Autor Wątek: [PODEX] The Pod Express  (Przeczytany 6056 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
[PODEX] The Pod Express
« dnia: Marzec 05, 2011, 20:56:39 »
Matarska Milicja potrzebuje właśnie CIEBIE rekrucie!

The Pod Express to korporacja wewnątrz milicji matarskiej.

Rekrutacja otwarta!

Jedyne wymogi to:
*Chęć czynienia bliźnim niedobrych rzeczy
*Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
*Wystarczająca liczba SP na koncie, by móc wsiąść w battlecruisera, lub fregatę t2

Dozwolona jest każda aktywność mająca na celu PvP, od gankowania w high, po piratkę, czy roamowanie 0.0. Przyjęty z otwartymi ramionami zostanie każdy, kto ma chęć, oraz determinację latać i mordować. Mile widziani absolwenci Unseen Academy.

Korporacja nadal znajduje się w milicji matarskiej, natomiast często latamy w 0.0 razem z zaprzyjaźnionymi sojuszami Yarrr and Co. oraz Finis Terrae. Zarobkowanie jest więc możliwe zarówno na tradycyjnym "pasku" w 0.0, jak i misjach milicyjnych.

Kanał publiczny: Podex Pub

Rekrutanci: Ptysiu, Supernova Slim Schereau, DorianLuthis

Topic do dyskusji:
http://www.eve-centrala.com.pl/forum/index.php?topic=9386.0
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2011, 10:35:18 wysłana przez Ptysiu »
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: [PODEX] The Pod Express
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 06, 2011, 10:34:28 »
Z okazji równego miesiąca od rozpoczęcia rekrutacji myślę, że warto zrobić małe podsumowanie dotychczasowych osiągnięć i podzielić się planami na przyszłość.

Gdy piszę te słowa stan osobowy korporacji wynosi osiem osób. Osobiście jestem usatysfakcjonowany tym wynikiem, zwłaszcza że rekrutacja trwa od niedawna, a do zaoferowania, poza pomocną dłonią, miałem niewiele. Z mojego jako CEO punktu widzenia mam wrażenie, że najcięższe jest już za mną, jako iż wykształcił się już "rdzeń" korporacji, który lata aktywnie, a do rozwoju korporacji podchodzi z dużym entuzjazmem.

Do największej zmiany zaliczam wyjście poza latanie we własnym gronie po low-secu, oraz nawiązaniu współpracy z przyjaciółmi z Yarrr and Co. i Finis Terrae. Dzięki temu korpowicze mają okazję latać w liczebniejszych flotach niż dotychczas. Ważnym jest też fakt latania wówczas po 0.0, co dla wielu moich korpowiczów jest pewną nowością. Wyżej wymienionym sojuszom pragnę bardzo podziękować za wspólne floty. Rewelacyjnie jest móc znów latać ze starą ekipą :).

Celem na dzień dzisiejszy jest przeprowadzka do 0.0, by ułatwić tworzenie wspólnych flot z Yarrr i FT, jak również dalsza rekrutacja celem zwiększenia liczebności flot tworzonych przez samą korporację.

Zapraszam wszystkich tych, którzy chcą współtworzyć tą społeczność jaką jest PodEx. Jest tu możliwość pogadania i polatania wraz z przedstawicielami innych narodowości, jak i w bardziej rodzimym gronie z pilotami Yarrr. Jest to też dobra propozycja dla tych, którzy stosunkowo niedawno rozpoczęli swoją przygodę z EVE i chcieliby spróbować PvP.

Pozdrawiam
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy