Eve Online > Patche i dodatki

DevBlog: looking ahead: captain's quarters and the road to incarna

<< < (3/9) > >>

Jrkan:
Podoba mi się to, gra się rozwija w nowych kierunkach i to jest ok. Płaczki, które chciały by aby priorytety były takie aby wszyscy łącznie z projektantami i grafikami pracowali nad poprawianiem laga nie wiedzą co piszą i mówimy im stanowcze nie. Nie chcemy aby gra zatrzymała się w rozwoju.


--- Cytat: Colonel ---4 kąty heh, może by zrobili coś z POSami zeby chociaż hangar miał osobista zakładkę dla każdego pilota
Nie musieli by ludzi banowac za trzymanie puszek z klamotami w gridzie POSa

--- Koniec cytatu ---
Może tak ma być? Może takie jest założenie, że POS to nie stacja i nie oferuje tego co stacja?

Oxylan:
A niech wprowadzą tą incarnie gracze będą spostrzegani jak piloci i gracze, a nie jak niewolnicy statków co gorsza statki, kim jesteś w grze ? ja jestem Macharielem... Ja jestem Merlinem...
Na dobrą sprawe w eve człowiek utożsamia z jakimś statkiem którym lata, a nie z tym że jest wirtualnym pilotem, może nie dosłownie ale coś w tym jest, pod w eve to tylko smaczek który sprowadza się tylko do robienia na nim co jakiś czas upgarde sp.

SokoleOko:

--- Cytat: Aptu w Luty 18, 2011, 11:49:54 ---Może tak ma być? Może takie jest założenie, że POS to nie stacja i nie oferuje tego co stacja?

--- Koniec cytatu ---

Nie darmo mówi się o "mieszkaniu pod namiotem".

Khobba:
zajmują się pierdołami zamiast przywrócić stary efekt cyno.

SokoleOko:

--- Cytat: Khobba w Luty 18, 2011, 12:56:40 ---zajmują się pierdołami zamiast przywrócić stary efekt cyno.

--- Koniec cytatu ---

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej