Autor Wątek: Okradzenie konta  (Przeczytany 28158 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Aenyeweddien

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Aenyeweddien
  • Korporacja: Unseen Academy
  • Sojusz: The Unseen Company
Okradzenie konta
« dnia: Luty 23, 2011, 19:31:26 »
W czasie kiedy ja starałam się wydostać z Libii jakiś ******* włamał mi się na konto i je dokładnie wyczyścił jestem załamana i zdenerwowana dodatkowo.

Napisałam petycje nie wiem czy i jak zostanie rozpatrzona ale po tej akcji życzę temu sk.... tego co najgorsze wiem że nie powinnam ale to silniejsze ode mnie
Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem

Beware I am witch

Alterego Kirh'aard; nezma

P_UNKNOW

  • Gość
Odp: Okradzenie konta
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 23, 2011, 19:37:47 »
Najpierw dobrze pomyśl czy to włam, czy po prostu mógł ktoś mieć namiary na twoje konto .... Miejmy nadzieję, że przy zakładaniu konta podałaś realne dane, bo będziesz mieć  sporą listę pytań weryfikacyjnych. Jeśli wszystko będzie się zgadzać powinno udać Ci się odzyskać konto. Powodzenia!

Aenyeweddien

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Aenyeweddien
  • Korporacja: Unseen Academy
  • Sojusz: The Unseen Company
Odp: Okradzenie konta
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 23, 2011, 19:44:57 »
Najpierw dobrze pomyśl czy to włam, czy po prostu mógł ktoś mieć namiary na twoje konto .... Miejmy nadzieję, że przy zakładaniu konta podałaś realne dane, bo będziesz mieć  sporą listę pytań weryfikacyjnych. Jeśli wszystko będzie się zgadzać powinno udać Ci się odzyskać konto. Powodzenia!

Nie mógł bo hasło zmieniłam miesiąc temu i nikomu nie podawałam...
Prawdziwy mail, płatność z karty kredytowej na moje imię i nazwisko - wrzuciłam opcje hasła tymczasowego i konto z postacią mam tyle że prawie gołe
Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem

Beware I am witch

Alterego Kirh'aard; nezma

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Okradzenie konta
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 23, 2011, 19:51:49 »
kurde... u nas w aliansie tez mielismy taka sytuacje pare tygodni temu - zastanow sie, czy nie wlazilas na evegate przez jakies dziwne linki, poza tym sprawdz gdzie trafila twoja kasa i stuff, komu je wlamywacz sprzedal.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Aenyeweddien

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Aenyeweddien
  • Korporacja: Unseen Academy
  • Sojusz: The Unseen Company
Odp: Okradzenie konta
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 23, 2011, 19:59:33 »
kurde... u nas w aliansie tez mielismy taka sytuacje pare tygodni temu - zastanow sie, czy nie wlazilas na evegate przez jakies dziwne linki, poza tym sprawdz gdzie trafila twoja kasa i stuff, komu je wlamywacz sprzedal.

Nie kojarzę...
Stuff wylądował na markecie za śmieszne pieniądze (z jednego systemu tylko chyba ale tam miałam prawie wszystko w związku z przeprowadzką) a za kasę ktoś kupił plexa i ten nadal jest w hangarze
Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem

Beware I am witch

Alterego Kirh'aard; nezma

NeX

  • Gość
Odp: Okradzenie konta
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 23, 2011, 20:12:58 »
  Współczuję, ale szkoda nerwów. Petycja do CCP w takich kwestiach ma bardzo dużą skuteczność.
Większość ostatnich wpadek z hasłami, to niestety logowania poprzez fałszywe linki na strony CCP. Teoretycznie możliwe jest też przejęcie haseł trojanami, ale nie słyszałem aby ktoś się w taki sposób wysilał z powodu EVE, skoro są prostsze spamerskie sposoby z podrzucaniem spreparowanych wiadomości od supportu CCP.

Szukanie problemu zacząłbym właśnie od tego dlaczego zmieniłaś hasło i czy przypadkiem nie był, to rzekomy post z zaleceniem od CCP, oraz linkiem do logowania się na stronie.

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Okradzenie konta
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 23, 2011, 20:20:23 »
Przeskanuj sobie kompa koniecznie jakimś antyvirem, a gdybym był na Twoim miejscu szczerze mówiąc zrobił bym fresh install.

DrackUll

  • Gość
Odp: Okradzenie konta
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 23, 2011, 20:26:45 »
sprawdz czy Twoja postac nie jest wystawiona na sprzedaz, jakis czas temu mielismy w korpie podobna sytuacje-kumplowi ktos wyczyscil assetsy i wallet a postac wystawil na aukcji na eve-o

Aenyeweddien

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Aenyeweddien
  • Korporacja: Unseen Academy
  • Sojusz: The Unseen Company
Odp: Okradzenie konta
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 23, 2011, 20:30:43 »

Szukanie problemu zacząłbym właśnie od tego dlaczego zmieniłaś hasło i czy przypadkiem nie był, to rzekomy post z zaleceniem od CCP, oraz linkiem do logowania się na stronie.

Nie nie była to prośba od supportu z linkiem tylko moja decyzja
Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem

Beware I am witch

Alterego Kirh'aard; nezma

Goomich

  • Gość
Odp: Okradzenie konta
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 23, 2011, 20:31:05 »
I jesli miałaś jakieś role, to zawartość korpowych hangarów.

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Okradzenie konta
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 23, 2011, 20:41:26 »
Keyloggery na forum eveo, szczegolnie w topicach z linkami OOF do obrazkow.

CCP w takim przypadku oddaje jedynie kase z walleta, niestety nie zwracaja sprzedanych modkow/statkow. Najlepiej w takiej sytuacji jak najszybciej poprosic o ban konta.

Skan

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Skandranon Black
  • Korporacja: Unseen Academy
  • Sojusz: The Unseen Company
Odp: Okradzenie konta
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 23, 2011, 20:57:14 »
I jesli miałaś jakieś role, to zawartość korpowych hangarów.
Hangary i wallet corpowy nie zostały ruszone.  Postać zrzuciła role 2011.02.22 16:09 ET.

Gregorius

  • Gość
Odp: Okradzenie konta
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 23, 2011, 21:00:10 »
o kuchwa.. gruboo.. A to skur..ensyny ;(

Gośka, petycje wal od razu. Fałszywy EvE Gate miał właśnie ostatnie "żniwa", może i u ciebie coś takiego było ?

Tak czy inaczej, nie łam się!! Na bank bydzie wsparcie!  ;)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Okradzenie konta
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 23, 2011, 21:01:59 »
Na poczatek dawaj nick chara na który poszły iski i nie sprzedane asesty, może ktoś rozpozna skur...kowanca

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Aenyeweddien

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Aenyeweddien
  • Korporacja: Unseen Academy
  • Sojusz: The Unseen Company
Odp: Okradzenie konta
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 23, 2011, 21:24:09 »
To dobrze że choć korpowego nie ruszyli - bo miałam role do hangaru...
Skan sprawdź hangary dobrze please bo tam był i sprzęt t2 a u mnie w hangarze nie odpuścili nawet punisherowi...

Jak sprawdziłam za ISK zostały kupione 2 plexy i jednego nadal mam w hangarze  (co z drugim nie mam pojęcia) kontrakt żaden nie był wystawiany :o :o
Keyloggery na forum eveo, szczegolnie w topicach z linkami OOF do obrazkow.

CCP w takim przypadku oddaje jedynie kase z walleta, niestety nie zwracaja sprzedanych modkow/statkow. Najlepiej w takiej sytuacji jak najszybciej poprosic o ban konta.

Nie wchodzę na forum eve-o z reguły
Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem

Beware I am witch

Alterego Kirh'aard; nezma

AreQ

  • Gość
Odp: Okradzenie konta
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 23, 2011, 21:27:08 »
Sprawdź kto kupił te rzeczy z marketu, jeśli były wystawione za śmieszne pieniądze, możliwe że to ten złodziej i sprzeda je drożej. Ile straciłaś?

Goomich

  • Gość
Odp: Okradzenie konta
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 23, 2011, 21:29:30 »
Hangary i wallet corpowy nie zostały ruszone.  Postać zrzuciła role 2011.02.22 16:09 ET.

To dobrze.
W PTFie jak się raz włamali na konto jednemu dyrkowi, to po jakimś czasie dwóch patałachów się zdenerwowało, że go nie ukaraliśmy i nie tylko wyczyścili hangary, ale nawet parę POSów zdjęli.

Jak sprawdziłam za ISK zostały kupione 2 plexy i jednego nadal mam w hangarze  (co z drugim nie mam pojęcia) kontrakt żaden nie był wystawiany :o :o

Mam pewną teorię.
Jeżeli dzień wcześniej była jakaś impreza, to sprawdź, czy nie masz przedłużonego konta. ;)

A na poważnie, nie było jakiś tradów na stacji?

Nie wchodzę na forum eve-o z reguły

Dlaczego? Bo w przeciwieństwie do Centrali, tam się rozmawia głownie o internetowych statkach kosmicznych?

Qreg

  • Gość
Odp: Okradzenie konta
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 23, 2011, 21:33:31 »
A teraz pytanie podstawowe, czy na jakims forum internetowym mialach takie samo haslo jak do konta? Badz tez bardzo zblizone?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Okradzenie konta
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 23, 2011, 21:35:02 »
Cytuj
Jak sprawdziłam za ISK zostały kupione 2 plexy i jednego nadal mam w hangarze  (co z drugim nie mam pojęcia) kontrakt żaden nie był wystawiany[
Plex do cargo -> undock -> warp na ss -> jetcan ...
A teraz pytanie podstawowe, czy na jakims forum internetowym mialach takie samo haslo jak do konta? Badz tez bardzo zblizone?
To jeszcze detal w postaci loginu do konta i informacji o graniu w eve

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Aenyeweddien

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Aenyeweddien
  • Korporacja: Unseen Academy
  • Sojusz: The Unseen Company
Odp: Okradzenie konta
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 23, 2011, 21:52:39 »
sprawdz czy Twoja postac nie jest wystawiona na sprzedaz, jakis czas temu mielismy w korpie podobna sytuacje-kumplowi ktos wyczyscil assetsy i wallet a postac wystawil na aukcji na eve-o

Nie widzę ale jakby ktoś jeszcze mógł sprawdzić...

A teraz pytanie podstawowe, czy na jakims forum internetowym mialach takie samo haslo jak do konta? Badz tez bardzo zblizone?
Nie hasło unikalne tylko do Eve (ze znakiem specjalnym, cyfrą i wielką literą)
Sprawdź kto kupił te rzeczy z marketu, jeśli były wystawione za śmieszne pieniądze, możliwe że to ten złodziej i sprzeda je drożej. Ile straciłaś?
Różne osoby...
Ile straciłam ponad 300 mln w gotówce + staff T2 + statki (Recon, covert, logistyk, assoult, BS, 4 bombery, ceptor i już nie pamiętam co bylo jeszcze na stacji - nie jestem pewna czy comand tam był czy gdzie indziej)

Mam pewną teorię.
Jeżeli dzień wcześniej była jakaś impreza, to sprawdź, czy nie masz przedłużonego konta. ;)
A na poważnie, nie było jakiś tradów na stacji?
Dlaczego? Bo w przeciwieństwie do Centrali, tam się rozmawia głownie o internetowych statkach kosmicznych?
Mona wtedy kiedy to się stało ja siedziałam w samolocie lecącym z Libii do Wiednia i nie myślałam w ogóle o grze a o tym że udało mi się wylecieć
Tradów jest masa ale tylko mój sprzęt był sprzedawany
Bo nie mam czasu

Laptop zeskanowany nic nie znalazło
Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem

Beware I am witch

Alterego Kirh'aard; nezma

AreQ

  • Gość
Odp: Okradzenie konta
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 23, 2011, 22:13:58 »
a gdzie (z jakiego kompa) się logowałaś do Eve, tylko ze swojego np lapka, czy z innych jeszcze miejsc?
Korzystałaś przy tym z jakiego dostępu: hotspoty, sieci wifi, jakieś stałe łącza? Tutaj ktoś mógł Ci dane podciągnąć.

F-YU

  • Gość
Odp: Okradzenie konta
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 23, 2011, 22:36:56 »
ktoś ci się na email prawdopodobnie włamał - zmień to konto - i nie podawaj maila skojarzonego z eve nikomu
pewnie włamywacz stwierdził że już się poczty ofiary naczytał - czas było coś zarobić...

Aenyeweddien

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Aenyeweddien
  • Korporacja: Unseen Academy
  • Sojusz: The Unseen Company
Odp: Okradzenie konta
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 23, 2011, 23:32:15 »
a gdzie (z jakiego kompa) się logowałaś do Eve, tylko ze swojego np lapka, czy z innych jeszcze miejsc?
Korzystałaś przy tym z jakiego dostępu: hotspoty, sieci wifi, jakieś stałe łącza? Tutaj ktoś mógł Ci dane podciągnąć.

Do gry tylko z lapka, na stronę eve-o i eve gate także z komputera w pracy
Dostęp do gry za pomocą sieci WIMAX tylko i wyłącznie (łącze radiowe z hasłem łączenie bezprzewodowe); dostęp do stron sieć WIMAX oraz WIMAX przepuszczony za pomocą VPN przez Dryteka firmowego i sam WIMAX (wszystko zahasłowane łączenie za pomocą kabla).

ktoś ci się na email prawdopodobnie włamał - zmień to konto - i nie podawaj maila skojarzonego z eve nikomu
pewnie włamywacz stwierdził że już się poczty ofiary naczytał - czas było coś zarobić...

Nie ma żadnych przesłanek że ktoś mi się na maila włamał...

Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem

Beware I am witch

Alterego Kirh'aard; nezma

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Okradzenie konta
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 23, 2011, 23:46:38 »
zmień wszystkie hasła. na wszelki wypadek.

=edytka=
ciesze sie, ze wrocilas z libii cala i zdrowa :)
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Okradzenie konta
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 23, 2011, 23:50:22 »
A co powiecie na to?

Mój status EVE
Subscription Status:                   Active
Offering:                            Active Game Time
Next Billing Date:               2011-04-05

A na pocztę dostałem dopiero co
http://w593.wrzuta.pl/obraz/powieksz/8syDOnVK8vB

Stary Pierdola

  • Gość
Odp: Okradzenie konta
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 24, 2011, 00:01:01 »
Subscription Status:    Active
Offering: Active Game Time
Next Billing Date: 27/06/2011
Total Number Of Payments: 29
Expires:    27/06/2011 12:15:00
Remaining Playtime:    123d:13h:15m

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Okradzenie konta
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 24, 2011, 00:02:28 »
@Star zanim zaczniesz trolować zobacz co widać na załączonym linku.

Stary Pierdola

  • Gość
Odp: Okradzenie konta
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 24, 2011, 00:04:57 »
@Star zanim zaczniesz trolować zobacz co widać na załączonym linku.

Nie troluje to prawdziwe dane i zresztą tez dostałem tego fishing maila...

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Okradzenie konta
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 24, 2011, 00:10:22 »
Ciekawe czemu CCP na to pozwala? Chyba są jakieś służby u nich zajmujące się wyłapywaniem takich stron?

NeX

  • Gość
Odp: Okradzenie konta
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 24, 2011, 02:05:24 »
CCP nie pozwala. CCP regularnie ostrzega graczy, CCP stara się o identyfikację i ściganie sprawców. CCP banuje tych co wpadną na czerpaniu korzyści z włamania na konto. Podobnie jak u wszystkich pozostałych firm od popularnych gier typu WoW - działa to mało skutecznie.

Czyli generalnie - "graczu broń się sam" wyczulając instynkt samozachowawczy na wszelki spam ;)

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Okradzenie konta
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 24, 2011, 07:04:28 »
swoja droga ccp powinno miec u siebie informacje skad doszlo do logowania na konto Aeny,
gdyby tylko to ujawnili byc moze to daloby jakis slad, ale pewnie tego nie zrobia...
No nie wiem, moze petycja w tej sprawie...
a juz na pewno dokladne wyczyszczenie kompa, jesli to laptop i masz go ze Soba.

Jesli ta osoba to czyta, [powróżę z robaka i sie dowiem]
to przygotuje dla niej laleczke vudu.
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: Okradzenie konta
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 24, 2011, 07:45:06 »
popieram przedmówców jeśli chodzi o włam na konto mailowe. Na wszelki wypadek zmień sobie tam hasło i jeśli to publiczna usługa w rodzaju gmaila, zmień wszystkie dane w rodzaju "hasła odzyskiwania", alternatywnych adresów mailowych (tj. Sprawdź, czy ktoś tam czegoś ciekawego nie dodał). No i przede wszystkim petycja do ccp

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Okradzenie konta
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 24, 2011, 09:25:46 »
Ciekawe czemu CCP na to pozwala? Chyba są jakieś służby u nich zajmujące się wyłapywaniem takich stron?
Mnie też co chwila przychodzą, a że to kończy mi się subskrypcja, albo że ktoś ETC chce mi sprzedać... sęk w tym, że od dawna mam konto anulowane ;) Zresztą zawsze jak dostaje takie maila np. z reaktywacją to sprawdzam gdzie prowadzą linki (wystarczy myszką najechać). Wyglądają mniej więcej tak : "hxxp://eveonllne.byethost10.com/login.aspxxxxxrnUrl2fAccountManMenu.xxxx.htm", "hxxp://eveonllne.0009.ws/login.aspxxxxxxx2fAccountManMenu.aspxxxxxxxxxxxxx.htm" (niektore czesci wyixxowalem tak, zeby komus nie przyszlo przez glowe tam wchodzic :P). Jedynie dziś z rana dostałem 2 takie maile. Poprostu trzeba sprawdzać w co się klika.

Po drugie zdarzyło mi się, że ktoś mi zarąbał konto gmail-a. Sam się zastanawiałem jak do tego doszło, bo mam dość skomplikowane hasło i w końcu wyszło na to, że ktoś zrobił to poprzez przypominanie hasła. Tam rzeczywiście miałem ustawione pytanie i prostą odpowiedź. Od tej pory już nie ufam za bardzo takim funkcjom ;)

HammerSnake

  • Gość
Odp: Okradzenie konta
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 24, 2011, 09:44:52 »
Cytuj
Ciekawe czemu CCP na to pozwala? Chyba są jakieś służby u nich zajmujące się wyłapywaniem takich stron?
Walka z wiatrakami .

 Co by mogli zrobić to wprowadzić tokeny(http://pl.wikipedia.org/wiki/Token)  ,ale w tej kwestii działają tak jak PKO z kartami chipowymi , które mają być teraz dla nich "nową technologią" i nowym produktem - karty kredytowe...

sc0rp

  • Gość
Odp: Okradzenie konta
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 24, 2011, 10:11:34 »
Co by mogli zrobić to wprowadzić tokeny(http://pl.wikipedia.org/wiki/Token)  ,ale w tej kwestii działają tak jak PKO z kartami chipowymi , które mają być teraz dla nich "nową technologią" i nowym produktem - karty kredytowe...

Tia, tak jak blizz zrobil do wow, najpierw osobny gadzet a teraz jest wersja na iphona/ipada/androida kosztuje 0,5 euro a swiety spokoj przynajmniej do czasu stracenia telefonu