Autor Wątek: Standingi  (Przeczytany 3842 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

R@F

  • Gość
Standingi
« dnia: Luty 21, 2011, 12:40:04 »
Mam stand do do caldari state kolo 5,8, a do minmatar kolo -2. Potrzebuje podnieść stand na 7.0 do jednej z korporacji minmatarkiej. Czy robiąc dla niej misje stracę stand do caldari state, czy może jest jakiś sposób żeby zrobić stand do corpa nie tracąc stand do caldari state??

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Standingi
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 21, 2011, 12:44:53 »
Robiąc misje tylko dla korpa (nie przeciw frakcyjne, odrzucajac story) nie stracisz stanada u caldari

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

sc0rp

  • Gość
Odp: Standingi
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 21, 2011, 12:48:49 »
Z tym ze odrzucajac storyline'y ktore sa wysienka na torcie w robieniu misji w hi secu. Generalnie imo te standingi sa w evce zjebane, na markecie mozesz kupic wlasciwie wszystko po za standingami :/

R@F

  • Gość
Odp: Standingi
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 21, 2011, 12:55:51 »
Jeśli jednym charem doczlape się do standa 7.0 nierobiąc storylianow to czy szybciej uda mi się podnieść stand drugiemu charowi za pomocą pierwszego(blitsując lvl 3 lub 4) czy jednak szybciej będzie klepiąc tym drugim charem misje od 0 ale już robiąc storyliny??

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Standingi
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 21, 2011, 13:00:56 »
Z tym ze odrzucajac storyline'y ktore sa wysienka na torcie w robieniu misji w hi secu. Generalnie imo te standingi sa w evce zjebane, na markecie mozesz kupic wlasciwie wszystko po za standingami :/
Waśc sie dobrze czujesz? 80% wypadkow nagroda za l4 storaka jest z dupy medalik za jakieś 5kk (jak sadzisz dlaczego takie tanie te linki sa?) w zamian dostaje sie po dupie w standingu do co najmniej dwóch frakcji i trochę polepsza się standing do dwóch innych. Te pozostałe 20% to w większości jeszcze syfniejsze hardwire, a od swieta implant +4 nader czest do charyzmy
Jeśli jednym charem doczlape się do standa 7.0 nierobiąc storylianow to czy szybciej uda mi się podnieść stand drugiemu charowi za pomocą pierwszego(blitsując lvl 3 lub 4) czy jednak szybciej będzie klepiąc tym drugim charem misje od 0 ale już robiąc storyliny??
Napisz to jakos inaczej bo nie wiem o co Ci chodzi

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

sc0rp

  • Gość
Odp: Standingi
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 21, 2011, 13:03:12 »
Jesli na jednym masz wyskillowane skille do stqandow to pewnie bedzie duzo szybciej dobic jednym do l4 i pozniej robic w grupie.


JA mam pytanie aby podniesc sie z -8.0 (na dyplomacy V) trzeba zrobic epic arca problem w tym ze aby go dostac trzeba miec albo u guristasow/angeli 5.8 albo u corpow typowo niekombatowych, sa ludzie co boostuja te standy za iski ofc czy jedyna droga to litr wyborowej, ogorki i boostowac samemu?


Waśc sie dobrze czujesz? 80% wypadkow nagroda za l4 storaka jest z dupy medalik za jakieś 5kk (jak sadzisz dlaczego takie tanie te linki sa?) w zamian dostaje sie po dupie w standingu do co najmniej dwóch frakcji i trochę polepsza się standing do dwóch innych. Te pozostałe 20% to w większości jeszcze syfniejsze hardwire, a od swieta implant +4 nader czest do charyzmyNapisz to jakos inaczej bo nie wiem o co Ci chodzi

ekhm ekhm zmien agenta bo ja poki co tylko impy +4 za kawalek kernite dostawalem jak robilem L4.

Goomich

  • Gość
Odp: Standingi
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 21, 2011, 13:04:11 »
Generalnie imo te standingi sa w evce zjebane, na markecie mozesz kupic wlasciwie wszystko po za standingami :/

http://www.eve-wiki.net/index.php?title=Data_Center_Agents

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Standingi
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 21, 2011, 13:06:36 »
Tak dobrze nie ma. Ci agenci poza najgorszym tez wymajgaja wysokiego standa. Ktoś z -8 i tak z tego nie skorzysta

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

sc0rp

  • Gość
Odp: Standingi
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 21, 2011, 13:08:22 »
ekhm ekhm a jest takie dla guristasow i/lub angelsow



Tak gegam bo bym z samej ciekawosci zaliczyl te epic arci ;) tylko mi sie nie chce haulowac przez tydzien jakiegos shitu aby zaczac.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Standingi
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 21, 2011, 13:18:39 »
Bufu (przy czym niektórzy z wyjsciowym standem do angeli z -10) omineli problem standów zaczynajac epick matarski a w jego trakcie zdradzając i przechodzac na stronę angelsów. O detale gadaj z np Sokolem >:D

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Standingi
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 21, 2011, 13:24:33 »
ekhm ekhm a jest takie dla guristasow i/lub angelsow

http://www.eveonline.com/devblog.asp?a=blog&bid=713

Od siebie dodam, że Angel Arc to 2,5-3h godziny roboty Ishkurem na lol-shield buforze, ale oczywiście wskazany alt scoutujący, bo w okolicy, gdzie się go robi, będziesz się czuł jak białas ubrany w koszulkę "F**k niggas" na ulicach Harlemu :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

sc0rp

  • Gość
Odp: Standingi
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 21, 2011, 13:37:51 »
@Sokoleoko no wlasnie Ytiri i Federal Intelligence Office daja haulerskie misje (chyba ze slepy jestem) i zastanawiam sie czy mozna to jakos ominac, bo z pewnoscia przewozenie smieci nie jest fajne a ze lubie background to mnie epic arci "kreca".


Od siebie dodam, że Angel Arc to 2,5-3h godziny roboty Ishkurem na lol-shield buforze, ale oczywiście wskazany alt scoutujący, bo w okolicy, gdzie się go robi, będziesz się czuł jak białas ubrany w koszulkę "F**k niggas" na ulicach Harlemu :)

ha ha ha dobre podsumowanie, myslalem o tym aby to robic dramielem na dualprop ;)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Standingi
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 21, 2011, 14:03:33 »
@Sokoleoko no wlasnie Ytiri i Federal Intelligence Office daja haulerskie misje (chyba ze slepy jestem) i zastanawiam sie czy mozna to jakos ominac, bo z pewnoscia przewozenie smieci nie jest fajne a ze lubie background to mnie epic arci "kreca".

Na Guristas Arc nawet nie patrzyłem... a do angelowego potrzebujesz standów z jak najbardziej bojowych korporacji. Do Amarr Navy mam standa jeszcze z czasów UA.

ha ha ha dobre podsumowanie, myslalem o tym aby to robic dramielem na dualprop ;)

Da się zrobić na normalnym PvP ficie (z punktem, a jakże). W założeniu to miało być takie lightowe PvE z możliwością PvP. Ale w warunkach zachodniego Curse to będzie Twój Dramiel vs. kampa na gejcie z bańką, a jak wdupisz, to musisz ciągnąć nowego shipa.

Jak ostatni raz to robiłem (już trzeci - BPC na Cynabala i Domi TD piechotą nie chodzą), to w deadendzie przez godzinę kampił mnie HIC... całe szczęście, że był to środek tygodnia w okolicach DT.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...