewnym sensie uswiadomiles mi, ze to mnie stawia troche jakby poza marginesem nowoczesnego spoleczenstwa medialnego.

Tez nie mam i dobrze mi z tym. A to tzw. "nowoczesne społeczeństwo medialne" określiłbym nieco dosadniej. Ale wtedy podpadnę pod cenzurę.  ;D

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: O fejsbooku
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 15, 2011, 13:32:56 »
Ja nie mam. W pewnym sensie uswiadomiles mi, ze to mnie stawia troche jakby poza marginesem nowoczesnego spoleczenstwa medialnego.

Kicha nie? Cytat roku 2011: Nie masz facebooka, nie istniejesz :)
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: O fejsbooku
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 15, 2011, 13:35:53 »
STRASZNE... oh wait ja jestem taki aspołeczny że mogę z tym żyć
https://chrome.google.com/webstore/detail/eommhojjeeaapcofdjleiamnokcfdnna ;D

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: O fejsbooku
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 15, 2011, 13:38:17 »
STRASZNE... oh wait ja jestem taki aspołeczny że mogę z tym żyć
https://chrome.google.com/webstore/detail/eommhojjeeaapcofdjleiamnokcfdnna ;D

Oooo widzisz, już cię lubię :)
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Gregorius

  • Gość
Odp: O fejsbooku
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 15, 2011, 13:55:19 »
Ponieważ najwyraźniej też nie istnieję, to może jako zjawa zapytam :

Jaki jest praktyczny cel nowego serwera? Tzn. że singularity odejdzie w niepamięć, czy będa 2 testowe serwery ? (tak tylko pytam tych, co siedzą w temacie, bo link xartha zemdlił mnie po pierwszym akapicie ^_^ tl:tr)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: O fejsbooku
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 15, 2011, 13:57:20 »
Kicha nie? Cytat roku 2011: Nie masz facebooka, nie istniejesz :)

F**k FB :P

Za 5 lat nawet nie będziemy o nim pamiętać.

Devblogi mam podlinkowane do czytnika RSS w Firefoxie i od razu widzę jak coś nowego się pojawia.

Greg - nic się nie zmienia, masstesty (i inne eventy) będą na nowym serwerze testowym.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: O fejsbooku
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 15, 2011, 14:06:30 »
ja mam, ale wstydze sie przed znajomymi, ze gram w internetowe statki kosmiczne.

Gregorius

  • Gość
Odp: O fejsbooku
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 15, 2011, 14:06:59 »
Czyli dodatkowy serwer, który będzie sprzężony z Singularity ? Czy osobna jednostka ?
Ofc. popieram wszystko, co pomoże w walce z lagiem, jeśli zaczęliby od dodania paru nodów :D

ja mam, ale wstydze sie przed znajomymi, ze gram w internetowe statki kosmiczne.
Doobre :P

Wyobrażasz sobie taką akcję :

Kumple skrzykują na 'flaszkę terenową' a ty mówisz 'ziomki, nie mogę, bo dzisiaj strzelam na roamie' ...   >:D >:D

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: O fejsbooku
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 15, 2011, 14:23:28 »
Facebook = Facepalm  :P
Tez nie mam i całkowicie dobrze sie z tym czuje.
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: O fejsbooku
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 15, 2011, 14:30:02 »
Ja mam facebooka tylko z 2 powodów:
- traktuję go jako stronę z newsami,
- aby zamknąć usta idiotom z mojego osiedla, że jestem ''zacofany''.

Poza tym nikt nie może mnie znaleźć na fejsie (bo tak sobie ustawiłem.).


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

Gregorius

  • Gość
Odp: O fejsbooku
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 15, 2011, 14:31:53 »
.. no i po topicu ;/

A możnaby wydzielić ten szajs o FB ? Bo mnie zaciekawił ten nowy serwer i fajnie by było, jakby pojawiało się tu więcej info o działaniu etc.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: O fejsbooku
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 15, 2011, 15:06:55 »
ja tam (z żoną) bojkotuję FB... IMHO przerost formy nad treścią...

Ponieważ najwyraźniej też nie istnieję, to może jako zjawa zapytam :

Jaki jest praktyczny cel nowego serwera? Tzn. że singularity odejdzie w niepamięć, czy będa 2 testowe serwery ? (tak tylko pytam tych, co siedzą w temacie, bo link xartha zemdlił mnie po pierwszym akapicie ^_^ tl:tr)
No widzisz, a jakbyś przełknął i zmusił się do czytania, to pewnie dotarłoby do Ciebie, że Ducie:
Cytuj
will be our brand new public facing Event Server. This is in contrast to Singularity, which is a Public Server. The difference is that where Singularity is up and running and open to players almost 24/7, Duality will only be opened for special CCP run events.
oraz może zauważyłbyś, że:
Cytuj
Special testing events will now be run on the Duality test server, leaving Singularity available for general feature testing.
a na to wszystko na zachętę CCP podało:
Cytuj
Rewards for participating in events will be given on Singularity, and anyone intentionally disrupting these events will receive a permanent ban on both Duality and Singularity.
co prawda nie bardzo rozumiem na co komu nagroda którą można się cieszyć do najbliższego uploadu z Trian...
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Gregorius

  • Gość
Odp: O fejsbooku
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 15, 2011, 15:12:37 »
o, dzięki Dormio. Teraz już wiem, jaki jest gł. cel tego czegoś ^_^.

Goomich

  • Gość
Odp: O fejsbooku
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 15, 2011, 15:19:28 »
ja tam (z żoną) bojkotuję FB... IMHO przerost formy nad treścią...

Jakiej formy, nad jaką treścią?

No widzisz, a jakbyś przełknął i zmusił się do czytania, to pewnie dotarłoby do Ciebie, że Ducie:oraz może zauważyłbyś, że:a na to wszystko na zachętę CCP podało:co prawda nie bardzo rozumiem na co komu nagroda którą można się cieszyć do najbliższego uploadu z Trian...

No i teraz przez ciebie dalej nie założy konta. Następnym razem jak będą mówić, dlaczego Polska to taki ciemny kraj, to powiedzą: brak pieniędzy, brak ludzi, brak chęci, Dormio.

Gregorius

  • Gość
Odp: O fejsbooku
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 15, 2011, 15:37:51 »
znaczy, że jeśli nie przeczytałem tego do końca i nie wyłowiłem meritum to oznacza to, że jestem ciemny - prawda ?

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: O fejsbooku
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 15, 2011, 15:42:33 »
No i teraz przez ciebie dalej nie założy konta. Następnym razem jak będą mówić, dlaczego Polska to taki ciemny kraj, to powiedzą: brak pieniędzy, brak ludzi, brak chęci, Dormio.
A możesz jaśniej ? Na Ducie ma konto o ile ma konto na Trian, po co miałby zakładać kolejne konto ?

znaczy, że jeśli nie przeczytałem tego do końca i nie wyłowiłem meritum to oznacza to, że jestem ciemny - prawda ?
Możesz być co najwyżej nieoświecony lub pozbawiony niezbędnej Ci do życia informacji jaką jest potrzeba sens istnienia Ducie, ale ciemny ? Nigdy bym Ciebie nie nazwał ciemnym no chyba, że jesteś brunetem o śniadej skórze, ale tu prędzej ciemnotę wciskał by Ci SokoleOko  ;) :P

Jakiej formy, nad jaką treścią?
A widzisz na FB jakąkolwiek treść ? Nie ma treści to nie ma formy.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

magni

  • Gość
Odp: O fejsbooku
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 15, 2011, 15:56:59 »
Nie ma treści to nie ma formy.

moze byc forma bez tresci czyli formalizm :)
"i to jest niebezpieczne, bo jak nie ma tresci to ktos moze sobie podkladac pod to rozne tresci nawet takie ktorych bysmy nie chcieli" (cytat troche niedokladny bo pisze z pamieci a ta jest zawodna :)

Gregorius

  • Gość
Odp: O fejsbooku
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 15, 2011, 15:57:11 »
(..)  ale ciemny ? Nigdy bym Ciebie nie nazwał ciemnym no chyba, że jesteś brunetem o śniadej skórze

* Gregorius leci w te pędy do fryzjera na farbkę i solarę  >:D

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: O fejsbooku
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 15, 2011, 16:01:12 »
moze byc forma bez tresci czyli formalizm :)
"i to jest niebezpieczne, bo jak nie ma tresci to ktos moze sobie podkladac pod to rozne tresci nawet takie ktorych bysmy nie chcieli" (cytat troche niedokladny bo pisze z pamieci a ta jest zawodna :)
z grubsza to miałem na myśli
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Goomich

  • Gość
Odp: O fejsbooku
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 15, 2011, 16:13:55 »
A możesz jaśniej?

Jaja sobie robiłem z tych "Nie masz facebooka, nie istniejesz", "Ja nie mam. [cut] stawia troche jakby poza marginesem nowoczesnego spoleczenstwa medialnego." itp.

A widzisz na FB jakąkolwiek treść ? Nie ma treści to nie ma formy.

Oczywiście, ale ja mam może z pięciu zaprzyjaciołowanych ludzi.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: O fejsbooku
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 15, 2011, 16:48:54 »
Jak kiedys dlugo nie mialem komorki, (bo wyszedlem ze slusznego wtedy zalozenia dla mnie, ze jest mi niepotrzebna) to tez czasem mialem klopot, zeby to wytlumaczyc roznym dziundziom. Skoro "wszyscy" maja, to czemu ty nie. Bo nie. Ale czemu. Nawet kilka razy ofiarowano mi stara komorke (bo moze mnie nie stac). Podobnie dla kogos kto na codzien posluguje sie fejsbukiem, twitterem, itd ktos kto ma dostep do internetu a nie spedza czasu w ten sposob, jest po prostu zacofany albo glupi. Trzeba sie z tym pogodzic, dzisiaj postep dokonuje sie z taka predkoscia, ze czasem mi sie wydaje, ze wystarczy przez kilka lat nie miec kontaktu z nowinkami technologicznymi, zeby zostac przerzuconym poza luke pokoleniowa i wykluczonym z normalnej dyskusji, co nie zdarzylo sie takiemu np Robinsonowi po powrocie z wyspy  ;D
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: O fejsbooku
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 15, 2011, 18:33:49 »
(...) Podobnie dla kogos kto na codzien posluguje sie fejsbukiem, twitterem, itd ktos kto ma dostep do internetu a nie spedza czasu w ten sposob, jest po prostu zacofany albo glupi. Trzeba sie z tym pogodzic, dzisiaj postep dokonuje sie z taka predkoscia, ze czasem mi sie wydaje, ze wystarczy przez kilka lat nie miec kontaktu z nowinkami technologicznymi, zeby zostac przerzuconym poza luke pokoleniowa i wykluczonym z normalnej dyskusji, co nie zdarzylo sie takiemu np Robinsonowi po powrocie z wyspy  ;D

Z niczym się nie trzeba pogodzić. Wystarczy cechować się zdrowym rozsądkiem i odrobiną intelektu zdolna do przyswajania informacji pochodzących z innych źródeł niż FB, NK, Twitter czy inne MTV. Nauka mająca znacznie solidniejsze podstawy niż rzekomo "kształtujące" obecnie postawy, i poglądy teorie już dawno (tylko przykład) ustaliła, choć to akurat nie najszczęśliwsze słowo, że człowiek może ogarnąć ca. 150 znajomych/kumpli/zjomali, jak zwął tak zwał. w takim sensie, żeby ich kojarzyć, pamiętać, coś o nich wiedzieć. A na takim FB co ? A 5k znajomych  ;D ;D z których 4900 ten posiadacz konta nie umie nawet wymienić z imienia czy nicka. A 3 miesiące temu masz 5k nowych znajomych. Polecam znakomity artykuł bodajże z Focusa - "Jak nas psuje FACEBÓG" ukazując, nie piję do nikogo - zacofanie intelektualno-emocjonalne "statystycznego" usera tzw. portali społecznościowych. Przy okazji - dla mnie to była absolutna nowość - przytoczonych jest kilka "świetnych" pomysłów Facebooka na przyszłość.
« Ostatnia zmiana: Marzec 15, 2011, 19:20:16 wysłana przez Pol Kent »

Gregorius

  • Gość
Odp: O fejsbooku
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 15, 2011, 18:51:07 »
Polecam znakomity artykuł bodajże z Focusa - "Jak nas psuje FACEBÓG" ukazując, nie piją do nikogo - zacofanie intelektualno-emocjonalne "statystycznego" usera tzw. portali społecznościowych.

A dałbyś radę to zeskanować i podesłać ? plox plox plox!!oneeleven ^_^

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: O fejsbooku
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 15, 2011, 21:22:32 »
Też bym to przeczytał a z powodu godzin pracy wizyta w bibliotece raczej nie wchodzi w grę

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Kara Mon

  • Gość
Odp: O fejsbooku
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 15, 2011, 21:24:01 »
Nie amm konta na FB i dalej istnieje. Czy zaginam czasoprzestrzen ?

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: O fejsbooku
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 15, 2011, 21:41:21 »
@Gregorius & Doom

Poszukam Focusa w pracy. O ile sprzątaczki go nie zwinęły to oczywiście zeskanują artykuł i wrzucę. To numer bodaj styczniowy Focusa.

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: O fejsbooku
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 15, 2011, 21:41:59 »
kurcze tak ciśniecie na tego fejsa :D
wręcz to sie przerodziło w obsesje, że czuje się naprawde lepszy NIE mając facebooka.
Niech sobie tam żyje jakiś portal :D. A skoro tak o nim rozmawiacie nie mając go to dziwne troche :D
pewpew

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: O fejsbooku
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 15, 2011, 21:44:38 »
moje 3gr.
W 2006 miałem na studiach calkiem fajny pomysł na aplikację łączącą funkcje telefonu komórkowego z facebookiem, zarówno po stronie operatora, jak i usera, z elementami obecnego foursquare'a itp.. Założyłem sobie konto, bo inaczej nie było dostepu do API. Niestety, mieliśmy z kolegami za mało werwy i za dużo innych, ciekawszych zajęć (piwo) i projekt odszedł w odstawkę, a w międzyczasie wtyczki do fb pojawiły się praktycznie w każdym urządzeniu od telefonu po telewizor. Miałem sobie to konto gdzieś tam uśpione, kolejni znajomi sie przyłączali, zachwalali, ale jakoś mi sie do tego nie spieszyło. W końcu, gdzieś 2-3 lata temu jedna z koleżanek jakimś cudem znalazła mnie, dodała i jakoś się to konto uruchomiło. Początkowo, wszystko było nowe i fajne - "lubiłem" kolejne interesujące mnie rzeczy, grałem w gierki (nie, nigdy nie splamiłem się farmville), skonfigurowałem sobie FB już w nowszych komórkach, komentowałem linki znajomych itp...

Ale teraz? spójrzmy prawdzie w oczy:
- "lajki" prawie niczego nam nie dają - na gronie były (są? kto jeszcze używa grona?) sensowne w miarę fora dyskusyjne. Formatowanie FB nie pozwala na sformułowanie jakiejkolwiek w miarę sensownej wypowiedzi.
- gry są głupie i wtórne
- oglądanie czyichś zdjęć mnie umiarkowanie interesuje
- oglądanie durnych przepowiedni/konkursów/demotów tym mniej. Kurna, jak by mnie interesowały demoty, to bym wchodził na tę stronę. Po wała umieszczać linki na fb?


Po co, serio, po co komu facebook? Nawet jak umawiam sie ze znajomymi na wódkę, to do nich dzwonię, względnie rozmawiam przez gg.

Jedyną sensowną funkcję miałby jakby zmergowac go z usługami typu foursquare i groupon i najlepiej jeszcze z jakimś sensownym systemem opinii o odwiedzanych miejscach podpisywanych imieniem i nazwiskiem.

Rozważałem usunięcie konta, ale w sumie po co? Z demonstracyjnego nonkonformizmu i kontestatorstwa już wyrosłem i właściwie szkoda mi czasu na samą czynność usunięcia konta :P

PS. Post mi się rozjechał, bo pisałem go na raty przez jakieś 1,5h. Za niespójności wypowiedzi przepraszam.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: O fejsbooku
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 15, 2011, 21:58:58 »
@Gaunt Bo pewnie kazdy z wypowiadających się tu (może poza Xartem i Hastrą ) widzi co shitbook zrobił im ze znajomych. Z własnego doświadczenia:
- znajimy dziennikarz pytał mnie czy nie znam metod obejścia blokad nałożonych z poziomu admina sieci, po tym jak naczelny gazety sie wściekł że pracownicy poświęcali 3/4 czasu używania netu na FB nie na pracę, o on biedny nie może teraz gadać ze znajomymi
- kilka powtórzeń roku i wywałek z pracy bo zamiast uczyć się / pracować w ruchu było to coś od sadzenia wirtualnych marchewek
- traktowanie portalu jako wyroczni w sprawach wszelakich bez weryfikacji newsa u źródła
- przeegięciem było IMO jak kobieta która uczyła nas podstaw javy, dała nam testy egzaminacyjne a sam... tak zgadliście marchewki znowu...
- ochrona danych osobowych w tego typu miejscach istnieje tylko tak długo jak ktos nie zapłaci odpowiednioza dump bazy adresowej
- ustawienia domyślne bazują  (niestety nie bez powodu)  na tym że przeciętny użyszkodnik takiego czegoś to idiota o IQ zbliżonym do pluszowej przytulanki Dody i jeszcze bardziej plują w twarz czemuś takiemu jak prywatność czy ochrona danych (chyba najbardziej mnie wpienił w pewnym momencie zalew spamu na maile bo idioci znajomi wpuszczali roboty spamerskie FB do swoich książek adresowych)

@Pol lutowy numer, jeśli te kilka pyskówek w sieci i żądań linczu na autorze artykułu które znalazłem poszukując tekstu miały choć to prawdziwe

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Goomich

  • Gość
Odp: O fejsbooku
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 16, 2011, 00:09:44 »
Po co, serio, po co komu facebook?

O premierze recenzji 3 epizodu dowiedziałem się z FB.

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: O fejsbooku
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 16, 2011, 00:15:59 »
O premierze recenzji 3 epizodu dowiedziałem się z FB.
co ma co?