Autor Wątek: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja  (Przeczytany 35971 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #105 dnia: Marzec 21, 2011, 15:21:50 »
oj widzę, że trzeba sacri na spacer wyprowadzić jednak...

Yurioni

  • Gość
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #106 dnia: Marzec 21, 2011, 15:24:22 »
ciezko mi sobie wyobrazic was kampiacych schowanych kerbirow na posach/stacjach bo czym to sie rozni od sov wara i kampienia assetsow wroga? Dla przypomnienia juz kiedys u nas lataliscie (jak bufu bylo jeszcze w it, a cartel'u nie bylo na liscie ally) - bylo fajnie? Zapraszamy ponownie u nas wszystklo po staremu - ubijecie ludzi nie czytajacych intel, pozniej przez tydzien moze dwa polatacie bez killi i sobie polecicie gdzie indziej jak pathetici, mecrilessy i phallaxy.
tbh nie wiem jak u was to dziala, ale z doswiadczenia wiem, ze nie musisz komus siedziec pod stacja, posem, ba, nawet w tym samym systemie zeby uprzykrzyc ludziom strzelanie do krzyzykow...

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #107 dnia: Marzec 21, 2011, 15:51:17 »
Zapraszamy ponownie u nas wszystklo po staremu - ubijecie ludzi nie czytajacych intel, pozniej przez tydzien moze dwa polatacie bez killi i sobie polecicie gdzie indziej jak pathetici, mecrilessy i phallaxy.

Kusisz, moj alt do gnebienia kerbirow 23/7 jest juz troche znudzony ruskim Poludniem, jeszcze ze dwa takie posty i zamieszka w twoim domku ^^
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #108 dnia: Marzec 21, 2011, 15:53:58 »
Kusisz, moj alt do gnebienia kerbirow 23/7 jest juz troche znudzony ruskim Poludniem, jeszcze ze dwa takie posty i zamieszka w twoim domku ^^


Wiesz ze nasz domek to kilka regionów ? . Ja tam nawet  w ogole nie widzę powodu do chowania sie po posach, przecietnie rozgarniety kerbir uzyje wynalazku zwanego jb i bedzie tłukl anomalki/plexy whatever... 15j dalej. Zapraszamy i powodzenia  ;D .
A tak wogole to ja wolałbym po prostu wzajemnie do siebie postrzelać nawet wtapiajac shipy. Moja uwaga z poczatku wątku była utrzymana w jak najbardziej przyjaznym i zyczliwym tonie, przekazałem informacje w jaki sposob zwiekszyc prawdopodobienstwo na walke z nami i tyle. Co zrobicie to juz wasz problem nie nasz  ;D
« Ostatnia zmiana: Marzec 21, 2011, 16:07:01 wysłana przez Anna Nietrzeba »
Sponsored By Technetium  ;D

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #109 dnia: Marzec 21, 2011, 16:00:14 »
A indeksik powolutku spaaaaaadaaaa....


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #110 dnia: Marzec 21, 2011, 16:01:04 »
Gdy wieczorne zgasną zorze,
zanim głowę do snu złożę,
modlitwę moją zanoszę,
Bogu Ojcu i Synowi.
Dopierdolcie sąsiadowi!
Dla siebie o nic nie wnoszę,
tylko mu dosrajcie, proszę!
Kto ja jestem?
Polak mały! Mały, zawistny i podły!
Jaki znak mój? Krwawe gały!
Oto wznoszę swoje modły do Boga, Maryi i Syna!
Zniszczcie tego skurwysyna!
Mojego rodaka, sąsiada, tego wroga, tego gada!
Żeby mu okradli garaż,
żeby go zdradzała stara,
żeby mu spalili sklep,
żeby dostał cegłą w łeb,
żeby mu się córka z czarnym
i w ogóle, żeby miał marnie!
Żeby miał AIDS-a i raka,
oto modlitwa Polaka!

:D

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #111 dnia: Marzec 21, 2011, 16:11:40 »
sliczny wierszyk
Az go chyba sobie gdzies zapisze ku pamieci  :D
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

sc0rp

  • Gość
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #112 dnia: Marzec 21, 2011, 16:13:32 »
Kusisz, moj alt do gnebienia kerbirow 23/7 jest juz troche znudzony ruskim Poludniem, jeszcze ze dwa takie posty i zamieszka w twoim domku ^^
i skonczy jak http://cbc-eve.com/killboard/?a=kill_detail&kll_id=9138 wzglednie ucieknie :P

oraz:


Wiesz ze nasz domek to kilka regionów ? . Ja tam nawet  w ogole nie widzę powodu do chowania sie po posach, przecietnie rozgarniety kerbir uzyje wynalazku zwanego jb i bedzie tłukl anomalki/plexy whatever... 15j dalej. Zapraszamy i powodzenia  ;D .
Takze proponuje obstawic deklein, fountain, cloud ring, pure blind no i venal :)

Cytuj
A tak wogole to ja wolałbym po prostu wzajemnie do siebie postrzelać nawet wtapiajac shipy. Moja uwaga z poczatku wątku była utrzymana w jak najbardziej przyjaznym i zyczliwym tonie, przekazałem informacje w jaki sposob zwiekszyc prawdopodobienstwo na walke z nami i tyle. Co zrobicie to juz wasz problem nie nasz  ;D
rusame here, wlasnie dlatego wspomnialem o ich flocie frytek bo pierwszy raz widzialem ze sie zbieralismy (jako cbc) na na flote bufu+pb.

@Widget a widget jak zwykle walnie posta ze albo sie czyta z zainteresowaniem albo peka ze smiechu ;) Napisałbyś lepiej druga cześć "a u nas w 39"
« Ostatnia zmiana: Marzec 21, 2011, 16:29:30 wysłana przez Dark Flonoe »

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #113 dnia: Marzec 21, 2011, 16:41:00 »
@Widget a widget jak zwykle walnie posta ze albo sie czyta z zainteresowaniem albo peka ze smiechu ;) Napisałbyś lepiej druga cześć "a u nas w 39"

Nie ma w sumie o czym pisać, chyba, że sci-fi, czyli EVE-ONLINE 2011-2015 :D. Ale nie czuję się za bardzo na siłach, żeby stworzyć taką wizję.

Poza tym Mikker mi powiedział, że rozwodzę się jak emeryt xD.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #114 dnia: Marzec 21, 2011, 16:57:15 »
@Dark - zabicie tengu bez tanka za pomocą lotniska, macha i innego tengu to jakiś wielki wyczyn, o co chodzi z tym linkiem?

Btw - użyłeś zakazanych pimped shipów, kilka postów wcześniej caracale navy i tengu było wysoce niestosowną zagrywką a tu mamy t3, fraction besa i lotnisko... ;)

sc0rp

  • Gość
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #115 dnia: Marzec 21, 2011, 16:59:59 »
@Dark - zabicie tengu bez tanka za pomocą lotniska, macha i innego tengu to jakiś wielki wyczyn, o co chodzi z tym linkiem?
Oto ze "ofiara" to wlasnie jest "alt do gnebienia kerbirow 23/7"

Cytuj
Btw - użyłeś zakazanych pimped shipów, kilka postów wcześniej caracale navy i tengu było wysoce niestosowną zagrywką a tu mamy t3, fraction besa i lotnisko... ;)
LOL hint to sa raciarki, a pan raczyl mi przeszkodzic w farmieniu sanctumow

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #116 dnia: Marzec 21, 2011, 17:35:57 »
Ale ze mnie łoś, nie zauważyłem że to raciarki. Dobrze, że miałeś wsparcie macha i tengu bo byś jeszcze wdupił lotnisko na tym "alcie do gnebienia kerbirow 23/7".

Ten tengu zszedł na jedną czy dwie salwy od macha bo ciekaw jestem?

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #117 dnia: Marzec 21, 2011, 19:00:03 »
Ale ze mnie łoś, nie zauważyłem że to raciarki. Dobrze, że miałeś wsparcie macha i tengu bo byś jeszcze wdupił lotnisko na tym "alcie do gnebienia kerbirow 23/7".

Ten tengu zszedł na jedną czy dwie salwy od macha bo ciekaw jestem?

Lotnisko stało prawdopodobnie na posie lub safe spocie i tylko przydzielało fightery. Rasowi kerbirzy tak raca.
Sponsored By Technetium  ;D

sc0rp

  • Gość
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #118 dnia: Marzec 21, 2011, 19:17:49 »
Ten tengu zszedł na jedną czy dwie salwy od macha bo ciekaw jestem?

skoro nie umiesz kb czytac, przylec i sam sie przekonaj :P

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #119 dnia: Marzec 21, 2011, 21:42:23 »
Ło panie, przylecę a ty spuścisz ze smyczy wszystkie swoje pimp raciarki i co ja biedny pocznę wtedy?

Btw - skoro tak dobrze ci szło tengulcem po kiego grzyba taki dupochron z macha i lotniska?

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #120 dnia: Marzec 21, 2011, 22:12:05 »
Ło panie, przylecę a ty spuścisz ze smyczy wszystkie swoje pimp raciarki i co ja biedny pocznę wtedy?

Btw - skoro tak dobrze ci szło tengulcem po kiego grzyba taki dupochron z macha i lotniska?

Co prawda nie do mnie pytanie ale cie uświadomię jak racą pro kerbirzy  ;) . Otoż gra się na dual boxie np tengu + machariel  lub tak jak ja gram tengu + CNR na torpedach i aby zwiększyć efektywność isk/h dodatkowo przydziela się tengu fightery z carriera(stojącego spokojnie na posie). W ten sposób można teoretycznie dojść do magicznych 140-150mil/h przy maksymalnych skillach + druty.  Tak więc to nie jest żaden dupochron a normalna metoda racenia u osob które posiadają przynajmniej 3 konta.
Można oczywiście plexy robić ale przy takim isk/h ratio to nie koniecznie najefektywniejsze rozwiązanie. Dodatkowo przy takim ekspresowym tłuczeniu sanctumów mamy całkiem spora szansę na szybką eskalację czyli 10/10 bez meczącego skanowania/szukania/ rywalizowania z innymi osobami o plexy.

Mam nadzieję, że pomogłem.
« Ostatnia zmiana: Marzec 21, 2011, 22:22:59 wysłana przez Anna Nietrzeba »
Sponsored By Technetium  ;D

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #121 dnia: Marzec 21, 2011, 22:48:13 »
Co prawda nie do mnie pytanie ale cie uświadomię jak racą pro kerbirzy  ;) . Otoż gra się na dual boxie np tengu + machariel  lub tak jak ja gram tengu + CNR na torpedach i aby zwiększyć efektywność isk/h dodatkowo przydziela się tengu fightery z carriera(stojącego spokojnie na posie). W ten sposób można teoretycznie dojść do magicznych 140-150mil/h przy maksymalnych skillach + druty.  Tak więc to nie jest żaden dupochron a normalna metoda racenia u osob które posiadają przynajmniej 3 konta.
Można oczywiście plexy robić ale przy takim isk/h ratio to nie koniecznie najefektywniejsze rozwiązanie. Dodatkowo przy takim ekspresowym tłuczeniu sanctumów mamy całkiem spora szansę na szybką eskalację czyli 10/10 bez meczącego skanowania/szukania/ rywalizowania z innymi osobami o plexy.

Mam nadzieję, że pomogłem.
myslalem ze jak kiedys racilem nightmarem z fighterami to bylem pr0 ale widze czasy sie zmienily :p

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #122 dnia: Marzec 21, 2011, 23:51:56 »
Hmm, czyli co - koleś w tengu bez bufora rzucił się na racące tengu + macha wokoło których latały fightery? Jeśli tak to po prostu Dark odstrzelił jakiegoś łosia :)

sc0rp

  • Gość
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #123 dnia: Marzec 22, 2011, 00:01:22 »
Teraz kombinuje jak na ktoras wcisnac jeszcze disrupta co by mi przestali uciekac. ;)

« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2011, 00:42:29 wysłana przez Dark Flonoe »

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #124 dnia: Marzec 22, 2011, 00:35:22 »
Scrambl, web daje większe prawdopodobieństwo, a jeszcze lepiej czwarty alt w jakimś taclerskim sprzecie :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

kamel

  • Gość
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #125 dnia: Marzec 22, 2011, 10:16:52 »
Czyli reasumując całą dyskusje wychodzi, że nie latacie na PVP bo macie teren u wielkich mastachów którzy was obronią jak źli ludzie przylecą, flote musicie zbierać 1h a najlepiej żeby sie zapowiadała, że do was wpada to będzie szybciej , aha i najlepiej żebysmy w ZWYKŁYCH  caracalach przylecieli i bez tengu bo to pimped shipy i wtedy może łaskawie spierdolicie zamiast na posy i j.b. zmienic shipy jak ktos bedzie wiedział na jakie wogóle zmienić lub będzie miał inn shipy niż raciarki i transport shipy ? Fajnie tam macie w korpie musi być ciekawie :)

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #126 dnia: Marzec 22, 2011, 10:33:11 »
No właśnie, bo najważniejsze aby było fajnie i ciekawie, inaczej granie nie ma sensu.

JM

sc0rp

  • Gość
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #127 dnia: Marzec 22, 2011, 10:34:27 »
@Kamel

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #128 dnia: Marzec 22, 2011, 10:43:30 »
@Dark Flonoe
+1

Czyli reasumując całą dyskusje wychodzi, że nie latacie na PVP bo macie teren u wielkich mastachów którzy was obronią jak źli ludzie przylecą, flote musicie zbierać 1h a najlepiej żeby sie zapowiadała, że do was wpada to będzie szybciej , aha i najlepiej żebysmy w ZWYKŁYCH  caracalach przylecieli i bez tengu bo to pimped shipy i wtedy może łaskawie spierdolicie zamiast na posy i j.b. zmienic shipy jak ktos bedzie wiedział na jakie wogóle zmienić lub będzie miał inn shipy niż raciarki i transport shipy ? Fajnie tam macie w korpie musi być ciekawie :)

Czyli reasumując znowu wracamy do jednego. PvPer albo może "PvPer" jęczy, że jak to może być że inni nie chcą grać tak jak ON chcę i tak żeby to JEMU było fajnie.  :P :P

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #129 dnia: Marzec 22, 2011, 10:52:06 »
@Pol ale ... to właśnie motyw przylatywania w tanim sprzęcie wypłynął od @Dark Flonoe a nie chłopaków z Bufu czy Pinków i to On sugerował tzw "ustawki" co by móc się dobrze pobawić z choćby np Pinkami.
Swoją drogą jakim cudem ludzi nie farmiący isków na potęgę stać na pimped statki a tych co racą jakoś nie stać.
Z logicznego punktu widzenia powinno to być w 2 stronę jedynie możliwe bo jak byś nie był obcykany w PVP czasem tracisz statki (choćby z powodu CCP Win czyli laga)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #130 dnia: Marzec 22, 2011, 10:59:23 »
Swoją drogą jakim cudem ludzi nie farmiący isków na potęgę stać na pimped statki a tych co racą jakoś nie stać.

Odpowiedź jest do bólu prosta - PvPer jest skuteczniejszy w farmieniu ISK niż kerbir. To, co część przeczuwała podskórnie, zostało potwierdzone w hekatombie kerbirów w pierwszych dniach Incursji.

Efekt jest taki, że dobry PvPer ma hangarze ok. 30 gotowych do użycia shipów i flotę formuje się 10 minut i lata się na parogodzinne roamy. Kerbir wisi na anomalkach/beltach/misjach całe dni, a w razie "W" z niechęcią wystawi jakieś shit-battlecruisera (w rodzaju lol-arty-hurrka, czy innego shield-harbiego) po godzinie kopania go w tyłek.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #131 dnia: Marzec 22, 2011, 10:59:31 »
Czyli reasumując całą dyskusje wychodzi, że nie latacie na PVP bo macie teren u wielkich mastachów którzy was obronią jak źli ludzie przylecą, flote musicie zbierać 1h a najlepiej żeby sie zapowiadała, że do was wpada to będzie szybciej , aha i najlepiej żebysmy w ZWYKŁYCH  caracalach przylecieli i bez tengu bo to pimped shipy i wtedy może łaskawie spierdolicie zamiast na posy i j.b. zmienic shipy jak ktos bedzie wiedział na jakie wogóle zmienić lub będzie miał inn shipy niż raciarki i transport shipy ? Fajnie tam macie w korpie musi być ciekawie :)
To nie do końca tak...
Nie latają na PVP bo każda chwila spędzona na roamie (czy tam inszej inszości ) to chwila bez kolejnego ticka...znaczy się bez kolejnych milionów isków, do tego ktoś może zapitolić anomalkę a to już zbrodnia gorsza od zajebutania sąsiadowi chomika.
Mastachy nikogo nie bronią bo wychodzą z założenia - sami przylecieli, sami polecą, szkoda zachodu.
Z tą zapowiedzią wpadania i szybszym zebraniem to ja bym nie fantazjował za bardzo, bo może sie okazać że mimo zapowiedzi na godzinę 17.00 część pilotów o godzinie 16.45 będzie szukała producenta drejka.
Co do okrętów w jakich najlepiej przylecieć to proponuję BSy na oficerskim ficie z salvagerami i minerami zamiast dział...może szansę się w miarę wyrównają.
A w korpie rzeczywiście mamy fajnie...luz, bluz, zero spinek, chorych nakazów, zakazów...taka rzeczpospolita szlachecka gdzie każdy jest sobie panem a w razie realnego zagrożenia potrafi zwołać pospolite ruszenie na które odzew jest często większy niż CTA w niejednym "pvp-corpie". (Piszę realnego, bo przelot obcego gangu takowym nie jest)
I za to właśnie uwielbiam te korporację, bo z tymi ludźmi wypoczywam a nie dre nerwy bo mam np. za mało wymaganych killi na tydzien.

P.S.: Sokole jak Ty to robisz że słowo "pvper" w Twoim wykonaniu kole mnie w oczy jak "gdzie jest krzyż???!!!" Mam wrażenie że wypowiadasz je z iście boskim uwielbieniem kierowanym ku swej osobie...
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

sc0rp

  • Gość
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #132 dnia: Marzec 22, 2011, 11:08:34 »
Swoją drogą jakim cudem ludzi nie farmiący isków na potęgę stać na pimped statki a tych co racą jakoś nie stać.
Sprawdz standingi np. sokoleoko w szczegolnosci do angelsow i zobaczysz jak to nie farmi iskow. :)

Odpowiedź jest do bólu prosta - PvPer jest skuteczniejszy w farmieniu ISK niż kerbir. To, co część przeczuwała podskórnie, zostało potwierdzone w hekatombie kerbirów w pierwszych dniach Incursji.
no no no ciekawe proof or didn't happen - np. screenshot z walleta z godziny farmienia

Cytuj
Efekt jest taki, że dobry PvPer ma hangarze ok. 30 gotowych do użycia shipów
wow az 30? czemu az tyle?
wiesz ja jako skromny carebear mam tyle shipow wiec spodziewalem sie ze pvperzy maja zdecydowanie mniej bo przeciez nie carebearza.

Edytka:
@Sokoleoko pare stron temu pisales ze indeksik powoli spada, moglbys sie okreslic jaki indeksik miales na mysli bo blednie zalozylem ze to indeks military w naszych systemach, ale sprawdzilem i on caly czas wszedzie w okolicy utrzymuje sie na 5. Dotlan tez nie zauwazyl spadku bicia npcow.
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2011, 11:31:29 wysłana przez Dark Flonoe »

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #133 dnia: Marzec 22, 2011, 11:23:34 »
Odpowiedź jest do bólu prosta - PvPer jest skuteczniejszy w farmieniu ISK niż kerbir.

Buhahahaha....to wejdzie do kanonu złotych myśli EVE.  ;D

PvPer -> skuteczniejszy od kerbira w PvP
PvPer -> skuteczniejszy od kerbira w farmieniu ISKów
Pytanie
Czy w tej grze w ogóle istnieją w takim razie owe mityczne kerbiry??
A jeśli tak to co robią? Skoro to PvPerzy obsadzają Motsu/Dodixie/inne mission huby/anomalki/plexy/itd...  ;D

@VonBeerpuszken
+1

Goomich

  • Gość
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #134 dnia: Marzec 22, 2011, 11:34:40 »
Scrambl, web daje większe prawdopodobieństwo, a jeszcze lepiej czwarty alt w jakimś taclerskim sprzecie :P

I piaty w Lokim z linkami.

KusKus

  • Gość
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #135 dnia: Marzec 22, 2011, 12:01:43 »
Czy w tej grze w ogóle istnieją w takim razie owe mityczne kerbiry??

Prosta sprawa, każdy kerbir to poprostu lama :D
Lama która nie potrafi nawet dobrze i skutecznie uklepać NPC-a na pasku czy anomalce...

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #136 dnia: Marzec 22, 2011, 12:03:58 »
Sprawdz standingi np. sokoleoko w szczegolnosci do angelsow i zobaczysz jak to nie farmi iskow. :)

Przecież nie napisałem, że ISKi biorą się z dupy, tylko z farmienia. Natomiast dobry PvPer umie farmić maksymalnie efektywnie (krótko i zyskownie).

no no no ciekawe proof or didn't happen - np. screenshot z walleta z godziny farmienia

Na anomalkach można tak liczyć - na misjach już nie.

wow az 30? czemu az tyle?
wiesz ja jako skromny carebear mam tyle shipow wiec spodziewalem sie ze pvperzy maja zdecydowanie mniej bo przeciez nie carebearza.

Ja przyjmuję zasadę, że jeśli lecę danym shipem na gang, to drugi identyczny (sfitowany, załadowane drony, ammo, pasta, boostery jeśli trzeba) czeka w hangarze. Jak wdupię, mogę się natychmiast reshipować. Latamy różnymi setupami (drake army, ahace, hellcaty, nano, tomcaty), do większości z tych setupów mam więcej niż jeden typ statku, każdy z backupem. Do tego jeszcze jakieś random shipy wykorzystywane okazyjnie. Oraz JEDNA raciarka, na której zmiana kilku modów powoduje, że mam pełnowartościowy ship do PvP.

@Sokoleoko pare stron temu pisales ze indeksik powoli spada, moglbys sie okreslic jaki indeksik miales na mysli bo blednie zalozylem ze to indeks military w naszych systemach, ale sprawdzilem i on caly czas wszedzie w okolicy utrzymuje sie na 5. Dotlan tez nie zauwazyl spadku bicia npcow.

Nie zrozumiałeś - to była odpowiedź na to, że jak będziemy przeszkadzać w jednym systemie, to przeniesiecie się do innego. Spoko, tylko w tym systemie, w którym nie będziecie racić spadnie Wam indeks. Nic za darmo.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Yurioni

  • Gość
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #137 dnia: Marzec 22, 2011, 12:04:25 »
Prosta sprawa, każdy kerbir to poprostu lama :D
Lama która nie potrafi nawet dobrze i skutecznie uklepać NPC-a na pasku czy anomalce...
skutecznie mzoe i tak, w koncu zdechnie, ale czy efektywnie...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #138 dnia: Marzec 22, 2011, 12:04:55 »
Prosta sprawa, każdy kerbir to poprostu lama :D
Lama która nie potrafi nawet dobrze i skutecznie uklepać NPC-a na pasku czy anomalce...

Oooo..nowa definicja podyktowana potrzebą chwili ?  ;)
A myślałem że kerbir to taki ktoś kto ani razu nie strzelał do innego gracza... No...przynajmnije do tej chwili taka definicja była oficjalną definicją kerbira.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Yurioni

  • Gość
Odp: Odp: BUFU Rekrutuje dyskusja
« Odpowiedź #139 dnia: Marzec 22, 2011, 12:07:24 »
Oooo..nowa definicja podyktowana potrzebą chwili ?  ;)
A myślałem że kerbir to taki ktoś kto ani razu nie strzelał do innego gracza... No...przynajmnije do tej chwili taka definicja była oficjalną definicją kerbira.
skad ty bierzesz te definicje? z nonsensopedii?