Autor Wątek: jaka sieć gsm?  (Przeczytany 11640 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: jaka sieć gsm?
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 10, 2011, 12:13:39 »
Kurier zadzwonil do mnie jeden jedyny raz, i to tylko dlatego ze paczka byla ciezka i nie chcial dzwogac na 2 pietro zeby pocalowac klamke. raz zostawil przesylke u glupiego sasiada a mi kartke w skrzynce - n.c.

Łeee...pikuś. Mnie kurier raz przesyłkę z UK zostawił....pod drzwiami, tak sobie oparł o drzwi i poszedł !!! I tak sobie stała kilka godzin aż wróciłem z pracy. Gdyby któryś sąsiad się nią zainteresował to nigdy bym nawet śladu po niej nie znalazł. Inna sprawa że akurat nic wartościowego w niej nie było.

[CBIRR] Soobocz

  • CBIRR
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 224
  • i to wsio :)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Soobocz
  • Korporacja: Charming But Irrational
Odp: jaka sieć gsm?
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 10, 2011, 12:52:07 »
A ja tak chciałem się spytać co to wszystko ma wspólnego z tematem topica?
Charming But Irrational

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: jaka sieć gsm?
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 10, 2011, 12:54:03 »
zaczeło sie bodajze od podpisywania umowy z gsm przez kuriera :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: jaka sieć gsm?
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 10, 2011, 12:57:39 »
To i tak zależy w głównej mierze od pracownika a nie firmy. Poza tym często się spotykam z tymi samymi kurierami jak gdzieś mieszkam, a to znacznie "podnosi jakość usług" bo gościu mnie zna i inaczej do mnie podchodzi. Tak było w poprzedniej firmie, gdzie paczka przychodziła przynajmniej 2 razy w tygodniu, to z gościem byłem na Ty i nigdy nie było problemu, bo jak trzeba to dzwonił się umówić i wiedział, że nam też zależy na sprzęcie to dzwonił jak wiedział że się nie wyrobi, żebyśmy się na mieście spotkali. To samo z naszym listonoszem, czasami zdarza się fuckup, że coś zawalą i idę zjebać tych na poczcie ale generalnie to sam nam listonosz powiedział, że lubi do nas przychodzić bo zawsze ktoś jest w domu (pracuję w domu), a paczki czasem przychodzą codziennie przez 2 tygodnie. Ostatnio mnie wkurzyli bo gościu wrzucił do skrzynki na raz 2 awizo, powtórne i to co powinno się znaleźć w skrzynce tydzień wcześniej.

Co do awizowania jest jeszcze jedna rzecz, o której pewnie ludzie nie wiedzą i się "denerwują". Paczki przychodzą kurierem PP, listonosz nosi listy. Problem w tym, że te listy są czasem wielkości paczki, bo ludzie chcą oszczędzić i pakują towar w wielką kopertę. Według przepisów listonosz nie ma obowiązku zabrania takiego "listu" ze względu na gabaryty. Dlatego często takie wielkie listy kończą jako awizo w skrzynce i po odbiór musisz się sam zgłosić na poczcie. Stąd też częste kurwowania że listonosz zostawił awizo pomimo że ktoś był w domu. Z drugiej strony, jeżeli taki wypasiony list przyniesie Wam listonosz do domu, to jest jego dobra wola i robi to chociaż nie musi.

A ja tak chciałem się spytać co to wszystko ma wspólnego z tematem topica?

Skończy się na ubijaniu kotletów :)

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: jaka sieć gsm?
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 10, 2011, 13:37:53 »
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.