Autor Wątek: UWAGA - Incursion 1.2 (teoria)  (Przeczytany 9034 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


sc0rp

  • Gość
Odp: UWAGA - Incursion 1.2 (teoria)
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 18, 2011, 10:58:32 »
http://nvision.pl/2-rdzeniowy-procesor-i-karta-graficzna-NVIDIA-GeForce-Nigdy--Articles-430-ndetails-3.html

Cytuj
Jakież można wysnuć wnioski na podstawie wyników testów, które tutaj zaprezentowaliśmy? Jedyne możliwe: jeśli masz 2-rdzeniowy procesor to nie kupuj GeForce-a! A przynajmniej na większości 2-rdzeniowych jednostkach, bo problem na 100% dotyczy wszystkich Core 2 Duo, Pentiumów oraz Core i3/i5 (i5 serii 600) pierwszej generacji.
LOL artukul sponsorowany, bo tak sie sklada ze mam Core 2 Duo i GTX 260 - zero przycinki, zero zwiech, zero problemow

Starakopara

  • Gość
Odp: UWAGA - Incursion 1.2 (teoria)
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 18, 2011, 16:10:55 »
LOL artukul sponsorowany, bo tak sie sklada ze mam Core 2 Duo i GTX 260 - zero przycinki, zero zwiech, zero problemow

This, tyle, że u mnie GF 240 GT

Goomich

  • Gość
Odp: UWAGA - Incursion 1.2 (teoria)
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 18, 2011, 16:19:04 »
Czyli to, że nie macie przycinek i zwiech, dowodzi tego, ze sterowniki do GFów nie mają mają wiekszego narzutu na CPU. Logiczne.

Kara Mon

  • Gość
Odp: UWAGA - Incursion 1.2 (teoria)
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 18, 2011, 16:31:46 »
Bo skoro nie widac roznicy to po co przeplacac ?


Mam core 2 duo i powiedzialem sobie  "nigdy wiecej radeonow" i bez znaczenia ile fps-ow wyciegnie gdzies tam w tescie  :D . Wole zeby mi wszystko dzialalo bez problemow  .Amen.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: UWAGA - Incursion 1.2 (teoria)
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 18, 2011, 17:24:50 »
W tym sęk, że na swoim konfigu z Dual Corem poprzednio miałem jakąś (już dość wiekową) kartę graficzną Radeona a po  przesiadce na G-Force (na początku) nie było kłopotów, które pojawiły się dopiero po ostatnim paczu. Dodatkowo dodam, że nie miałem problemów z żadnymi grami na G-Force.

Ps. Nigdy grając w EVE nie słyszałem nic z kompa a w czasie testów FurMarkiem zacząłem słyszeć wiatrak na karcie graficznej co oznacza, że EVE nie wymagała wystarczająco dużej mocy od karty graficznej aby szybkość wiatraka została zwiększona.

Wnioski pozostawię Wam.

Zgudi

  • Gość
Odp: UWAGA - Incursion 1.2 (teoria)
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 26, 2011, 14:10:56 »
Wybaczcie, jeszcze nie doczytałem całego topica, ale u mnie też często widzę jakieś krzaki w grafice, zdarzały się i zwiechy, ale to na szczęście tylko ze 2 razy. Mam kartę Gef. Palit GT 240 1024 DDR3 i proca intel dual core 3 ghz. @Koparko naprawdę nie masz żadnych problemów? :(

Jedyny plus, to taki, że na tej karcie za 250zł eve śmiga na max ustawieniach, 1280x1024, lecz bez 16x antyaliasingu. Nie ma klatkowania przy dużych bitwach jak 100 sępów zwali się bić mamkę na inkursji. Tylko lag przeszkadza.

A osobie, której spaliła się karta współczuję straty pieniędzy.
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2011, 14:40:12 wysłana przez Zgudi »

Starakopara

  • Gość
Odp: UWAGA - Incursion 1.2 (teoria)
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 26, 2011, 21:29:21 »
(...) @Koparko naprawdę nie masz żadnych problemów? :(

żadnych, evka śmiga mi na 3 klientach :)