Eve Online > Events & Competitions

Konkurs Nowe Awatary - wyniki!

(1/7) > >>

Xarthias:
Troszkę opóźnione (sorrki, życie mnie dopadło), ale oto wyniki.

W kategorii Miss, drugie miejsce i tytuł wicemiss zdobywa BlackLamb:


Pierwsze miejsce i zaszczytny tytuł Miss Centrali zdobywa MarSzu:



W kategorii Mister, zwyciężyły dwie osoby, zdobywając tą samą liczbę głosów. Są to:
Azbuga


oraz
SokoleOko


W nieco rozczarowującej grupie otwartej zwyciężył Nzero:


W kategorii Photoshoped zostały zgłoszone dwie prace i obie zostają uhonorowane i nagrodzone. Są to Gregorius i Toro (obrazki wkleję jak się przesiądę na kompa z komórki).

Wszystkim serdecznie gratuluję, dziękuję także za gremialny udział w konkursie. Nagrody ogłoszę (i wręczę) wieczorem, jak się zaloguję i podliczę co tak naprawdę mam :)

Pol Kent:
Hmmm...o ile panny jakie takie są. To "panowie" no ja przepraszam...aż boję się zaryzykować twierdzenie, że na Panie głosowali Panowie, a na Panów Panie. Tak słyszałem, że to kobieta musi być ładna a facet wystarczy jak ma w sobie coś. Ale na tych facetów chyba krewni i znajomi głosowali bo urok ich powala.  ;D :P

SokoleOko:
Heh, to zaskoczenie.... ale dziękuję za głosy :)

Egnos:
Chcialbym zlozyc zazalenie co do zwyciezcy kategorii open. Niestety podejrzewam iz to wcale nie jest kobieta, wprawdzie w tej pozycji grdyka jest sprytnie zaslonieta ale...

szumar:
Dziękuje bardzo w imieniu swoim i żony - która bardzo pomogła mi przy tworzeniu postaci  :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej