Autor Wątek: Trial loguje i ....koniec  (Przeczytany 10959 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

czajpej1974

  • Gość
Trial loguje i ....koniec
« dnia: Luty 23, 2011, 00:59:50 »
Witam.

Mam problem z rozpoczeciem gry. Trial 21 dni, wszystko jak nalezy wpisuje i po zalogowaniu dochodze tylko do "choose your race" i po wybraniu jednej z 4 opcji zaczyna sie ladowac i trwa to ...no dlugo i nic sie nie dzieje poza muzyka i krecacym sie kolkiem na czarnym ekranie. Czytalem, ze czesto sa problemy z zalogowaniem ale ja mam login i haslo ok tylko sie pozniej nic nie dzieje po wybraniu rasy. Prosze o pomoc przed koncem trialu. Dziekuje.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Trial loguje i ....koniec
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 23, 2011, 01:11:23 »
Troszkę to dziwnie brzmi ale ... czy czasem nie masz za słabego kompa (bo o ile rozumiem doszedłeś do kreatora wyglądu postaci)?

czajpej1974

  • Gość
Odp: Trial loguje i ....koniec
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 23, 2011, 01:14:52 »
No wlasnie kompa mam powyzej wymagan ale zmniejszylem i tak w ustawieniach na poczatku wszystkie mozliwe obciazenia i dalej to samo. Jak zmienilem na tryb wyswietlania w oknie - to samo, ale jak czasem przechodzilem Alt + tab do czegos innego to mi mignely postacie tylko przed zamknieciem okna.

Ciagle mam na czarnym ekranie w lewym gornym rogu Bloodline i na dole w prawym Next i Back.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Trial loguje i ....koniec
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 23, 2011, 01:30:10 »
Czyli siada wybór postaci.
Można myślę to załatwić na 2 sposoby.
Petycją lub instalką gry na innym kompie i ustawieniem wszystkich atrybutów postaci a później na domowym kompie może wszystko pójdzie bez problemu.

czajpej1974

  • Gość
Odp: Trial loguje i ....koniec
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 23, 2011, 01:32:31 »
Z innym kompem bede mial problem a Petycja co oznacza? Jak widac totalny swiezak jestem.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Trial loguje i ....koniec
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 23, 2011, 01:35:40 »
Petycje możesz napisać na stronie producenta w odpowiednim dziale. Ogólnie petycja to wiadomość Twoja do CCP. Pisze się ją po angielsku oczywiście.

czajpej1974

  • Gość
Odp: Trial loguje i ....koniec
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 23, 2011, 01:38:57 »
To zrobie w takim razie jak mowisz.  Jutro wysmaruje list. Trzeba im podawac parametry kompa czy wystarczy tak jak tobie powyzej.?


A poza tym moze ktos blby chetny do pomocy i moglby mi pomoc zalozyc te postac dlamnie.?
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2011, 01:50:48 wysłana przez czajpej1974 »

Stary Pierdola

  • Gość
Odp: Trial loguje i ....koniec
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 23, 2011, 07:18:31 »
To zrobie w takim razie jak mowisz.  Jutro wysmaruje list. Trzeba im podawac parametry kompa czy wystarczy tak jak tobie powyzej.?


A poza tym moze ktos blby chetny do pomocy i moglby mi pomoc zalozyc te postac dlamnie.?

Logowanie się innej osoby niż właściciel konta jest zabronione , spróbuj na innym kompie u przyjaciół , rodziny itp.

melhior

  • Gość
Odp: Trial loguje i ....koniec
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 23, 2011, 07:22:25 »
Witam
Też miałem trochę przygód w tym temacie, polecił bym sprawdzić czy ma się nowe sterowniki do grafiki i czy grafika na pewno obsługuje pixel shader 3.0 bo przez to siada kreator tworzenia postaci. Jeśli to by nie pomogło, to jeśli bardzo chcesz pograć w Ivi, to możesz spróbować zamieścić post na forum z prośbą o stworzeniu postaci na koncie na zasadzie "dam ci login i hasło a później hasło sobie zmienisz" lub spróbować jak wyżej na innym kompie.
Pozdrawiam

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Trial loguje i ....koniec
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 23, 2011, 07:30:31 »
możesz spróbować zamieścić post na forum z prośbą o stworzeniu postaci na koncie na zasadzie "dam ci login i hasło a później hasło sobie zmienisz"

Tego bym nie próbował... Zaczynać "karierę" na forum od bana od razu?
Przedwieczny.

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: Trial loguje i ....koniec
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 23, 2011, 08:40:40 »
i czy grafika na pewno obsługuje pixel shader 3.0 bo przez to siada kreator tworzenia postaci

Na 99% jestem pewien, że to jest właśnie problem.

Czajpej, napisz jaką masz kartę graficzną.

Larving

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 159
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Galtan
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Trial loguje i ....koniec
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 23, 2011, 16:14:54 »
Miałem bardzo podobnie, czasem się w ogóle kończyło na black screen, czasem po kilkudziesięciu minutach wgrywało, pomogło mi wyłączenie opcji "physically simulated cloth and hair". Odkąd to odznaczyłem, bez problemu odpala mi się tworzenie postaci.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Trial loguje i ....koniec
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 23, 2011, 16:33:12 »
Tyle że bez tego ustrojstwa tworzenie postaci jest troche jak malowanie z bandarzem na oczach

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

czajpej1974

  • Gość
Odp: Trial loguje i ....koniec
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 23, 2011, 18:58:20 »
 Mam grafike Intel G31/G33  256MB, procek  Dual Quad 6600 jesli to pomoze. Rozgryzam narazie o co chodzi z tym pixel cos tam 3.0

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Trial loguje i ....koniec
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 23, 2011, 23:44:07 »
Mam grafike Intel G31/G33  256MB, procek  Dual Quad 6600 jesli to pomoze. Rozgryzam narazie o co chodzi z tym pixel cos tam 3.0

Przecież to jest zintegrowana grafika... kup KARTĘ GRAFICZNĄ.

Skąd w ogóle pomysł, żeby próbować odpalić grę na czymś takim? Pół biedy, że nie chodzi kreator postaci - w kosmosie zobaczysz pokaz slajdów, a nie ruch statku. Heh, w sumie to brakowałoby jeszcze, żeby ktoś spróbował odpalić to na smartfonie :P


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Trial loguje i ....koniec
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 24, 2011, 09:37:55 »
"karty graficzne" intela hehehe
ja kiedyś na x3100 odpalałem... całe 5fps na stacji miałem ;)

korpusz

  • Gość
Odp: Trial loguje i ....koniec
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 24, 2011, 11:14:28 »
To ja was zaskoczę ale ja mam x3100 i 15fps, chodzi całkiem znośnie. Wydaje mi się, że CCP coś poprawiło bo dawniej linie działało. Jak nie zapomnę to spróbuje odpalić kreator postaci na nim.

I kup kartę graficzną bo na integrze daleko nie zajedziesz.

czajpej1974

  • Gość
Odp: Trial loguje i ....koniec
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 24, 2011, 22:06:59 »
No to juz sa jakies konkrety. Kubel zimnej wody na glowe, bo myslalem, ze mam znosnego kompa do Eve a tu tzw. d.......pa w kwiaty. To w takim razie prosze Was jeszcze o pomoc w tym co dokladnie mam dokupic w tej sytuacji. Co bedzie najbardziej optymalne. Dziekuje bardzo.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Trial loguje i ....koniec
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 24, 2011, 22:24:33 »
podaj generalnie co masz, ram mob proc itp

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

czajpej1974

  • Gość
Odp: Trial loguje i ....koniec
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 25, 2011, 00:03:12 »
To moze zrobie tak, ze w zwiazku z tym, ze na komputerach znam sie (jak napewno rzuca sie w oczy)bardzo slabo...to po prostu odczytam to co mi Everest wyswietli a nie bede juz sluchal kolegow fachowcow, bo jak widac "specjalista" zapewnil mnie, ze mam komp. powyzej oczekiwan. To za chwile wkleje dane mojego kompa...
Everest mowi, ze mam Intel core duo 2 Quad Q6600 2400MHz (7 x 343), system mem 3062MB, Video Intel(R) G33/G31 Express Chipset Familly (256MB). Plyta ASUS P5KPL - AM/ROEM/SI. Jezeli to wzane to dopisze ze tez takie mam inf. o niej: Southbridge 82801 GB (ICH7/R), LPCIO ITE  IT8720,

Memory DDR2  3072 MBytes. Chanels Dual,DC mode symetric freq. DRAM freq.333MHz
Jezeli podalem za duzo inf. to pol biedy a jesli za malo szczegolowo to co mam jeszcze napisac powiedzcie.

Pod lkoniec wpisu dosytalem maila na moja petycje od Cpp i mam wykonac kilka ruchow zeby wiedzieli jaki mam sprzet, wlasnie to robie

Dzieki
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2011, 00:52:47 wysłana przez czajpej1974 »

qurdi

  • Gość
Odp: Trial loguje i ....koniec
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 25, 2011, 00:45:55 »
czesik,nie wiem czy bede na czasie,ale mialem taki sam problem odnosnie tworzenia postaci... poradzilem sobie inaczej,odpalilem (window screen) czy jakos tak (gra w oknie a nie full screen) ,nastepnie stworzylem czleka ,a jak juz uporalem sie z inwencja tworcza postaci to przywrocilem full screen :)
gra smiga jak szalona
-nie obiecuje ze pomoze, ale probowac trzeba ^^

czajpej1974

  • Gość
Odp: Trial loguje i ....koniec
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 25, 2011, 00:54:35 »
Hej qurdi, to fajnie ale ja nie moge dojsc do tego, ze mi sie postaci wyswietlaja, wybieram rase i ....kolko ladowania strony kreci sie do wieczora.

Nie bardzo tez moge pojsc do innego kompa stworzyc postac, bo moi kumple maja gorsze kompy jeszcze a jak pojde do kafejki internetowej to zaplace funta za godzine i sie okaze, ze nawet nie rusze z tematem niestety pewnie. Ale dostalem odp. z CPP i narazie robie co kaza jak bardzo bedzie to przydatne to moge wkleic ale to jest to, ze oni chca sie dowiedziec o sprzecie i juz mi powiedzieli jak dostac sie do tych danych ktore chca czyli robie krok po kroku i napisze o efektach.


Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Trial loguje i ....koniec
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 25, 2011, 00:56:21 »
Minimum do dokupienia to grafika i ewentualnie zasilacz jeśli to co masz w pudle nie dźwignie karty, a biorąc pod uwagę jaka potężna jest tam grafika toto może być nawet coś ze sławnych inaczej feel

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

lastverb

  • Gość
Odp: Trial loguje i ....koniec
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 25, 2011, 01:04:05 »
g31/33 ma pixelshader 2.0 - http://www.intel.com/support/graphics/sb/cs-014257.htm

zrób postac na innym kompie a potem graj na swoim bez mordek
Masz rozwiazanie podane wyzej, albo to z poprzedniego posta. Kreator postaci niestety sie sypie bez shadera 3.0, a twoja wbudowana karta graficzna tego nie obsluguje. Nie wiem co to za "specjalista" ale chyba polecal kompa do pracy biurowej. Teoretycznie shadera da sie symulowac, ale to nie jest rozwiazanie. Tak jak poprzednicy pisali, ze maja 15fps (na stacji?) korzystajac z chipsetu gma x3100, tylko ze g31/33 to duzo (jak na warunki branzy) starsze rozwiazania gma 3100 i szczerze watpie czy przekroczy 5fps, a to nie sa warunki do grania.
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2011, 01:13:17 wysłana przez dziadzik »

czajpej1974

  • Gość
Odp: Trial loguje i ....koniec
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 25, 2011, 01:14:17 »
No sluchajcie, bardzo mi pomagacie naprawde, bo 2 dni temu myslalem, ze jak mam 4 rdzeniowy PCU to wciagam wszystko "nosem" ale przy EVE przykleknalem i juz. Mnie chodzi zebym mogl sie bawic gra na 100% a nie ze jakies klatki po klatce bede mial i dlatego doceniam i szanuje wszystkie od Was rady.
Poki co Support poprosil mnie o info na temat mojego kompa i przyslali linka do programu i przetestowalem kompa i im wysle te dane wnet. Ale swoja droga bardzo bym chcial zebyscie swoje zdanie wyrazili, gdyz jak znam zycie i tego typu anglikow czy innych madrych serwisantow to kaza mi wymienic pol kompa co moze nie jest konieczne chociaz licze sie z duza modyfikacja.

czajpej1974

  • Gość
Odp: Trial loguje i ....koniec
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 25, 2011, 01:20:36 »
To sprowadza sie do tego, ze musze kupic motherboard, osobno grafike i cos jeszcze? czy da sie uratowac mojego kompa poprzez dolozenie do niego czegos?

Czyli nowego kompa?
 musze?
byle poszlo i dalo sie grac, jak sie wkrece w Eve to zmienie sprzet ale narazie nie wiem co sie dzieje


Moze kupie jakas urzywana tania grafike pod warunkiem ze wspolgra z moja ta zintegrowana plyta i od tego zaczne.... czy co najlepiej?

Zeby tez nie inwestowac w polsrodki za np: X a juz taki zestaw pozadniejszy bedzie troche drozszy czy nawet polowe ale tamten sprzet wtedy do kosza

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Trial loguje i ....koniec
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 25, 2011, 08:02:54 »
Minimum tak jak pisalem to grafika (i jestem prawie pewien że zasilacz), może być używane (gdzies tu nie tak dawno ktos prosił o pomoc w wyborze grafiki, znajdź wątek zobaczysz detale), nowy mob nie koniecznie jest niezbedny (to zazwyczaj przy wymianie procesora jest konieczność) jesli posiada slot podlaczenia karty którą wybierzesz (starsze AGP, nowsze PCIExpres). Koszt w zalezności od sprzętu jaki ostatnie wybierzesz to 500-1000.
Natomiast jesli chesz naprawde się cieszyć grą tak jak napisałes wyżej to jednak zamiast reanimować ten kalkulator skrzyzowany z maszyną do pisania to zastanowiłbym sie nad nową puszką (ponownie polecam przejzeć nie tak dawno aktywne wątki). i tu koszt to raczej 2000-3000 PLN
[admin]I nie pisz posta za postem[/admin]

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Trial loguje i ....koniec
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 25, 2011, 08:28:35 »
Poki co Support poprosil mnie o info na temat mojego kompa i przyslali linka do programu i przetestowalem kompa i im wysle te dane wnet.

A możesz ten program gdzieś wystawić? Z ciekawości bym sobie odpalił i zobaczył co na temat mojego kompa mi na wypisuje. No chyba ze ten program to DxDiag.exe, wtedy dziękuję.  ;)

Precelek

  • Can i Meepo ? i have perfect micro skillz!
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 69
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Precelek
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: Uprising.
Odp: Trial loguje i ....koniec
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 25, 2011, 08:31:39 »
i tu koszt to raczej 2000-3000 PLN

da sie za o wiele mniej :)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Trial loguje i ....koniec
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 25, 2011, 08:34:48 »
Mówię o nowym sprzecie którego nie bedzie musiał zmieniać po tym jak ccp doda kolejny kawałek incarny :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Trial loguje i ....koniec
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 25, 2011, 09:42:15 »
No chyba ze ten program to DxDiag.exe, wtedy dziękuję.  ;)

Właśnie o tym mówimy ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Shamoth

  • Yellow Koza
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Trish Mase
  • Korporacja: Republic Military School
Odp: Trial loguje i ....koniec
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 25, 2011, 10:37:37 »
Jeśli chodzi o grafikę to może na początek spróbować kupić używkę ~200zł z serii chłodnych/ekonomicznych ale wydajnych kart ati pokroju 4770 5750, razem z quadem i całą resztą nie powinno to ciągnąć więcej niż 250W więc nawet taki feel 350W da radę i obejdzie się bez wymiany zasilacza.
Sam mam 4850, starsza i cieplejsza/mniej ekonomiczna wersja, na C2D @3600 i 4GB i przy wyłączonej synchronizacji w stacji na full detalach 1280x1024 mam ponad 200 klatek... na zasilaczu 480W Tagan'a
Inna sprawa że EVE na ATI lepiej wygląda i sprawia mniej problemów niż na NVIDI więc jak tylko EVE jest problemem to bierz na początek którąś z podanych wyżej kart z minimum 512MB

Nie wiadomo kiedy CCP wrzuci kolejny dodatek i czy będzie bardziej zasobożerny a konfiguracja, z wyjątkiem braku karty graficznej, jest całkiem całkiem.
Nie wiem jakie tam są pamięci i zapewne nie podkręcałeś nic ale procesor powinien bez zająknięcia pójść na 3GHz w porywach do 3.2.
Może jak znasz kogoś w okolicy, zagadaj, poproś żeby troszkę/nie ekstremalnie/w ramach rozsądku i bez katowania podkręcił pamięci i cpu, nawet asynchronicznie żeby pamięci dawały większą przepustowość dla textur.

I nawet nie czekając na support CCP idź za radą kolegów z forum i kup normalną kartę graficzną... pierwsze GeForce'y czy Radeon'y z T&L były chyba bardziej wydajniejsze niż ta integra którą masz.

Ba jak byś miał w płycie AGP to bym ci za freeko wysłał jakiegoś sprawnego dziadka żebyś zobaczył jak potrafi twoja konfiguracja odżyć.

EDIT
masz tu coś:
http://allegro.pl/sapphire-ati-hd-5750-1gb-gddr5-vapor-x-i1471002554.html

ewentualnie upoluj coś stąd - osobiście w to bym szedł ~100W
http://allegro.pl/listing.php/search?string=5770&category=13023&description=1&order=p&change_view=1

lub stąd - ciut słabsze ~80W
http://allegro.pl/listing.php/search?string=5750&category=13023&description=1&order=p&change_view=1

ostatecznie stąd tylko żrą 10-15W więcej od 5770 ~115 ale to nie powinno być problemem i tańsze od powyższych bo mniej ekonomiczne i wydajnościowo ciut gorsze od powyższych
http://allegro.pl/listing.php/search?string=4850&category=13023&description=1&order=p&change_view=1

4770 były "wyjątkowe", mało ich jest na wtórnym rynku i mają wygórowane ceny więc nie podaję
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2011, 10:55:48 wysłana przez Shamoth »
...intrygujący jak łechtaczka w miejscu pępka...

deckard

  • Gość
Odp: Trial loguje i ....koniec
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 25, 2011, 10:39:57 »
Twój procek nie jest taki zły :) jeszcze trochę pociągnie, ja wciąż śmigam na pentium d 805:) to jest dopiero staroć.
Niestety zintegrowane intele sa zupełnie do dupy, wszystkie shadery sa software-owe i w związku z tym nawet jeśli karta spełnia wymagania gry to nie ma żadnej gwarancji ze ja uruchomisz. Na stronie intela jest lista z jakimi grami ich grafiki są kompatybilne :) o tym podczas kupna sprzętu ci nie powiedzą :). Musisz niestety zainwestować w nowa grafę a jeśli twój zasilacz jest mniejszy niż 400 - 500 w to tez zasilacz.

Twoja płyta główna ma pci wiec nie będzie problemu z dokupieniem grafy, polecam amd ze względu na oszczędność prądu. Osobiście polecam najnowsza serie 6x ciągną najmniej prądu wiec powinno dać rade wyrobić sie w 400 watach.

Dawno temu byl program o nazwie 3d analyzer służył do emulowania shadersow dla kart które ich nie posiadały, używałem go na moim intelu do odpalania tytułów niekompatybilnych z grafa. Niestety przestał być rozwijany wiec raczej nie pozwoli na emulowanie 3,0.

Pewnie głupie pytanie  ale próbowałeś ustawień minimalnych ? Spora szansa ze jak ominiesz cały proces tworzenia postaci to da rade jakoś tam grac, ale na rewelacje bym nie liczył.

Obowiązkowo wejdź na stronę intela i zgraj najnowsze stery do swojego chipu (zarówno chipset jak i grafa) - nie właź nawet na stronę asusa intel w 90% będzie mieć nowsze stery.

czajpej1974

  • Gość
Odp: Trial loguje i ....koniec
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 26, 2011, 22:53:43 »
Dziekuje bardzo za rady i sorry admina za post za postem.

Qnika

  • Gość
Odp: Trial loguje i ....koniec
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 09, 2011, 15:19:41 »
Witam, mam podobny problem z tą różnicą, że mój komputer w pełni spełnia wymagania gry. Próbowałem wszystkiego: zmniejszenia detali na minimum, wyłączenia dźwięku, trybu okienkowego i nic. Kreator stopuję się na Portrait i może tak stać nawet godzinami. Dodam, że mam najnowsze sterowniki do karty graficznej. Wie ktoś może jak można to naprawić czy obejść?

Specyfikajce komputera :
proc 3.0 ghz
2gb ramu
nvidia 6600 256 gramu