Autor Wątek: CSM VI - wasi faworyci  (Przeczytany 21765 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 27, 2011, 09:19:46 »
poludniowcy tez mogliby miec swojego kandydata jakby sie spieli, nie nasza wina ze brakuje im charyzmatycznego przywodcy  :P

Nikomu oprocz Mittaniego nie przyszlo po prostu do glowy, zeby placic za glosy
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 27, 2011, 12:26:58 »
2. IB 500+ czlonkow, c0ven 700+, SE 400+, Atlas. 500+, -a- 2,4k+, Rol.citizens 600+, red.overlord 2k+ , aaac 1,9k - pretensje do siebie miejcie ze macie tylko selene - less qq, more cta

Kolejny raz pokazujesz, że kompletnie nie rozumiesz Południa.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 27, 2011, 13:05:40 »
Kolejny raz pokazujesz, że kompletnie nie rozumiesz Południa.

Kolejny raz pokazuje Panie Sokole, że Południe to zbieranina większych czy mniejszych grupek indywidualistów, żeby nie powiedzieć oszołomów. Którzy, jak widać jęczą, że to NC ma ludzi w CSM a południe nie. A fakt ten w mniejszym czy większym stopniu wynika z tego, że południe NIE POTRAFIŁO zebrać się ponad podziałami - modne hasło swoją drogą - i zagłosować na kogoś kto by ich jakoś reprezentował. Oczywiście można mieć pretensje do sposobu wyborów - demokratycznego jakby nie było- ale czy jedna z głównych maksym EVE nie brzmi "adapt or die"

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 27, 2011, 13:26:54 »
Południe to zbieranina oszołomów.

+1  powinnismy znapowac wszystko co sie da jak normalni ludzie, a nie jakies podzialy wojny ehhh....
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 27, 2011, 13:52:35 »
+1  powinnismy znapowac wszystko co sie da jak normalni ludzie, a nie jakies podzialy wojny ehhh....

Rozumiem, że poważne problemy ze wzrokiem nie pozwoliły Ci zauważyć określenia "większych czy mniejszych grupek indywidualistów".
Twój post aż bije po oczach umiejętnością czytania tekstu ze zrozumieniem oraz obiektywizmem. Eh szkoda gadać  :(
Jakby połączenie sił w celu wprowadzenia swoich przedstawicieli do CSM = wiecznemu rainbow naplandowi....  :( :(

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 27, 2011, 13:59:41 »
Którzy, jak widać jęczą, że to NC ma ludzi w CSM a południe nie.

Ja nie jecze, i nie mam pomyslu kogo "Poludnie" mialoby wystawic - o ile w przypadku Nc sprawa jest prostsza bo to tak naprawde jeden 50tysieczny alians z jednym Fc jedna naplista itd, wiec powiedziec im na kogo maja glosowac nie stanowilo problemu, bo sa do tego przyzwyczajeni ze im sie mowi co maja robic, o tyle na Poludniu nawet gdyby bylo tak gesto zaludnione nie daloby sie wystawic jednego kandydata, bo my sie nawzajem niecierpimy...
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 27, 2011, 14:13:13 »
Ja nie jecze, i nie mam pomyslu kogo "Poludnie" mialoby wystawic - o ile w przypadku Nc sprawa jest prostsza bo to tak naprawde jeden 50tysieczny alians z jednym Fc jedna naplista itd, wiec powiedziec im na kogo maja glosowac nie stanowilo problemu, bo sa do tego przyzwyczajeni ze im sie mowi co maja robic, o tyle na Poludniu nawet gdyby bylo tak gesto zaludnione nie daloby sie wystawic jednego kandydata, bo my sie nawzajem niecierpimy...

O, teraz to można jakoś porozmawiać bo post jest o 3 klasy sensowniejszy nic poprzednio Cat.
A w temacie.... może się cierpicie, a może nie cierpicie na południu. Jednak zdarza się jakaś współpraca w określonych sytuacjach. -A-, SW, C0ven, etc, etc...walczyli lub walczą raczej razem niż przeciw sobie - mam na myśli konflikty na największą skalę. Więc powinno być jak najbardziej możliwe, żeby wierchuszki poszczególnych Ally spotkały się przy "zielonym stoliku" i przynajmniej spróbowały wypracować jakieś stanowisko, uzgodnić jakiegoś kandydata, który mógłby w CSM przynajmniej próbować przepchnąć jakieś rozwiązania uważane przez ludy z południa za potrzebne/konieczne/pożądane żeby w EVE czy w EVE 0.0 żyło się/grało się lepiej. Cokolwiek to "lepiej" miałoby znaczyć.

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 27, 2011, 14:23:55 »
Zaskoczony jestem ze krutoj sie nie dostal

Ale dostał się jego szef UAxDEATH.
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 27, 2011, 14:49:44 »
... bo my sie nawzajem niecierpimy...

Może nie to, że się niecierpimy ale po prostu szukamy częściej sposobności do walki niż korpy w NC. Stąd taka niby wieczna wojna jest dla nas czymś ciekawym i fajnym. Teraz za to jest za spokojnie :P

Ranshe

  • Gość
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 27, 2011, 15:18:19 »
Lol
1. Mozesz z nickow wymienic te 5 osob z nc? Bo ja widze 4, ale nie kojarze kilku kandydatow wiec moze ktos mi umknol

Goon x 2, Test, RZR, Morsus Mihi. To chyba 5?

Cytuj
2. IB 500+ czlonkow, c0ven 700+, SE 400+, Atlas. 500+, -a- 2,4k+, Rol.citizens 600+, red.overlord 2k+ , aaac 1,9k - pretensje do siebie miejcie ze macie tylko selene - less qq, more cta

Widzisz, z tym że CSM to nie jest sejmik szlachecki, więc brednie o "reprezentacji południa" czy "reprezentacji północy" możesz sobie darować.

Mi nie chodzi o to żeby byli tam ludzie reprezentujący jakieś konkretne powerbloki, tylko żeby byli tam ludzie którzy będą coś robić z sensem, a nie trollować.

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 27, 2011, 16:22:27 »
to moze czas wypchnac przed szereg naszego candy data ?
jednego juz nawet widac na pierwszy rzut Okiem, dopracowac tylko program i hej ho
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

kamel

  • Gość
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 27, 2011, 17:35:43 »
łiiiiii tam

Ja bym tam Kire wrzucił on by wszystkich zatrolował na smierć ;p

sc0rp

  • Gość
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 27, 2011, 17:47:05 »
@CATfrcomCheshire ty nie, ale Rashla juz tak - wiec co sie czepiasz?

Kolejny raz pokazujesz, że kompletnie nie rozumiesz Południa.
LOL a co tu jest do rozumienia? Po za tym jakbys nie zauwazyl pominolem malo znaczace sojusze bez wlasnego sova.

Ale dostał się jego szef UAxDEATH.

tia mimo wszystko jeden kandydat na cale DRF to troche malo ;) tymbardziej ze krutoj rozpoczol kampanie duzo wczesniej i wyszedl po za rosyjski k... dołek

Goon x 2, Test, RZR, Morsus Mihi. To chyba 5?
Gratuluje nie osiagniecia umiejetnosci czytania ze zrozumieniem, pytalem o nicki a nie o ally

Cytuj
Mi nie chodzi o to żeby byli tam ludzie reprezentujący jakieś konkretne powerbloki, tylko żeby byli tam ludzie którzy będą coś robić z sensem, a nie trollować.
lol kazde konto ma jeden glos wiec kazdy gracz eve mial prawo glosu - jesli chcesz aby ludzie ktorzy beda twoim zdaniem robili cos z sensem to przed nastepnym kup sobie odpowiednia ilosc kont i zaglosuj. Bo mi sie reprezentacja 0.0 podoba - bo jak mowilem wczesniej jesli csm bedzie mial cos do powiedzenia w sprawie jb,jf i tb to nie ma opcji na nerfa i oto chodzi.

to moze czas wypchnac przed szereg naszego candy data ?
jednego juz nawet widac na pierwszy rzut Okiem, dopracowac tylko program i hej ho
Ta tylko jesli myslimy o tym samym kandydacie to sadze ze na niego nawet cartel. by jednoglosnie nie zaglosowal a co dopiero mowic o innych.

Ranshe

  • Gość
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 27, 2011, 18:37:37 »
lol kazde konto ma jeden glos wiec kazdy gracz eve mial prawo glosu - jesli chcesz aby ludzie ktorzy beda twoim zdaniem robili cos z sensem to przed nastepnym kup sobie odpowiednia ilosc kont i zaglosuj. Bo mi sie reprezentacja 0.0 podoba - bo jak mowilem wczesniej jesli csm bedzie mial cos do powiedzenia w sprawie jb,jf i tb to nie ma opcji na nerfa i oto chodzi.

Lol.

Trolluj z sensem następnym razem, bo sugerowanie kupienia odpowiedniej ilości kont (nawet nie płacenia za głosy istniejącym) kiedy minimum żeby się kandydat dostał, to ~2000 głosów, jest dość żałosne, chociaż zabawne.

Jeśli dla ciebie CSM jest tylko po to, żeby CCP nie znerfiło jump bridgy, to może weź się już lepiej nie odzywaj w ogóle.

sc0rp

  • Gość
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 27, 2011, 19:00:04 »


Jeśli dla ciebie CSM jest tylko po to, żeby CCP nie znerfiło jump bridgy, to może weź się już lepiej nie odzywaj w ogóle.
A to niby dlaczego? Sov 0.0 jest dobry taki jak jest, moglby byc lepszy ale ccp nie wystarczy jaj aby wprowadzic udogodnienia dla mieszkancow sov 0.0, za to zupelnie bez logicznego powodu promuje npc 0.0 ktore w zalozeniach mialo byc etapem przejsciowym miedzy low sec a sov 0.0 bo musieli by wysluchiwac placzy wannabe pvp ktorzy uwazaja ze jak siedza w cymbale i ganiaja ludzi w raciarkach to sa zajefajni i niszcza przeciwnika ekonomicznie ;)

Ranshe

  • Gość
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 27, 2011, 19:16:58 »
A powiedz, jakie to konkretnie udogodnienia dla sov 0.0 według ciebie CCP powinno wprowadzić, bo teraz to mnie zainteresowałeś. Poza jb itp, które już mamy. :)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 27, 2011, 19:22:10 »
Pewnie mozliwość instalowania l5 agentów dowolnej frakcji pirackiej na najblizszej do niego stacji zbudowanej przez graczy :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 27, 2011, 19:55:11 »
LOL a co tu jest do rozumienia? Po za tym jakbys nie zauwazyl pominolem malo znaczace sojusze bez wlasnego sova.

No jeśli wpisujesz taki Inver Brass czy AAA C jako "byt polityczny" na południu to po prostu LOL.

A poza tym - jak już tutaj Ci napisali inni Południowcy - nas nie interesuje napland. Ja osobiście nie mam problemów z poparciem dla swoich przeciwników w Eve (Seleene - MC, Trebor - INIT) jeśli moim zdaniem myślą podobnie. Problemem tym razem nie jest to, że Południe się nie zjednoczyło i nie zmobilizowało, tylko to, że NC w sposób niezbyt etyczny przepchnęło politycznego Leppera.

A to niby dlaczego? Sov 0.0 jest dobry taki jak jest, moglby byc lepszy ale ccp nie wystarczy jaj aby wprowadzic udogodnienia dla mieszkancow sov 0.0, za to zupelnie bez logicznego powodu promuje npc 0.0 ktore w zalozeniach mialo byc etapem przejsciowym miedzy low sec a sov 0.0 bo musieli by wysluchiwac placzy wannabe pvp ktorzy uwazaja ze jak siedza w cymbale i ganiaja ludzi w raciarkach to sa zajefajni i niszcza przeciwnika ekonomicznie ;)

Co za stek farmazonów. W jaki sposób CCP promuje NPC 0.0? Skąd w ogóle pomysł, by NPC 0.0 było terenem przejściowym?

Uwagi o "wannabe pvp" już mi się nie chce komentować.

A co do, hmm, sugestii Cola (na którą nie wiem czym zasłużyłem) - narodowość w Eve niewiele znaczy. Większy sens ma kandydatura na zasadzie "jestem kerbirem, zrobię coś dla kerbirów" niż "jestem Polakiem, zrobię coś dla Polaków".


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 27, 2011, 21:11:10 »
A co do, hmm, sugestii Cola (na którą nie wiem czym zasłużyłem) - narodowość w Eve niewiele znaczy. Większy sens ma kandydatura na zasadzie "jestem kerbirem, zrobię coś dla kerbirów" niż "jestem Polakiem, zrobię coś dla Polaków".

chodzi tylko o to ze jest sobie czlowieczek, ktorego pelno...a my jako pewna,
nie mala chyba grupka ludzi mamy kilka fajnych pomyslow...wiec zgromadzic je i dopieszczac tutaj
a na nastepne wybory wypchnac przed szereg i ...'vuala'
...no chyba lepiej probowac niz nie probowac, hmm ?


✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 27, 2011, 21:25:53 »
Rozumiem Twój tok myślenia... ale 2000+ głosów (tyle zdobył ostatni kandydat, który się załapał) to naprawdę niemało.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #55 dnia: Marzec 27, 2011, 22:49:19 »
Rozumiem Twój tok myślenia... ale 2000+ głosów (tyle zdobył ostatni kandydat, który się załapał) to naprawdę niemało.

dobra / sensowna wizja zmian sama zbierze potrzebne glosy poza tym forum
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #56 dnia: Marzec 27, 2011, 23:53:47 »
Może zrobić jakiś polski "crowdsourcing"?

Cóż... patrząc na obecnych członków CSM, ja gram "od wczoraj"... i to jeszcze w wąski wycinek tej gry :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

sc0rp

  • Gość
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #57 dnia: Marzec 28, 2011, 01:21:52 »
A powiedz, jakie to konkretnie udogodnienia dla sov 0.0 według ciebie CCP powinno wprowadzić, bo teraz to mnie zainteresowałeś. Poza jb itp, które już mamy. :)
np.
- mozliwosc montowania dzial na gate'ach i stacjach w sov 0.0, tak jak ma ja ally w empire. w koncu to jest teren danego ally i skoro ally w empire pomontowalo to i gracze powinni miec taka mozliwosc, ale tego nie wprowadza nigdy bo wlasnie "wanna be pvp" by sie zaplakali.
- oficer spawn chance taki sam jak w npc 0.0

Pewnie mozliwość instalowania l5 agentów dowolnej frakcji pirackiej na najblizszej do niego stacji zbudowanej przez graczy :P

o to bylby wypas ;) wolalbym jednak aby zrobili spawn rate oficerow taki sam jak w npc space

Problemem tym razem nie jest to, że Południe się nie zjednoczyło i nie zmobilizowało, tylko to, że NC w sposób niezbyt etyczny przepchnęło politycznego Leppera.
LOL mozesz zdefiniowac "niezbyt etyczny" - bo wiesz zawsze mogles zaoferowac 10mil za to zeby na niego ktos nie glosowal. inna sprawa ze nazywanie lidera ktory dwa razy doje.... mollowi, odbudowal najwiekszy ally w grze lepperem jest rownie sprytne co sadzenie ze przez ubicie komus pojedynczej raciarki niszczy sie go ekonomicznie.

Cytuj
Co za stek farmazonów. W jaki sposób CCP promuje NPC 0.0?
na kilka sposobow:
- true sec dla spawnu oficerow w npc 0.0 jest zawsze -1
- podniesiony spawn chance na konwoje
- nie da sie nikogo wygonic z npc 0.0, jednoczesnie dajac w npc 0.0 takie same a nawet lepsze mozliwosci zarobkowania.
- skoro to 0.0 to stacje powinny byc przejmowalne.

Cytuj
Skąd w ogóle pomysł, by NPC 0.0 było terenem przejściowym?
afaik ccp zalozylo ze end content zapewnia sov 0.0 wiec cala reszta jest przejsciowa a teraz wyglada to tak jak chodzi o rewardy ze to npc 0.0 zapewnia end content.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #58 dnia: Marzec 28, 2011, 08:58:33 »
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #59 dnia: Marzec 28, 2011, 09:09:13 »
- mozliwosc montowania dzial na gate'ach i stacjach w sov 0.0, tak jak ma ja ally w empire. w koncu to jest teren danego ally i skoro ally w empire pomontowalo to i gracze powinni miec taka mozliwosc, ale tego nie wprowadza nigdy bo wlasnie "wanna be pvp" by sie zaplakali.

O jej, ten wielki kerbir ale przecież pefauper potrzebuje jeszcze większy dupochron, może jeszcze niech CCP zbuduje tunele pomiędzy stacjami żebyś nie musiał wydokowywać? Zajęcze serce drży?

- nie da sie nikogo wygonic z npc 0.0, jednoczesnie dajac w npc 0.0 takie same a nawet lepsze mozliwosci zarobkowania.
- skoro to 0.0 to stacje powinny byc przejmowalne.
afaik ccp zalozylo ze end content zapewnia sov 0.0 wiec cala reszta jest przejsciowa a teraz wyglada to tak jak chodzi o rewardy ze to npc 0.0 zapewnia end content.

To jest właśnie po to, żeby takie jęczące cipki, które są mocne tylko mając za plecami mega blobik żyły w ciągłym strachu. Nie masz jaj to siedź sobie grzecznie w środku mrowiska i nie lataj tam gdzie jest niebezpiecznie.
Ty  jak masz hostów na lokalu to drżysz w stacji / na posie w oczekiwaniu na pomoc lub aż sobie Ci "wannabe pvperzy" polecą dalej. My w takich warunkach na co dzień żyjemy, zarabiamy i walczymy.

Jak jesteś taki kozak to zamieszkaj z korpem w npc 0.0 przecież tam jest tak bogato i zajebiście. Będziesz mógł się rozwijać w pvp solując bohatersko koparki, bogacić się nieziemsko na misjach, a może i jakaś nieznana sygnaturka się trafi...
... ale to się nigdy nie stanie bo umiesz tylko popiskiwać zza pleców wielkiego tęczowego NC misia  ;D

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #60 dnia: Marzec 28, 2011, 09:10:13 »
http://i.imgur.com/kfypF.jpg
http://i.imgur.com/Dw9pa.jpg
Zaraz, zaraz...
DevBlog=885
Mogłeś zaczekać do 1 kwietnia... taki dobry kawał spalić... :P
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #61 dnia: Marzec 28, 2011, 09:13:33 »
BUT THE IDEAS

THEY'RE SO GOOD

I DON'T WANT IT TO BE A TROLL

I, TOO, WANT TO BELIEVE
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #62 dnia: Marzec 28, 2011, 09:16:48 »
I ja.  ::)
Oba obrazki rewelacyjne i pod względem prezentowanej treści i wykonania.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

sc0rp

  • Gość
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #63 dnia: Marzec 28, 2011, 09:32:47 »
O jej, ten wielki kerbir ale przecież pefauper potrzebuje jeszcze większy dupochron, może jeszcze niech CCP zbuduje tunele pomiędzy stacjami żebyś nie musiał wydokowywać? Zajęcze serce drży?
Ranshee zadal pytanie co ja bym widzial to napisalem i co twoj komentarz mial wniesc do dyskusji po za tym ze jak widac szybko potwierdziles moja teze ze o tym ze "wanna be pvp" by sie zaplakalo.

Cytuj
To jest właśnie po to, żeby takie jęczące cipki, które są mocne tylko mając za plecami mega blobik żyły w ciągłym strachu. Nie masz jaj to siedź sobie grzecznie w środku mrowiska i nie lataj tam gdzie jest niebezpiecznie.
jeczace cipki to sa wszyscy "Wanna be pvp" z npc 0.0 ktorym nie starcza jaj aby wyrwac sova dla siebie i chowaja sie jak mysze pod miotla na stacjach npc. Ty naprawde uwazasz ze ja zyje w ciaglym strachu - zmien szpiegow bo cie oklamuja, ewentualnie oddaj magiczna kule do serwisu.

Cytuj
Ty  jak masz hostów na lokalu to drżysz w stacji / na posie w oczekiwaniu na pomoc lub aż sobie Ci "wannabe pvperzy" polecą dalej. My w takich warunkach na co dzień żyjemy, zarabiamy i walczymy.
Sokoleoko zapytal w jaki sposob ccp faworyzuje npc 0.0 to odpisalem a ty wyskakujesz z wycieczkami osobistymi, masz jakis kompleks? anyway zmien szpiega bo to co o mnie pisze to jest fake info.

Cytuj
Jak jesteś taki kozak to zamieszkaj z korpem w npc 0.0 przecież tam jest tak bogato i zajebiście. Będziesz mógł się rozwijać w pvp solując bohatersko koparki, bogacić się nieziemsko na misjach, a może i jakaś nieznana sygnaturka się trafi...
ja nigdzie nie pisalem ze jestem kozak tylko odpisalem w jaki sposob ccp faworyzuje npc 0.0.

Cytuj
... ale to się nigdy nie stanie bo umiesz tylko popiskiwać zza pleców wielkiego tęczowego NC misia  ;D
najwyzsza pora abys zaaktualizowal firmware do magicznej kuli?

@nite generalnie rozumiem ze jak Ci brakuje argumentow to wycieczki osobiste sie zaczynaja?
« Ostatnia zmiana: Marzec 28, 2011, 09:45:27 wysłana przez Dark Flonoe »

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #64 dnia: Marzec 28, 2011, 09:54:33 »
Ranshee zadal pytanie co ja bym widzial to napisalem i co twoj komentarz mial wniesc do dyskusji po za tym ze jak widac szybko potwierdziles moja teze ze o tym ze "wanna be pvp" by sie zaplakalo.

Na razie to ty płaczesz, mi jest dobrze tak jak jest ;)

jeczace cipki to sa wszyscy "Wanna be pvp" z npc 0.0 ktorym nie starcza jaj aby wyrwac sova dla siebie i chowaja sie jak mysze pod miotla na stacjach npc.

A po co mi sov?

Ty naprawde uwazasz ze ja zyje w ciaglym strachu - zmien szpiegow bo cie oklamuja...

Czyżbyś czuł czyjś oddech na plecach? Kim oni są i gdzie mogą się czaić? :P

ja nigdzie nie pisalem ze jestem kozak tylko odpisalem w jaki sposob ccp faworyzuje npc 0.0.
najwyzsza pora abys zaaktualizowal firmware do magicznej kuli?

No właśnie kozaczysz twierdząc, że npc 0.0 jest takie uber, jest tak fajnie i w ogóle powinni je znerfić. Stąd zaproponowałem Ci przenieść się do tej krainy mlekiem i miodem płynącej, żebyś sprawdzić jak to jest tam mieszkać. Tam nie będzie wielkiego brata :)


sc0rp

  • Gość
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #65 dnia: Marzec 28, 2011, 10:02:51 »
Na razie to ty płaczesz, mi jest dobrze tak jak jest ;)
i na potwierdzenie Twoich słow o tym ze płacze napisalem na poprzedniej stronie "Sov 0.0 jest dobry taki jak jest,(...)". ;)

Cytuj
A po co mi sov?
Tobie i Tobie podonym wlasnie po nic. Dlatego ze doskonale zdajecie sobie sprawe, ze te zle carebeary i nooby zabrali by wam stacje bez najmniejszych problemow.

Cytuj
Czyżbyś czuł czyjś oddech na plecach? Kim oni są i gdzie mogą się czaić? :P
not really, wnioskuje ze albo masz szpiega wzglednie magiczna kule bo nie widzialem cie w okolicy a twoje tezy swiadcza o tym ze doskonale wiesz co robie - problem w tym ze twoja wiedza jest bledna.

Cytuj
No właśnie kozaczysz twierdząc, że npc 0.0 jest takie uber, jest tak fajnie i w ogóle powinni je znerfić. Stąd zaproponowałem Ci przenieść się do tej krainy mlekiem i miodem płynącej, żebyś sprawdzić jak to jest tam mieszkać. Tam nie będzie wielkiego brata :)
did you know - nie trzeba mieszkac w centrum, aby chodzic do centrum na zakupy.

anyway zycie w npc 0.0 ma swoje uroki o ktorych pisales, moze kiedys sie przeprowadze ale nastapi to dokladnie wtedy kiedy bede mogl z czystym sumieniem stwierdzic ze moge wdupiac 2-3 hace dziennie przez kwartal (czyli wallet bedzie musialbyc na poziomie 30b+) i nie bede musial zarabiac - bo dla mnei jest hipokryzja twierdzenie ze jest sie pvp ally jak na kb widac stopione raciarki - albo jest sie pvp i zyje sie z pvp albo jest sie kerbirem i sie kerbirzy wzglednie pvpuje jak trzeba

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #66 dnia: Marzec 28, 2011, 10:03:31 »
@Dark Flonoe
1. w NPC 0.0 jest większa szansa na oficerski spawn BO TO JEST ICH PRZESTRZEN, ONI JĄ KONTROLUJĄ, tak jak zwykły allians sov holder kontroluje swoją, na dowód tego: jak my "wanna be pvp" lecimy na północ z zamiarem upolowania kerbira to też się oficer trafia, no dobra nie oficer, ale przynajmniej wysypał frakcje.. http://pinkside.pl/?a=kill_detail&kll_id=44616
2. w dupie byłeś, gówno widziałeś, NPC 0.0 to JEST właśnie miejsce gdzie się uprawia PVP dla PVP, a nie polityke, CTA-Blob festy, dla: anomalek, jb, CSAA, i innych cudów.
3. w NPC 0.0 masz lepsze możliwości zarobkowania jak spełniasz dwa warunki: a) masz jaja żeby wylecieć ze stacji (i dotego robić tam misje!) przy 50+ hostach na lokalu i b) masz jaja i nie potrzebujesz dupochronu w postaci jb/intelu/rozbudowanej logistyki żeby to co zarobisz na tych misjach transportować do empire i tam sprzedać.
4. działo sobie w d**ie zamontuj i odleć na księżyc...
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #67 dnia: Marzec 28, 2011, 10:11:05 »
Ech, Dark, są regiony, które działają tak jakbyś chciał - Fountain i Delve. Chcesz korzystać? Zmień swojego pana.

Sprawy związane z CSM i propozycjami zmian śledzę na bieżąco, zwróć uwagę że NIKT nie podniósł tego argumentu co Ty. Nikt nawet nie sugerował, że NPC 0.0 jest "broken". Temat nie pojawił się w crowd sourcingu. Więc sorry, ale po prostu nie masz racji.

A co do "Mittani=Lepper". Nie oceniam jego działań jako lidera aliansu. Oceniam jego wypowiedzi o "lol-CSM". Ostatnie dwa CSM zrobiły naprawdę doskonałą robotę, więc nie dziw się, że krzywo patrzę na gościa, który publicznie obrzuca to błotem, a jego cały program to "nie nerfić JB".


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Yurioni

  • Gość
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #68 dnia: Marzec 28, 2011, 10:15:52 »

jeczace cipki to sa wszyscy "Wanna be pvp" z npc 0.0 ktorym nie starcza jaj aby wyrwac sova dla siebie i chowaja sie jak mysze pod miotla na stacjach npc. Ty naprawde uwazasz ze ja zyje w ciaglym strachu - zmien szpiegow bo cie oklamuja, ewentualnie oddaj magiczna kule do serwisu.
to w takim razie jak nazwiesz ludzi w 5 tysiecznym "alliansie" ktory istnieje tylko po to zeby ktos im nie zabral ich precious sova, spazmatycznie ryczace pizdy? bo nie wiem jak dalej leci gradacja "jeczacych cipek"

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: CSM VI - wasi faworyci
« Odpowiedź #69 dnia: Marzec 28, 2011, 10:16:23 »
Tobie i Tobie podonym wlasnie po nic. Dlatego ze doskonale zdajecie sobie sprawe, ze te zle carebeary i nooby zabrali by wam stacje bez najmniejszych problemow.

Jedyne co możecie gdziekolwiek zabrać to wraki z anomalek.

anyway zycie w npc 0.0 ma swoje uroki o ktorych pisales, moze kiedys sie przeprowadze ale nastapi to dokladnie wtedy kiedy bede mogl z czystym sumieniem stwierdzic ze moge wdupiac 2-3 hace dziennie przez kwartal (czyli wallet bedzie musialbyc na poziomie 30b+) i nie bede musial zarabiac - bo dla mnei jest hipokryzja twierdzenie ze jest sie pvp ally jak na kb widac stopione raciarki - albo jest sie pvp i zyje sie z pvp albo jest sie kerbirem i sie kerbirzy wzglednie pvpuje jak trzeba

Nie wiem czy to Ci jakoś pomoże ale nie musisz latać hacami, żeby uczyć się pvp. Nikt tego w ten sposób nie robi. Za 1b możesz nalatać się jak dzika świnia, kwestia przemyślenia czym latać i kogo unikać.

Jeśli już dotykasz temat "życia z pvp" to trafiłeś w sedno - najefektywniejszym sposobem zarobkowania poprzez pvp jest uwalenie tłustej raciarki i wyjęcie z niej lootu.
Widzisz, jednak są tematy nam obu bliskie :D