Autor Wątek: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja  (Przeczytany 35548 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #140 dnia: Marzec 22, 2011, 12:08:12 »
Dopiero teraz zauważyłeś, że PVP-erzy to oportuniści ?
Gorzej, że im bardziej zacieśniają definicję kerbira tym mniej się w niej mieści, a coraz więcej zaczyna w definicji PVP-era.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

KusKus

  • Gość
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #141 dnia: Marzec 22, 2011, 12:08:49 »
A myślałem że kerbir to taki ktoś kto ani razu nie strzelał do innego gracza...

No to chyba definicja lamy :D

Dorian Rush

  • Gość
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #142 dnia: Marzec 22, 2011, 12:12:35 »
yaaaawn.....

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #143 dnia: Marzec 22, 2011, 12:13:46 »
No to chyba definicja lamy :D
Lama to dla mnie ktoś kto na czymś sie guzik zna a wypowiada się jakby pozjadał wszelkie rozumy tylko dla tego że np. jak w tym przypadku siedzi w korpie który uważa się za zajebistycznoprotrue(dopisz sobie co chcesz)pefauperski.
skad ty bierzesz te definicje? z nonsensopedii?
Z nonsensopedii to się chyba sam urwałeś  :D
No i patrz wyżej te pare linijek  :D
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

KusKus

  • Gość
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #144 dnia: Marzec 22, 2011, 12:16:17 »
eee... Lama to ktoś kto raczej siedzi w czymś sporo czasu, a tak naprawde gowno potrafi... np. Alto :D

Yurioni

  • Gość
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #145 dnia: Marzec 22, 2011, 12:17:12 »
Lama to dla mnie ktoś kto na czymś sie guzik zna a wypowiada się jakby pozjadał wszelkie rozumy tylko dla tego że np. jak w tym przypadku siedzi w korpie który uważa się za zajebistycznoprotrue(dopisz sobie co chcesz)pefauperski.Z nonsensopedii to się chyba sam urwałeś  :D
No i patrz wyżej te pare linijek  :D
widzisz misiu, roznica miedzy nami jest taka, ze mozemy sie wypowiadac i nt. pvp i pve bo obydwa "sporty" uprawiamy w miare regularnie i wydaje mi sie, ze skutecznie, czego nie mozna powiedziec o tobie...

KusKus

  • Gość
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #146 dnia: Marzec 22, 2011, 12:19:09 »
Jak ludzie renesansu normalnie...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #147 dnia: Marzec 22, 2011, 12:22:44 »
widzisz misiu, roznica miedzy nami jest taka, ze mozemy sie wypowiadac i nt. pvp i pve bo obydwa "sporty" uprawiamy w miare regularnie i wydaje mi sie, ze skutecznie, czego nie mozna powiedziec o tobie...

Chłopie...nawet mnie nie znasz, mało tego, nie masz zielonego pojęcia kim jestem w grze, co robiłem i robie, w jakich aliansach i korpach się obracałem a się wypowiadasz??
I to jest właśnie najlepsza definicja lamy, Twoja wypowiedź  :D
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #148 dnia: Marzec 22, 2011, 12:23:28 »
Czas najwyższy z tego zrobić wątek we flame - nie mowię, że jest coś nie halo z naszą dyskusją - ale po prostu poszliśmy taaaaaaaaaakim offtopem, że kwestii "rekrutacji BUFU" to nawet przez lornetkę już nie widzimy ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #149 dnia: Marzec 22, 2011, 12:24:36 »
kim jestem w grze, co robiłem i robie, w jakich aliansach i korpach się obracałem a się wypowiadasz??

Jesteś tylko tak dobry, jak Twój ostatni kill i tyle znaczysz w grze, ile Twój ostatni korp. W Eve nie ma "alei zasłużonych" :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Yurioni

  • Gość
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #150 dnia: Marzec 22, 2011, 12:25:26 »
Chłopie...nawet mnie nie znasz, mało tego, nie masz zielonego pojęcia kim jestem w grze, co robiłem i robie, w jakich aliansach i korpach się obracałem a się wypowiadasz??
I to jest właśnie najlepsza definicja lamy, Twoja wypowiedź  :D
wystarczy poczytac to co tutaj wypisujesz, zeby wyrobic sobie opinie o tobie...

Jrkan

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jrkan Yarik
  • Sojusz: Amarr Militia
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #151 dnia: Marzec 22, 2011, 12:26:03 »
Czas najwyższy z tego zrobić wątek we flame - nie mowię, że jest coś nie halo z naszą dyskusją - ale po prostu poszliśmy taaaaaaaaaakim offtopem, że kwestii "rekrutacji BUFU" to nawet przez lornetkę już nie widzimy ;)
Jak to nie widać? Ja tutaj widzę świetną reklamę BUFU. Mało, że elita pvp, to jeszcze zarabiacie iski w tempie któremu żaden zawodowy kerbir nie dorówna. Ludzie będą do was walili drzwiami i oknami :)

Yurioni

  • Gość
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #152 dnia: Marzec 22, 2011, 12:27:32 »
Jak to nie widać? Ja tutaj widzę świetną reklamę BUFU. Mało, że elita pvp, to jeszcze niezrównani kerbirzy. Ludzie będą do was walili drzwiami i oknami :)
okien nie ma, a drzwi sa bez klamek :)

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #153 dnia: Marzec 22, 2011, 12:30:26 »
Jesteś tylko tak dobry, jak Twój ostatni kill i tyle znaczysz w grze, ile Twój ostatni korp. W Eve nie ma "alei zasłużonych" :)

OK, to teraz czas abyś zalinkował mój killboard...tylko zrób to dobrze...bo znów zalinkujesz pierwszy z brzegu nieaktywny od roku  :D

@Yurioni
Wbij sobie do główki jedno, to że Ty coś uważasz za prawdę, takową prawdą nie musi być...
Ale co tam...znów dałem się wciągnąć w pseudodyskusję z Bufonami...zaprawe powiadam, z Goonami lepiej się dyskutuje  :D
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Yurioni

  • Gość
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #154 dnia: Marzec 22, 2011, 12:31:48 »
OK, to teraz czas abyś zalinkował mój killboard...tylko zrób to dobrze...bo znów zalinkujesz pierwszy z brzegu nieaktywny od roku  :D

@Yurioni
Wbij sobie do główki jedno, to że Ty coś uważasz za prawdę, takową prawdą nie musi być...
Ale co tam...znów dałem się wciągnąć w pseudodyskusję z Bufonami...zaprawe powiadam, z Goonami lepiej się dyskutuje  :D
a tu sie akurat z toba zgodze, nic dziwnego, skoro jestescie na identycznym poziomie...

sc0rp

  • Gość
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #155 dnia: Marzec 22, 2011, 12:32:22 »
Przecież nie napisałem, że ISKi biorą się z dupy, tylko z farmienia. Natomiast dobry PvPer umie farmić maksymalnie efektywnie (krótko i zyskownie).
piekny populistyczny tekst a teraz konkrety

Cytuj
Na anomalkach można tak liczyć - na misjach już nie.
fakt na misjach trzeba dodac lp no to screenshot sprzed racenia z walletem w tle i po godzinie racenia - takie trudne? Bo jakos nie wydaje mi sie, aby mogl wycisnac 150-160 mil/h bez frakcyjnych spawnow, eskalacji etc.


widzisz misiu, roznica miedzy nami jest taka, ze mozemy sie wypowiadac i nt. pvp i pve bo obydwa "sporty" uprawiamy w miare regularnie i wydaje mi sie, ze skutecznie,
masz racje wydaje ci sie - wszystko co robicie to roamujace gangi jesli was to bawi to fajnie. Obnosicie sie jakbyscie dzielili i rzadzili w new eden, a problem w tym ze nie potraficie dostrzec ze jestescie jak bezdomni smierdzicie (przeszkadzacie w raceniu), ale jestescie stosunkowo niegrozni* (ot ubijecie kogos kto nie czyta intela). Dziela i rzadza w eve na chwile obecna SW, PL, DRF i NC to jedyne grupy przed ktorymi mozna czuc respekt bo moga spowodowac to ze pod expresem wrocisz do hi i zaczniesz od racenia ibisem aby sie odbic od dna.

* - jedyny znany mi wyjatek to to ze mozecie ubic frachta ze strategicznym cargo.

Cytuj
czego nie mozna powiedziec o tobie...
LOL tos jebn... grzywka o kant kuli.

Jesteś tylko tak dobry, jak Twój ostatni kill i tyle znaczysz w grze, ile Twój ostatni korp. W Eve nie ma "alei zasłużonych" :)

QFT
 
Wedlug twojej definicji to jestem ja jestem zaje.... bo moim ostatnim killem jest tengu, a ostatnim solo killem bs uzywajac frytki. Zmien dilera.

a tu sie akurat z toba zgodze, nic dziwnego, skoro jestescie na identycznym poziomie...

Dzieki za komplement nie sadzilem ze az tak nas cenisz.

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #156 dnia: Marzec 22, 2011, 12:32:50 »
Jesteś tylko tak dobry, jak Twój ostatni kill i tyle znaczysz w grze, ile Twój ostatni korp. W Eve nie ma "alei zasłużonych" :)

Bardzo dobry tekst, szkoda tylko, że niektórzy którzy odchodzą tego nie rozumieją, że zasługi sprzed 2 lat wygasły i nie są powodem do tego, żeby kogoś gloryfikować pomimo, że już nic dla korpa nie robi. Nie było mnie rok w grze, to po powrocie musiałem pokazać, że nadal coś mogę zrobić i robię dla korpa, pomimo tego, że to ja go założyłem. Więc alei zasłużonych nie ma, chociaż niektórzy w swoim własnym mniemaniu mają swoją aleję :).

Czas najwyższy z tego zrobić wątek we flame - nie mowię, że jest coś nie halo z naszą dyskusją - ale po prostu poszliśmy taaaaaaaaaakim offtopem, że kwestii "rekrutacji BUFU" to nawet przez lornetkę już nie widzimy ;)

Sam do tego dopuściłeś, że zrobiliście sobie śmietnik w wątku. A wszystko w imię bumpu :D

Yurioni

  • Gość
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #157 dnia: Marzec 22, 2011, 12:35:11 »


masz racje wydaje ci sie - wszystko co robicie to roamujace gangi jesli was to bawi to fajnie. Obnosicie sie jakbyscie dzielili i rzadzili w new eden, a problem w tym ze nie potraficie dostrzec ze jestescie jak bezdomni smierdzicie (przeszkadzacie w raceniu), ale jestescie stosunkowo niegrozni* (ot ubijecie kogos kto nie czyta intela). Dziela i rzadza w eve na chwile obecna SW, PL, DRF i NC to jedyne grupy przed ktorymi mozna czuc respekt bo moga spowodowac to ze pod expresem wrocisz do hi i zaczniesz od racenia ibisem aby sie odbic od dna.

co nie zmienia faktu, ze na was, "my" to i tak o wiele za duzo...

Goomich

  • Gość
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #158 dnia: Marzec 22, 2011, 12:36:10 »
OK, to teraz czas abyś zalinkował mój killboard...tylko zrób to dobrze...bo znów zalinkujesz pierwszy z brzegu nieaktywny od roku  :D

http://eve-kill.net/?a=pilot_detail&plt_id=343343

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #159 dnia: Marzec 22, 2011, 12:43:23 »
Bardzo dobry tekst, szkoda tylko, że niektórzy którzy odchodzą tego nie rozumieją, że zasługi sprzed 2 lat wygasły i nie są powodem do tego, żeby kogoś gloryfikować pomimo, że już nic dla korpa nie robi.
Hm...pewności nie mam czy to się tyczy mnie czy nie... ale nie miałem przerwy w grze, a wylądowałem w kerbirskim korpie bo znudziły mi sie korpy "propvp", roamy i kampienie gdzie ten jest lepszy kto ma więcej sensor boosterów na pokładzie.
Wróciłm z sentymentu, bo to był pierwszy korp do jakiego wstąpiłem po rozpoczęciu gry  :)
A co do gloryfikowania... adresatami tego zdania powinni być raczej panowie z dopiskiem BUFU  :D
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #160 dnia: Marzec 22, 2011, 12:44:58 »
Przecież nie napisałem, że ISKi biorą się z dupy, tylko z farmienia. Natomiast dobry PvPer umie farmić maksymalnie efektywnie (krótko i zyskownie).

Elo, Panowie zróbcie ustawkę, zróbcie !! I proponuję zakłady.
SokoloOko ze swoim setem charów do "farmienia ISKów" i Dark ze swoim do "kerbirzenia" i czas start - godzina.
Rozumiem, ze jesli się okaże że to Dark nafarmi więcej, czytaj "umie farmić maksymalnie efektywnie (krótko i zyskownie). " to SokoleOko honorowo, rzuci PvP i pójdzie grać w Tibię bo wyjdzie na to, że jednak kerbir jest lepszy niż PvPer.
Jeśli wygra Dark, cóż...okaże się, ze jednak jest coś czego PvPerzy nie robią w tej grze najlepiej  ;D ;D :P

sc0rp

  • Gość
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #161 dnia: Marzec 22, 2011, 12:59:08 »
co nie zmienia faktu, ze na was, "my" to i tak o wiele za duzo...
coz za wielkie slowa szkoda ze puste. tak jak muchy sie ignoruje tak roamujace gangi sie ignoruje - wrzuccie nam sbu, RF CSAA to pogadamy a tak to mozecie sie prezyc conajwyzej na localu :)


Yurioni

  • Gość
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #162 dnia: Marzec 22, 2011, 13:01:56 »
coz za wielkie slowa szkoda ze puste. tak jak muchy sie ignoruje tak roamujace gangi sie ignoruje - wrzuccie nam sbu, RF CSAA to pogadamy a tak to mozecie sie prezyc conajwyzej na localu :)
co nie zmienia faktu, ze mozemy :D

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #163 dnia: Marzec 22, 2011, 13:20:42 »
Elo, Panowie zróbcie ustawkę, zróbcie !! I proponuję zakłady.
SokoloOko ze swoim setem charów do "farmienia ISKów" i Dark ze swoim do "kerbirzenia" i czas start - godzina.
Rozumiem, ze jesli się okaże że to Dark nafarmi więcej, czytaj "umie farmić maksymalnie efektywnie (krótko i zyskownie). " to SokoleOko honorowo, rzuci PvP i pójdzie grać w Tibię bo wyjdzie na to, że jednak kerbir jest lepszy niż PvPer.
Jeśli wygra Dark, cóż...okaże się, ze jednak jest coś czego PvPerzy nie robią w tej grze najlepiej  ;D ;D :P

Ależ test już był - przyleciał nasz gang składający się z 2 Tengu i kilku Caracali Navy (kupionych za wyfarmione przez nas ISK), a Dark płakał, żeby nie przylatywać do nich w "pimped shipach", bo nie będą walczyć. Nas stać, jego nie. Quod erat demonstrandum.

Nie wiem skąd wziąłeś info o "secie charów do farmienia" - latanie z logistykiem/scoutem na drugim koncie uważasz za set charów? Lol


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #164 dnia: Marzec 22, 2011, 13:41:45 »
Hm...pewności nie mam czy to się tyczy mnie czy nie... ale nie miałem przerwy w grze, a wylądowałem w kerbirskim korpie bo znudziły mi sie korpy "propvp", roamy i kampienie gdzie ten jest lepszy kto ma więcej sensor boosterów na pokładzie.

Wiesz, słowo "pro" przy korpach bywa często nadużywane. Zresztą sam dałeś na to dowód bo widzisz, wychodzi na to że Twoje dotychczasowe "pro korpy" to kampienie z shipem napakowanym sensor boosterami. Przykro mi, że byłeś w tego typu "pro" korpach, które skaziły twoje wyobrażenie o pvp.

Najlepiej jest nie być "pro" tylko robić swoje skutecznie, bo to nie nazywanie siebie samego "pro" tylko killboard i skill świadczy o Twoim pvp.

sc0rp

  • Gość
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #165 dnia: Marzec 22, 2011, 13:48:18 »
Dark płakał, żeby nie przylatywać do nich w "pimped shipach", bo nie będą walczyć.
Jesli stwierdzenie "jak przylecicie w pimped shipach to mamy was tam gdzie koncza sie plecy" jest placzem to nie ma sensu z toba dyskutowac. my a przynajmniej ja mamy w pompie czym latacie, ale jesli przylatujecie do nas i oczekujecie gf to dostosujcie sie do nas albo podziwiajcie nasze posy i stacje.

Yurioni

  • Gość
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #166 dnia: Marzec 22, 2011, 13:53:08 »
Generalnie to jestescie mile widziani jak wpadniecie w goscine w normalnych shipach a nie pimped - z prostej przyczyny jak wpadniecie w pimped to dopoki bloba nie zbierzemy to zadna flota was nie zaatakuje a tak wy w cheap shipach my w cheap shipach i mozna sie bawic :>
nie wiem gdzie tu przekrecanie, raczej wysnuwanie logicznych wnioskow...

Wiesz, słowo "pro" przy korpach bywa często nadużywane. Zresztą sam dałeś na to dowód bo widzisz, wychodzi na to że Twoje dotychczasowe "pro korpy" to kampienie z shipem napakowanym sensor boosterami. Przykro mi, że byłeś w tego typu "pro" korpach, które skaziły twoje wyobrażenie o pvp.

Najlepiej jest nie być "pro" tylko robić swoje skutecznie, bo to nie nazywanie siebie samego "pro" tylko killboard i skill świadczy o Twoim pvp.
czemu piszesz z sensem i czemu cie nie ma na ircu?

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #167 dnia: Marzec 22, 2011, 13:57:56 »
@Nite
Widzisz, mi nie zależy żeby widziano mnie jako pvpera, a kb jest mi tylko po to żeby zobaczyć jakie itemki szlag trafił w rozstrzelanym indyku :-) Jak komuś to pasuje może mnie nazwać i kerbirem, mimo że nie pamietam kiedy strzelalem do npcy.
Po prostu śmieszą mnie ludzie którzy uważają że ich sposób gry jest tym jedynym słusznum, tylko dlatego że ONI, NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH tak uważają. A są najlepsi bo tak powiedzieli ;-)
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #168 dnia: Marzec 22, 2011, 14:10:11 »
@VonBeerpuszken - nie to miałem na myśli. Chodziło mi o to, że Eve to gra zespołowa więc do wszystkiego możesz się zrazić lub wyrobić sobie złe zdanie z powodu ludzi, z którymi to coś robisz.

Co do tego co kto uważa to pvp'erzy raczej uparcie twierdzą, że pvp jest najbardziej emocjonującym i ciekawym elementem gry. Ciężko się z tym nie zgodzić z uwagi na fakt, że pvp posiada bardzo wiele twarzy i w porównaniu do produkcji czy racenia wprost niezwykłą dynamikę :)

Oczywistym jest natomiast, że nie ma pvp bez kerbirki lub stada górników/producentów, którzy zapełniają rynek shipami i modułami. To samo działa w drugą stronę.

Za czasów Atlasu prawie zawsze przy śniadanku oblatywałem paski w jednym systemie i wraz z końcem ostatniej kanapki wracałem z 20kk isk oraz lootem do stacji. Takie mały, fajny kerbirski rytuał :P

Imho dużo nieporozumień bierze się z tego, że słowo "kerbir" jest często postrzegane jako negatywne, a "pvp'er" jako pozytywne.

@Yurioni - pracy mam sporo a irc pracy nie sprzyja :P

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #169 dnia: Marzec 22, 2011, 14:23:23 »

Imho dużo nieporozumień bierze się z tego, że słowo "kerbir" jest często postrzegane jako negatywne, a "pvp'er" jako pozytywne.

Ototototo...
Dodałbym jeszcze jedno, EVE to tak skomplikowany świat, z takim mnóstwem możliwości że dzielenie ludzi tylko na kerbirów i PVPerów jest jakimś wielkim nieporozumieniem.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Yurioni

  • Gość
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #170 dnia: Marzec 22, 2011, 14:31:46 »
Ototototo...
Dodałbym jeszcze jedno, EVE to tak skomplikowany świat, z takim mnóstwem możliwości że dzielenie ludzi tylko na kerbirów i PVPerów jest jakimś wielkim nieporozumieniem.
ale od biedy nadaje sie jako "czasoprzyspieszacz" :)

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #171 dnia: Marzec 22, 2011, 14:58:27 »
Nie wiem skąd wziąłeś info o "secie charów do farmienia" - latanie z logistykiem/scoutem na drugim koncie uważasz za set charów? Lol

Lol, albo w zacietrzewienie nie wyłapałeś żartu albo naprawdę nie. Ponieważ to Ty sam napisałeś o tym, że PvPer najszybciej/najefektywniej/nieważne farmi ISKi to poetycko napisałem o "secie charów" - w końcu Dark pisał o 3. Mnie to rybka. Możesz mu solo udowodnić że jesteś efektywniejszy w farmieniu ISKów. Tylko udowodnij... Chciałem Ci dać równiejsze szanse.  ;)

Yurioni

  • Gość
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #172 dnia: Marzec 22, 2011, 15:08:30 »
jak to jest "na jezyka"?

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #173 dnia: Marzec 22, 2011, 15:31:46 »
dyskusja na poziomie ze wszech stron żałosnym. jako member bufu nie wywalę od razu tego wątku do śmieci, ale zapewne znajdzie się tam wcześniej czy później. następny głupi post będzie skierowaniem na jeżyka.

Nie przesadzaj... plus ważne, że jakaś dyskusja się TOCZY. Co nie jest częste na tym forum. [admin]dawno dawno temu, zanim się tu pojawiłeś, a więc mogłeś nie doczytać, jako kogut na tutejszym - wypowiedziałem się że wolę mało a treściwie.[/admin]

jesli przylatujecie do nas i oczekujecie gf to dostosujcie sie do nas

« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2011, 18:06:16 wysłana przez Ireul Taar »


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

sc0rp

  • Gość
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #174 dnia: Marzec 22, 2011, 15:40:00 »
@Sokoleoko jak mnie cytujesz to cytuj caly kontekst bo inaczej to: