Autor Wątek: Mona X  (Przeczytany 59352 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: 100 milionów. :)
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 17, 2011, 09:45:05 »
Gratki !
Ciekawe, że masz prawie tyle samo skilli co ja  :D

PS
Nie jest ze mną tak źle skoro i w dronkach i w gunnery PVP'er masz mniej SP ode mnie, no chyba, że Ty też jesteś kerbirem :P
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2011, 10:01:27 wysłana przez Dormio »
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Szakal

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 763
  • 16 lat z EvE. Kupa czasu ;] Date of Birth 2004
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Szakal
  • Korporacja: Caldari Provisions
Odp: 100 milionów. :)
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 17, 2011, 10:10:25 »
 To ja tez napisze ze 100 pykla ;P

HOAH \o/

Goomich

  • Gość
Odp: 100 milionów. :)
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 17, 2011, 10:22:00 »
Ciekawe, że masz prawie tyle samo skilli co ja  :D

Bardzo ciekawe.

   

:D


PS
Nie jest ze mną tak źle skoro i w dronkach i w gunnery PVP'er masz mniej SP ode mnie, no chyba, że Ty też jesteś kerbirem :P

Pewnie masz Trajectory Analysis, które u mnie jest dopiero w planach na to półrocze. A dronki, to na pewno górnicze i ADI do twojego racącego thanatosa. :P

A jak chcesz jeszcze poporównywać pisiory, to masz: http://eveboard.com/pilot/Mona_X

PS. Świetna rzecz z tymi skilami w EG.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: 100 milionów. :)
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 17, 2011, 10:44:44 »
Pewnie masz układ atrybutów który pozwala Ci mnie "gonić" w SP. Mi chodziło natomiast o ilość pojedynczych skilli.
A jak chcesz jeszcze poporównywać pisiory [ciach]
Przecież jako baba nie masz, a poza tym ja jestem kerbirem, gdzie mnie się tam porównywać :P
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: 100 milionów. :)
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 17, 2011, 10:53:10 »
Który szybciej zbuduje sprzęt do rozwalenia drugiego :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: 100 milionów. :)
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 17, 2011, 10:56:46 »


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: 100 milionów. :)
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 17, 2011, 11:05:39 »
Żadnego subsystemu na V? Latasz w ogóle T3?

Z pytań "Dlaczego tak, a nie inaczej?": Po czorta Minning Barge i Exhumers na 5 ? ;D
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Goomich

  • Gość
Odp: 100 milionów. :)
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 17, 2011, 11:48:06 »
Żadnego subsystemu na V? Latasz w ogóle T3?

Nie tym charem.

Z pytań "Dlaczego tak, a nie inaczej?": Po czorta Minning Barge i Exhumers na 5 ? ;D

Błędy młodości.

[CBIRR] Soobocz

  • CBIRR
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 224
  • i to wsio :)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Soobocz
  • Korporacja: Charming But Irrational
Odp: 100 milionów. :)
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 17, 2011, 12:04:13 »
Ech no się zaczyna machanie ePeenem :)
Charming But Irrational

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: 100 milionów. :)
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 17, 2011, 13:38:17 »

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: 100 milionów. :)
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 17, 2011, 13:41:58 »
Dokładnie - jako, że Sokół lata Hulkiem, planuję na następny Hulkageddon wybrać się właśnie koparką i zapolować na triggerhappy gankerów ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: 100 milionów. :)
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 18, 2011, 11:40:16 »
Ale lvl4-5 nie dają Ci nic dodatkowo w kwestii przygotowania baita (no chyba, że rzeczywiście zamierzasz kopać):
Cytuj
Mining Barge Skill Bonus:
3% better yield for Strip Miners per level.
7.5% bonus to all shield resistances per level

Exhumers Skill Bonus:
3% better yield for Strip Miners per level
3% reduction in Ice Harvester duration per level

Role Bonus:
Able to equip Strip Miner and Ice Harvester turrets.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: 100 milionów. :)
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 18, 2011, 11:56:33 »
Ale lvl4-5 nie dają Ci nic dodatkowo w kwestii przygotowania baita (no chyba, że rzeczywiście zamierzasz kopać):

Ściśle mówiąc - parę miesięcy kopałem na trzy konta w 0.0 i ten skill (na IV) jest pozostałością po tamtych czasach).


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: 100 milionów. :)
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 18, 2011, 12:25:55 »
Ściśle mówiąc - parę miesięcy kopałem na trzy konta w 0.0 i ten skill (na IV) jest pozostałością po tamtych czasach).
Aha... bo ja myślałem, że to oczekiwanie ofiary na tyle wpędziło Ciebie w taką desperację, że stwierdziłeś - skoro i tak siedzę i się nudzę, to może chociaż odrobinę więcej zarobię na tym lodzie/skałce...  ;) :P
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: 100 milionów. :)
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 18, 2011, 12:33:04 »
Fit jest taki, że wchodzi tam jeden strip - zresztą tylko dla "uwiarygodnienia" (niekopiący Hulk na pasku wydałby mi się podejrzany).

Zresztą - to plan na przyszły Hulkageddon. Zobaczymy czy będę miał czas się tak zabawić, ale jak to zrobię, to napiszę jakis battlereport :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: 100 milionów. :)
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 18, 2011, 12:38:45 »
Fit jest taki, że wchodzi tam jeden strip - zresztą tylko dla "uwiarygodnienia" (niekopiący Hulk na pasku wydałby mi się podejrzany).

Zresztą - to plan na przyszły Hulkageddon. Zobaczymy czy będę miał czas się tak zabawić, ale jak to zrobię, to napiszę jakis battlereport :)
Daj znać kiedy, albo zapraszam do nas... 3 hulki dla baita zawsze lepiej wyglądają i są wiarygodne.  Parę KMów się już tak dorobiliśmy przy okazji iMOPów ;D
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: 100 milionów. :)
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 18, 2011, 15:14:50 »
Ma to też złą stronę. Jak jesteśmy na pasku to miejscowi canfliperzy nie pojawiaja sie wcale albo zaczepiaja tylko ludzi na drugim końcu paska jakieś 300km od nas :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Frankie

  • Gość
Odp: 100 milionów. :)
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 21, 2011, 12:35:46 »
Po co wam 330 skilli przy  100mln SP? Nie wiem jak to zrobiliście, że tak dużo wam się ich uzbierało. Ja mam między 220 a 240 i niezbyt wiem jak dodać jeszcze kolejne 100...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: 100 milionów. :)
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 21, 2011, 12:37:13 »
Skilowali  co popadnie z industry wlacznie

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Goomich

  • Gość
Odp: 100 milionów. :)
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 21, 2011, 12:46:20 »
Po co wam 330 skilli przy  100mln SP? Nie wiem jak to zrobiliście, że tak dużo wam się ich uzbierało. Ja mam między 220 a 240 i niezbyt wiem jak dodać jeszcze kolejne 100...

Poza kolekcjonowaniem, to w trakcie tej bitki  straciłem Rokha. Na markecie był kompletny fit na Apoka, ale akurat brakowało mi skilla na statek, więc wyleciałem w tym na co miałem skilla.

Skilowali  co popadnie z industry wlacznie

To akurat było najpierw.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: 100 milionów. :)
« Odpowiedź #55 dnia: Marzec 21, 2011, 12:53:01 »
Po co wam 330 skilli przy  100mln SP? Nie wiem jak to zrobiliście, że tak dużo wam się ich uzbierało. Ja mam między 220 a 240 i niezbyt wiem jak dodać jeszcze kolejne 100...
A masz już komplecik sam cross-training to około 250 skilli "formalnie" uważanych za bojowe i przydatnych w PVP. Jak dodasz do tego kilkanaście skilli niekoniecznie związanych z PVP, a przydatnych w zarabianiu kasy to masz ponad 300.

Skilowali  co popadnie z industry wlacznie
Zaraz tam co popadnie. Planowo i metodycznie.  :P
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: 100 milionów. :)
« Odpowiedź #56 dnia: Marzec 21, 2011, 13:32:55 »
Planowo i metodycznie co popadnie

FYP :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: 100 milionów. :)
« Odpowiedź #57 dnia: Marzec 21, 2011, 15:26:24 »
Nic nie zrozumiałeś. Nic co było mi zbędne nie mam wyskillowane (i.e. nie były mi potrzebne black opsy = nie mam skilla).
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Goomich

  • Gość
Odp: 100 milionów. :)
« Odpowiedź #58 dnia: Marzec 27, 2011, 15:35:43 »
Pewnie masz układ atrybutów który pozwala Ci mnie "gonić" w SP. Mi chodziło natomiast o ilość pojedynczych skilli.

No to załatwione. :)




Asag

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 210
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wprodukcji
  • Korporacja: WhoKnows
  • Sojusz: JeszczeNieMam
Odp: 100 milionów. :)
« Odpowiedź #59 dnia: Marzec 27, 2011, 15:47:29 »
/Asag zabiera swoje 3,3 mln SP i idzie się schować do kąta  :-[

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: 100 milionów. :)
« Odpowiedź #60 dnia: Marzec 27, 2011, 20:00:03 »
/Asag zabiera swoje 3,3 mln SP i idzie się schować do kąta  :-[

Piękno Eve polega na tym, że taki gracz jak Ty wcale nie stoi automatycznie na straconej pozycji wobec "stumilionowca". Taki stary char wcale nie będzie latał np. interceptorem lepiej niż gość który ma 5-10 mil SP.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: 100 milionów. :)
« Odpowiedź #61 dnia: Marzec 28, 2011, 09:24:42 »
Piękno Eve polega na tym, że taki gracz jak Ty wcale nie stoi automatycznie na straconej pozycji wobec "stumilionowca". Taki stary char wcale nie będzie latał np. interceptorem lepiej niż gość który ma 5-10 mil SP.
Przeczysz samemu sobie. Tu i w paru innych wątkach przekonujesz, że liczy się doświadczenie, a nie tylko SP, a jak sam wiesz "stumilionowiec" ma adekwatnie większą ilość doświadczenia względem kogoś kto ma 5-10mln SP. Oczywiście nie mam na myśli tych co kupili sobie chara i nie definiuję w jakiej dziedzinie ma to doświadczenie. Po prostu taki char miał odpowiednio wiele więcej czasu na zgromadzenie odpowiedniego doświadczenia.
Żeby była jasność TM mam na myśli jedynie, że młody char pomimo, że słabszy wg SP to jeśli wyspecjalizuje się odpowiednio w jakiejś dziedzinie (niestety zaniedbując przez jakiś czas inne) to tylko wówczas ma szanse dorównać, a nawet wyprzedzić "nestorów" EVE. No i oczywiście nie mam na myśli, że "nestor" pozjadał wszelkie rozumy i jest nie do pobicia, po prostu jest mu łatwiej się dostosować do nowych warunków.

No to załatwione. :)
No to jeszcze rakiety i dronki i będzie git. Znów będę się czuł na właściwym miejscu  ;)
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: 100 milionów. :)
« Odpowiedź #62 dnia: Marzec 28, 2011, 09:42:35 »
Przeczysz samemu sobie. Tu i w paru innych wątkach przekonujesz, że liczy się doświadczenie, a nie tylko SP, a jak sam wiesz "stumilionowiec" ma adekwatnie większą ilość doświadczenia względem kogoś kto ma 5-10mln SP. Oczywiście nie mam na myśli tych co kupili sobie chara i nie definiuję w jakiej dziedzinie ma to doświadczenie. Po prostu taki char miał odpowiednio wiele więcej czasu na zgromadzenie odpowiedniego doświadczenia.

Widzę, że posty na tym forum trzeba pisać z precyzją godną umów cywilno-prawnych.

Oczywiście, że oprócz SP jest jeszcze niemierzalne doświadczenie. Ale po pierwsze, to rzecz zupełnie normalna i występuje w każdej grze, więc możemy ją skreślić z równania. Po drugie, to doświadczenie też nie rozkłada się równomiernie. Ja na przykład mogę już "trochę" SP i "spore" doświadczenie, ale w lataniu frytkami jestem totalnie beznadziejny (w weekend znów próbowałem i znów zdechłem, po prostu frytki są za szybkie dla mnie :P), więc gdybym na przykład miał zaliczyć 1v1 przeciwko kadetowi UA z identycznym fitem (= podobnymi skillami na ship/moduły) sam na siebie nie postawiłbym kasy ;)

To, co jednak odróżnia Eve od innych gier, to fakt, że młody char nie jest automatycznie na przegranej pozycji. Nie jest tak, że weterani cały czas mu "odchodzą" - w konkretnych dziedzinach będzie mógł ich dogonić całkiem szybko. Krótko mówiąc - w Eve nie ma "wymaksowanych charów" mających wszystkie łuki +10 jeżdżących na jednorożcach, którzy są "nietykalni", chyba że młodych będzie 50 :P


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: 100 milionów. :)
« Odpowiedź #63 dnia: Marzec 28, 2011, 09:53:33 »
To, co jednak odróżnia Eve od innych gier, to fakt, że młody char nie jest automatycznie na przegranej pozycji. Nie jest tak, że weterani cały czas mu "odchodzą" - w konkretnych dziedzinach będzie mógł ich dogonić całkiem szybko. Krótko mówiąc - w Eve nie ma "wymaksowanych charów" mających wszystkie łuki +10 jeżdżących na jednorożcach, którzy są "nietykalni", chyba że młodych będzie 50 :P
Ale doczytałeś do końca ? Tak przecież napisałem swoimi słowami. Po prostu dojście im do porównywalnego poziomu we wszystkim zajmie porównywalnie tyle samo czasu.

Oczywiście, że oprócz SP jest jeszcze niemierzalne doświadczenie. Ale po pierwsze, to rzecz zupełnie normalna i występuje w każdej grze, więc możemy ją skreślić z równania. Po drugie, to doświadczenie też nie rozkłada się równomiernie. Ja na przykład mogę już "trochę" SP i "spore" doświadczenie, ale w lataniu frytkami jestem totalnie beznadziejny (w weekend znów próbowałem i znów zdechłem, po prostu frytki są za szybkie dla mnie :P), więc gdybym na przykład miał zaliczyć 1v1 przeciwko kadetowi UA z identycznym fitem (= podobnymi skillami na ship/moduły) sam na siebie nie postawiłbym kasy ;)
Przesadzasz. Zapominasz choćby o tzw. obyciu... bo przecież nawet w takiej frytce to ręce Ci się już raczej nie trzęsą, już nie szukasz z paniką opcji statku, etc. Nawet jeśli okazuje się, że "wyuczona" metoda walki dobra dla kruza, taką nie jest dla frytki, to koniec końców mając większe doświadczenie jest Ci łatwiej zaadaptować czy w biegu wypróbować inne sposoby których już kiedyś używałeś. Kadet może skorzystać jedynie z tego co mu przekazali, lub z tego co jest w stanie sam wykminić, a jak sam wiesz w czasie walki jest zdecydowanie za mało czasu na kminienie. Szczególnie jeśli latasz frytką.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: 100 milionów. :)
« Odpowiedź #64 dnia: Marzec 28, 2011, 10:35:49 »
Heh, przeceniasz mnie :)

To, że lecąc w gangu nie mrugnę okiem wskakując w T3 za grubą bańkę na 2-3 krotnie liczebnego przeciwnika, nie znaczy że nie trzęsą mi się łapy gdy walczę tańszym shipem na małym gangu. Wciąż mam myśli typu "ZOMG I'm gonna DIE" i z tego powodu popełniam błędy.

W sumie... może dlatego jeszcze gram. Gdybym wszystko brał z wzruszeniem ramion to przestałbym grać. Kiedyś grałem dużo w paintball i dokładnie tak to się skończyło - moment, w którym przez całą rozgrywkę miałem "war face" i spokojne ręce, stał się końcem mojego grania ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: 100 milionów. :)
« Odpowiedź #65 dnia: Marzec 28, 2011, 10:40:24 »
No to przyznam, że mnie zaskoczyłeś. Mi się ręce trzęsą jak lecę transportowcem i widzę w hisecu kampę. Z kolei jak lecę czymś z myślą: "a poszczelam dla odmiany w kwadraciki", to mi się ręce nie trzesą = zakładam od początku, że wtopię (i oczywiście jestem zawsze ogromnie zaskoczony, że tym razem jeszcze nie). Nie ma dla mnie znaczenia czym akurat się wybrałem (bo przecież wyznaję zasadę żeby nie latać tym na co mnie nie stać).
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: 100 milionów. :)
« Odpowiedź #66 dnia: Marzec 28, 2011, 11:19:51 »
Tu nie chodzi o kasę, bo też przestrzegam zasady numer 1 ;)

Raczej chodzi o wygraną/przegraną. Kazdy loss na killboardzie boli bardziej niż cieszy 50 killi. Oczywiście, są ludzie, którzy na to leją. Piloci frytek z definicji skazani są na dużą liczbę lossów. Ja jednak lubię być "nietykalny".

Przykładowo, w czasie obecnej kampanii z INIT-ami, straciłem w walce z nimi tylko jeden statek.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Frankie

  • Gość
Odp: 100 milionów. :)
« Odpowiedź #67 dnia: Marzec 28, 2011, 14:00:07 »
A masz już komplecik sam cross-training to około 250 skilli "formalnie" uważanych za bojowe i przydatnych w PVP. Jak dodasz do tego kilkanaście skilli niekoniecznie związanych z PVP, a przydatnych w zarabianiu kasy to masz ponad 300.
Po co mam mieć pełny Cross-training od tego są kolejne chary żeby tego nie robić. Jak się ma wszystko na jednym charze to się nie ma nic, bo wszystko jest jakieś takie niedoskillowane. Stąd liczby +300 skilli wygląda bardzo dziwnie. Około 200-220 potrzebujesz żeby mieć zamknięte wszystkie globale i 1-2 rasy perf. Posiadanie 4 ras na 1 koncie to lekka przesada, bo zanim to pozamykasz (spece na 5) to miną wieki.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: 100 milionów. :)
« Odpowiedź #68 dnia: Marzec 28, 2011, 14:11:27 »
Bo ja wiem? Powiedziałbym że to raczej porownywalne. Te długie specki są chyba nawet krótsze niż robienie od zera kolejny i następny raz skili podstawowych ktore trzeba mieć na 5

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ranshe

  • Gość
Odp: 100 milionów. :)
« Odpowiedź #69 dnia: Marzec 28, 2011, 14:18:39 »
Yeah, więcej altów, więcej problemów z logistyką (wiecie, poleciałbym z wami w tym gangu hurków ale mój alt matarski jest gdzie indziej i nie skoczy na klona akurat), więcej wydatków na plexy, więcej skillowania (skille podstawowe x każdy alt)...

A tak chcesz lecieć hurkiem, wsiadasz w hurka, każą ci lecieć drejem, wsiadasz w dreja. Mniej problemów, więcej latania.