Autor Wątek: Jak dorwać Akemon'a (było: Odp: [TMA] Prywatny SC)  (Przeczytany 3602 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Jak dorwać Akemon'a (było: Odp: [TMA] Prywatny SC)
« dnia: Kwiecień 06, 2011, 13:42:14 »
PS ile kosztuje ten akemon i skad inaczej niz przez kontrakty/market mozna go nabyc?

O ile mnie pamięć nie myli to jest Amarrski COSMOS IMP.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2011, 20:24:58 wysłana przez Doom »

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Jak dorwać Akemon'a (było: Odp: [TMA] Prywatny SC)
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 06, 2011, 13:54:34 »
Misja zajmuje albo 10 minut + 50kk z waleta, albo HGW ile czasu teoretycznie bez kosztów. Drugi przypadek czytaj - zapierdalasz jak poparany po kilku cosmos pleksach walcząc ze złodziejami i stałymi okupantami o wydropienie tych itemów których potrzebujesz (dysk, łeb pirata i shutla, przy okazji shutla ważna uwaga, musisz go mieć w ladowni statku z pokładu którego rozmawiasz z agentem, podlecenie shuflą nie działa ;) )

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Jak dorwać Akemon'a (było: Odp: [TMA] Prywatny SC)
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 06, 2011, 14:52:55 »
Cytuj
wybieram bramke nr 1 - co trzeba zrobic aby dostac ta konkretna misje to jest random jak przy zwyklych misjach czy jakos inaczej?
http://cosmos.awardspace.com/caldari.htm <<< lista zakupów tutaj
Itemy zazwyczaj dostepne są w systemie 2j od docelowego (docelowy to high ale po drodze jest low, tam przelecisz bez problemu, spowrotem moga być atrakcje - na ten przykład mnie gonił blinkający wesoło paladyn z grafika sugerujaca ze ma odpalony eccm, sebo i traking :P , znajomego próbowali łapac bardziej konwencjonalnie hic + 2x dps)
Bieresz zakupy do cargo, lecisz do system docelowego (Otomainen) w systemie wbijasz na plex z wiezieniem w pierwszym pokecie korzystasz z gate po zgnębieniu ratów, w drugim musisz najpierw rozbić podświetlony na over hub żeby sie agent pojawil, kolejno akceptujesz i zdajesz 3 misje (po kazdej paruje z cargo itemek) i inkasujesz nagrody:
- akemon to glówna nagroda
- działa 425 reil - crap ale mi sie sprzedały
- bpc na xl shild boster - crap który sie nie chcial sprzedać
- zajefajny smokescren covert clocking device - bardzo fajny na znikajki które nie mają redukcji cpu clocka ze skila (bierze połowe tego co zwykły)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

sc0rp

  • Gość
Odp: Jak dorwać Akemon'a (było: Odp: [TMA] Prywatny SC)
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 06, 2011, 18:56:49 »
@doom sorry ale nie do konca kumam rozumiem ze mam leciec do agenta Akemon Tolan i on da mi ta misje tak?

@platfusek slaby troll, przeciez prosilem aby nie trolowac a po za tym alto jak przylatujesz w gosci to daj szanse gospodarzom drzwi otworzyc a nie "zadzwonisz" (raport na intelu) i uciekasz

@Mona x mam juz te skille tak samo jak i fighter bombery

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2011, 19:11:18 wysłana przez Dark Flonoe »

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Jak dorwać Akemon'a (było: Odp: [TMA] Prywatny SC)
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 06, 2011, 20:07:48 »
Misja jest specyficzna.
System w którym się znajduje to odcięty jednym low higsecowy dead end. Ciekawy dlatego że jest w nim chyba 6 czy 8 cosmosowych miejscówek (w cosmosach zadko kiedy nie są wymagane fanty które dropia raz na x czasu w takich miejscach i są skrupulatnie podpierdalane przez stałych rezydentów takich miejsc, na takich saitach są również do wydłubania elementy potrzebne do konstrukcji itemów z compleksowych bpc). Jeden z tych saitów to właśnie ten w którym znajdziesz Akemona siedzącego w pierdlu. Konkretnie w drugim pokoju. Na pomylenie drabinki (w pierwszym pokecie są dwie nie masz szans. Do odblokowania własciwej wystarczy wybić raty, do otwarcia drugiej jest potrzebny jakis item (nie wiem jaki bo nie chciało mi się uzerać z siedzącym tam ishtarem który skrupulatnie kasował podejzanie nazwane raty) W drugim pokecie w zasadzie nie musisz strzelac (i teoretycznie jeden z trzech potrzebnych itemów może Ci dropnąć z jednej struktórki tam) po wlocie podlatujesz w okolice akemona rozwalasz pierdel (albo gadasz z agentem jak ktos tam wczesniej zajżał i rozbił co trzeba) Koles kolejno daje Ci 3 misje które polegają na przywiezieniu mu fantów: dysk -> łeb w słoiku -> shufla gueristasów, majac to wszystko w cargo klikasz poprostu potwierdzenie wziecia i oddania misji. Po trzecim zadaniu masz implant.
Z uwag:
- tak jak pisałem wczesniej lot do systemu jest raczej nie kampiony, natomiast w drugą stronę czesto można spotkać ludków z tego samego corpa co siedzacy na anomalkach rezydenci
- wybierz odpowiedni statek - potrzebujesz około 650m3 miejsca - po drugim zadaniu dostaniesz dwa reile large, majac wcaz w cargo shutla i nie majac miejsca na reile agent nie wydropi ich do puchy tylko bedzie sie pluł jakbys zadania nie zrobił, shutel jak mówiłem musi być w cargo nie mozna nim przylecieci mu go dac (na wypadek jakbys podleciał altem z indykiem informuję że shutla jetisonowana zachowuje się tak samo statek wywalony z hangaru na cap shipie i nie da się jej ściągnąć do cargo spowrotem)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

sc0rp

  • Gość
Odp: Jak dorwać Akemon'a (było: Odp: [TMA] Prywatny SC)
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 06, 2011, 20:11:41 »
@doom nie wyglada na specjalnie trudne zadanie jak na banke rewardu, czy jakies standingi sa wymagane?

ps jak mozesz to wydziel ten kawalek o implancie od osobnego threada - dzieki.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Jak dorwać Akemon'a (było: Odp: [TMA] Prywatny SC)
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 06, 2011, 20:19:33 »
Ta. Space caldari - nie banie sie że Ci implant spłonie bo Cie zlagowało gdzieś na gate i milicja ubiła
Stand do agenta - zdaje się ze jest w linku który podałem, mozna tez ten standing sprawdzić przez np eve-agents czy po prostu ingame w charfinder

A nie wyglada na trudne bo pisałem jak ja zrobiłem - 50kk na fanty (dla dwóch charów na raz robiłem :P ) wlot, troche klniecia pod nosem typu "który to k**** sait miał być..." gadanie danie fantów, wiecej klniecia jak wyszło że alt scout w cepie ma problem z shutlem i musi dymac na szybko po coś większego  (jita blisko :P), fanty mainowi do bagażnika tengu, kurs powrotnyskok do low... "o piracki paladyn dropuje na gate... ciekawe czy zdazy zlokowac zanim wejde w warp?" (niezdazył, a jak wróciłem bez fantów w cargo spróbowac go puknąc to juz go nie było), jeszcze potem troche nerwów bo szef skypa odpalił i mi na brami w jita zlagowała gra i  tyle

Natomiast wersja ze zbieraniem fantów na complexach to )*(&%_^%&)*_%&+_&)%^_ i to kilka dni.

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Jak dorwać Akemon'a (było: Odp: [TMA] Prywatny SC)
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 07, 2011, 09:13:26 »
Opcja proponowana przez Mando jest najlepsza bo najszybsza. Jedyne na co należy zwrócić uwagę to kolesie którzy wyłapują właśnie misjonarzy w systemie przelotowym pomiędzy Akemonem a hisekiem. Stoją po obu stronach, czekają grzecznie i szybko się pojawiają.

Ale jak się uda to za misje mamy 1.2kk w kieszeni.

Goomich

  • Gość
Odp: Jak dorwać Akemon'a (było: Odp: [TMA] Prywatny SC)
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 07, 2011, 09:58:57 »
Opcja proponowana przez Mando jest najlepsza bo najszybsza. Jedyne na co należy zwrócić uwagę to kolesie którzy wyłapują właśnie misjonarzy w systemie przelotowym pomiędzy Akemonem a hisekiem. Stoją po obu stronach, czekają grzecznie i szybko się pojawiają.

Ale jak się uda to za misje mamy 1.2kk w kieszeni.

Dla nieco ponad miliona nie chciałoby mi się ze stacji wylecieć. :P
Ale muszę obmyśleć jak by tego pala puknąć.

sc0rp

  • Gość
Odp: Jak dorwać Akemon'a (było: Odp: [TMA] Prywatny SC)
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 07, 2011, 10:36:52 »
Nitefish o jedno k za malo napisal ;)